Delfi Meedia ajakirjanikud nii Tallinnas kui ka Pariisis võtavad igal olümpiapäeval kokku mängude olulisemad sündmused - kommentaaride, analüüside ja kohapealsete muljetega.
Viimases saates anname kõigile Eesti olümpiasportlastele hinde ja võtame Pariisi mängud erinevate märksõnade abil kokku.
Stuudio koosseisu kuuluvad sedapuhku vaid Delfi sporditoimetuse liikmed. Külalistoolil võtab koha sisse Jaan Martinson, Pariisist on liinil Gunnar Leheste ja vestlust veab Rasmus Hugo Vatter.
Head kuulamist!
„Pariisi stuudios“ vaatame otsa heitealade üllatavatele tulemustele ja teeme juttu ka korvpalliturniirist. Külas on Gerd Kanter.
Pariisi olümpiamängudele kogunes miljoneid fänne, kes kõik loodavad näha oma lemmikuid, et neile kaasa elada. Mis sunnib aga fänni reaalselt võistluspaika kohale sõitma ja miks ei piisa lihtsalt teleriekraani vahendusel võistluse jälgimisest?
Saates on külas olümpiafänn ning Eesti spordi suurtoetaja Are Altraja, kellega räägime tema olümpiakogemusest ja sellest, milline on elu Pariisis kohapeal.
Eestil on olümpialt ette näidata mitu esikümne kohta, kuid medaliarve püsib seni avamata. Tulemused on aga sellegipoolest muljetavaldavad ning nende üle tasub arutleda. Stuudios on külas EOK turundusjuht Margus Kiiver. Saadet juhib Brent Pere.
Pariisi olümpiamängude stuudios lahkame laupäeval põnevat kümnevõistlust, kus suures mängus on ka Johannes Erm ja põlvevalu kiuste jätkavad ka Janek Õiglane ja Karel Tilga.
Saatejuht on Rasmus Vatter, eksperdina aitab kümnevõistluse seisu lahti seletada kergejõustikutreener ja endine tippkümnevõistleja Andrei Nazarov.
Kuigi on poliitikuid, kes väidavad, et poliitika ja sport ei käi käsikäes, siis üldjoontes on läänemaailmas aru saadud, et see siiski on nii. Küll aga mitte piisavalt, et venelaste ja valgevenelaste olümpiamängudel osalemine täielikult välistada. Saadet juhib Brent Pere
Eesti paarisaeruline neljapaat pidas kolmapäeval senises koosseisus oma viimase lahingu, kui võitis olümpiamängude B-finaali ja saavutas kokkuvõttes 7. koha. Ühtlasi teatasid koondise kaks pikaaegset tugitala Tõnu Endrekson ja Allar Raja karjääri lõpetamisest.
Mis saab Eesti sõudmisest ning kas edaspidi polegi olümpial osalemine nii tavaline, kui me seni harjunud oleme? „Pariisi stuudios“ on külas kahel korral olümpial osalenud endine sõudja Jüri-Mikk Udam.
Pariisi olümpial esindavad Eestit kaks purjetajat: Ingrid Puusta ja Karl-Martin Rammo. Olümpiamängudelt purjetamises kaks medalit võitnud Toomas Tõniste hindab stuudios juba võistlustules oleva Puusta tulemusi ja arutleb, kui kõrgesse mängu võiks sekkuda Rammo.
Eesti neljapaadi avasõit Pariisi olümpial lõppes oma eelsõidu viimase kohaga. Pariisi stuudios on seekord kohal sõudmistreener Mihkel Klementsov, kellega räägime neljapaadi edasistest võimalustest.
Pariisi olümpiamängud said reede hilisõhtul avatseremoonia näol piduliku avapaugu ning juba laupäeval võib edu korral medali kaela saada epeevehkleja Nelli Differt.
Tänases saates olid külalisteks kirjanik Andrus Kivirähk ja vehklemisliidu peasekretär Aivar Paalberg, vestlust vedas Delfi spordireporter Rasmus Hugo Vatter.
Reedel antakse Pariisi olümpiamängudele pidulik algus. Selle puhul räägime Gerd Kanteriga, mida Eesti sportlastelt seekord oodata võiks. Saatejuht on Christopher Krutto. Head Kuulamist!
Delfi Meedia ajakirjanikud nii Tallinnas kui ka Pariisis võtavad igal olümpiapäeval kokku mängude olulisemad sündmused - kommentaaride, analüüside ja kohapealsete muljetega.