Eesti Naise podcast „Suhtejutud“ on saade, mille teemaks on romantika ja see, kuidas olla paarisuhete alal edukas. Intrigeerivatel teemadel arutlevad ajakirja Eesti Naine peatoimetaja Heidit Kaio ja Mihkel Tepp.
Seekordne Suhtejuttude episood proovib leida vastust küsimusele „Mis on suhtes „normaalne“ vanusevahe?“. Või kas üldse selline asi on olemas?
Saluudid ja fanfaarid - Eesti Naise Suhtejutud on jõudnud oma 100. episoodini. Selleks, et seda vääriliselt tähistada salvestavad Heidit ja Mihkel saate stuudiost väljas Tartu välistuudios ning teemaks maailma kõige polariseerivam teema: RAHA!
Kuidas lahendada konflikte nii, et suhe ei vajuks selle peale faasi „pilt on aga häält ei ole“ või üleüldse ära ei laguneks?
Ajakirja Eesti Naine podcasti „Suhtejutud“ saatejuhid Heidit Kaio ja Mihkel Tepp leiavad, et suhtes on keeruline öelda teisele poolele isegi väikest aga häirivat asja, rääkimata konflikti juhtimisest. Mõlemad tunnistavad, et lihtsam on jätta ütlemata ja loota, et asi vaibub, kuigi on siililegi selge, et mahavaikimisele järgneb tuumaplahvatus.
Mõnikord on nii, et kui kellegi ellu tekib uus suhe jääb mulje, et seniste sõprade jaoks pole tal enam aega. On selline olukord traagika, draama või komöödia? Proovime natukene seda olukorda lahata.
Kas tõesti on võimalik, et maailmas kehtivad julmad topeltstandardid? Et mis lubatud ühele on keelatud teisele. Vähemalt nii võib seekordse saate puhul mulje jääda küll.
Lahutus kui seesugune on imetabaselt lihtne, aga ühise kooselu jooksul tekkinud vara jaotamine - sellega võib alata tõeline pusle kokkupanemine. Kas paberiga või paberita, kas heas usus või juba eos tagalat ette valmistades - kuidas on õigem varasuhted enne abielu sõlmimist ette valmistada?
Seekordse Suhtejuttude saate läbiv motiiv on see, et mitte kunagi pole õige aeg ise oma võimalikule õnnele selga keerata: ole 64, 84 või kasvõi 124-aastane. Sel hetkel, kui sa ise õnnele käega lööd, jääd sa sellest ka ilma. Seega ükskõik, kui keeruline ka mingi hetk elus tundub - usu, alati läheb paremaks.
Kuidas suhtuda, kui lapsed hakkavad kohtingutel käima - olla hästi toetav ja anda täiesti vabad käed või hoopiski proovida täiest hingest juhendada neid mitte tegema juba ise läbitehtud vigasid?
Ooo... uus suhe, uus elu... uus mina? Või siis tegelikult täpselt sama inimene oma erinevate mustritega, lihtsalt kaasteeline on uus? Kuidas asjad päriselt on? Saatejuhid Heidit ja Mihkel proovivad sellele teemale näppu peale panna.
Seekordses saates võetakse pisut läheme vaatluse alla asjaolu, et uuringutele tuginedes eelistavad tänapäeva noored uute inimestega kohtumiseks online-kanaleid. Aga vanemad jällegi pigem päriselus tutvumist. Kuidas on õige, kuidas vale ja kas üldse on õige või vale? Vat sellest räägimegi ja natukene viskame sisse ka isiklikku kogemust.
Seekordsed suhtejutud viivad meid maailma, kus omavahel paari moodustavad inimesed räägivad lihtsalt erinevates keeltes. Mõlemad küll räägivad, aga aru ei saa kumbki. Mida siis teha ja kust jookseb piir, millal pole enam mõtet kõigest hinnast punnitada?
Kes on süüdi? Ikka heteroseksuaalne valge mees. Siis, kui on vaja prügi sorteerida ja siis, kui seda sorteerida ei ole võimalik. Seekordses Eesti Naise podcastist Suhtejutud otsitakse süüdlast. Iseasi, kas see ka leitakse.
Eesti Naise podcast „Suhtejutud“ on saade, mille teemaks on romantika ja see, kuidas olla paarisuhete alal edukas. Intrigeerivatel teemadel arutlevad ajakirja Eesti Naine peatoimetaja Heidit Kaio ja Mihkel Tepp.