Lemmikud

Uus podcast „Lemmikud“ on tulnud, et rõõmustada kõiki lemmikloomaomanikke. Saates räägime kõigist meie karvastest ja sulelistest, muidugi ka karvututest ja soomustega sõpradest ja uurime, kuidas teha nende elu veelgi paremaks. Saatekülalised on erinevad lemmikloomaeksperdid, kes jagavad loomaomanikele väärtuslikku nõu ja abi.

Saatejuhid
Kairi Prints, Martin Hanson
Episoodid

Lemmikloomadevalimisel oma kaaslaseks on suurimaks probleemiks see, et valiku tagaei ole sisulist (uurimis)tööd: koer või kass valitakse enamastivälimuse, värvi või hetketrendide järgi. Ära unustatakse agaasjaolu, et igal loomal on kindel aretatud iseloom, vajadused ja ka eesmärk. Stuudios annab nõu NordicVet Loomakliiniku veterinaarMarleen Emilie Vilderson. Saadet juhib ajakirjanik Martin Hanson.

30.04.2024 56 m

Kevad on tulemas, mis tähendab ka õues veedetava aja suuremahulist pikenemist. Seetõttu tasuks tähelepanu pöörata ka oma neljajalgsetele sõpradele, et nad oleksid kevade tulekuks igati valmis. Esimene tähelepanu vajav teema on puugid ja nendevastane kaitse. Edasi võiks igaks juhuks üle vaadata, kas loomakestel on kõik vaktsiinid ajakohased ja kas nad on kiibistatud ning registreeritud.

05.03.2024 48 m

Uus podcast „Lemmikud“ on tulnud, et rõõmustada kõiki lemmikloomaomanikke. Esimeses saates on külas groomer Tetiana Kozyr Käpake koertesalongist. Saates räägib Tetiana, mis teenuseid nende salongis meie karvastele lemmikutele pakutakse, kui erinevat hooldust erinevat tõugu koerad vajavad ja kui tihti seda peaks tegema.

Tetiana räägib ka sellest, kuidas ta koertesalongi tööle sattus ja mida ta oma töö juures kõige rohkem naudib – tegelikult armastab naine oma töö juures kõike, aga asi, mis alati õnnelikuks teeb, on kliendi positiivne reaktsioon, kui ta salongi oma lemmikule järele tuleb.

01.03.2024 7 m