Piletitasku podcast
Piletitasku podcast on saade, kus me räägime põnevatest üritustest ja sündmustest. Juttu teeme ürituste korraldajate ja säravate inimestega spordi-, kultuuri- ja meelelahutusvaldkonnast. Saadet juhib Kait Kuus.
Saatejuht
Kait Kuus
Piletitasku podcast
Vaba aeg 5 episoodi
Episoodid
#5 Kuidas sündis Saaremaa naistefestival NOM?
Ühel mõnusal pärastlõunal sai Piletitasku Podcastis juttu aetud Triin Sepaga. Tallinna tüdruk, kes kolis südame kutsel Saaremaale. Loonud Saaremaal mõnusa pererestorani SÄRG ning kahe suure festivali NOM Festival ja Saaremaa Mullifestival korraldaja. Sel korral tegime juttu NOM Festivali korraldusest, muredest ning rõõmudest. NOM Festival ehk naised omas mullis toimub viiendat korda ja alati naistepäeva paiku Saaremaal. Sel korral vallutab tõeline ilu-, melu-, moemull Kuressaare 9.- 12. märtsil.
07.03.2023 23 m
#4 Roheekspert murrab elektrisõidukitega seotud müüte
Mario Kadastik ja Mall Kikas rääkisid Piletitasku podcastis elektrisõidukite messist. Malle sõnul on Unibet Arenal tulemas palju põnevat vaatamist: nii elektrisõidukite, laadimisvõimaluste kui ka päikeseenergia tootmise ja salvestamise kohta. Peamine rõhk on Malle sõnul siiski proovisõitudel, et igaüks saaks ise otsustada, milline mudel on just talle mugavam ja sobivam. Kindlasti on välja tulemas näiteks Volkswageni erinevad elektrilised mudelid, samuti uusi põnevaid brände, nagu taskukohasem Seres. Kuula lähemalt juba saatest!
04.03.2023 31 m
#3 BC Kalev/Cramo eurosarja veerandfinaali eelsed mured ja rõõmud
Piletitasku podcastis oli sel korral külas BC Kalev/Cramo mänedžer Ramo Kask ja Delfi spordireporter Eigo Kaljurand. Saates teeme juttu Kalev/Cramo pääsemisest FIBA eurosarja veerandfinaali ning arutame korvpalliklubi vaatevinklist lähtuvalt, kuidas edu eurosarjas on ühelt poolt suureks motivaatoriks ja arenguvõimaluseks kogu organisatsioonile ent toob esile eelarvelised kitsaskohad, mis vajavad lahendamist. Saadet juhib Kait Kuus.
03.03.2023 24 m
#2 Kas messid ja konverentsid kolivad tulevikus veebiplatvormidele?
Piletitasku teises saates arutavad Exponaut OÜ tegevjuht Madis Laas ning partnersuhete juht Mall Kikas, kuidas messide ja konverentside korraldajad on järjest rohkem kasutamas digitaalseid messilahendusi. „Inimesed ei pea enam lennureisiga läbima pikki vahemaid, vaid saavad oma tegevused korda ajada ilma riigipiiri ületamata, hõlbustades sellega oma ärilisi suhtlemisvõimalusi“, selgitab Laas. Tänapäeva ühiskonnas on erinevate teenuste ja toodete pakkumisel olnud suur roll tehnoloogial. Üks uuenduslik platvorm on Exponaut, mis loodi eesmärgiga pakkuda sündmuskorraldajatele võimalust digitaliseerida ning väärindada messe ja konverentse.
21.02.2023 27 m
#1 Tuleb unistada ja hästi suurelt! Tauno Kangro räägib südamelähedastest kogemustest, kunstist ja eesseisvatest sündmustest.
2023 aasta viimasel jaanuarikuu päeval tuli Piletitasku eetrisse uue saatega „Piletitasku Podcast“. Selles saates räägime põnevatest üritustest ja sündmustest ning teeme juttu ürituste korraldajate ja säravate inimestega spordi-, kultuuri- ja meelelahutuse valdkonnast. Esimeses saates on külas tuntud Eesti skulptor Tauno Kangro. Tauno kunstilise käekirjaga on kursis ilmselt enamik Eestlasi ning tema loodud iseärased skulptuurid on saanud mitmete Eesti kohtade sümboolseks objektiks. Kunstnikule omaselt on Taunol palju unistusi ja väljakutseid, mis on teda läbi elu kandnud ning õpetanud. Lisaks kunstnikukarjäärile on Taunole südamelähedane ka elamuste pakkumine läbi erinevate käeliste kursuste ja müstiliste sündmuste korraldamise.
01.02.2023 26 m
Piletitasku podcast on saade, kus me räägime põnevatest üritustest ja sündmustest. Juttu teeme ürituste korraldajate ja säravate inimestega spordi-, kultuuri- ja meelelahutusvaldkonnast. Saadet juhib Kait Kuus.
Saatejuht
Kait Kuus