Tartu nädala ERISAADE

Delfi on Tartus ja toob teieni põnevad saated!

Saatejuhid
Ester Vaitmaa, Urmo Soonvald
Episoodid

Delfi Tartu nädala reedeses erisaates on kohal inimesed, kelle töökohad meelitavad Tartusse külalisi nii Eestist kui välismaalt: Eesti Rahva Muuseumi juht Kertu Saks, spordimuuseumi juht Siim Randoja, ja Ahhaa turundusjuht Heidi Ojamaa. Kui kerge või lihtne on Tartusse inimesi saada, seda uurivad Delfi peatoimetaja Urmo Soonvald ja Delfi loovjuht Ester Vaitmaa.

04.07.2024 33 m

Sihtasutuse Tartu 2024 tegevjuht Kuldar Leis ja rahvusvaheliste suhete juht Erni Kask on just õiged inimesed, kellega korraks vaadata, kui edukas on kultuuripealinna aasta projekt Tartus olnud. Saatejuhid on Delfi loovjuht Ester Vaitmaa ja Delfi peatoimetaja Urmo Soonvald.

03.07.2024 33 m

Delfi Tartu nädala „Erisaates“ on külas Tartu Postimehe peatoimetaja Rannar Raba ja Viljandi ajalehe Sakala peatoimetaja Hans Väre. Seda, kui nähtav on kultuuriaasta kohapeal Tartus ja Viljandis, ning seda, kas Eestis on oodata uudistekõrbeid nagu USAs, arutavad ametivendadega Delfi peatoimetaja Urmo Soonvald ja Delfi loovjuht Ester Vaitmaa. Kuula saadet!

03.07.2024 32 m

Delfi Tartu erisaates on külas sotsiaalteadlane, poliitik ja ajakirjandusõppejõud Marju Lauristin, keda usutlevad Delfi peatoimetaja Urmo Soonvald ja Delfi loovjuht Ester Vaitmaa. See, kes keda sellises koosluses usutleb, on muidugi suhteline, sest hoopis Marju Lauristin annab Urmo Soonvaldile hilisemaks koduse ülesande.

02.07.2024 48 m

Delfi Tartu nädala erisaates on külas Tartu ülikooli rektor Toomas Asser, keda usutlevad Delfi peatoimetaja Urmo Soonvald ja Delfi loovjuht Ester Vaitmaa. Räägime Tartu rollist ja nähtavusest ning ei saa üle ega ümber sellistest teemadest, nagu hariduse ja selle rahastamise pikk plaan. Millalgi tuleb tõele näkku vaadata: millist haridust me siis endale lubada saame?

01.07.2024 33 m