Blondcast by Katri Teller
Eesti üks populaarsemaid podcaste "Blondcast" tuleb kapist välja ja videopilti eksklusiivselt Delfis! Kui seni on Sinu taskusõbranna Kati jaganud oma mõtteid monoloogi vormis, siis nüüd on ta endaga vestlema kutsunud oma ala eksperdid ja inimesed, kes aitavad meil paremaks saada! Sest mitte keegi meist ei ole ju ekspert igal alal! Saatesarjas tuleb juttu tervisest, ilust, suhetest, enesearengust ja ka muudel teemadel, mis võiksid huvitada iga naist! Ja miks mitte ka meest..? Saatejuht on Katri Teller. Tagasiside: mail@katriteller.ee Instagram: @katriteller
Saatejuht
Katri Teller
Episoodid
Suhtest nartsissistiga: ta paneb sind reaalsuses kahtlema ja keerab selle su vastu
Katril on külas kliiniline psühholoog Dagmar Ainsoo, kes selgitab isiksusehäirete olemust. Üheks neist on ka nartsissism – sõna, mida küll hoogsalt paljude suunas loobitakse, kuid kas me ikka päriselt mõistame, mida see tegelikult tähendab? Igaüks meist on eriline ja igaühel meist on isiksus. Mis on aga isiksusehäired? Kuidas isiksusehäirega inimesi ära tunda ning kuidas nad meid mõjutavad? Kuidas nartsissisti ära tunda ja miks on sellise inimese juurest väga raske lahkuda?
Täna 57 m
Tiiser: Suhtest nartsissistiga: ta paneb sind reaalsuses kahtlema ja keerab selle su vastu
Katril on külas kliiniline psühholoog Dagmar Ainsoo, kes selgitab isiksusehäirete olemust. Üheks neist on ka nartsissism – sõna, mida küll hoogsalt paljude suunas loobitakse, kuid kas me ikka päriselt mõistame, mida see tegelikult tähendab? Igaüks meist on eriline ja igaühel meist on isiksus. Mis on aga isiksusehäired? Kuidas isiksusehäirega inimesi ära tunda ning kuidas nad meid mõjutavad? Kuidas nartsissisti ära tunda ja miks on sellise inimese juurest väga raske lahkuda?
Täna 4 m
Etiketikoolitaja Erika Kolbakov: üleolev peenutsemine ei ole kindlasti etikett
Seekordses Blondcasti episoodis on Katril külas Eesti üks tuntumaid etiketikoolitajaid Erika Kolbakov, kes vastab Katri hingel olevatele küsimustele. Pidustuste aeg on lähenemas ja etiketireeglid tulevad järjest enam päevakorda. Kas etiketi peale peaks mõtlema vaid siis, kui meid mõni sündmus ees ootab? Mis on etikett tegelikult ning mis eristab seda lihtsalt viisakast käitumisest? On see lihtsalt kogum ajale jalgu jäänud reeglitest? Milleks seda üldse vaja on? Puudutamata ei jää ka etikett suhetes - mida kohtingule selga panna, kuidas olla ja kes ikkagi maksab?
22.11.2023 1h
Tiiser: Etiketikoolitaja Erika Kolbakov: üleolev peenutsemine ei ole kindlasti etikett
Seekordses Blondcasti episoodis on Katril külas Eesti üks tuntumaid etiketikoolitajaid Erika Kolbakov, kes vastab Katri hingel olevatele küsimustele. Pidustuste aeg on lähenemas ja etiketireeglid tulevad järjest enam päevakorda. Kas etiketi peale peaks mõtlema vaid siis, kui meid mõni sündmus ees ootab? Mis on etikett tegelikult ning mis eristab seda lihtsalt viisakast käitumisest? On see lihtsalt kogum ajale jalgu jäänud reeglitest? Milleks seda üldse vaja on? Puudutamata ei jää ka etikett suhetes - mida kohtingule selga panna, kuidas olla ja kes ikkagi maksab? Vaata saadet eksklusiivselt Anne & Stiili veebilehel või kuula Delfi Taskus.
22.11.2023 6 m
Onkoloog Peeter Padrik: vähi eelsoodumust on võimalik testimisega varakult teada saada
Keegi meist ei soovi haigeks jääda. Kuid kas kõik haigused on ootamatud? Millised suuremad karid meid varitsevad ja mida saame omalt poolt ära teha, et risk ei realiseeruks? Kas ja kuidas saab vähendada pahaloomulise kasvaja tõenäosust? Kas vähki tekitab stress või hoopis keskkond ja vale toitumine? Kui suur on lihtsalt juhuse ja õnne osa? Kas sina teadsid, et oma vähiriski saab hinnata ka geenitesti kaudu? Kõigest sellest lähemalt Blondcasti uues osas!
15.11.2023 57 m
Tiiser: Onkoloog Peeter Padrik: vähi eelsoodumust on võimalik testimisega varakult teada saada
Keegi meist ei soovi haigeks jääda. Kuid kas kõik haigused on ootamatud? Millised suuremad karid meid varitsevad ja mida saame omalt poolt ära teha, et risk ei realiseeruks? Kas ja kuidas saab vähendada pahaloomulise kasvaja tõenäosust? Katril on külas ligi 30-aastase kogemusega onkoloog ja meditsiinitehnoloogia ettevõtte Antegenes juht dr Peeter Padrik, kes räägib, kuhu liigub personaalmeditsiin. Vaata eksklusiivselt Anne & Stiili veebilehel või kuula Delfi Taskus.
15.11.2023 6 m
Kui ema tegeleb lapsega, siis temalt ei küsita, et „Kas isa täna puhkab?“
Seekordses Blondcasti episoodis on Katril külas psühhiaatria resident ja vaimse tervise aktivist Ove-Liis Mahhov. Mis juhtub, kui me oma vaimse tervise eest hoolt ei kanna? Millised on läbipõlemise kolm peamist sümptomit? Mida sellisel juhul teha? Kas ka kodus on võimalik läbi põleda? Kõigest sellest vestleme Blondcasti uusimas episoodis.
08.11.2023 56 m
Tiiser: Kui ema tegeleb lapsega, siis temalt ei küsita, et „Kas isa täna puhkab?“
Seekordses Blondcasti episoodis on Katril külas psühhiaatria resident ja vaimse tervise aktivist Ove-Liis Mahhov. Mis juhtub, kui me oma vaimse tervise eest hoolt ei kanna? Millised on läbipõlemise kolm peamist sümptomit? Mida sellisel juhul teha? Kas ka kodus on võimalik läbi põleda? Kõigest sellest vestleme Blondcasti uusimas episoodis. Kui ema tegeleb lapsega, siis temalt ei küsita, et „Kas isa täna puhkab?“
08.11.2023 5 m
Lahutusadvokaat Katri Tellerile: kokkuleppeid saab ja peabki ajas ümber vaatama!
Sellenädalases vestlussaates „Blondcast“ on Katri Telleril külas pea 20-aastase kogemusega perekonnaõigusele spetsialiseerunud vandeadvokaat ja tulevane perelepitaja Senny Pello-Lepik. Kogenud lahutusadvokaadina on Sennyl olnud vaade suhete tagatubadesse ning näinud, mis seal päriselt toimub. Uurime, miks inimesed ikkagi lahutavad ja mille üle kohtutes kõige rohkem vaieldakse. Kas lahku saaks minna ka valutumalt? Kuidas teha kokkuleppeid ning millised on suhte alguses suurimad head ja halvad märgid?
25.10.2023 58 m
Tiiser: Lahutusadvokaat Katri Tellerile: kokkuleppeid saab ja peabki ajas ümber vaatama!
Sellenädalases vestlussaates „Blondcast“ on Katri Telleril külas pea 20-aastase kogemusega perekonnaõigusele spetsialiseerunud vandeadvokaat ja tulevane perelepitaja Senny Pello-Lepik. Kogenud lahutusadvokaadina on Sennyl olnud vaade suhete tagatubadesse ning näinud, mis seal päriselt toimub. Uurime, miks inimesed ikkagi lahutavad ja mille üle kohtutes kõige rohkem vaieldakse. Kas lahku saaks minna ka valutumalt? Kuidas teha kokkuleppeid ning millised on suhte alguses suurimad head ja halvad märgid? Blondcast on vaadatav ja kuulatav kolmapäeviti Anne&Stiili veebilehel ja Delfi Tasku rakenduses Delfi Kogupaketi tellijatele.
25.10.2023 4 m
Katri Teller: mulle tundub, et oleksin parem inimene, kui oma suu vahel lihtsalt kinni teibiks!
Sellenädalases jutusaates Blondcast on Katri Telleril külas psühholoog ja pea 17aastase kogemusega unenõustaja Kene Vernik. Saates uurime, mis juhtub, kui me piisavalt ei maga? Jututeemadeks tuleb ka see kui palju siis ikkagi unetunde on vajalik ning kuidas unekvaliteet inimeste kehakaalu mõjutab. Arutleme ka selle üle, kas paarisuhtes tuleks eraldi tubades magada ning mida teeb alkohol unega.
18.10.2023 55 m
Tiiser: Katri Teller: mulle tundub, et oleksin parem inimene, kui oma suu vahel lihtsalt kinni teibiks!
Sellenädalases jutusaates Blondcast on Katri Telleril külas psühholoog ja pea 17aastase kogemusega unenõustaja Kene Vernik. Saates uurime, mis juhtub, kui me piisavalt ei maga? Jututeemadeks tuleb ka see kui palju siis ikkagi unetunde on vajalik ning kuidas unekvaliteet inimeste kehakaalu mõjutab. Arutleme ka selle üle, kas paarisuhtes tuleks eraldi tubades magada ning mida teeb alkohol unega. Blondcast on nüüdsest vaadatav ja kuulatav kolmapäeviti Anne&Stiili veebilehel ja Delfi Tasku rakenduses Delfi Kogupaketi tellijatele. Värsketes episoodides lahkab Katri põnevate külalistega edukaks olemise erinevaid tahke, võttes teemaks nii raha, ilu, tervise, suhted ning elu valikud.
18.10.2023 4 m
Saatejuht Katri Teller: ehk olen naiivne, aga minu teada pole mind kunagi suhtes petetud
Blondcasti teises osas on Katril külas psühholoog ja pereterapeut Kärt Kase, kes on kirjutanud ka mitu suheteteemalist raamatut: “Suhteaudit: käsiraamat paaridele“, “Kuidas hoida armastust?“ ja “Miks petetakse?“. Selles episoodis arutame, kas vallalise elu võib nii väga meeldima hakata, et kaaslast enam ei tahagi? Kas armumistunne võib suhtes kestma jääda? Millised on punased ja rohelised lipud suhte alguses, mida tähele panna? Kui suur on vanusevahe on suhtes normaalne? Miks suhtes petetakse ja miks suhted ikkagi pekki lähevad?
11.10.2023 51 m
Tiiser: Saatejuht Katri Teller: ehk olen naiivne, aga minu teada pole mind kunagi suhtes petetud
Blondcasti teises osas on Katril külas psühholoog ja pereterapeut Kärt Kase, kes on kirjutanud ka mitu suheteteemalist raamatut: “Suhteaudit: käsiraamat paaridele“, “Kuidas hoida armastust?“ ja “Miks petetakse?“. Selles episoodis arutame, kas vallalise elu võib nii väga meeldima hakata, et kaaslast enam ei tahagi? Kas armumistunne võib suhtes kestma jääda? Millised on punased ja rohelised lipud suhte alguses, mida tähele panna? Kui suur on vanusevahe on suhtes normaalne? Miks suhtes petetakse ja miks suhted ikkagi pekki lähevad? Värsked saated on eksklusiivselt vaadatavad ja kuulatavad Delfi Kogupaketi tellijatele Anne & Stiili veebilehel ja Delfi Tasku rakenduses.
11.10.2023 4 m
Tagasi eetris! Katri Teller ja „Blondcast“ tulid kapist välja: miks Katri kunagi ilukliinikust tagasi saadeti?
Saatejuht ja „Aasta Investor 2023“ Katri Teller on tagasi! Täpsemalt - ligikaudu poolteist kuud pausil olnud Eesti ühe menukama podcasti Blondcast uute osadega, mis ilmuvad alates tänasest eeloleval 12 kolmapäeval eksklusiivselt Delfi Kogupaketi tellijatele Anne & Stiili veebilehel ja Delfi Tasku rakenduses. Katri esimeseks külaliseks on esteetilise meditsiini õde ja ilusa naha ekspert Liisa Raudmets, kes oma teadmisi jagab ka Instagramis @nurseliisa konto alt! Liisa on ühtlasi ka esimene spetsialist, kes Katri nägu süstlaga torkis!
04.10.2023 55 m
Tiiser: Tagasi eetris! Katri Teller ja „Blondcast“ tulid kapist välja: miks Katri kunagi ilukliinikust tagasi saadeti?
Saatejuht ja „Aasta Investor 2023“ Katri Teller on tagasi! Täpsemalt - ligikaudu poolteist kuud pausil olnud Eesti ühe menukama podcasti Blondcast uute osadega, mis ilmuvad alates tänasest eeloleval 12 kolmapäeval eksklusiivselt Delfi Kogupaketi tellijatele Anne & Stiili veebilehel ja Delfi Tasku rakenduses. Katri esimeseks külaliseks on esteetilise meditsiini õde ja ilusa naha ekspert Liisa Raudmets, kes oma teadmisi jagab ka Instagramis @nurseliisa konto alt! Liisa on ühtlasi ka esimene spetsialist, kes Katri nägu süstlaga torkis!
04.10.2023 2 m