Mis on pildil valesti?
Tegemist on podcastiga, kus arutletakse sotsiaalse ettevõtluse teemadel, uuritakse, kuidas meie kodanikena saaksime ise ühiskonda paremaks muuta.
Saatejuht
Rasmus Kagge
Mis on pildil valesti?
Ühiskond ja kultuur 7 episoodi
Episoodid
MTÜ Alustavat õpetajat toetav kool toetab alustavate õpetajate sisseelamist õpetajatöösse
Sel korral on Delfi ja NULA podcasti „Mis on pildil valesti?“ külalisteks algatuse Alustavat õpetajat toetav kool tegevjuht Triin Noorkõiv, Püha Johannese Kooli direktor Liivika Simmul ning hiljutine Paide Gümnaasiumi alustav õpetaja Martha-Beryl Grauberg.
30.03.2022 43 m
E-lapsehoidjad on tulnud selleks, et jääda!
Delfi ja NULA podcasti „Mis on pildil valesti?“ külaliseks on ettevõtte KideoCall asutaja ja juht Liis Siiroja, e-lapsehoidja ja hoidjate koolitusjuht Liis Vääna ja Maru Ehitus personalijuht Katrin Klesment.
28.03.2022 28 m
Infinder viib omavahel kokku praktikantide talendi ja seda vajavad ettevõtted
Delfi ja NULA podcasti "Mis on pildil valesti" külalisteks on ettevõtte Infinder looja Teele Karro ja startupi MeetnFly asutaja ning personalivaldkonna spetsialist Annela Mets. Saatejuht on Rasmus Kagge.
24.03.2022 33 m
Jututaja võitleb vanemaealiste üksilduse, ühiskonnast eemalejäämise ja sotsiaalse elu hääbumisega
Delfi ja NULA podcasti "Mis on pildil valesti" saate külaliseks on Jututaja üks asutaja Anu Leps, Jututaja hea koostööpartneri Pihlakodu juhatuse esimees Merike Merirand ja Jututaja Eisi Mäeots, kes on juba pikemat aega sõna otseses mõttes jututanud ning ühe eaka proua elu palju päikeselisemaks teinud.
21.03.2022 30 m
MTÜ Kõnnime koos parandab Eesti inimeste tervist juhendatud jalutusgruppide kaudu
Delfi ja NULA podcasti "Mis on pildil valesti" seekordsed külalised on MTÜ Kõnnime koos asutajaliikmed ja idee algatajad Katre Savi, Maarja Randväli ja Piret Loomets. Küll käiakse koos grupis kõndimas, küll saab olla kõndimiskaaslastega suhtluses ka teises linnas läbi kõrvaklappide. "Esimese sammu tegemine on alati raske, aga kui tead, et kolm inimest tulevad veel alguspunkti, siis see motiveerib kohale minema," selgitab üks eestvedajatest.
16.03.2022 30 m
Vaikuseminutid pakuvad tuge meie vaimsele tervisele
Saates saab teada, millega MTÜ Vaikuseminutid tegeleb, mis oli pildil valesti enne neid, millised on tervishoiu peamised probleemid hetkel ja kuidas neid lahendatakse, kuidas on seis noorte vaimse tervisega, kuidas saab vaimse tervise probleeme ennetada, kes on Vaikuseminutitest tänaseks kasu saanud ja kuidas saavad inimesed ise kodus Vaikuseminuteid kasutada ning seeläbi oma elukvaliteeti parandada.
09.03.2022 40 m
Tartus asuv Köömen aitab pagulastel läbi rahvusköögi sulanduda Eesti ühiskonda
"Eestisse saabunud pagulastel on keeruline tööturule siseneda, seda kogesin ma ise väga valulikult, kui Eestisse esmakordselt saabusin. Köömen toetab pagulaste tööturule sisenemist ja karjääri alustamist Eestis toitlustusvaldkonnas 6-kuulise arenguprogrammi kaudu. Ilmselt olen ma ise sell programmi kõige edukam näide", kommenteeris puhtas eesti keeles suhtlev palestiinlanna Jameela.
03.03.2022 26 m
Tegemist on podcastiga, kus arutletakse sotsiaalse ettevõtluse teemadel, uuritakse, kuidas meie kodanikena saaksime ise ühiskonda paremaks muuta.
Saatejuht
Rasmus Kagge