Sisuturundus
Seksuaaltervise ABC
Hoolimata sellest, et seksuaaltervis, seksuaalsus ja seks on teemad, mis puudutavad meist igaüht, on osadel siiani neist ebamugav rääkida. Seksuaaltervuse ABC on uus taskuhääling, kus neist teemadest räägitakse ausalt, otse ja tõenduspõhiselt.
Saatejuht
Jonas Grauberg
Episoodid
Mis teeb noortele meestele muret?
Paljude meestehädade taga seisab lünklik seksuaalharidus, mis õnneks iga aastaga paraneb. Mida võiksid noores eas mehed teada, et säiliks kaua võime mitte üksi lapsi teha, vaid neid ka saada – sellest podcast'is „Seksuaaltervise ABC“ seekord räägitaksegi. Külas on androloog ehk meestearst Kristjan Pomm.
11.08.2023 51 m
Seksuaaltervise ABC: Millised on meie noorte mured?
Tervisekassa saates Seksuaaltervise ABC on noorte nõustamise teemat avamas naistearst dr Mairi Kaha Seksuaaltervise Kliinikust ja koolitaja Kerli Hannus Seksuaaltervise Liidust. Kuula saatest, millistel teemadel noored nii kontaktkohtumistel kui ka veebis kõige rohkem nõu ja abi soovivad ning kui ruttu saavad nad oma küsimustele vastused.
24.05.2023 42 m
Milline on parim vahend soovimatu raseduse vastu?
Rasestumisvastased vahendid on muutnud maailma meeletult: eeskätt on need andnud naistele vabaduse reguleerida vastavalt oma soovidele seda, kellega, millal ja kui palju lapsi saada. Ka saates külas olev Seksuaaltervise Kliiniku ja Pelgulinna sünnitusmaja naistearst ning seksuaaltervis.ee veebinõustaja dr Jaana Below leiab, et tegemist on kogu meditsiinis narratiivi muutva saavutusega, mille väärtust peaks igal ajal kõrgelt hindama.
04.05.2023 49 m
Seksuaaltervise ABC podcast: seksuaalharidus on elukestev haridus elust
Seksuaaltervise taskuhäälingu teises episoodis räägiti seksuaalhariduse mõistest ja olemusest. Kas seksuaalharidust saab üldse täpsemalt piiritleda? Saates oli külas ämmaemand, noortenõustaja, koolitaja, psühholoogiline nõustaja, õpetaja ja ema Diana Leht.
16.03.2023 51 m
Alustab uus podcast Seksuaaltervise ABC
Esimeses sissejuhatavas saates räägitakse lahti, miks me peame üldse rääkima sekuaaltervisest ja seksist ning kuidas sellest rääkima peaks. Selle teema lahkamiseks on saatejuht Jonas Graubergil külas seksuoloog, seksuaalhariduse ekspert ja sekspositiiv.ee looja Kristina Birk-Vellemaa.
22.02.2023 48 m