Sisuturundus
Betime!
"Betime!" pole lihtsalt meelelahutuslik spordipanuste saade, vaid ka teejuht neile, kes tahavad õppida panustamist. Saatejuhtideks on kolm spordipanustamise asjatundjat kihlveokontorite köögipoolelt, kes aitavad vaatajatel aru saada panustamise põhitõdedest. Nad jagavad soovitusi, kuidas kiiresti tulemusi parandada ja näitavad, kuidas spordiennustusportaalid toimivad.
Saatejuhid
Oskar Taimla (Trading Manager at Sports IQ), Kristjan Häätarõ (Trading Analyst at Yolo Group), Andre Sokolov (Trading Risk Management Team Lead at Pragmatic Solutions)
Episoodid
Kas neljas koht on jama ja mis siis saab kui kihlveokontor katki läheb?
Betime! podcasti 20. episoodis tuleb saatejuhtidele külla Hendrik Ahuna, kes räägib lähemalt, miks kihlveokontorid peavad selleks, et turul konkurentsivõimelised olla, kasutama mitmeid erinevaid teenusepakkujaid. Mis juhtub aga siis, kui teenusepakkuja ei suuda tehniliste probleemide tõttu lubatud teenust pakkuda ja millised on selle tagajärjed teenust ostva kihlveokontori jaoks? Samuti arutatakse, miks kihlvekontorite riski manageerimine iga aastaga aina automatiseeritumaks muutub.
23.02.2024 1h 6 m
Taylor Swiftist, spordipanustamisest ja laskesuusatamisest
Podcast’i „Betime!“ 19. episoodis tuleb pikemalt juttu Ameerika suurimast spordisündmusest ehk Super Bowlist. Saatejuhid toovad välja tänavuse Super Bowli parimad väärtuspanused ja analüüsivad, miks on võimalik Super Bowli turgudelt rohkem väärtust leida võrreldes keskmise NFL-i mänguga. Samuti tuleb jutuks, millist mõju on Super Bowli panustamisaktiivsus
09.02.2024 1h 4 m
Kas kasiinodes on võitjad oodatud?
Betime saatejuhtidele tuleb külla Coolbeti Senior Bookmaker Andre Lepson, kes avab Coolbeti koefitsientide tekkimise tagamaid. Muuhulgas räägitakse ka sellest kas kasiino võtab vastu panuseid ka stabiilselt kasumit teenivatelt kasutajatelt. Luubi alla võetakse ka algava nädala tähtsamad spordisündmused, mille käigus selgub, kas Eesti kihlveokontorid alahindavad Ott Tänaku võimalusi Monte Carlo rallil ja millised võimalused on Jannik Sinneril alistada Austraalia lahtiste poolfinaalis Novak Djokovic. Üle vaadatakse, kuidas läheb saate maskotil - Panustaja Paavol, kes on seni suutnud 2024. aasta panustega näidata 24%-list rahalist tootlust. Betime! Podcasti 18. episoodi juhivad elukutselised spordipanustajad Oskar Taimla, Kristjan Häätarõ ja Andre Sokolov kes õpetavad kuidas leida panustades positiivset väärtust. Kõik varasemaid Betime! saateid saab kuulata ja vaadata Win TV YouTube kanalil. Rohkem asjkohast meelelahutust leiab https://win.ee/
26.01.2024 1h 6 m