Kersti Kaljulaid (h)arutab
President Kersti Kaljulaidi autorisaade on osa Delfis ja Eesti Päevalehes ilmuvast samanimelisest ajakirjanduslikust projektist. Oktoobrist kuni märtsini kajastab Kersti Kaljulaid erinevaid meediaformaate kombineerides olulisi aruteluteemasid ja otsib vastuseid, millist Eestit tahame ja kuidas seda ehitada.
Saatejuht
Kersti Kaljulaid
Episoodid
"Kuulake (h)arutuse viimast podcasti – see on peaasjalikult Eiki Nestori mõtisklused parlamentarismist Eestis. Eriti soovitan seda materjali muidugi kõigile neile, kes kuuluvad, hakkavad kuuluma või oma unistustes kunagi loodavad kuuluda meie Riigikokku."
03.03.2023 42 m
Eesti haridussüsteem liikuvat justkui ühest reformist teise reformini ja tähtsaid küsimusi tekib aina juurde. Kersti (h)arutab otsis neile vastuseid nii haridusministeeriumist kui Tartu ülikoolist, koolidirektoritelt kui õpetajatelt.
06.02.2023 1h 9 m
Kersti Kaljulaid vaatab Hando Sutteri, Andrus Ansipi, Marko Alliksoni ja teiste abil otsa valdkonnale, mille käekäigust sõltub ühemõtteliselt Eesti majanduse tulevik, aga ka tavaliste inimeste igapäevaelu. Ning küsitakse, kuidas viia läbi rohepööret ühiskonnas, mis selle vastu suurt huvi ei paista tundvat.
13.12.2022 1h 17 m
Millal lõppes Eestis nõukaaegne hoolimatus? Miks ei olnud alles 20 aastat tagasi Eestis täit arusaama, kuidas üldse Eestis erivajadusega inimesi aidatakse? Mida õpetab 13-aastane puudega Viljandi tüdruk presidendile? (H)arutame sotsiaalministeeriumi kantsleri Maarjo Mändmaaga, kas ja mis on läinud õigesti. Ja mis veel pole.
18.10.2022 47 m