Bändilaager

Igal asjal on oma lugu. Olgu see siis positiivne, negatiivne, rõõmus või kurb. Loomulikult on hulganisti eriilmelisi lugusid rääkida ka armastatud artistidel, kes jagavad neid Philly Joe džässiklubi kontsert-vestlusõhtul Bändilaager. Igal korral on publiku ees muusik või muusikute kooslus, kes räägib oma muusikalisest teekonnast ning mängib kuulajatele ka enda kirjutatud palu. Vestluseid juhib Brent Pere.

Saatejuht
Brent Pere
Episoodid

Komeedina Eesti muusikataevasse lennanud ansambel Lonitseera eristub oma loominguga selgelt ning suur roll selles on täita ansambli solistil Kaisa Kuslapuul. Lisaks oma tegemistest laulja ja muusikuna rääkis Kuslapuu “Bändilaagris” ka esinemisjulgusest ning sellest, kuidas see tihtipeale endalegi ootamatutes kohtades tärkab.

09.05.2024 1h 19 m

Mari Jürjens jagab end edukalt näitlemise ja muusika vahel, kuid viimastel aastatel on fookus nihkunud selgelt heliloomingu suunas. Podcastis “Bändilaager” tunnistab ta, et teater võiks tema elus suuremat rolli mängida, kuid muusika lihtsalt on ta endasse võtnud.

02.05.2024 1h 11 m

Haldi Välimäe andis vaid 16-aastaselt välja oma esimese albumi, misjärel soovis temaga kohe koostööd teha ka Vaiko Eplik isiklikult. Podcastis „Bändilaager“ räägib ta nii varasest artistiks kasvamiseks kui ka tegemistest praegu, kui aastad on hulga kogemusi ning muusikavorme lisanud. Saadet juhib Brent Pere.

25.04.2024 1h 7 m

Esimesel Bändilaager vestlusõhtul on külas muusik ning õppejõud Siim Aimla, kes nagu ikka, toob endaga kaasa mõnusad jazz- ja funkrütmid. Mis annab talle aga jõudu aina uusi projekte ette võtta ning mis suhe tal bändilaagritega on, kuuleb juba saatest.

18.04.2024 1h 27 m