Tervis Plussi podcast "Tasakaal"
"Tasakaal" - see on inspiratsiooni saade, mille eesmärgiks on avastada kõigile jõukohaseid võimalusi ja vahendeid, et tõsta ning hoida motiveeritust endal ja teistel! Tasakaalu juhib Ithaka-Maria Pruuli.
Saatejuht
Ithaka-Maria Pruuli
Episoodid
Tervis Plussi inspiratsioonisaates TASAKAAL on seekord külas ei keegi muu kui MAAILMA KÕIGE KALLIM JÕULUMEES! Selline on jõuluvana, kes tänu oma abilistele hoiab end kursis meie käekäiguga terve aasta vältel ning tal on aega, et tulla ja olla, rääkida oma lugu ja jagada soojust. Meil on tohutult vedanud, et ta olemas on! Tasakaalu juhib mitmekülgne häälementor, laulja ja kolme lapse ema Ithaka Maria Pruuli.
16.12.2022 24 m
TervisPlussi podcasti sarja "Tasakaal" seekordne episood on pühendatud leina kogemusele ja sellega toimetulemisele. Surm kui inspiratsioon – mida teeksite, kui vana elu tagasi tahta pole enam võimalik? Lähedase inimese kaotuse puhul tunneme suurt puudust eelkõige tema hinge mõjust meile ja ümbrusele. Kuidas asendada valu uute tunnete ja tegudega? Millal on õigus naerda ja olla õnnelik? Vastuseid otsime koos kolme lapse isa ja ettevõtja Mauri Kristjan Dorbekiga, kes on kirja pannud oma pere kogemused vähihaigusega võideldes raamatusse “Ma tahan. Ma Suudan. Ma võin”.
10.11.2022 34 m
Tasakaalu seekordne episood pühendub teemale HÄÄL! Hääl on üks esimesi ja olulisemaid elu märke, kui me siia ilma sünnime. Samasugune iseenesestmõistetav kingitus nagu hingamine. Alles siis, kui midagi muutuma hakkab, paneme tähele, et korras hääl on oluline tervise näitaja. Kas teadsite, et laulmisel on isegi põletikuvastane toime või kuidas häälejuhtimisega saavutatakse edu kaalulangetamises? Tasakaalu juhib Ithaka Maria, kes igapäevaselt on kolme lapse ema, laulja ja vocal coah (häälementor): „Ideaalses maailmas otsib kuulaja üles oma armsa laulu- või muusikaõpetaja ning jätkab teekonda, liitub mõne kooriga või läheb häälejoogasse!“
21.10.2022 22 m
2. episoodi teema lähtub veendumusest, et kaose keskel on alati võimalus! Saate külaliseks on Eesti sõjaline esindaja NATOs, kindralmajor Meelis Kiili. Koos podcastisarja juhi Ithaka Maria’ga mõtiskletakse, kuidas Eestimaal eestlasena mitte viimset luigelendu sooritada, vaid tulevikku vaatavalt alles jääda ja ühiseid eesmärke püstitada.
12.11.2021 37 m
Avasaates püüame mõista Eesti inimese elutunnetuse pärinemist ning mõtestame lahti meie suhted loodusega. “Saadame kuulajad rohkem kui metsa – saadame nad sinna teadlikena!” ütles Pruuli. Esimese saate külaliseks on ühiskonnategelane, Eesti rahvakultuuri uurija ja Hiite Maja SA asutaja ja juhataja Hr. Ahto Kaasik.
15.10.2021 30 m