Anne & Stiil
Naistele, naistest ja naistega – Naisteklubi podcast on Eesti naiste seas kõrgelt hinnatud naisteajakirja Anne & Stiili uus kanal, mida saab kuulata just seal, kus Sulle meeldib. Kutsume külla põnevaid persoone ja peatume nii neil teemadel, mida käsitleme ajakirjas kui ka võtame ette ajas olulisi ja naisi kõnetavaid teemasid karjäärist hobideni ning psühholoogiast moe ja meelelahutuseni. Podcasti mitmekesise sisu eest hakkavad hoolitsema kõik Anne & Stiili toimetajad. Kuula uut saadet igal kolmapäeval! Räägi podcasti sisu osas kaasa annestiil@annestiil.ee.
Saatejuhid
Carine Jessica Kostla, Mari-Liis Helvik, Meisi Volt
Anne & Stiil
Kunst 70 episoodi
Episoodid
KUULA | Kaire Vilgats laulja- ja näitlejatööst, lastest ja õpingutest
Armastatud artist Kaire Vilgats räägib oma teekonnast laulja, edukate projektide muusikaline juhi ning näitlejana teatri-, tele- ja filmimaastikul. Juttu tuleb ka Eurovisioonist ja hiljutisest peaosast filmis "Suvitajad".
08.03.2023 56 m
Etiketikoolitaja Erika Kolbakov
„Etiketi tundmine on peenetundeline teistega arvestamine, mitte peenutsemine,“ ütleb sertifitseeritud etiketikoolitaja Erika. Muide, kas tead, mis on dresscode'ide white tie ja black tie erinevus? Juttu tuli ka lähenevast presidendi vastuvõtust ning sellest, mida on sellisel pidulikul sündmusel sobilik kanda ning, mida mitte. Selgus ka põnev tõsiasi, et on üks etiketireegel, mille rikkumises igal aastal kedagi süüdistatakse, ent tegelikkuses on see täiesti lubatud.
23.02.2023 51 m
Lauljatar Sissi: muusikaõpetaja ütles, et minust soololauljat ei saa
Sissi tahab muusikaga inimesi ühendada. "Eurovisioonil on erinevatest riikidest, erinevate uskumustega inimesed koos ja rõõmsad. Muusikal on ühendav jõud. Me ei ole nii erinevad. Oleme tegelikult kõik ühesugused. Meie arvamused on erinevad, ent vajadused on samad." Juttu tuleb nii naiseks olemisest, suhetest, leinast, muudatuste tegemisest kui ka muusikast.
24.01.2023 52 m
KUULA | Saatejuht Katri Teller võtab möödunud aasta kokku
Saatejuht Katri Teller võtab kokku aasta 2022, kuhu kuuluvad nii oma raadiosaade kui ka igaõhtune telesaate juhtimine. Lisaks vaatab naine põnevusega aastasse 2023.
30.12.2022 41 m
JÕULUERI | Meigikunstnik Anna Grace Saar
Anna Grace on sündinud Ameerikas Ohio osariigis. 12-aastaselt kolis ta kogu perega Tartusse, kus elab tänini. Jõuluõhtu veetis pere alati 24. detsembril Kanadas elava eestlasest vanaisa juures. Anna jagab oma viielapselise pere helgeid jõulumälestusi ja traditsioone, mis on tänaseni au sees.
06.12.2022 31 m
Muusik Valter Soosalu - mees nagu orkester!
“Nende multiinimestega on nagu kogu pere kontsertidega- igale pereliikmele mitte midagi,” ütleb Valter. Meie leiame, et ta on pakkunud ja panustanud Eesti muusikaellu omajagu. Seda nii telepildis, laulukaare all, kontserdi- ja teatrilaval. Valter tähistab oma sel aastal täitunud kolmekümmet eluaastat suurejoonelise kontserdiga. Kuidas on ta juba nii noorena nii palju jõudnud?
17.11.2022 44 m
Kuldnõel 2022 võitja Diana Arno
Moekunstnik Diana Arno müüs oma esimese enda disainitud jaki New Yorkis. Tema esimene moeshow toimus Pärnus, järgmine Tallinnas ja kolmas juba Lõuna-Koreas. Tänaseks on ta Eesti tähtsaima moeauhinna Kuldnõel omanik.
19.10.2022 20 m
Kethi ja Meeli Uibomägi nahahooldusrutiinid. Kethi: õhtuti puhastan näonahka kuue tootega
Kethi Uibomägi tunnistab, et on pere naistest ainus, kel on nahaprobleemid. “Käin kaks korda kuus näohoolduses. Veel on tähtis, et kui minna meikari juurde, siis mine oma pintslitega – siis pole ohtu, et saad oma näole kellegi teise bakterid. Ükskõik kui puhtaks pole meikar oma vahendeid varem teinud, see oht on ikkagi olemas,” räägib pea igapäevaselt telegrimmi kandev naine.
07.05.2022 50 m
KUULA | “Laula mu laulu” uue hooaja osalised: poetame ikka mõned pisarad ka kaamera ees
Täna õhtul jõudis Telia Eesti Inspira kanalil vaatajateni värske “Laula mu laulu” hooaja esimene episood. Kutusime selle hooaja naisartistid Kadri Voorandi, Tanja Mihhailova-Saare ja Elina Borni stuudiosse, et peatuda saate telgitagustel, aga ka paljudel tundlikel teemadel.
16.04.2022 1h 7 m
KUULA | Katri Teller heast tervisest: ühel hetkel on vaja otsustada, et sina kontrollid oma elu
“Kas sinu igapäevane rutiin on küpsisekausi taga veinitada ja vaadata televiisorit või hoopis see, et lähed kõnnid iga päev tund aega metsas? Pikaajaliselt on nende harjumuste tulemused selgelt näha,” arutleb ülipopulaarse podcasti Blondcast juht Katri Teller. Ta lisab, et eriti just naiste puhul on alates teatud vanusest näha, millist elustiili on keegi harrastanud.
29.03.2022 39 m
KUULA | Luisa Rõivas: laste vaimse tervise hoidmisega tuleb pidevalt tegeleda
Märts on Anne & Stiili naiste tervise kuu – sel puhul kutsusime stuudiosse Luisa Rõivase ja rääkisime tema tervisest. Saates arutleme arvukatel teemadel alates vaimsest tervisest ja füüsilisest treeningust kuni toiduvalikuteni.
21.03.2022 30 m
KUULA | Anu Saagim vaimsest ja füüsilisest tervisest
Märts Anne & Stiili naiste tervise kuu, mille jooksul kutsume üles kõiki naisi oma tervist kontrollima. Tervisekontrolli tegi hiljuti läbi ka tänane saatekülaline Anu Saagim. Podcast’is teeme juttu mõlemast, nii vaimsest kui ka füüsilisest tervisest. Esmajoones uurime, kuidas tuleb Anu toime pingetega – muuhulgas jagab ta üht väga ehmatavat hiljutist vahejuhtumit, mis ta endast päris välja viis ning mille tulemusel naine sõbrannadegagi tülli läks. Selgub, et nagu paljud naised, ei ole ka Anu eeskujulik arsti juures käija. Millised olid tema tervisekontrolli tulemused sel korral? Pikemalt räägime ka Anu elustiilist. Mida ta sööb? Kuidas treenib? Millised on tema pahed? Mõnusat kuulamist!
13.03.2022 33 m
KUULA | Just neid ehteid kingitakse jõuludeks ja aastavahetuseks kõige enam
Tänase podcasti külaliseks on naine, kes on ehete- ja juveelimaailmas töötanud pikki aastaid – stuudios on Goldtime’i juveeliosakonna juhataja Aveli Kippari. Räägime nii tema karjääriteest kui ka muidugi ehetest. Aveli Kippari kõnelebb tähelepanekutest eheteturul ja kuidas on koroonakriis seda muutnud; milliseid ehteid ostavad Eesti inimesed kingitusteks enim; mida panna tähele kihla-ja abielusõrmuseid valides ning millised trendid domineerivad ehetemaailmas üldiselt. Juttu tuleb ka teemantidest ja paljust muust. Head kuulamist!
29.12.2021 40 m
KUULA | Zuzu Izmailova ehmatavast töökogemusest: olin väga noor, aga sain aru, et see ei ole okei
Saates tuleb juttu tundlikul teemal – räägime Anne & Stiili praegu vältavast ahistamisteemalisest sotsiaalkampaaniast #sinupiir. Külas on poliitik Zuzu Izmailova. Podcastis räägime naistest ja meestest; peatume enda eest seismise ja “ei” ütlemise oskuse olulisusel ning võimupositsioonide temaatikal. Arutleme, kuidas ja millal ebameeldivatesse olukordadesse sekkuda ja millised komplimendid tänapäevastele naistele meeldivad. Zuzu jagab ka oma kogemusi olukordadest, mil tema piire ületati. Kord koges ta seda siis, kui asus pärast keskkooli müügisekretärina tööle tööriistade müügiga tegelevasse ettevõttesse.
27.12.2021 25 m
KUULA | Imeliselt küpsenud naised räägivad muutuvast ilust ja vananemisega kohanemisest
Naise väline vananemine on elu osa, ent paljudele on selle tunnistamine tabu. Minnakse hoopis kaasa ealiste muutuste ümber ehitatud võimsa ilutööstusega ja “Sa näed nii noor välja!” liigitub kindla peale komplimentide kategooriasse. Närtsivast (ehk on aeg hakata kasutama sõna “muutuvast”?) ilust ning vananemisega kohanemisest räägivad kolm imeliselt küpsenud naist: Oksana Tandit (47), Ingrid Veidenberg (53) ja Merle Randma (68). Vestlust juhib Karolin Kuusik.
22.11.2021 47 m
KUULA | Populaarne detox-kuur puhastab nii soolestiku kui maksa
Räägime ettevõttest ja toodetest, mille tõhususes on veendunud juba paljud – see on ZenCleanz. Tegemist on erinevate detox-programmidega ja erinevalt paljudest teistest programmidest toetab seda ka nii mõnigi arst ja terviseentusiast. Stuudios on ZenCleanzi omanik Marius Vahter ja terviseedendaja ning koolitaja Jana Sandberg. Tegemist on sisuturundussaatega!
15.10.2021 43 m
KUULA | Kuidas hooldada aknelist näonahka?
Värskes podcast’is räägime teemal, mis tekitab miljonites naistes üle maailma ebakindlust. See on teema, mis puudutab inimesi vanusest sõltumata. Ja paraku on see ka teema, mis paistab välja. Võtame fookusesse akne, näohoolduse ja akne seotuse elustiili ja toitumisega. Stuudios on Eucerini brändijuht Liisa Kuslap ja toitumisnõustaja Elis Nikolai.
14.10.2021 45 m
KUULA | Kristel Kruustük: kui saan teha seda, milles mina hea olen, läheb kõik paremaks
Anne & Stiili podcast’i uue osa külaline on Testlio kaasasutaja Kristel Kruustük. Kunagisest kirglikust tarkvaratestijast pole kirg IT vastu kuhugi kadunud – veelgi enam, nüüd jagab ta seda oma rahvusvahelise testijate võrgustikuga, kuhu kuulub umbes 10 000 inimest.
08.10.2021 35 m
KUULA | Sissejuhatus teemantide säravasse maailma: mis on Eestis kõige populaarsemad teemantehted?
Hearts Fine Jewellery juveelisalongi mänedžer Maria Shevchenko tutvustab teemantide põnevat maailma ja räägib, et teemante ostetakse Eestis aina enam.
24.09.2021 29 m
KUULA | Mis saab populaarsetest Eesti rõivabrändidest ja kas Baltika enam meesteriideid ei pakugi?
Baltika COO Brigitta Kippak tutvustab oma põnevat karjääri, Baltika hetkeolukorda ja lähiplaane.
30.07.2021 48 m
KUULA | Marian Võsumets: täiskasvanud naistel ei saa olla teismeliste kehad
Tänases saates räägime kehapositiivsusest, kehakuvandist, tänapäevastest iluideaalidest ja treenimisest, mis võib ka kõige paremate kavatsuste juures viia toitumishäirete ja piinava süüntundeni. Stuudios on ajakirjanik Marian Võsumets, kes on äsja linastunud filmi “Keha võitlus” autor.
25.05.2021 48 m
Šokeerivad koostisosad, mida su punane huulepulk ja teised iluvahendid sisaldada võivad…
Seekordses podcast’is tuleb juttu teemal, mis jõuab tasapisi üha rohkemate inimeste teadvusesse – räägime ilutoodetest, mis on julmusevabad. Teemat aitavad avada Sirli Spelman ja Grete Millner loomade eestkoste organisatsioonist Loomus. Just Loomuse alt on nad hiljuti käima lükanud loomasõbraliku ilu töörühma LILU. Kuula podcast’i ja saa rohkem teada, millega LILU tegeleb; miks on julmusevabast ilumaailmast aina olulisem rääkida; milliseid ilutooteid naised ise kasutavad; iluvahendite loomkatsetest ja kuidas teha ilutooteid soetades teadlikumaid valikuid.
29.04.2021 42 m
KUULA | Merle Palmiste: see on ilu vaenlane number üks!
Värkses podcast’i„Loomulikult mina” osas tuleb juttu näohooldusest – keskendume küpsema naha igapäevasele hooldusele. Oma ilusaladusi on tulnud stuudiosse jagama näitleja Merle Palmiste ja Eucerini koolitusjuht Kaide Gulua.
09.04.2021 51 m
KUULA | Dermatoloog: talvised nahahooldustooted võiksid sisaldada seda erilist koostisosa
Nahk on talvel tihti tundlikum, õrnem ja ärritunum kui suvel – nii kätel, kehal kui ka näol. Uurisime Skype’is dermatoloog Kaisa Viljarilt, milline on talvisel ajal nahale sobivaim hooldusrutiin. Podcast’is räägib kaasa ka näitleja Inga Lunge!
25.02.2021 47 m
KUULA | Moedisainer Oksana Tandit on online-kaubandusse suhtes skeptiline
Kuigi disainer töötas eelmisel aastal kontaktide minimeerimiseks välja “virtuaalse proovikabiini”, tunnistab ta, et vahetu kontakt on moevaldkonnas ülioluline. “Praegu jääb puudu kontaktidest ja emotsioonidest; eelistame alati võimalusel klientidega päriselt kohtuda.” Oksana Tandit nendib, et kriisiaasta on sundinud igat ettevõtjat peeglisse vaatama ja endalt küsima, kas nende tegevus ja valdkond on ikka õiged: “Kas need on ikka minu jaoks? Mida ma veel oskan? Kas peaks midagi juurde õppima? Need on väga olulised küsimused. Toime tulevad need, kes ei karda muutusi, usuvad iseendasse ja mõtlevad positiivselt.” Kuula podcast’ist edasi, kuidas on aasta Oksana Tanditi moemajas möödunud, milliseid muudatusi toob disaineri hinnangul kriis Eesti moeellu ja milliseid mõtteid mõlgutab ta tuleviku osas.
24.02.2021 35 m
Kuidas märgata ja tulla toime menopausiga?
Kui võtta aluseks naise keskmine eluiga, siis möödub kolmandik naise elust menopausis.
26.11.2020 20 m
KUULA | Eesti naine on lõputu potentsiaaliga, kuid mõnikord ta ei usu endasse piisavalt
Õige pea ilmub Signe Ventseli ja Kristi Jõeoru sulest uus inspiratsiooniraamat “Julgus luua muutust”. Autorid soovivad teosega tublidesse Eesti naistesse veelgi enam inspiratsiooni, mõttejulgust ja teotahet süstida – olgu see muutus tervise, ettevõtluse, finantside, pere, sotsiaalse elu, enese tähtsustamise või hobide valdkonnas.
19.11.2020 20 m
KUULA | Terapeut: iseendaga pideval sõjajalal olemine mõjutab tugevalt meie füüsilist keha
Millest tegelikult sõltub inimeste väline ilu? Saates teeme juttu sisemisest tasakaalust, selle otsimisest ja leidmisest; iseendaga sõbraks saamisest. Olulises teemas aitab selgust luua koolitaja, terapeut, joogaõpetaja ja kahe raamatu autor Kaidi Laur. Saatesarjas peamiselt nahahooldusest rääkides oleme jõudnud korduvalt tõdemuseni, et välimine ilu on otseses seoses n-ö sisemise ilu ja inimese vaimse ja füüsilise tervisega. Miks on sisemine tasakaal niivõrd oluline ja kas see tõesti paistab siis välja, kui oleme stressis ja tasakaalust väljas? Isegi, kui maname ette oma säravaima naeratuse ja püüame tasakaalutust varjata?
30.10.2020 56 m
KUULA | Dermatoloog selgitab: millist ilutoodet peaks iga inimene hommikuti kasutama?
Seekordses saates räägime naha vananemisest, arutleme, kas ja kuidas on seda võimalik veidi kaugemasse tulevikku lükata ja millist nahahooldust meie nahk vajab, et püsida võimalikult kaua ilus ja nooruslik. Külas on dermatoloog Kaisa Viljar ja nahahooldusbrändi Eucerin koolitusjuht Kaide Gulua, vestlust juhib Anne & Stiili peatoimetaja Mari-Liis Helvik.
18.10.2020 50 m
Jumestuskunstnik Reet Härmat avaldab oma ilurutiini ja meenutab kõige esimest Botoxi süsti
Mis seisus on Eesti naiste näonahk? Milliseid ekstreemseid iluhooldusi on Reet enda nahal proovinud? Kui vanalt tegi ta esimese Botoxi süsti? Neid ja paljusid teisi iluküsimusi küsis tuntud jumestuskunstnikult Anne & Stiili peatoimetaja Mari-Liis Helvik.
08.10.2020 38 m
KUULA | Anu Saagim ja Epp Kärsin seksikatest dilemmadest ja noorematest meestest: võtta või jätta?
Elu on elamiseks ja positiivsete emotsioonide kogemiseks, ütleb Epp Kärsin. Kuula edasi, kuidas elada elu maksimaalselt nautides!
21.09.2020 36 m
KUULA | Moelooja Kristina Viirpalu virtuaalsest moenädalast ja Eesti naiste stiilist
KUULA | Moelooja Kristina Viirpalu virtuaalsest moenädalast ja Eesti naiste stiilist by Delfi Tasku
05.05.2020 32 m
KUULA | Moenädala peakorraldaja Anu Kikas Eesti suurima moeürituse korraldamisest kriisitingimustes
KUULA | Moenädala peakorraldaja Anu Kikas Eesti suurima moeürituse korraldamisest kriisitingimustes by Delfi Tasku
28.04.2020 27 m
KUULA | Geneetik Riin Tamm teadusest, ilusüstidest ja vananemise vastu võitlemisest
KUULA | Geneetik Riin Tamm teadusest, ilusüstidest ja vananemise vastu võitlemisest by Delfi Tasku
06.03.2020 34 m
KUULA | Mis on persoonibränd ja miks tuleks sellele tähelepanu pöörata?
KUULA | Mis on persoonibränd ja miks tuleks sellele tähelepanu pöörata? by Delfi Tasku
07.02.2020 55 m
KUULA | Ilumaailma tegelikkus ja lõbusad detailid: kes ja kuidas valis Anne & Stiili Ilulemmikuid?
KUULA | Ilumaailma tegelikkus ja lõbusad detailid: kes ja kuidas valis Anne & Stiili Ilulemmikuid? by Delfi Tasku
31.01.2020 34 m
KUULA | Moedisainer Lilli Jahilo räägib endanimelise moemaja loomisest ja moeäri tagatubadest
KUULA | Moedisainer Lilli Jahilo räägib endanimelise moemaja loomisest ja moeäri tagatubadest by Delfi Tasku
17.01.2020 56 m
KUULA | Kirjanik Eia Uus avab romaani "Tüdrukune" tagamaid ja räägib allasurutud mälestustest
KUULA | Kirjanik Eia Uus avab romaani "Tüdrukune" tagamaid ja räägib allasurutud mälestustest by Delfi Tasku
13.12.2019 29 m
KUULA | Lauljanna Eleryn Tiit räägib näosaate kogemusest, tähelepanust ja ärevushäiretest
KUULA | Lauljanna Eleryn Tiit räägib näosaate kogemusest, tähelepanust ja ärevushäiretest by Delfi Tasku
07.12.2019 31 m
KUULA | Koogikuninganna Sandra Daškova räägib küpsetamise võlust ja jagab nippe perele kokkamiseks
KUULA | Koogikuninganna Sandra Daškova räägib küpsetamise võlust ja jagab nippe perele kokkamiseks by Delfi Tasku
29.11.2019 38 m
KUULA | Tanel Veenre räägib elust, loomingust ja õpetab, kuidas valida signatuurehet
KUULA | Tanel Veenre räägib elust, loomingust ja õpetab, kuidas valida signatuurehet by Delfi Tasku
16.10.2019 32 m
KUULA | Anu Saagim skandaalidest, sõprusest ja moemaastikust: see oli jumala poolt korraldatud pidu
Seekordses Anne & Stiili podcastis on külas bravuurne Anu Saagim, kes räägib nii oma ilu ja hea tervise saladustest, kui ka sellest, mida arvab hetkel kodumaisel moemaastikul toimuvast. Saame teada, miks ta proovib ka ise disainimises kätt ning millised skandaalid on olnud tema elus kõige raputavamad ja kõige lõbusamad. Mida aga arvata praegusest meelelahutusmaastikust ning miks jäävad mõned räpased skandaalid paljastamata? Küsimusi küsib veebijuht Meisi Volt.
26.09.2019 41 m
KUULA | Helen Adamson avameelselt: olen terapeudi abiga ehitanud pagasi, mis aitab pinnal püsida
Seekordses Anne & Stiili podcastis on külas lauljatar Helen Adamson. Olles ka Instagrami kuulsus, jagab ta avameelselt kogemusi võitlusest stressi, depressiooni ning kiusamisega. Lisaks tuleb juttu tema suurtest elumuutustest sel sügisel ning sellest, miks ta ei ole ammu uusi lugusi avaldanud. Vestlust juhib veebijuht Meisi Volt.
05.09.2019 32 m
KUULA | See üks element meie kehas mõjutab naha heaolu, õnnetunnet ja ka meie üldist tervist
Seekordes podcastis on külas koolitaja Jana Sandberg, kellega räägime tervise teemadel. Mis on see element meie kehas, mis hoiab meie naha ilusana, meele rõõmsana ja keha toimivana? Arutame, mida me saame oma keha ja õnne heaks seespidiselt teha ning kas ainult hästi toitumisest piisab. Vestlust juhib Anne & Stiili veebi juht Meisi Volt.
29.08.2019 25 m
KUULA | Toidublogija ja -stilist Britt Paju soovitab parimaid restorane, mida Eestis külastada
Seekordes Anne & Stiili podcastis on külas toidublogija ja -stilist Britt Paju, kes räägib lähemalt sellest, mida tähendab toidustilistika. Lisaks tuleb juttu toidumaailma uudistest, kõige parematest restoranidest Eestis ja sellest, mida endale argipäeval süüa teha. Vestlust juhib Anne & Stiili peatoimetaja Mari-Liis Helvik.
18.08.2019 21 m
KUULA | Moelooja Hanna Haring: Eesti naine piinab end, aga teda on ilus vaadata
Seekordses Anne & Stiili podcastis on külas moelooja Hanna Haring, kes räägib lähemalt moemaailmast ja eestlannade stiilieelistustest. Vestlust juhib peatoimetaja Mari-Liis Helvik.
08.08.2019 27 m
KUULA | Kas sotsiaalmeediasse postitatud telefoniga klõpsatud kaadreid saab nimetada fotokunstiks?
Seekordses podcastis räägime fotokunstist ja sellest, kust võiks minna kunstilise foto piir. Kas telefoniga klõpsatud kaadrid, mis sotsiaalmeedias rokivad on ikka piisav kunst? Lisaks saame teada, kuidas erineb kaasaegne fotokunst traditsioonilisest ning miks võiks see huvi pakkuda ka tavainimesele tänavalt. Vestlust juhib Anne & Stiili veebijuht Meisi Volt ning külalisteks on Tallinna Fotokuu tegevjuht Kadri Laas ja kunstiline juht Laura Toots.
10.07.2019 27 m
KUULA | Ženja Fokin paneb asja paika: paks või peenike, mood või stiil?
Seekordses podcastis on külas armastatud stilist Ženja Fokin, kellega räägime nii naiste rahulolust oma kehaga kui ka garderoobi suurusest. Saame teada, kuidas lahendada muret, et midagi pole kunagi selga panna ning millise riietusega noolida kõige rohkem komplimente. Vestlust juhib Anne & Stiili veebijuht Meisi Volt.
05.07.2019 35 m
KUULA | Laura Põldvere: üksioleku perioodil on hea mõelda, mida me ise võiks suhtes paremini teha
Seekordses podcastis on külas lauljatar Laura Põldvere, kellega räägime reisimisest, naiselikkusest, suhetest ja ka sellest, kuidas säilitada positiivset meelt, võideldes raskete terviseprobleemidega. Vestlust juhib veebijuht Meisi Volt.
20.06.2019 38 m
KUULA | Ott Lepland avab, kui palju paneb ta lugudesse enda elu ning kuidas on suhe teda muutnud
Anen & Stiili podcastil on seekord külas armastatud muusik Ott Lepland, kes tuli maikuus välja mõtlemapaneva singliga “Uued ootused”, mis räägib muuhulgas ka pahedest. Veebijuht Meisi Volt uuris, kui palju ta paneb lugudesse iseennast, kuidas tulla avalikuse tähelepanu all toime suhete ning kuulujuttudega ning kuidas ta lõõgastub, kui juhe on koos ja stress üle pea kokku tahab lüüa.
12.06.2019 31 m
Naistele, naistest ja naistega – Naisteklubi podcast on Eesti naiste seas kõrgelt hinnatud naisteajakirja Anne & Stiili uus kanal, mida saab kuulata just seal, kus Sulle meeldib. Kutsume külla põnevaid persoone ja peatume nii neil teemadel, mida käsitleme ajakirjas kui ka võtame ette ajas olulisi ja naisi kõnetavaid teemasid karjäärist hobideni ning psühholoogiast moe ja meelelahutuseni. Podcasti mitmekesise sisu eest hakkavad hoolitsema kõik Anne & Stiili toimetajad. Kuula uut saadet igal kolmapäeval! Räägi podcasti sisu osas kaasa annestiil@annestiil.ee.
Saatejuhid
Carine Jessica Kostla, Mari-Liis Helvik, Meisi Volt