Mis tunne on?
Pole olemas sportlast või sporditegelast, kellelt poleks elu jooksul küsitud seda spordiajakirjanike stampküsimust - "Mis tunne on?" Intervjueeritavate toolile ootame sportlasi, treenereid, taustajõude ja muid funkstionääre kogu Eesti spordimaastikult, et neilt seda veel vähemalt üks kord küsida.
Saatejuht
Delfi sporditoimetus
Episoodid
Heiko Rannula räägib koondisest, kahest Kalev/Cramo halvast uudisest ja enese arendamisest
„Mis tunne on?“ podcasti tänases osas on külas Eesti korvpallikoondise abi- ja Kalev/Cramo peatreener Heiko Rannula (40).Tunniajase saate võib jagada kolmeks. Esmalt võtame luubi alla selle nädala põhiteema ehk Eesti koondise EM-valikmängude võidud Põhja-Makedoonia ja Leedu üle.Loomulikult ei saa üle ega ümber Rannula peamise tööandja Kalev/Cramo seisust enne hooaja tähtsamaid mänge. Kuidas kavatseb klubi asendada operatsioonil käinud Mihkel Kirvest?Saate viimases pooles räägib Rannula, mis moel ta ennast arendab. Miks peab ta ennast treenerina pigem leiutajaks kui raamatute lugejaks?Vestlust juhib Ats Kuldkepp. Head kuulamist!
01.03.2024 59 m
Kregor Zirk: lahkusin 15-aastasena võõrsile, sest mul polnud kodus konkurente. Eestis jäänuks kiratsema
Hiljuti Doha MM-il 200 meetri liblikujumises viienda koha saanud, Pariisi olümpianormi alistanud ja Eesti rekordi püstitanud Kregor Zirk kinnitas saates „Mis tunne on?“, et tunne on kõva. „Igal aastal tahan olla parem mina kui eelmisel ja nii lähebki,“ rääkis Zirk.Lisaks vestles Zirk mullustest motivatsiooniprobleemidest, mistõttu trennid jäid vahele; miks ta välismaal harjutab ja kas Eestis on tipptreenereid; kuidas armastada ujumist, mis on üpriski igav spordiala; miks ta põgeneb treeningutel muu maailma eest vette; kuidas ammutada isaks saamisest kamaluga jõudu ning veel paljust muust. Vestlust juhib Jaan Martinson. Head kuulamist!
23.02.2024 1h 8 m
Norbert Hurt Florast ja koondisest, peatreeneri toolile naasmisest ja karjääri õppetundidest
Delfi Spordi uue podcasti "Mis tunne on?" neljandat külalist pikalt tutvustama ei pea. Kutsusime külla Eesti jalgpalli valitseva meisterklubi FC Flora peatreeneriametisse naasnud Norbert Hurda.40-aastane Hurt tüüris Florat peatreenerina viimati 2016. aasta suvel. Tema ametiaeg lõppes toona pärast meistrite liiga eelringis Gibraltari klubilt Lincoln Red Impsilt saadud šokk-kaotust.Juba samal suvel sai temast Flora spordidirektor, kellena ta töötas mulluse hooaja lõpuni. Nüüd on Hurt meeskonnas taas peatreeneri ametis, võttes ohjad üle Jürgen Hennilt."Mis tunne on?" podcastis vaatab Hurt tagasi viimastele aastatele Floras ja sellele, kuidas ta treenerina varasematest kogemustest õppinud on. Lisaks tuleb juttu klubis toimuvast noorenduskuurist, uuest hooajast ja Eesti koondisest, kus ta Thomas Häberli kõrval kolm hooaega abitreenerina tegutses.Vestlust juhtis Kaspar Ruus. Head kuulamist!
14.02.2024 45 m
Kaspar Taimsoo suurest elukorralduse muutusest ja uuest väljakutsest sõudmises
„Mis tunne on?” podcasti kolmas episood võõrustas 8. veebruaril endist tippsõudjat Kaspar Taimsood, kes otsustas eelmise aasta lõpus sportlaskarjäärile joone alla tõmmata.
08.02.2024 51 m
Kuldar Sikk: Dakari finišis poetasime väikse pisaragi
"Mis tunne on?" podcasti teine episood võõrustas 23. jaanuari hommikul Kuldar Sikku, kes leeduka Benediktas Vanagase kõrval tuli 19. jaanuaril lõppenud Dakari rallilt Saudi Araabiast tagasi Baltikumi jaoks ajaloolise kaheksanda kohaga. Milliste emotsioonidega finišeeriti, kuidas näeb ränkraske kõrberalli ajal välja rallimeeste elu-olu, kes Dakari tippudest toimetab katse ajal häda mähkmetesse ja kuidas reageerib rallikaravan, kui mõnega osalejatest on juhtunud traagiline õnnetus? Saatejuht on Gunnar Leheste.
23.01.2024 49 m
Hõbedane Marten Liiv õnnetundest, piina tekitavast piimhappest, medalitest ja unistustest
Kiiruisutamise EM-il hõbeda võitnud Marten Liivi suur eesmärk on võita medal olümpiamängudel. Küsimus „Mis tunne on?“, mis on ka Delfi uue sportliku jutusaate pealkiri, pole kindlasti kohatu, vaid annab aimu sportlase meelsusest ja emotsioonidest. Mõni on olümpiahõbedat võites tige, teine neljandaks jäädes õnnelik. Niisiis... Marten Liivi usutles spordiajakirjanik Jaan Martinson. Head kuulamist!
18.01.2024 58 m