Tähetund

Kroonika podcast ‘’Tähetund’’ keskendub igas saates ühele tuntud persoonile, kelle tegemised on aastate jooksul silma paistnud ja kes jagab selles tähesäras oma suurimaid võite ning väljakutseid. Saatejuht on Kerli Kivistu.

Saatejuhid
Kerli Kivistu, Stella K. Wadowsky
Episoodid

Tähetunnis on külas üks äge naisterahvas, kes lausa pakatab särisevast energiast ja selle energia laseb ta valla just laval, kus ta on kahtlemata pilkupüüdev ja eksootiline rock'n'roll jumalanna. Ta on suutnud ka elu mõrud hetked pöörata naljakas ja julgustab kõiki elama just iseenda jaoks. Selle kuvandi taga on tegelikkuses üks soe ja siiras hing ning ta on öelnud, et kui sa ise tead, miks sa teatud asju teed, siis ei pea sa seda kellelegi põhjendama. Külas on Laura Prits ja saatejuht on Kerli Kivistu.

11.07.2024 42 m

Mul on selles episoodis külas üks tuntumaid Eesti muusikuid ja laulukirjutajaid. Ta on öelnud, et ilma bändita poleks tema jaoks elu ja muusika on kõik see, kes ta on. Temas on alati olnud midagi eksootilist ja ma julgen öelda, et ta on Eesti kõige elegantsem rokkar. Ta usub, et iga inimene suudab ise oma eluteed mõjutada, aga peaasi, et me oleksime kõik oma valikutes õnnelikud. Külas on Hendrik Sal-Saller ja saatejuht on Kerli Kivistu.

06.06.2024 56 m

Tähetunnis on külas lauljatar, kes toitub positiivsusest, huumorist ja oma elukutsest. Ta andis hiljuti välja uue albumi, mis avab akna tema hingesoppidesse. Ta on alati särav ja täidab toa tõeliselt päikselise energiaga. Külas on Eleryn Tiit ja saatejuht on Kerli Kivistu.

29.05.2024 45 m

Tähetunnis külas üks särav ja julge naisterahvas, kes on meile lavalaudadelt tuttav rohkem kui 30 aastat. Ta hääl on kajanud üle Euroopa ja nii ütleb ta kindlameelselt, et mida rohkem tal projekte ja tegemisi jagub, seda võimsamalt ta särab. Ta on kahe kauni tütre ema ja alles hiljuti õppis ta ära, kuidas igas olukorras ainult iseennast valida, et elada maksimaalselt head elu. Külas on Gerli Padar-Parmas ja saatejuht on Kerli Kivistu.

16.05.2024 48 m

Uues episoodis on külas Eesti läbi aegade populaarsem telesaatejuht, kes on lausa meister inimeste avamises. Tema intervjuud on avanud rohkelt persoone ja rikastanud pikalt meie telepilti. On öeldud, et tema jutt veereb kui kevadine vesi ja tema elufilosoofia on selline, et ta lihtsalt ei muretse. Kuid üheks olulisemaks komponendiks peab ta elus just armastust. Külas on Vahur Kersna ja saatejuht on Kerli Kivistu.

02.05.2024 48 m

Kahtlemata on Elina on naisterahvas, kelle hääleulatus teeb paljudele silmad ette. Alles praegu tunneb ta, et saab oopermaailmas maitsta neid magusaid töövilju, sest aastaid on käinud justkui vundamendi ehitamine. Kuid tema plaanid on suured ja temas on tõeline „La forza“, et saavutada kõik, millest ta on unistanud ning rohkemgi veel. Külas on Elina Nechayeva ja saatejuht on Kerli Kivistu.

25.04.2024 55 m

Tähetunnis on külas üks multitalent, kes on esindanud meid Eurovisioonil, naerutanud meeminaljadega internetis ja olnud hea näide sellest, kuidas juhuse meelevallas looklemine võib saada ikkagi positiivse ja eluterve lahenduse. Ta on öelnud, et tehke, mida vaja, et elus püsida, kuid ärge hüljake oma unistusi ega loobuge sellest, mis teid tegelikult õnnelikuks teeb. Külas on Robin Juhkental ja saatejuht on Kerli Kivistu.

18.04.2024 55 m

Tähetunnis on külas muusik, kes on ennast viimased kümme aastat sidunud hoopis Londoniga. Kui ta areenile kerkis, rääkisid paljud, et temas on midagi erilist ja vaat, et tegu ollagi päris Eesti oma Björkiga. Tema sees on palju ebamaist ja kosmilist jõudu, mille abil kõnnib ta alati sihikindlalt oma unistuste suunas. Külas on laulja Iiris Vesik ja saatejuht on Kerli Kivistu.

11.04.2024 58 m

Tähetunnis on sellel korral külas Eesti üks edukamaid ja armastatumaid lauljaid, kelle popartisti karjäärile oleme saanud kaasa elada juba üle 10 aasta. Ta sirgus tähtede areenile “Eesti otsib superstaari” saatest ja juba seal märkasid paljud, et temas on midagi erilist. Hetkel kasvatab ta pisipoega ja elab oma unistuste elu, kuid igas meepotis on ka tõrvatilk, sest ta on pidanud kummutama enda kohta levivaid räigeid kuulujutte. See kogemus on teinud teda tugevamaks kui kunagi varem ja nii sammub ta enesekindlalt oma unistuste suunas. Külas on Liis Lemsalu ja saatejuht on Kerli Kivistu.

04.04.2024 58 m

Tähetunnis on sellel korral külas tuntud raadio- ja telemees, kes igal nädalal lahutab meie meelt huvitavate ja omanäoliste persoonidega. Ta on enda sõnul keerukas inimene, kuid ilmselt endalegi teadmata tegelikult rahva poolt palavalt armastatud. Kohe kindlasti on ta mees, kes soovib oma tööga maailma parandada ja ma olen kindel, et mingil moel tal see õnnestubki. Saatejuht on Kerli Kivistu.

28.03.2024 55 m

Tähetunnis särab lauljanna, kes on meile lavalaudadelt tuttav rohkem kui 30 aastat. Ta sisenes hiljuti uude aastakümnesse ja on öelnud, et kohe kindlasti ei tahaks ta nooremaks saada. Ma usun, et minuga nõustuvad kõik, kui ma ütlen, et ta on alati rõõmsameelne ja päikseline inimene, kuid enda sõnul on ta kange iseloomuga, mida ei taha paljud uskuda. Külas on Nele-Liis Vaiksoo.

22.03.2024 1h 2 m

Külas on Eesti ühe tuntuma bändi 5MIINUST juhtfiguur Estoni Kohver, keda on tituleeritud kõige kõrgelennulisemaks müügimeheks muusika maastikul. Ta lööb jalaga ukse lahti ja ei oota, et asjad lihtsalt juhtuvad. Kuid enda sõnul pole ta kunagi tahtnud olla kõige parem räppar. Eesmärk on pigem see, et oleks lõbus ja saaks teha lahedaid asju, aga neid maksimaalselt hästi.

14.03.2024 55 m

Luisa Rõivas on aastate jooksul ennast pannud proovile erinevates väljakutsetes ja läbi selle tõestanud, et kui tahad kuhugi jõuda, pead selle suure tahtejõuga saavutama. Tänaseks on ta maandunud poliitikasse ja rõhutab, et kõige selle taustal on just pere tema jaoks tugev tagala. 

Elvast pärit Luisa ilmus esmakordselt avalikkuse ette just lauljana, kuid tänaseks panustab ta sellesse, et Eesti oleks maailma parim koht elamiseks. Ta on abielus endise peaministri ja ettevõtja Taavi Rõivasega ning nende peres kolm last - Miina, Herman ja Uma. Elukogemus on talle õpetanud, et kunagi ei tohi alla anda ja enda sõnul ei ole ta kindlasti selline inimene, kes ebaõnnestumistest auku kukuks. 

07.03.2024 57 m
"Paljud unustavad ära, et tegemist oli üritusega, mille kutsele märgitakse "White tie". Fraki võrvale ei sobi pükskostüüm, põlvini kleidid sellisele peole ei kõlba ja platsmassist ehted võiksid jääda koju," räägib moelooja ja etiketi spetsialist Ülle Pohjanheimo, kes toob välja presidendi vastuvõtu suurimad fopaad.. Ta rõhutab, et etiketi mõte on inimest suunata, mitte ketis hoida.
28.02.2024 48 m
“Kui meesterahvas tuleb väljaveninud teksadega saatesse, ei juhtu midagi aga kui naine sama teeks, saaks ta kriitikat. Samuti ei tule kõne allagi ilmuda selliselt lavale,” mõtiskleb Marju Länik. Ta ütleb, et naised saavad igas eluvaldkonnas kriitikat palju rohkem, kui mehed. Kuidas on aga lood Marjul austajatega? Marju avaldab muu hulgas lõbusaid seiku, kuidas austajad talle Facebooki kirjutavad ja isegi abieluettepanekuid teevad.
09.02.2024 51 m
Kuigi TV 3 peol toimunud skandaal, kus Taavi Rõivas ja Brigitte Susanne Hunt veetsid ühiselt aega WC-s tundus olevat minevik, kaevas BSH selle teema Luisa Värgi sünnipäeva eel uuesti esile. Kroonika äärmiselt avameelses podcastis arutleme muu hulgas koos Epp Kärsini ja Mihkel Rauaga, kas Taavi Rõivase käitumine teise naisega võib mõnes peres olla eelmäng.
06.02.2024 43 m
“See oli algusest saadik külm dušš. Mul on sellest siiani külmavärinad. Meil on niigi kitsas käes, me anname oma viimase raha ja see pannakse tuuri. Kuidas saab nii olla, et sa võtad ära neilt, kellelt polegi midagi ära võtta?” imestab endine poliitik Kristiina Ojuland Johanna-Maria Lehtme juhtumist rääkides. Kroonika podcastis vaatab Ojuland tagasi skandaalidele, mis aastal 2023 Eestit raputasid.
08.12.2023 46 m
"Ma arvan, et minu raamatus on palju igasuguseid tegelasi ja nendega pole juhtunud midagi halba. Iga reklaam on hea, nii sellele kes pahandas kui sellele, kes pahandada saab," muigab kirjanik Olav Osolin, kes esitles äsja oma teist krimiraamatut "Part lendab edasi". Osolin ütleb, et ta pole mitte kunagi mitte kedagi oma raamatus halastamatul viisil töganud. "Kui mõni nimi on sarnane või olen kirjutanud sama nime, siis kui Maris Kõrvitsale tuttavad helistasid ja ütlesid, et kuule seal raamatus on üks Maris, see oled sina seal raamatus, siis Maris pidi naerust toolilt kukkuma." Milliste nippidega Olav Osolin teise bestselleri kirjutas? Kuidas õnnestus Osolinil kõiki reegleid rikkudes uus hitt avaldada? Kuidas seisis Olav päris elus silmitsi oma raamatutegelasega?
29.11.2023 39 m
"Olen suur ostleja aga olen ka õppinud pidurit tõmbama," tunnistab Hanna Marinson, keda tunneme artisinimega LeHanna. Juba kolmandat aastat on eetris Kroonika podcast, mis pühendatud Mustale Reedele ja kus külas naine, kes teab, kuidas mõelda enda jaoks välja vabandusi, et midagi uut osta. Samas on Hannast saanud teadlik ostleja, kes avaldab sel korral oma Musta Reede ostude nimekirja.
24.11.2023 52 m
"Kõige raskem atendaadikatse oli kahtlemata teine, siis kui mulle öeldi, et ma võin jääda ratastooli. Aga mul oli tahe ja tulin sellest välja," räägib äsja oma raamatut "The Eastern Godfather" esitlenud Meelis Lao, kes teab, et elu võib jääda väga lühikeseks. "Oma esimese poja kasvatamisel ma ei saanud väga kaasa lüüa, sest aeg oli keeruline," mäletab Lao episoodi, kui tuli perekonna juurest ära. Kuidas täna Meelis Lao kaks poega tema kirevasse ellu suhtuvad? Lao muigab, et tema raamat on ka tema laste jaoks avastamine. Kuidas võtta kokku Meelis Lao raamat? Ta ise nendib: "Paljud on minu kohta öelnud, et selline mees ei saa elu olla." Millised on Lao kõige kriitilisemad sündmused, mida teda omal ajal kutsuti lahendama? Mida arvab Lao tänasest valitsusest ja kes oleks tema meelest meie unistuste valitsuses?
22.11.2023 49 m
"Kolm kuud oli elust justkui välja lõigatud," räägib Tantsugeeni treener Monika Tuvi, kes võitles raske haigusega ja tuli sellest samm-sammult välja. Kui Monika möödunud aastal veidra peavaluga voodisse jäi, ei teadnud ta, et haigus viib tema elust kolm kuud. Täna oskab ta olla tänulik iga päeva eest ja teab, et kui tervist pole, siis pole elus millelgi muul tähtsust. Monika on palju vaadanud ka oma lapsepõlve ja meenutab aegu, mil inimesed teda nahavärvi tõttu näpistasid ja tema juukseid katsusid. Millise pilguga vaatab ta täna inimesi, kes soovivad tema juukseid katsuda? Monika lapsepõlves oli vaesust, millega ta pidi pikalt rinda pistma ja tunnistab, et osad sündmused on ta oma mälust suisa blokeerinud. Kõige rohkem rõõmu teeb Monikale neil päevil pojatütar Sky. Milline vanaema ja ämm on Monika?
17.11.2023 42 m
"Jüri lahkumine oli kõige ootamatum ja kõige raskem," meenutab Kai Arrak möödunud aastat, mil lisaks abikaasa Jüri Arrakule mattis veel neli lähedast. Lisaks abikaasale jättis Kai hüvasti oma ema ja isaga, laste isapoolse vanaemaga ja lähedase sugulasega. Kuidas tulla toime sellise pagasiga? Hingedekuul oli Kai nõus oma hinge avama. Kai tõdeb, et kui tema vanemate lahkumine oli elu loomulik osa, siis abikaasa surm oli kõige raskem. Ta räägib, et oskas vanemate surma järgselt aja maha võtta, käia rahulikult oma lapsepõlvekodus ning sorteeris vaikselt ema ja isa asju. Kuidas vaatab Kai tagasi ajale, millal ta esimest korda Jüri Arrakuga kohtus ja temasse silmapilkselt armus? Naine tõdeb täna, et võis vabalt tuntud kunstnikus näha oma isakuju, kuivõrd teda kasvatasid kasuvanemad. Ta nendib, et ema ja isa olid küll ranged aga tal pole nendele midagi ette heita. Kuidas tuli Kai toime, kui sai teada, et ta on lapsendatud laps? Abikaasa Jüri Arrak lahkus aga ootamatult ja selleks pole elul juhtnööre, kuidas toime tulla. Kuidas Kai näeb oma edasist elu ilma abikaasa Jürita?
10.11.2023 46 m
"Rahutu Tuhkatriinu" oli veel paljudel huulil, kui lauljatar Mari-Leen otsustas avalikust elust tagasi tõmbuda. Ta möönab, et oli sel ajal veel laps ja see oli õige samm. Täna on ta kahe poja ema, kes teeb teadlikke valikuid ja oskab oma artisti elu paremini seada. Milliste põhimõtetega kasvatab ta oma kahte poega? Kas abielu on ristisõda, kus vähesed jõuavad tõotatud maale? Milliste plaanidega artist kavatseb Eesti vallutada?
03.11.2023 47 m
“Ideaalis sooviksin elada selliselt, et ei pea oma lastele alimente kerjama,” mõtiskleb tšellist Silvia Ilves, kes kasvatab nelja poega. Äsja linastus GO3 platvormil sari “Üks nädal Silvia Ilvesega”, kus näeb tšellisiti nii emana, naisena kui ka muusikuna. Ta räägib Kroonika podcastis, et pärast Asse Saugast lahkuminekut oli ta pikemat aega üksi: “Ma tegin talle tõesti liiga.” Lisaks tunnistab Silvia, et vahel mõtleb ta, et on emana täiesti läbi kukkunud. Selleks, et koduse elu virr-varr teda alla ei neelaks, vürtsitab ta oma elu väikeste romanssidega. Kui ta sai 31 aastaseks, leidis äkitselt enda ümbert üllatavalt palju Eesti muusikutest austajaid. Kas Silvia avalikustab ka mõne kuulsa nime? Tõsi, kohalikud kuulsused peavad hetkel arvestama sellega, et Silvia süda on taas võetud ja see kuulub ühele saksa härrale. Kellele täpsemalt?
27.10.2023 1h
"Kaks kunstnikku ühes peres ehk kaks suurt ego ei sobi ühte perekonda," meenutab muusik Heidy Tamme oma abielulahutust džässmuusik Avo Tammega. Aasta 2023 on Heidy Tammele erakordne - ta sai 80 aastaseks, tema lavaelus on täitunud 60. aasta, pedagoogina on ta töötanud 30 aastat ja poliitikas olnud 20 aastat. Väsimuse märke Heidy Tamme aga ei näita - ta avaldab hoopis oma ideaalse vormi saladuse ja räägib, kuidas elada üle leinaperioodid.
20.10.2023 36 m
“Juba kui ma siin istun ja mõtlen selle peale, tekib mul kehas ärevus. Ma kunagi ei teadnud, mis tujus mu isa koju tuleb,” räägib laulja Tuuli Rand, kes elas aastaid keerulist elu - tema isa tujud määrasid perekonna rahu. “Kõigil oli ootus, et mis tujus isa täna koju tuleb. Kui olid suuremad karjumishood peal ja mida vanemaks ma sain, seda rohkem me ütlesime, et mine ära. Aga ta jäi lõpuni,” räägib Tuuli Rand avameelselt. Ta meenutab, kuidas gongiteraapia tõi välja tema lapsepõlve mälestused ja äkitselt leidis ta ennast oma visuaalis oma lapsepõlve kodus kapis peidus istumas, sest isa parasjagu karjus. “See oli minu tripp. Ma ei teadnud, kas põgeneda selle eest või jääda kohale. Kuid ma tegin selle läbi,” Kuidas vabanes Tuuli ohvrirollist, mida keeruline lapsepõlv talle tekitas? Miks tardub Tuuli, kui ta kuuleb, kui keegi võõras oma lähedase peale karjub? Kuidas suutis Tuuli isale andestada ja oli surivoodil tema kõrval?
13.10.2023 44 m
Karmel Killandi on oma elus kogetud õppetunnid pööranud edukateks peatükkideks, millest on kõigil õppida. Kuidas tulla toime karmi kriitikaga? Kuidas toimib perekond, kui üks lastest on haige? Kuidas säilitada rahu suurte teleülekannete ajal?
06.10.2023 45 m
Moelooja Ülle Pohjanheimo on tuntud ühtlasi ka kui naine, kes tunneb suurepäraselt etiketti. Sel korral räägib ta Kroonika podcastis, mida arvata, kui mees tuleb peole abikaasaga aga külastab korduvalt meeste tualetti teise naisega. Lisaks räägime kõige stiilsemast meespoliitikust, president Sirje Karise moeapsudest ja peaminister Kaja Kallase riietumisest.
28.09.2023 50 m
Raadiohääl Maris Järva, kes ärkab igal hommikul kell 4:45, seisis möödunud aastal suure väljakutse ees - tema tütar Marliis läks esimesse klassi. Tänavu septembris vaatab Maris tagasi pöörasele aastale, mis kulmineerus möödunud aasta lõpus sellega, et saatejuht võttis kõikidest tegemistest nädalase pausi ja seda põhjusel, et mitte hulluks minna.
15.09.2023 42 m
"Ma olin emale paras kirstunael. Teadsin juba 14aastaselt milliset elu ma soovin ja kolisin kodust ära. Alles 33aastaselt leppisin oma emaga ära ja võin öelda, et pärast seda läks minu mäest üles," räägib Epp Kärsin ja puhkeb oma keerulisest suhtest emaga rääkides nutma.
08.09.2023 47 m
"Mida rohkem mees ennast kõige paremini eksponeerib, seda suurem võib olla pettumus. Olen kohanud mehi, kellega koos elades üks draama järgneb teisele ja kui sind pärast tülitsemist tahetakse lilledega ära osta, peaks iga naine leidma endas jõudu, et ühel hetkel ära kõndida," arutleb viis korda kihlatud Eha Urbsalu.
31.08.2023 36 m
Palavalt armastatud Curly Strings annab juba sel reedel Vabaõhumuuseumis oma juubelikontserdi "Üle ilma 10", mistap meenutavad Eeva Talsi ja Taavet Niller kõige erilisemaid hetki kümne aasta jooksul.
23.08.2023 46 m
"Hakkasin kord mõtlema, et oma poega armastan tingimusteta ja talle annan kõik andeks, kuid oma elukaaslasega seotud arusaamatused jäävad pikaks ajaks meelde. Miks see nii on?" arutleb Portugalis elav endine ninjatüdruk ja ärinaine Katrin Siska. Ühel päeva võttis ta vastu huvitava otsuse, leidis kooselus uue harmoonia ja soovitab seda ka teistele.
11.08.2023 45 m
Uskumatu, lavale minek on näitleja Andres Puustusmaale iga kord suur närvide mäng, sest närveerimine pole aastate jooksul kuhugi kadunud. Puustusmaa tunnistab, et vahel vaatab ta kodus ka kappi - lihtsalt igaks juhuks, et seal keegi peidus pole. Millist elu elab sõja alguses Eestisse tagasi tulnud Puustusmaa ja milliste projektidega mees üllatab?
04.08.2023 49 m
Yasmyn on artist, kellele kuulub Aasta Artist 2021 tiitel, kuid ta pole loorberitele puhkama jäänud vaid tegutseb uute projektidega. Muu hulgas räägib Yasmyn millise ametiga ta lisaks muusika tegemisele leiba teenib.
30.06.2023 50 m
"Kaugsuhe oli alguses väga raske. Olime koos olnud pool aastat ja siis tuli koroona ning me ei näinud äkitselt teineteist kümme kuud," räägib supermodell Karmen Pedaru. Tänaseks on Dener ja Karmen olnud koos neli aastat ja sellest aasta abielus. Dener viis Karmeni ka mõttele, et ta võiks alustada pidžaamade disainimisega, mis on täna edukalt hoo sisse saanud.
16.06.2023 41 m
"Toitumisest tuleb rääkida ausalt ja ilustamata, sest räägitakse imedieetidest, supersportimisest ja sellest, kuidas inimesed näevad loomulikult head välja," arutleb saatejuht Keili Sükijainen. Tema mured toitumisega algasid 13aastaselt, mil ta oli modelliagentuuris - ta kas sõi omal ajal üle või ei söönud üldse. Tänaseks teab Keili, et toitumisega seotud probleem on temaga ilmselt küll elu lõpuni, kuid ta tunneb ära, millal elukorraldus vajab muutumist. Kroonika lugejad on Keilile hääletanud parimaks sisuloojaks ja tänavu aasta seksikaimaks naiseks. Kumb tiitel on talle olulisem?
12.06.2023 36 m
"Kui sa liigud seltskonnas, kus tähtis on pakend ehk vastav auto, riided ja käevangus ilus naine, siis oled omadega justkui mäel. Kui aga hakkad otsima teisi väärtusi, võid kindel olla, et esimesena kaovad sinu kõrvalt sõbrad, kellel on väärtushinnangud, mis suunatud väljaspoole. Nii juhtus ka minuga," kirjeldab Tiit Trofimov oma teekonda.
31.05.2023 46 m
"Mu elus oli suhe, kus pidin oma partnerile ütlema, kus kohas ma esinemise ajal riideid vahetan. Kui vastasin telefonile ja meeste hääled olid taustaks, oli ta juba armukade," meenutab muusik Laura Põldvere üht elu keeruliseimat suhet.
19.05.2023 47 m
“Kui lähen pimedal sügisõhtul üksinda jalutama, siis ma mõtlen oma trajektoori läbi,” tunnistab skandaalse saate “Kuuuurija” juht Katrin Lust, kelle igapäevane osa läbi oma tööle on kohtuasjad ja tapmisähvardused. Ometi on ta leidnud tänu emaks saamisele hingerahu.
12.05.2023 38 m
"Läksin töötukassase, võtsin end arvele, tegin pikalt äriplaani ja kui tuli eitav vastus, siis olin vägagi löödud. See vastus oli selline, et mul polnud mõtet toetust rohkem edasi taotleda," meenutab oma brändiga Nora Isle tänavusel Moenädalal laineid löönud Mariann Saar. Kuidas sai Mariann Saarest aasta jooksul tuntud Eesti naiste lemmikdisainer?
24.04.2023 33 m
“Paljud ettevõtted ostavad oma ettevõttele jõulukingituseks etenduse. Tavaliselt ollakse näitlejate suhtes väga helded - korvid, kus on veinid, juustud, oliivid ja šokolaadid. Kord oli ka üks suur ettevõte saalis ja me juba mõtlesime, et mida me sel korral saame? Ja siis andsidki nad meile kaks kotikest ja mis seal sees oli?” meenutab näitleja ja lavastaja Hendrik Toompere meeleolukat seika, mis talle on lavale saadetud.
21.04.2023 45 m
"Mu elus olnud väga keeruline meditsiiniline episood, kus ma nägin ennast juba kõrvalt," räägib ettevõtja Kristel Voltenberg kriitilisest momendist, mis on andnud talle mõistmise elu haprusest. Kroonika podcastis avab Mulligalerii omanik haruldase sisevaate šamapanjamaailma, räägib oma abielust poliitik Ivari Padariga ja oma suhtest Eesti moekunstiga. Saadet juhib Stella K. Wadowsky.
31.03.2023 37 m
"Kui mulle on pakutud vene keeles õhtu juhtimist, olen keeldunud," räägib Ženja Fokin, kes on pärast sõda teinud korralikud korrektuurid nii töös kui ka eraelus. Fokin tunnistab, et on jätkuvalt soovitanud eesti keelt mitte oskavatel taksojuhtidel Venemaale tagasi sõita ja tunneb samas suurt rõõmu, et ta ei pea enam oma vanaemaga Ukraina sõja teemadel vaidlema.
22.03.2023 38 m
“Asse ütles, et minust saaks hea tervendaja, kuid minule see ei sobinud. Kahjuks oli ka teisi märke,” räägib tšellist Silvia Ilves. Ta kõneleb oma varasematest suhetest ja arutleb, miks tema suhted ei püsi.
03.03.2023 51 m
Miks fuksiaroosa igale naisele ei sobi? Millist kangast soovitab Pohjanheimo talvisel presidendiballil kanda? Millised on Pohjanheimo TOP 5 lemmikuimat kostüümi kleidirallilt? Mida peaks mees kandma, et ta ennast presidendi vastuvõtul ei häbistaks ja milliseid reegleid silmas pidama? Nendele ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse, kui kuulad Kroonika podcasti, mida juhib reporter Stella K. Wadowsky.
28.02.2023 43 m
"Kui modellindusega alustasin, polnud mul enesekindlusega probleeme, kuid ühel hetkel öeldi mulle, et olen paks", meenutab Alexandra Ljadov modellinduse alguspäevi. Kroonika podcastis on külas Alexandra koos oma ema Kristinaga.
31.01.2023 40 m
„Ma tunnen isast puudust. Mõtlen tihti, et mida ta just praegu mulle ütleks. Minu poeg Harold pakkus äsja, et helistame vanaisale – tal on tema number olemas,“ räägib näitleja Tõnu Kilgase tütar Ellen. Möödunud aastal esitles tal isast kirjutatud raamatut „Peaasi, et oleks kirge“.
20.01.2023 40 m
Sel aastal purjetas Kroonika tõelises kõmumeres - millised on skandaalid, mida juba ei unustata? Marilyn Kerro läks tülli oma perekonnaga, Aivar Riisalu sai abielu kõrvalt isaks ja Brigitte Susanne Hunt napsas Anu Saagimilt Skandaalitari tiitli.
30.12.2022 43 m
Briti kuningapere jaoks on see olnud aastate aasta - suri armastatud kuninganna Elizabeth II ja Ühendkuningriigid said uue kuninga Charles III. Kunigliku perekonna haavadele lisavad aga lõputult soola Californias resideeruvad Harry ja Meghan. Stuudios on külas kuninglikust aastast rääkimas Betty Ester-Väljaots.
29.12.2022 51 m