Kõrvuni liivas
"Kõrvuni liivas" on viie rannavõrkpalluri ja rannavolle entusiasti poolt loodud saade, mille eesmärk on vaid üks - teha lõbusate, ent samas ka sügavate arutelude kaudu olümpiamängude üks vaadatumaid spordialasid ka eestlastele koduseks. Saadet veavad rannavolle MM-i viiendad mehed Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar koos koduste tegijate, Beach44 pere Nils Rühka, Urmas Piigi ja Karl Rinaldoga.
Saatejuhid
Karl Rinaldo, Kusti Nõlvak, Mart Tiisaar, Nils Rühka, Urmas Piik
Kõrvuni liivas
Sport 4 episoodi
Episoodid
4. osa | 36-aastase Eesti meistri MK-debüüt Tais: tagasi koju ainsagi mänguta ja uue paarilisega
Rannavollesaate "Kõrvuni liivas" neljandas osas võtavad tuttavatest nägudest istet Urmas Piik, Mart Tiisaar ja Karl Rinaldo, kellega liituvad seekordsed saatekülalised, värsked Nations Cupi debütandid, U20 EM-i neljanda koha omanikud ja Eesti meistrid Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson. Et vollehooaeg juba käib ja Eestiski on suvi kohe-kohe käes, pole teemadest puudu. Arutelu alla võetakse nii tõsiseid kui ka vähem tõsiseid teemasid.
18.05.2023 1h 39 m
3. osa | Interneti vallutanud Nõlvak ja Tiisaar: korraldajad ütlesid, et ärge rohkem nii tehke
Eesti esimese rannavõrkpalli podcasti "Kõrvuni liivas" kolmandas osas võtavad värsked "kuningad" Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar koos Beach44 perega oma Ameerika-turnee kokku. Saates löövad seekord kaasa lisaks Nõlvakule ja Tiisaarele ka Tai MK-etapile peale pääsemisega flirtiv Eesti meister Urmas Piik ning Kusti ja Mardi treener Indrek Verro, kes räägib, kuidas Eesti esipaar üldse oma klassikalisest treeningstiilist sootuks erineva lähenemiseni jõudis. Vestlust veab Karl Rinaldo.
06.04.2023 2h 4 m
2. osa | Miks muutis Kusti käitumist ja mis on Rootsi superduo edu taga?
Värskes rannavõrkpalli saates valivad Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar ning Beach44 trio saatele nime, õpivad rootsi keelt ja arutavad rootslaste hüppelt tõstete üle ning võtavad ette veel mitmeid teemasid meie lemmikala osas. Teemadest: *Kuulajad pakkusid kokku üle 100 erineva nime saatele. Millised olid kõige naljakamad ja kõige paremad? *Kas miljard eurot või olümpiavõit? *Miks oli Kusti saalivõrkpallis nii ebameeldiv mängija vastasele? *Kuidas Kusti ja Mart jõudsid koostööni Indrek Verroga? *Urmas läheb MK-etapile! *Rootsi keele algõpe! *Kuidas hüppelt tõstev Rootsi paar nii noorelt Euroopa meistritiitlini jõudis? *Miks kõik treeningkaaslased pole Kusti ja Mardi stiiliga kaasa läinud? *Rivo Vesik võttis uute hoolealustega esimese medali. *Stardib Balti tuur! Saates osalevad Urmas Piik, Mart Tiisaar, Karl Rinaldo, Kusti Nõlvak ja Nils Rühka. Lindistuskohaks on Podcastrent.ee.
22.03.2023 1h 53 m
1. osa | Beach44 kutsub Nõlvak/Tiisaare duellile, uus pall ja Kusti revolutsioon
Hea meel on tõdeda, et Eesti suurim rannaspordivõistlusi ja -üritusi korraldav Beach44 ning maailma viies rannavollepaar Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar on ühendanud jõud, et Eestis rannavõrkpalli populariseerima asuda. Pikalt Eestis justkui varjusurmas olnud ala on kergitanud viimastel aastatel jõuliselt taas pead: tekkinud on maailma tippu kuuluv meesduo Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar ning veel mitu professionaalset mees- ja naispaari, kelle soov on murda samuti maailma tippu; valmis on saanud esimesed rannahallid ja järgmised on juba ehitusjärgus; tööle on pandud aastaringne suur rannavollesari, kerkima on hakanud suviste Eesti GP-etappide tase nii korraldusliku kui ka sportliku poole pealt; loodud on esimesed aastaringsed noorte treeninggrupid. Avasaates lööb kaasa kvintett järgnevas koosseisus: Kusti Nõlvak - endine Eesti saalikoondise sidemängija ja tänane MM-i viienda ja EM-i üheksanda koha omanik rannavolles, Mart Tiisaar - endine Soome saalivõrkpalli liiga punktirekordi omanik ja Eesti koondise diagonaalründaja, tänane MM-i viienda ja EM-i üheksanda koha omanik rannavolles, Urmas Piik - endine Tele2 E-äri juht, tänane rannaspordi-edendaja ja treener. Tulnud rannavolles kaheksal korral Eesti meistrivõistlustel medalile, 2021. aastal võitis Argo Arakuga ka kulla, Nils Rühka - endine koolipoiss, tänane rekreatsiooni-eriala tudeng, rannaspordi-edendaja ja treener. Võitnud koos Urmas Piigiga Eesti karikavõistluste etapil Kloogarannas 2021. aastal kolmanda koha, Karl Rinaldo - endine ajakirjanik, tänane rannaspordi-edendaja. Saavutanud koos Dmitri Korotkoviga 2021. aasta Eesti meistrivõistlustel neljanda koha.
22.03.2023 1h 21 m
"Kõrvuni liivas" on viie rannavõrkpalluri ja rannavolle entusiasti poolt loodud saade, mille eesmärk on vaid üks - teha lõbusate, ent samas ka sügavate arutelude kaudu olümpiamängude üks vaadatumaid spordialasid ka eestlastele koduseks. Saadet veavad rannavolle MM-i viiendad mehed Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar koos koduste tegijate, Beach44 pere Nils Rühka, Urmas Piigi ja Karl Rinaldoga.
Saatejuhid
Karl Rinaldo, Kusti Nõlvak, Mart Tiisaar, Nils Rühka, Urmas Piik