Sisuturundus
City Motors AUTO POODcast
Auto POODcastis räägime oma valdkonna parimate ekspertidega City Motorsist ja heade koostööpartneritega, et saaksid teha autoga parimaid valikuid – alustades regulaarsetest hooldustest, liisingutest, kasutatud auto müügist ja uue soetamisest. Kui sul on põnev teema, millest sooviksid lähiajal kuulda, siis kirjuta meile: autopoodcast@citymotors.ee.
Saatejuht
Jüri-Bruno Asari
Episoodid
Sisuturundus
#11: kas elektriauto on saatanast? Spetsiaalne elektriautopood nõustab nii pereemasid kui ka suurettevõtte juhte
City Motorsi podcast on pärast suvist pausi ning mõtete ja energia kogumist tagasi. 11. saates oli külas Raiko Ausmees MasinaWärkist – mees nagu orkester, kes hoiab end rakkes paljude põnevate asjadega, mis on kõik ühel või teisel viisil auto- ja motomaailmaga seotud. Saatejuht on City Motorsi müügijuht Jüri-Bruno Asari.
31.10.2022 43 m
#10: Elmo Rendi suurimateks konkurentideks on inimeste isiklikud autod
Elmo Rent on palju aastaid pakkunud Tallinnas autojagamise teenust, teinud seda peamiselt elektriautodega ja nüüd on plaan lähiajal minna vallutama ka turge väljaspool Eestis. City Motorsilt on aga pärit need mõned hübriidautod, mida läbi Elmo renditakse.
06.01.2022 31 m
#9 Eestis ehitatud elektriauto viis Marokkosse võistlema Renault Master
Mõned aastad tagasi hakkas kostuma hääli, et Eestis ehitatakse elektriautot. Mida aeg edasi seda enam informatsiooni projekti kohta nii öelda „välja tilkus”. Selgus, et tegemist oli ülikoolideülese hariduslikul eesmärgil loodud projektiga, mille raames ehitasid erinevate elualade õppurid täielikult päikeseenergial liikuvat autot.
20.12.2021 27 m
Auto Poodcast #8. Eleporti juht Raul Potisepp: Elektriauto laadimine muutub järjest lihtsamaks
Järjekorras kaheksas City Motorsi jutusaade keskendub elektriautodele ja nende laadimisele. Millega peab endale elektriautot ostes arvestama ning millised on laadimisvõimalused? Ning kas pikas perspektiivis tasub see ennast ka ära? Mõtteid vahetasid City Motorsi müügijuht Jüri-Bruno Asari ja Eleporti tegevjuht Raul Potisepp.
28.07.2021 32 m
#7 Nii palju uusi mudeleid ei ole veel meie salongis olnud
Paljud autotoojad üle maailma on rääkinud neid tabanud tarneraskustest, mille on tinginud olukord, et raske on leida autodele vajalikke varuosi. Selle põntsu pani sektorile koroona, mis külmutas paljud tootmised, mis oma toodanguga autotööstust toidavad. Nissan, Renault ja Dacia on imekombel sellest puutumata jäänud ja toonud kriisist hoolimata turule terve rea uusi mudeleid, mudeliuuendusi.
01.07.2021 13 m
#6 Alan Vaht: räägime ausalt elust elektriautoga
Liigume üsna kiiresti selles suunas, et sisepõlemismootoritega autod muutuvad pigem vähemuseks ja nende asemele tulevad sõidumasinad, mida tõukab edasi elekter. Tuleviku autodel see elekter, kas laetakse juhtmega auto akudesse, konverteeritakse vesinikust või toodetakse väikese generaatoriga auto kapoti all.
21.06.2021 31 m
#5 Autodega tehtavad avariid ei kao kuskile.
Kindel on see, et autodega tehtavad avariid ei kao kuskile. Kuid kaovad nii öelda “plekimõlkimised”, sest esiteks on autod targemad ja suudavad aina enam teha juhtimistööd inimese eest ära, kuid põhiliselt kuna autod ei ole enam plekist.
28.04.2021 28 m
#4 Mida toob 2021. aasta Nissanile?
1. aprillist on avatud City Motors’il esindus ka Lasnamäel, kuna lõpule on jõudnud kahe pikaaegse Eesti automüüja ühinemine. Nüüd on võimalik Nissani majana tuntud esinduses uudistada ka uusimaid Renault ja Dacia mudeleid. Stuudios on Jaapani autotootja tulevikust rääkimas Nissan Nordic baltikumi juht Margus Mikk.
13.04.2021 31 m
#3 Regulaarne autohooldus teeb elu lihtsamaks
Uues kümneosalises saatesarjas “Auto Poodcast” räägivad City Motors’i inimesed lähemalt sellest, mis nende valdkonnas toimub, millised on autoturgude trendid, milliseid autosid eestlased eelistavad ja mida on oodatakse autoturule tulevikus. Kolmas saade sarjast “Auto Poodcast” keskendubki kõigele, mis on seotud autode hooldusega.
30.03.2021 30 m
#2 Täisteenusrent pakub paindlikkust ning tõstab klientide rahulolu
Järjekorras teine City Motorsi jutusaade andis infot ehk näitas suunda auto omamise ja rentimise teemal. On siis auto kui isikliku vara omamine üldse hädavajalik, või on heaks lahenduseks hoopis rentimine? Mõtteid vahetasid City Motorsi müügijuht Jüri-Bruno Asari ja Mobire tegevjuht Janari-Joel Jõessar.
23.03.2021 32 m
#1 Räägime kasutatud autode turust ja sellest, kuidas oma praegune auto uuema vastu vahetada.
Koroonaepideemia on mõjutanud ka autode müüki – nii uute kui kasutatud autode müüki -, kuid näha on, et koos kevadega on taas tõstnud inimestes pead soov oma neljarattaline kas välja vahetada või endale täiesti uus sõiduvahend muretseda. Mida toob 2021. aasta autoturule?
15.03.2021 31 m