Sisuturundus
Sinu kinnisvara
"Sinu Kinnisvara" podcast on kinnisvarale suunatud, mis räägib kõigest, mis on seotud kinnisvara soetamise, müümise ja arendustega, kaasates oma ala eksperte. Aitame kuulajail teha kinnisvara ja maakleri valikul targemaid otsuseid.
Saatejuhid
Lauri Toomsalu, Taavet Kase, Jana Vainola
Episoodid
„Sinu kinnisvara“: kuidas saavad ostja ja müüja kinnisvaraturul võimalikult hästi orienteeruda?
„Sinu kinnisvara“ järjekordses osas olid külas Domus Kinnisvara juhatuse liige Jaan Liitmäe ning Domus Kinnisvara juhatuse liige ja kutseline hindaja Toomas Vaks, kellega tuli juttu kinnisvaraturu hetkeolukorrast, trendidest ning soovitustest, mida nii müüjad, ostjad kui ka üürijad võiksid arvesse võtta.
28.10.2022 49 m
SISUTURUNDUS: Estlander annab hoonetele uue näo ja hinge
Järjekordses „Sinu kinnisvara“ podcast’is käis külas Estlander Grupi juhatuse liige ja tegevjuht Andres Kaar, kellega räägiti hoonete renoveerimisest, rekonstrueerimisest ja ehitamisest.
30.08.2022 34 m
Rendin annab üürileandjale turvalisuse ja kindluse
“Sinu kinnisvara” järjekordne podcast keskendub lahendustele, mis lihtsustavad märkimisväärselt ja võrdselt nii üürniku, maakleri kui ka korteri omaniku elu ja toiminguid, osutades neile keeruliste probleemidega kokku puutumisel abikäe. Just sellega tegeleb pühendunult idufirma Rendin.
21.06.2022 45 m
KUULA SAATEST: Laia haardega Everaus Kinnisvaral on portfellis 12 suurarendust
Everaus Kinnisvara on kinnisvaraarendusettevõte, kes teostab kõike otsast lõpuni ise, maade ostmisest ja planeerimisest kuni lõppfaasini välja – elamukinnisvara puhul tähendab see kliendile võtmete kätte andmist, ärikinnisvara puhul samuti tervikuna planeerimist, valmis ehitamist ning klientidele üürile andmist.
02.06.2022 38 m
Milliseid kõrvalkulusid on oluline enne korteri ostu uurida? Eksperdid selgitavad
Uusarenduste hinnad kasvavad jätkuvalt. Mingil hetkel need ilmselt kuidagi stabiliseeruvad, kuid langust paista ei ole. Täna vaadatakse lisaks kinnisvara hinnale ka seda, mis on soetatava kinnisvara energiakulu ja kommunaalarved tervikuna. Saates käisid külas RE/MAX Central juhatuse liige Erko Vaks ja maakler Ruslan Gulida.
30.05.2022 26 m
Kuidas kinnisvaraturul toimuvas keeristormis orienteeruda?
Saates "Sinu kinnisvara" käis seekord külas Mart Saa – juba üle 20 aasta valdkonnas tegutsenud ekspert. Millised tegurid siis praegust turuseisu mõjutavad? Ja kuidas sellises olukorras kinnisvara ostmisse või müümisse suhtuda? Mida teevad hinnad? Kes on LAAM Kinnisvara edukaimad maaklerid? Milliseid isikuomadusi on maakleritööks üldse tarvis? Kuidas eristub LAAM teistest büroodest? Need ja paljud teised põnevad jututeemad võetakse saates arutlusse!
27.05.2022 27 m
Milline on kinnisvaraturu hetkeseis ja kuidas paistab tulevik?
Järjekordses “Sinu kinnisvara” podcast'is räägime kinnisvaraturu hetkeseisust, hinnatõusudest, ehitusest ja vaatame koos ekspertidega pisut ka tulevikku.
19.05.2022 30 m
Uus podcast’ide sari „Sinu kinnisvara”: Krauss kinnisvara ehitab häid kodusid headele inimestele
Värskelt alustanud kinnisvara teemalises podcast’ide sarjas „Sinu kinnisvara” arutatakse erinevate kinnisvarabüroodega, millises suunas antud valdkond liikumas on. Sarja esimeses osas olid külas Aleksandr Kraus, Mark Grimitliht ja Aleksandr Marmuljov Krauss Kinnisvarast, kelle projekteeritavad ja ehitatavad uusarendused lähevad heade klientide seas juba enne valmimist kiirelt kaubaks.
16.05.2022 27 m