Blondcast by Katri Teller
Eesti üks populaarsemaid podcaste "Blondcast" tuleb kapist välja ja videopilti eksklusiivselt Delfis! Kui seni on Sinu taskusõbranna Kati jaganud oma mõtteid monoloogi vormis, siis nüüd on ta endaga vestlema kutsunud oma ala eksperdid ja inimesed, kes aitavad meil paremaks saada! Sest mitte keegi meist ei ole ju ekspert igal alal! Saatesarjas tuleb juttu tervisest, ilust, suhetest, enesearengust ja ka muudel teemadel, mis võiksid huvitada iga naist! Ja miks mitte ka meest..? Saatejuht on Katri Teller. Tagasiside: mail@katriteller.ee Instagram: @katriteller
Saatejuht
Katri Teller
Episoodid
Kust jookseb piir Anu rolli ja „päris“ Anu vahel? Kuidas ta end laeb? Naise sõnul on ta tegelikkuses introvert ning väline on tema töö. Mida ta sa selle all täpsemalt mõtleb? Milliseid inimesi ei kannata Anu silmaotsaski ja kuidas püsida aastakümneid säravana tipus? Saatest saame teada ka seda, kus on Katri ja Anu varem kohtunud, ning ühtlasi lahendatakse üks aastatagune ebameeldiv situatsioon...
27.12.2023 1h 7 m
Kes teine oleks õigem inimene rääkimaks enesekindlusest ja positiivse ellusuhtumise säilitamisest kui mitte tema? Kust jookseb piir Anu rolli ja „päris“ Anu vahel? Kuidas ta end laeb? Naise sõnul on ta tegelikkuses introvert ning väline on tema töö. Mida ta sa selle all täpsemalt mõtleb? Milliseid inimesi ei kannata Anu silmaotsaski ja kuidas püsida aastakümneid säravana tipus? Saatest saame teada ka seda, kus on Katri ja Anu varem kohtunud, ning ühtlasi lahendatakse üks aastatagune ebameeldiv situatsioon...
27.12.2023 4 m
Hoolimata sellest, et mida me räägime, saadab meie keha pidevalt signaale selle kohta, kuidas end tunneme ja mida mõtleme. Kuidas neid märke ära tunda? Ka kas kehakeelt saab teeselda? Ja kuidas ära tunda valetajat? Lisaks tuleb juttu ka suhete loomisest, narsissismist, intuitsioonist, manipulatsioonist ja empaatiast.
13.12.2023 56 m
Tänane külaline on Tallinna Ülikooli professor Kristjan Port, kellega räägime pika ja õnneliku elu alustaladest. Mis on edu ja kes on edukas inimene? Milliseks kasvatab meid haridussüsteem ning kas head õpitulemused tähendavad hilisemat edukust? Kas kõik on ikkagi meie endi kätes või määrab suurema osa siiski meid ümbritsev keskkond? Kuhu oleme ühiskonnana liikumas ning kuidas tehinsintellekt meie tulevikku mõjutab? Muuseas tuleb juttu ka sellest, milline on lähisuhete mõju meie elueale Lisaks annab Kristjan Port olulise soovituse, kuidas suurendada pika ja õnneliku elu tõenäosust.
06.12.2023 56 m
Tänane külaline on Tallinna Ülikooli professor Kristjan Port, kellega räägime pika ja õnneliku elu alustaladest. Mis on edu ja kes on edukas inimene? Milliseks kasvatab meid haridussüsteem ning kas head õpitulemused tähendavad hilisemat edukust? Kas kõik on ikkagi meie endi kätes või määrab suurema osa siiski meid ümbritsev keskkond? Kuhu oleme ühiskonnana liikumas ning kuidas tehinsintellekt meie tulevikku mõjutab? Muuseas tuleb juttu ka sellest, milline on lähisuhete mõju meie elueale Lisaks annab Kristjan Port olulise soovituse, kuidas suurendada pika ja õnneliku elu tõenäosust. Vaata saadet eksklusiivselt Anne & Stiili veebilehel või kuula Delfi Taskus.
06.12.2023 4 m
Katril on külas kliiniline psühholoog Dagmar Ainsoo, kes selgitab isiksusehäirete olemust. Üheks neist on ka nartsissism – sõna, mida küll hoogsalt paljude suunas loobitakse, kuid kas me ikka päriselt mõistame, mida see tegelikult tähendab? Igaüks meist on eriline ja igaühel meist on isiksus. Mis on aga isiksusehäired? Kuidas isiksusehäirega inimesi ära tunda ning kuidas nad meid mõjutavad? Kuidas nartsissisti ära tunda ja miks on sellise inimese juurest väga raske lahkuda?
29.11.2023 57 m
Katril on külas kliiniline psühholoog Dagmar Ainsoo, kes selgitab isiksusehäirete olemust. Üheks neist on ka nartsissism – sõna, mida küll hoogsalt paljude suunas loobitakse, kuid kas me ikka päriselt mõistame, mida see tegelikult tähendab? Igaüks meist on eriline ja igaühel meist on isiksus. Mis on aga isiksusehäired? Kuidas isiksusehäirega inimesi ära tunda ning kuidas nad meid mõjutavad? Kuidas nartsissisti ära tunda ja miks on sellise inimese juurest väga raske lahkuda? Vaata saadet eksklusiivselt Anne & Stiili veebilehel või kuula Delfi Taskus.
29.11.2023 4 m
Seekordses Blondcasti episoodis on Katril külas Eesti üks tuntumaid etiketikoolitajaid Erika Kolbakov, kes vastab Katri hingel olevatele küsimustele. Pidustuste aeg on lähenemas ja etiketireeglid tulevad järjest enam päevakorda. Kas etiketi peale peaks mõtlema vaid siis, kui meid mõni sündmus ees ootab? Mis on etikett tegelikult ning mis eristab seda lihtsalt viisakast käitumisest? On see lihtsalt kogum ajale jalgu jäänud reeglitest? Milleks seda üldse vaja on? Puudutamata ei jää ka etikett suhetes - mida kohtingule selga panna, kuidas olla ja kes ikkagi maksab?
22.11.2023 1h
Seekordses Blondcasti episoodis on Katril külas Eesti üks tuntumaid etiketikoolitajaid Erika Kolbakov, kes vastab Katri hingel olevatele küsimustele. Pidustuste aeg on lähenemas ja etiketireeglid tulevad järjest enam päevakorda. Kas etiketi peale peaks mõtlema vaid siis, kui meid mõni sündmus ees ootab? Mis on etikett tegelikult ning mis eristab seda lihtsalt viisakast käitumisest? On see lihtsalt kogum ajale jalgu jäänud reeglitest? Milleks seda üldse vaja on? Puudutamata ei jää ka etikett suhetes - mida kohtingule selga panna, kuidas olla ja kes ikkagi maksab? Vaata saadet eksklusiivselt Anne & Stiili veebilehel või kuula Delfi Taskus.
22.11.2023 6 m
Keegi meist ei soovi haigeks jääda. Kuid kas kõik haigused on ootamatud? Millised suuremad karid meid varitsevad ja mida saame omalt poolt ära teha, et risk ei realiseeruks? Kas ja kuidas saab vähendada pahaloomulise kasvaja tõenäosust? Kas vähki tekitab stress või hoopis keskkond ja vale toitumine? Kui suur on lihtsalt juhuse ja õnne osa? Kas sina teadsid, et oma vähiriski saab hinnata ka geenitesti kaudu? Kõigest sellest lähemalt Blondcasti uues osas!
15.11.2023 57 m
Keegi meist ei soovi haigeks jääda. Kuid kas kõik haigused on ootamatud? Millised suuremad karid meid varitsevad ja mida saame omalt poolt ära teha, et risk ei realiseeruks? Kas ja kuidas saab vähendada pahaloomulise kasvaja tõenäosust? Katril on külas ligi 30-aastase kogemusega onkoloog ja meditsiinitehnoloogia ettevõtte Antegenes juht dr Peeter Padrik, kes räägib, kuhu liigub personaalmeditsiin. Vaata saadet eksklusiivselt Anne & Stiili veebilehel või kuula Delfi Taskus.
15.11.2023 6 m
Seekordses Blondcasti episoodis on Katril külas psühhiaatria resident ja vaimse tervise aktivist Ove-Liis Mahhov. Mis juhtub, kui me oma vaimse tervise eest hoolt ei kanna? Millised on läbipõlemise kolm peamist sümptomit? Mida sellisel juhul teha? Kas ka kodus on võimalik läbi põleda? Kõigest sellest vestleme Blondcasti uusimas episoodis.
08.11.2023 56 m
Seekordses Blondcasti episoodis on Katril külas psühhiaatria resident ja vaimse tervise aktivist Ove-Liis Mahhov. Mis juhtub, kui me oma vaimse tervise eest hoolt ei kanna? Millised on läbipõlemise kolm peamist sümptomit? Mida sellisel juhul teha? Kas ka kodus on võimalik läbi põleda? Kõigest sellest vestleme Blondcasti uusimas episoodis. Kui ema tegeleb lapsega, siis temalt ei küsita, et „Kas isa täna puhkab?“
08.11.2023 5 m
Sellenädalases vestlussaates „Blondcast“ on Katri Telleril külas pea 20-aastase kogemusega perekonnaõigusele spetsialiseerunud vandeadvokaat ja tulevane perelepitaja Senny Pello-Lepik. Kogenud lahutusadvokaadina on Sennyl olnud vaade suhete tagatubadesse ning näinud, mis seal päriselt toimub. Uurime, miks inimesed ikkagi lahutavad ja mille üle kohtutes kõige rohkem vaieldakse. Kas lahku saaks minna ka valutumalt? Kuidas teha kokkuleppeid ning millised on suhte alguses suurimad head ja halvad märgid?
25.10.2023 58 m
Sellenädalases vestlussaates „Blondcast“ on Katri Telleril külas pea 20-aastase kogemusega perekonnaõigusele spetsialiseerunud vandeadvokaat ja tulevane perelepitaja Senny Pello-Lepik. Kogenud lahutusadvokaadina on Sennyl olnud vaade suhete tagatubadesse ning näinud, mis seal päriselt toimub. Uurime, miks inimesed ikkagi lahutavad ja mille üle kohtutes kõige rohkem vaieldakse. Kas lahku saaks minna ka valutumalt? Kuidas teha kokkuleppeid ning millised on suhte alguses suurimad head ja halvad märgid? Blondcast on vaadatav ja kuulatav kolmapäeviti Anne&Stiili veebilehel ja Delfi Tasku rakenduses Delfi Kogupaketi tellijatele.
25.10.2023 4 m
Sellenädalases jutusaates Blondcast on Katri Telleril külas psühholoog ja pea 17aastase kogemusega unenõustaja Kene Vernik. Saates uurime, mis juhtub, kui me piisavalt ei maga? Jututeemadeks tuleb ka see kui palju siis ikkagi unetunde on vajalik ning kuidas unekvaliteet inimeste kehakaalu mõjutab. Arutleme ka selle üle, kas paarisuhtes tuleks eraldi tubades magada ning mida teeb alkohol unega.
18.10.2023 55 m
Sellenädalases jutusaates Blondcast on Katri Telleril külas psühholoog ja pea 17aastase kogemusega unenõustaja Kene Vernik. Saates uurime, mis juhtub, kui me piisavalt ei maga? Jututeemadeks tuleb ka see kui palju siis ikkagi unetunde on vajalik ning kuidas unekvaliteet inimeste kehakaalu mõjutab. Arutleme ka selle üle, kas paarisuhtes tuleks eraldi tubades magada ning mida teeb alkohol unega. Blondcast on nüüdsest vaadatav ja kuulatav kolmapäeviti Anne&Stiili veebilehel ja Delfi Tasku rakenduses Delfi Kogupaketi tellijatele. Värsketes episoodides lahkab Katri põnevate külalistega edukaks olemise erinevaid tahke, võttes teemaks nii raha, ilu, tervise, suhted ning elu valikud.
18.10.2023 4 m
Blondcasti teises osas on Katril külas psühholoog ja pereterapeut Kärt Kase, kes on kirjutanud ka mitu suheteteemalist raamatut: “Suhteaudit: käsiraamat paaridele“, “Kuidas hoida armastust?“ ja “Miks petetakse?“. Selles episoodis arutame, kas vallalise elu võib nii väga meeldima hakata, et kaaslast enam ei tahagi? Kas armumistunne võib suhtes kestma jääda? Millised on punased ja rohelised lipud suhte alguses, mida tähele panna? Kui suur on vanusevahe on suhtes normaalne? Miks suhtes petetakse ja miks suhted ikkagi pekki lähevad?
11.10.2023 51 m
Blondcasti teises osas on Katril külas psühholoog ja pereterapeut Kärt Kase, kes on kirjutanud ka mitu suheteteemalist raamatut: “Suhteaudit: käsiraamat paaridele“, “Kuidas hoida armastust?“ ja “Miks petetakse?“. Selles episoodis arutame, kas vallalise elu võib nii väga meeldima hakata, et kaaslast enam ei tahagi? Kas armumistunne võib suhtes kestma jääda? Millised on punased ja rohelised lipud suhte alguses, mida tähele panna? Kui suur on vanusevahe on suhtes normaalne? Miks suhtes petetakse ja miks suhted ikkagi pekki lähevad? Värsked saated on eksklusiivselt vaadatavad ja kuulatavad Delfi Kogupaketi tellijatele Anne & Stiili veebilehel ja Delfi Tasku rakenduses.
11.10.2023 4 m
Saatejuht ja „Aasta Investor 2023“ Katri Teller on tagasi! Täpsemalt - ligikaudu poolteist kuud pausil olnud Eesti ühe menukama podcasti Blondcast uute osadega, mis ilmuvad alates tänasest eeloleval 12 kolmapäeval eksklusiivselt Delfi Kogupaketi tellijatele Anne & Stiili veebilehel ja Delfi Tasku rakenduses. Katri esimeseks külaliseks on esteetilise meditsiini õde ja ilusa naha ekspert Liisa Raudmets, kes oma teadmisi jagab ka Instagramis @nurseliisa konto alt! Liisa on ühtlasi ka esimene spetsialist, kes Katri nägu süstlaga torkis!
04.10.2023 55 m
Saatejuht ja „Aasta Investor 2023“ Katri Teller on tagasi! Täpsemalt - ligikaudu poolteist kuud pausil olnud Eesti ühe menukama podcasti Blondcast uute osadega, mis ilmuvad alates tänasest eeloleval 12 kolmapäeval eksklusiivselt Delfi Kogupaketi tellijatele Anne & Stiili veebilehel ja Delfi Tasku rakenduses. Katri esimeseks külaliseks on esteetilise meditsiini õde ja ilusa naha ekspert Liisa Raudmets, kes oma teadmisi jagab ka Instagramis @nurseliisa konto alt! Liisa on ühtlasi ka esimene spetsialist, kes Katri nägu süstlaga torkis!
04.10.2023 2 m