Sisuturundus
Telia podcast "Suurim julgus"
Telia podcastis "Suurim julgus" räägitakse laste nutielust ja sellest, mida vanemad teadma peaksid, et olla neile toeks ja suurendada turvalisust.
Saatejuht
Maris Järva
Episoodid
Lapsevanematel on pisut raske saada täna aru sellest, et erinevalt nende elust pole laste puhul enam kuigi lihtne nutielu ja seda nii-öelda “päris elu” eristada. Need kaks maailma on uuel generatsioonil omavahel täielikult läbi põimunud ja nüüd on täiskasvanute ülesanne muuta laste mõlemad elud väärtuslikuks. Stuudios vestlevad sellest, mida ja kui palju lapsed nutitelefonis teevad, koolitaja ning CGI Eesti küberturvalisuse konsultant Catlyn Kirna ja Balti Infohäirete Sekkekeskuse (BECID) kommunikatsiooni- ja meediapädevuse spetsialist Inger Klesment. Saadet juhib Maris Järva.
05.06.2023 37 m
Nutimaailm hõlmab järjest rohkem ja järjest nooremate laste igapäevategemisi ning seda olulisemaks muutub ka vanemate roll oma laste suunamisel ning nende keerulistel hetkedel toetamisel. Kas noorte nutikäitumine on probleem ning kui jah, siis mil määral?
20.04.2023 38 m
Kuidas toimub koolikiusamine nutiajastul?
16.01.2023 32 m
Internetisügavuses peituvad lastele loomulikult kõiksugu ohud. Kuidas noored aga seda ise tajuvad? Nutimaailmaga üleskasvamine seob lapsed internetiga juba väga varakult – virtuaalmaailmas surfamine on tuttav ka lasteaialastele. Saates räägitakse lähemalt, kuidas ohte ära tunda ja kas lapsevanemal on ebameeldivaid olukordi võimalik ka vältida.
14.12.2022 31 m
Kiusule vastu hakkamiseks peab tundma lapsi varitsevaid ohte ja palju muudki sellega seonduvat. Telia podcastis „Suurim julgus” räägiti laste nutielust ning muust olulisest, mida vanemad selle kohta teadma peaksid. Kuidas tagada nutimaailmas laste turvalisus ning oma lastele igakülgselt toeks olla? Seda küsimust arutas saatejuht Maris Järva pikaajalise veebipolitseiniku Maarja Punaku ning Telia Eesti küberturbe juhi Aigar Käisiga.
28.10.2022 39 m