Kui teeks!?
Igal kolmapäeval ilmub Delfi portaalis uus videocast „Kui teeks?!“, mida juhivad Gabriel Mälton ja Freddy Jakobson. Saates on teemaks plaanid, mis jõudsid grupivestlusest välja. „Tihti ainult räägitakse kuskil Facebooki chat’is, et võiks minna ühiselt reisile või matkale, aga ka kahe aasta pärast pole kuhugi mindud. Lihtsad asjad, aga inimesed lihtsalt ei tee ära. Meil on alati olnud nii, et kui poistegrupis on jutt, et lähme nädala pärast reisile, siis minnakse ka.“„Kui teeks?!“ kutsub külla inimesed, kes räägivad sellest, mismoodi nad jõuavad nii palju teha, kuidas olla hirmudest üle ja plaanidega algust teha.
Saatejuhid
Freddy Jakobson, Gabriel Mälton
Episoodid
Laulja Merilin Mälk: kui mul pole külmkapis piima, olen hommikul tusane
Seekordses Kui teeks?! episoodis on külas laulja Merilin Mälk, kes räägib avameelselt emotsioonidest, kirest ja unistustest, mida ta isegi ei planeerinud. Kuidas suhtub naine aga draamadesse? Kas emotsionaalsus on talle ka takistuseks saanud? Kuidas ta elus tunnete virrvarriga toime on tuleb ning mis moodi on õige piima juua?
10.04.2024 59 m
Suunamudija Andreas Melts: ma ei taha, et inimesed tunneksid mind ainult selle kaudu, et panen endale puid alla
Saate „Kui teeks?!“ seekordses jaos on külas sisulooja Andreas Melts, kes huvitub ka muusikuametist.Andreas on tuntud videote poolest, milles ta räägib vigases inglise keeles. Sellest on saanud tema imago. Andreas tunnistab ausalt, et nii mõnedki kriitilised kommentaarid lähevad talle tegelikult väga hinge. Ta on veendunud, et sõnal on jõud, mis mõjutab ka tema enesehinnangut.Andreas eesmärk oli saada Eesti suursaadikuks Pekingis, kuid elul olid teised plaanid. Unistus on muide seotud James Bondiga. Kuidas, see selgub juba saatest.
03.04.2024 51 m
Koomik Roger Andre: minu kutsehaigus on see, et ma ootan ka igapäevavestluses punch line’i
Seekordses „Kui teeks?!“ episoodis on Gabrielil ja Freddyl külas koomik Roger Andre, kelle hobide hulka kuulub trenni tegemine, korvpall, lugemine ja Nõmme turul hängimine.Tuleb välja, et Rogerit sümpatiseerivad vanad inimesed ja ta tunneb, et on ka ise hingelt 77aastane. Noor mees hindab väärikas eas kodanike elutempot ja seda, et nad teavad, mida teha tahavad.Koomikul on selja taga esinemised Austraalias. Tuleb välja, et publiku seas oli ka kodutuid. Muuseas tunneb Roger, et pärast aastast Eestist eemalolekut on ta järsku vanaks jäänud.Jutuks tuleb muidugi ka stand-up’ini jõudmine ja lavahirm. Muide, säärane paanika tekib tal ainult kindlas olukorras. Koomikul on ka kindlad nipid, kuidas paanikaolukorras toime tulla.Mida ütleks Roger Andre, kui ta politseile vahele jääks? Kuidas soovitab ta tähistada võite elus? Mehed panevad end proovile ka vürtsikate kanatiibade söömises. Kes kolmest kutist on kõige vürtsitundlikum?Kõigest lähemalt „Kui teeks?!“ uues episoodis.
27.03.2024 59 m
Meisterkokk ja suunamudija Alex Aus paljastas, mis teda pasta tegemisel ahastusse ajab
Delfi uue vodcast’i „Kui teeks?!“ esimeses osas on külas Pastaljano pastabussi asutaja, meisterkokk ja sisulooja Alex Aus. Vestlust juhivad Goodmen Productioni asutajad Freddy Jaksobson ja Gabriel Mälton, kes muuseas suudavad külalise ka ahastama panna.
20.03.2024 1h 1 m