Sisuturundus
Delfi saunajutud
Saates räägitakse kõigest, mis on seotud sauna ehitusega, sisustusega, leili viskamisega, aroomidega, rituaalidega jne. Podcast "Delfi saunajutud" on suunatud kõigile Delfi Tasku kuulajatest saunatajatele.
Saatejuhid
Taavet Kase, Kristjan Hirmo
Episoodid
„Paljud teavad, mida me teeme, kuid miks me teeme – sellest pole veel sõnagi juttu olnud,“ räägib Lingalaiu tegevjuht Vahur Poolak, kes nimetab end juhi asemel heaolueksperdiks. Miks lõõgastumine siis nii oluline on?
23.08.2023 28 m
Saates „Saunajutud“ käis külas Skameti tegevjuht Robert Gololob. Räägime lähemalt, kust tuleks saunaahju valimist alustada. Robert tutvustab, millised on erinevate keriste omadused – kes tahab sauna kütta väga kiiresti, sellel tuleb valida ka vastav keris. Aga milline siis ikkagi?
25.05.2023 29 m
Esimeses episoodis on saatejuht Kristjan Hirmol külas kümblustünnide ekspert, Lingalaid OÜ müügijuht Lauri Suits. Lingalaid on kodumaine ettevõte, mis alustas paatide toomisega, kuid jõudis välja hoopis kümblustünnide ja terrassivannideni. Kuula saatest, mis vahe on tünnisaunadel, kümblustünnidel ja terrassivannidel ja kellele ning milleks need mõeldud on. Veel tuleb juttu täiesti uuest kontseptsioonist – moodulsaunast – ja muidugi energiakuludest. Personaalse pakkumise saamiseks võta ühendust: +372 5557 2422, info@lingalaid.ee ja uuri sooduspakkumiste kohta lähemalt kodulehelt lingalaid.ee.
17.11.2022 36 m