Sisuturundus
Poodkast
Kas sinul on oma lemmikpood? Või hoopis müüja? Või millise toidu järele oled valmis sõitma kilomeetreid? Kas sul on oma poes käimise süsteem ja kas sa loed etikette? Eelistad sa eestimaist või ostad hinda? Coop poeketi uus raadiosaade "Poodkast" küsib tuntud ja tunnustatud Eesti inimestelt nende poes käimise saladusi.
Saatejuhid
Rasmus Kagge, Rainer Rohtla
Episoodid

Coopi saates Poodkast käis külas kindral Martin Herem, kes on veel kuni juuni lõpuni kaitseväe juhatajana rakkes. Kindral räägib saates oma järgmistest plaanidest, aga ka tarbimisharjumustest, toidujulgeolekust ja varustuskindlusest.

02.05.2024 46 m
„Hea toit ei ole kunagi anonüümne – peame alati teadma, kust toit tuleb ja kes seda kasvatab, seal taga peab olema tuttav inimene ja nägu,“ kinnitab Eestimaa Talupidajate Keskliidu särasilmne tegevjuht ja talunik Kerli Ats. Saadet juhivad Coopi juht Rainer Rohtla ja ajakirjanik Rasmus Kagge.
01.02.2024 50 m
Mul on poest pärit ainult prilliklaasid ja püksirihm, ülejäänu on kõik internetist, ütles majandusekspert Peeter Koppel värskes saates Poodkast. Koppel lisas, et käib poodides üliharva ja teeb seda ainult siis, kui muidu üldse ei saa. „Tööstuskaupade osas ma ei taha poodi üldse nägu näidata – ka toitu ostan internetist, kus mul on salvestatud standardostukorvid,“ rääkis ta. „Vahel harva satun ikka poodi ka ja tean, et mind üritatakse seal panna midagi veel kaasa haarama. Aga minu puhul see ei toimi, sest mul on alati väga konkreetsed soovid. Olen ilmselt klassikalise jaekaupmehe õudusunenägu. Poodkasti saadet juhivad Coopi juht Rainer Rohtla ja ajakirjanik Rasmus Kagge.
24.11.2023 48 m
Saatejuht Reet Linna kirjeldab „Poodkasti“ värskes saates oma leide ja libastumisi kauplustes – mõni neist on päris naljakas, mõni lausa ootamatu. Saates ütleb ta ka, mis on tema kodupood. Reet Linna teab, mis on hea: ta on ehtsa ribi fänn ja võimeline käntsaka kohe poeparklas ära sööma. „Mulle lihtsalt meeldib liha, sest olen oma veregrupilt jahimees,“ märgib naine. „Mul on nüüd täielik jama, sest diagnoositi laktoositalumatus ja otsin seepärast palju kindlaid tooteid. Aga mulle meeldib ka täiesti uusi maitseid avastada. Viimati näiteks leidsin krevetimäärde avokaadoga, mis osutuski tõeliseks leiuks,“ mainib Linna. Saadet „Poodkast“ juhivad Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Rainer Rohtla ja ajakirjanik Rasmus Kagge. Kuula ostlemise praktiliste näpunäidete kohta täpsemalt juba saatest! Sealt saad vastuse ka Reet Linna prilliküsimusele.
11.08.2023 49 m
Kirglikul poodlejal Kristjan Jõekaldal on kampaaniate peale tundlik nina ja oma nipid, kuidas kauplusest alati parimad pakkumised välja võluda, selgus Poodkasti uuest saatest. Jõekalda elab Püünsi külas ja on aktiivne Rohuneeme Coopi klient. „See on nagu küla keskus, nagu kodu, ilma selleta ei kujutaks elu ette. Mulle tundub üldse, et maapoed on nagu rohkem inimeste poed. Seal on hoopis teistsugune valik, ja sortimenti on rohkemgi kui veel. Olen leidnud selliseid kaupu, mille peale ei tulegi.“ Kuula muhedat ja praktilist saadet poeskäimisest!
14.06.2023 48 m
Värskelt alustanud uus jutusaade „Poodkast“ räägib meid kõiki puudutavatel teemadel, mis on ühtaegu nii lihtsad kui ka äärmiselt olulised. Saatejuhid on Rasmus Kagge ja Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimees Rainer Rohtla ning avasaates oli külas Saaremaalt pärit regionaalminister Madis Kallas.
23.05.2023 59 m