Sisuturundus
Sinu kinnisvara
"Sinu Kinnisvara" podcast on kinnisvarale suunatud, mis räägib kõigest, mis on seotud kinnisvara soetamise, müümise ja arendustega, kaasates oma ala eksperte. Aitame kuulajail teha kinnisvara ja maakleri valikul targemaid otsuseid.
Saatejuhid
Lauri Toomsalu, Taavet Kase, Jana Vainola
Episoodid
„Sinu kinnisvara“ järjekordses osas olid külas Domus Kinnisvara juhatuse liige Jaan Liitmäe ning Domus Kinnisvara juhatuse liige ja kutseline hindaja Toomas Vaks, kellega tuli juttu kinnisvaraturu hetkeolukorrast, trendidest ning soovitustest, mida nii müüjad, ostjad kui ka üürijad võiksid arvesse võtta.
28.10.2022 49 m
Järjekordses „Sinu kinnisvara“ podcast’is käis külas Estlander Grupi juhatuse liige ja tegevjuht Andres Kaar, kellega räägiti hoonete renoveerimisest, rekonstrueerimisest ja ehitamisest.
30.08.2022 34 m
“Sinu kinnisvara” järjekordne podcast keskendub lahendustele, mis lihtsustavad märkimisväärselt ja võrdselt nii üürniku, maakleri kui ka korteri omaniku elu ja toiminguid, osutades neile keeruliste probleemidega kokku puutumisel abikäe. Just sellega tegeleb pühendunult idufirma Rendin.
21.06.2022 45 m
Everaus Kinnisvara on kinnisvaraarendusettevõte, kes teostab kõike otsast lõpuni ise, maade ostmisest ja planeerimisest kuni lõppfaasini välja – elamukinnisvara puhul tähendab see kliendile võtmete kätte andmist, ärikinnisvara puhul samuti tervikuna planeerimist, valmis ehitamist ning klientidele üürile andmist.
02.06.2022 38 m
Uusarenduste hinnad kasvavad jätkuvalt. Mingil hetkel need ilmselt kuidagi stabiliseeruvad, kuid langust paista ei ole. Täna vaadatakse lisaks kinnisvara hinnale ka seda, mis on soetatava kinnisvara energiakulu ja kommunaalarved tervikuna. Saates käisid külas RE/MAX Central juhatuse liige Erko Vaks ja maakler Ruslan Gulida.
30.05.2022 26 m
Saates "Sinu kinnisvara" käis seekord külas Mart Saa – juba üle 20 aasta valdkonnas tegutsenud ekspert. Millised tegurid siis praegust turuseisu mõjutavad? Ja kuidas sellises olukorras kinnisvara ostmisse või müümisse suhtuda? Mida teevad hinnad? Kes on LAAM Kinnisvara edukaimad maaklerid? Milliseid isikuomadusi on maakleritööks üldse tarvis? Kuidas eristub LAAM teistest büroodest? Need ja paljud teised põnevad jututeemad võetakse saates arutlusse!
27.05.2022 27 m
Järjekordses “Sinu kinnisvara” podcast'is räägime kinnisvaraturu hetkeseisust, hinnatõusudest, ehitusest ja vaatame koos ekspertidega pisut ka tulevikku.
19.05.2022 30 m
Värskelt alustanud kinnisvara teemalises podcast’ide sarjas „Sinu kinnisvara” arutatakse erinevate kinnisvarabüroodega, millises suunas antud valdkond liikumas on. Sarja esimeses osas olid külas Aleksandr Kraus, Mark Grimitliht ja Aleksandr Marmuljov Krauss Kinnisvarast, kelle projekteeritavad ja ehitatavad uusarendused lähevad heade klientide seas juba enne valmimist kiirelt kaubaks.
16.05.2022 27 m