Sisuturundus
CreditCast
Creditinfo podcast CreditCast toob Sinuni kogemusi, mõtteid, soovitusi ja parimaid praktikaid targa äriinfo ja taustakontrolli kasutamisel ettevõtluses.
Saatejuht
Hando Sinisalu
Episoodid
Creditcasti seekordses saates käisid külas Creditinfo tootearenduse juht Alan Rein ja tootejuht Ivo Vallau. Teemaks võetakse riskid, millele vaatab vastu ettevõte, kes soovib eraisikutele laenu pakkuda. Kuula saadet ja pane kõrva taha!
21.11.2022 34 m
Tänases keerulises olukorras on väga oluline teada, kes on Sinu ettevõtte partnerid, mida on need ettevõtted ja inimesed varem teinud ning kas neid saab usaldada. Creditinfo portfelli kuuluvad nii öelda „tunne oma klienti” (know your customer) tooted, mis mõeldud just oma tagala kindlustamiseks. Stuudios on Creditinfo globaalne tootejuht Urmas Pai. Saadet juhib ajakirjanik Hando Sinisalu.
08.03.2022 38 m
Vahest olete kuulnud midagi kahest terminist nagu PSD2 (Payment Service Directive 2) ja open banking. Kuid seda, mida need tähendada võiksid pole teadvusse jõudnud? Stuudios selgitab mõlemad terminid lahti CreditInfo juhatuse liige, Baltikumi IT-juht Elari Tammenurm. Saadet juhib ajakirjanik Hando Sinisalu.
15.12.2021 36 m
Creditinfole on nüüdsest väljastatud kontoteabe teenuseosutaja tegevusluba, mis annab õiguse inimese või ettevõtte nõusolekul kõikidest pankadest kontoinfot ja muid andmeid küsida, kui seda on vaja vahendada kolmandatele osapooltele.
04.06.2021 36 m
Ühtegi ettevõtet ei looda millekski muuks kui raha teenimiseks, inimestele rakenduse pakkumiseks, mingi uue toote või teenuse arendamiseks, lisandväärtuse andmiseks majandusele. Kuid kuidas ikkagi defineerida, milline on tänapäeval edukas ettevõte?
07.05.2021 35 m
Iga ettevõte vajab juriidilise sünni järel tervet rida vahendeid ja teenuseid, et oma tegevust alustada. Vaja läheb pangakontosid, meiliaadresse, hiljem juba töötajaid ja mis peamine kliente. Kuidas jõuda aga nende juurde, kellele oma teenust või toodet müüa
12.04.2021 40 m
Creditinfo Eesti on 15 aastat sertifitseerinud Eesti Edukaid Ettevõtteid, kes on tõestanud oma stabiilsust, kasvu ja usaldusväärsust turul läbi kõrge ja püsiva A-grupi krediidireitingu. Saates uurime 15 aastat järjest A-reitingut kandva Addinol Lube Oil OÜ ärijuhilt Tiina Suijalt, kuidas tuleb äri ajada ja juhtida, et olla läbi erinevate kriiside ikkagi stabiilne, kasvav ja edukas ettevõte. Saates osaleb ka Creditinfo Eesti sertifitseerimisjuht ja turundusekspert Rain Resmeldt Uusen.
01.03.2021 44 m
Creditinfo äriarendusdirektor Jaanus Leemets ja startup-ettevõtte rendin.co juht Alain Aun räägivad taustakontrolli olulisusest ettevõtluses ja töös klientidega. KYC ehk „tunne oma klienti“
01.02.2021 43 m