Sisuturundus
Betime!
"Betime!" pole lihtsalt meelelahutuslik spordipanuste saade, vaid ka teejuht neile, kes tahavad õppida panustamist. Saatejuhtideks on kolm spordipanustamise asjatundjat kihlveokontorite köögipoolelt, kes aitavad vaatajatel aru saada panustamise põhitõdedest. Nad jagavad soovitusi, kuidas kiiresti tulemusi parandada ja näitavad, kuidas spordiennustusportaalid toimivad.
Saatejuhid
Oskar Taimla (Trading Manager at Sports IQ), Kristjan Häätarõ (Trading Analyst at Yolo Group), Andre Sokolov (Trading Risk Management Team Lead at Pragmatic Solutions)
Episoodid

Betime! podcasti 27.osas tuleb saatejuhtidele külla jalgpalli ekspert Matis Pedak.

Loomulikult on teemaks algav jalgpalli EM finaalturniir ja sellega seonduvad väärtuspanused.

Juttu tuleb ka Ermi tiitlist, Ameerika presidendi valimistest, NBA finaalidest ja Las Vegases panustamisest.Nagu alati tehakse saates ka praktilised panused Coolbetis ja vaadatakse üle Panustaja Paavo tulemused.

Täna 55 m

Podcast’i „Betime!“ järjekordses osas tuleb saatejuhtidele külla Eesti jäähokikoondise väravavaht Villem Koitmaa. Juttu tuleb Eesti hokikoondise pronksmedalist, NHLi play-off’idest ja hoki MMist.

Nagu alati, tehakse saates ka praktilised panused Coolbetis ja vaadatakse üle Panustaja Paavo tulemused.

17.05.2024 1h 23 m

„Betime!“ 25. osas võetakse ette iga-aastane suursündmus – Eurovision. Juttu tuleb sellest, kui oluline on kihlveokontoritele pakkuda Eurovisioni turge, ja analüüsitakse, millised võiksid olla parimad Eurovisioni panused.

Loomulikult jagub saatesse ka päris sporti ja luubi alla võetakse nii NBA kui ka kodune korvpall. Lisaks tuleb juttu jalgpalli meistrite liiga poolfinaalidest.

Rubriigis „Panustaja Paavo“ selgitatakse, kuidas tuleks panustamisel oma raha tootlust arvutada.

Nagu alati, tehakse saates ka praktilised panused Coolbetis.

03.05.2024 1h 12 m

Lisaks Kalev/Cramo võimalustele tulla Eesti-Läti ühisliiga meistriks, analüüsitakse Betime! 24. episoodis ka seda, milline on jõudude vahekord koduses korvpalli Meistriliiga ja Euroliiga play-off-paarides. Loomulikult ei jää arutamata ka ookeanitaguse liiga NBA play-off’id.

19.04.2024 1h 19 m

Betime! podcasti 23. episoodis räägitakse pikemalt sellest, kuidas paljastatakase kihlveopettureid. Saatesse tuleb külaline, kelle igapäevatööks on tabada kokkuleppemänge ja kellega avatakse selle töö telgitagused.

05.04.2024 1h 16 m

Jalgpalli erisaates tuleb külla Eesti jalgpalli ekspert Ivan Spol. Lahkamisele läheb, kas Thomas Häberli valikud Eesti koondise peatreenerina on olnud õiged, vaadatakse üle Eesti Premium liiga jõudude vahekord ja analüüsitakse, kas Arsenali favoriidi staatus Bayerni vastu on õigustatud.

Nagu ikka tehakse panustamissoovitused Coolbetis ja käiakse üle Panustaja Paavo kasuminumbrid.

22.03.2024 1h 14 m

Taskuhäälingu „Betime!“ 21. episoodis võetakse ette tavapärasest rohkem spordialasid ja muu hulgas arutatakse, kas Johannes Ermi pronksmedal annab alust loota sama ka olümpialt.

08.03.2024 1h 6 m
Betime! podcasti 20. episoodis tuleb saatejuhtidele külla Hendrik Ahuna, kes räägib lähemalt, miks kihlveokontorid peavad selleks, et turul konkurentsivõimelised olla, kasutama mitmeid erinevaid teenusepakkujaid. Mis juhtub aga siis, kui teenusepakkuja ei suuda tehniliste probleemide tõttu lubatud teenust pakkuda ja millised on selle tagajärjed teenust ostva kihlveokontori jaoks? Samuti arutatakse, miks kihlvekontorite riski manageerimine iga aastaga aina automatiseeritumaks muutub.
23.02.2024 1h 6 m
Podcast’i „Betime!“ 19. episoodis tuleb pikemalt juttu Ameerika suurimast spordisündmusest ehk Super Bowlist. Saatejuhid toovad välja tänavuse Super Bowli parimad väärtuspanused ja analüüsivad, miks on võimalik Super Bowli turgudelt rohkem väärtust leida võrreldes keskmise NFL-i mänguga. Samuti tuleb jutuks, millist mõju on Super Bowli panustamisaktiivsus
09.02.2024 1h 4 m
Betime saatejuhtidele tuleb külla Coolbeti Senior Bookmaker Andre Lepson, kes avab Coolbeti koefitsientide tekkimise tagamaid. Muuhulgas räägitakse ka sellest kas kasiino võtab vastu panuseid ka stabiilselt kasumit teenivatelt kasutajatelt. Luubi alla võetakse ka algava nädala tähtsamad spordisündmused, mille käigus selgub, kas Eesti kihlveokontorid alahindavad Ott Tänaku võimalusi Monte Carlo rallil ja millised võimalused on Jannik Sinneril alistada Austraalia lahtiste poolfinaalis Novak Djokovic. Üle vaadatakse, kuidas läheb saate maskotil - Panustaja Paavol, kes on seni suutnud 2024. aasta panustega näidata 24%-list rahalist tootlust. Betime! Podcasti 18. episoodi juhivad elukutselised spordipanustajad Oskar Taimla, Kristjan Häätarõ ja Andre Sokolov kes õpetavad kuidas leida panustades positiivset väärtust. Kõik varasemaid Betime! saateid saab kuulata ja vaadata Win TV YouTube kanalil. Rohkem asjkohast meelelahutust leiab https://win.ee/
26.01.2024 1h 6 m