Piletitasku podcast
Piletitasku podcast on saade, kus me räägime põnevatest üritustest ja sündmustest. Juttu teeme ürituste korraldajate ja säravate inimestega spordi-, kultuuri- ja meelelahutusvaldkonnast. Saadet juhib Kait Kuus.
Saatejuht
Kait Kuus
Piletitasku podcast
Vaba aeg 11 episoodi
Episoodid
#11 Dramamama ja Sibyl Vane ühendavad jõud Paavli Kultuurivabrikus
Piletitasku Podcasti seekordses saates on külas Mikk Tammepõld ansamblist Dramamama ning Heiko Lesment ansamblist Sibyl Vane, kes räägivad 2. juunil toimuvast ühiskontserdist Paavli Kultuurivabrikus. Samuti räägivad mehed avameelselt oma teekonnast muusikani. Juttu tuleb mõjutustest, avastustest ja eeksujudest muusikas ning saad teada, mida on ühist punkmuusika ja mõninaräpi vahel. Podcastis kuuled mõlema bändi sünnilugudest ja seiklustest, saades aimu, kuidas toimub kahe bändi loominguline protsess ning miks on bändide repertuaar peamiselt ingliskeelne.
29.05.2023 41 m
#10 Kas anatoomikum sobib ka teatri tegemiseks?
Piletitasku podcast’i seekordses saates räägime teatriteemadel Teater Nuutrumi asutaja Jaanus Nuutrega, kes on olnud teatriga seotud juba lapsepõlvest. Teeme juttu uuest suvelavastusest „Õppetund“, mida lavastab Priit Strandberg, kuulame, millised unistused on teatrijuht Jaanusel ning räägime üldiselt Teater Nuutrumi tegemistest.
19.05.2023 30 m
#9 Jaagup Kreem ja Tiit Kikas räägivad Juhan Viidingu loomingust
Piletitasku Podcasti seekordses saates räägime Eesti kirjandusklassika suurkuju Juhan Viidingu 75. sünniaastapäevale pühendatud kontsertidest. Saates on külas Jaagup Kreem ja Tiit Kikas. Podcastis saad teada, milliste põnevate instrumentidega Padise kloostri laval musitseeritakse ning kuidas on Juhan Viidingule pühendatud kontsertkava ja selle esitamine aja jooksul muutunud. Samuti kuulete värvikaid mälestusi Jaagupilt ja Tiidult ning saate aimu artistide loomingulisest käekäigust.
08.05.2023 42 m
#8 Eesti võõrustab sel suvel olümpiamängude korvpalli eelvalikturniiri
Piletitasku Podcast’i seekordses saates on külas Eesti korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi ja Delfi spordireporter Ats Kuldkepp, kes räägivad augustis Tallinnas Tondiraba jäähallis toimuvast Pariisi olümpiamängude eelvalikturniirist. Millised piletipaketid müüki tulevad? Kuidas näeb välja turniirisüsteem ja kes on Eesti võimalikud vastased? Milline kava koondisel sel suvel on? Podcast’ist saab vastuse neile ja paljudele muudele küsimustele.
29.04.2023 26 m
#7 Saaremaa Mullifestival üllatab erakordsete koolituste valikuga
Piletitasku Podcasti seekordses saates on külas SAAREMAA MULLIFESTIVALI korraldajad Grete Pastak, Triin Sepp ja Katrin Kullamaa-Haabeth, kes räägivad peagi toimuvast festivalist. Oma mõtteid veinimaailmast jagab ka veinikoolitaja Indrek Poolak. Eesti suurim šampanja- ja vahuveinifestival SAAREMAA MULLIFESTIVAL 2023 on saanud vahuveinisõprade seas aasta üheks olulisemaks sündmuseks.
04.04.2023 25 m
#6 TFW: Uus tulija Tallinn Fashion Weekil - NORA ISLE by Mariann Saar
Piletitasku podcast’i seekordses saates on külas Eesti moemaastikul tähelendu tegev moelooja Mariann Saar, kes on viimas ellu oma unistust ning tähistab Tallinn Fashion Weekil moebrändi Nora Isle’i esimese tegutsemisaasta täitumist. Marianni teekond moeloojaks nõudis julgust järgida oma sisetunnet, jätta selja taha kindel igapäevatöö ja valmisolekut sukelduda tundmatusse keskkonda.
27.03.2023 32 m
#5 Kuidas sündis Saaremaa naistefestival NOM?
Ühel mõnusal pärastlõunal sai Piletitasku Podcastis juttu aetud Triin Sepaga. Tallinna tüdruk, kes kolis südame kutsel Saaremaale. Loonud Saaremaal mõnusa pererestorani SÄRG ning kahe suure festivali NOM Festival ja Saaremaa Mullifestival korraldaja. Sel korral tegime juttu NOM Festivali korraldusest, muredest ning rõõmudest. NOM Festival ehk naised omas mullis toimub viiendat korda ja alati naistepäeva paiku Saaremaal. Sel korral vallutab tõeline ilu-, melu-, moemull Kuressaare 9.- 12. märtsil.
07.03.2023 23 m
#4 Roheekspert murrab elektrisõidukitega seotud müüte
Mario Kadastik ja Mall Kikas rääkisid Piletitasku podcastis elektrisõidukite messist. Malle sõnul on Unibet Arenal tulemas palju põnevat vaatamist: nii elektrisõidukite, laadimisvõimaluste kui ka päikeseenergia tootmise ja salvestamise kohta. Peamine rõhk on Malle sõnul siiski proovisõitudel, et igaüks saaks ise otsustada, milline mudel on just talle mugavam ja sobivam. Kindlasti on välja tulemas näiteks Volkswageni erinevad elektrilised mudelid, samuti uusi põnevaid brände, nagu taskukohasem Seres. Kuula lähemalt juba saatest!
04.03.2023 31 m
#3 BC Kalev/Cramo eurosarja veerandfinaali eelsed mured ja rõõmud
Piletitasku podcastis oli sel korral külas BC Kalev/Cramo mänedžer Ramo Kask ja Delfi spordireporter Eigo Kaljurand. Saates teeme juttu Kalev/Cramo pääsemisest FIBA eurosarja veerandfinaali ning arutame korvpalliklubi vaatevinklist lähtuvalt, kuidas edu eurosarjas on ühelt poolt suureks motivaatoriks ja arenguvõimaluseks kogu organisatsioonile ent toob esile eelarvelised kitsaskohad, mis vajavad lahendamist. Saadet juhib Kait Kuus.
03.03.2023 24 m
#2 Kas messid ja konverentsid kolivad tulevikus veebiplatvormidele?
Piletitasku teises saates arutavad Exponaut OÜ tegevjuht Madis Laas ning partnersuhete juht Mall Kikas, kuidas messide ja konverentside korraldajad on järjest rohkem kasutamas digitaalseid messilahendusi. „Inimesed ei pea enam lennureisiga läbima pikki vahemaid, vaid saavad oma tegevused korda ajada ilma riigipiiri ületamata, hõlbustades sellega oma ärilisi suhtlemisvõimalusi“, selgitab Laas. Tänapäeva ühiskonnas on erinevate teenuste ja toodete pakkumisel olnud suur roll tehnoloogial. Üks uuenduslik platvorm on Exponaut, mis loodi eesmärgiga pakkuda sündmuskorraldajatele võimalust digitaliseerida ning väärindada messe ja konverentse.
21.02.2023 27 m
#1 Tuleb unistada ja hästi suurelt! Tauno Kangro räägib südamelähedastest kogemustest, kunstist ja eesseisvatest sündmustest.
2023 aasta viimasel jaanuarikuu päeval tuli Piletitasku eetrisse uue saatega „Piletitasku Podcast“. Selles saates räägime põnevatest üritustest ja sündmustest ning teeme juttu ürituste korraldajate ja säravate inimestega spordi-, kultuuri- ja meelelahutuse valdkonnast. Esimeses saates on külas tuntud Eesti skulptor Tauno Kangro. Tauno kunstilise käekirjaga on kursis ilmselt enamik Eestlasi ning tema loodud iseärased skulptuurid on saanud mitmete Eesti kohtade sümboolseks objektiks. Kunstnikule omaselt on Taunol palju unistusi ja väljakutseid, mis on teda läbi elu kandnud ning õpetanud. Lisaks kunstnikukarjäärile on Taunole südamelähedane ka elamuste pakkumine läbi erinevate käeliste kursuste ja müstiliste sündmuste korraldamise.
01.02.2023 26 m
Piletitasku podcast on saade, kus me räägime põnevatest üritustest ja sündmustest. Juttu teeme ürituste korraldajate ja säravate inimestega spordi-, kultuuri- ja meelelahutusvaldkonnast. Saadet juhib Kait Kuus.
Saatejuht
Kait Kuus