Spordiviktoriin "Kõva kärbes"
Delfi spordiviktoriin paneb nuputama tuntud Eesti spordiinimesi või lihtsalt spordist huvituvaid ühiskonnategelasi. Ootame ka kuulajate aktiivset kaasalöömist ja premeerime nutikamaid kaasamõtlejaid mõnusate auhindadega. Saatejuht on mälumänguentusiast Kristjan Jääts.
Saatejuht
Kristjan Jääts
Spordiviktoriin "Kõva kärbes"
Sport 3 episoodi
Episoodid
Võitlejate eri: Kevin Renno, Hendrik Themas, Astrid Johanna Grents
Delfi spordiviktoriin „Kõva kärbes“ on jõudnud kolmanda episoodini. Kui eelmises saates panid end mälu teritamises proovile motosportlased, siis täna on Delfi Tasku stuudios kohad sisse võtnud võitlussportlased Kevin Renno, Hendrik Themas ja Astrid Johanna Grents.
16.11.2022 33 m
Motokrossi eri: lahingusse asuvad isa ja poeg Krestinovid ning Marthi Lepik
Delfi spordiviktoriin "Kõva kärbes" läheb eetrisse teise episoodiga. Kui avasaates võistlesid saatejuhi Kristjan Jäätsi vastu praegune ja endised Delfi sporditoimetuse juhid, siis nüüd on meelt ja mälu teritamas motokrossi legendid Andres ja Gert Krestinov ning endine krossisõitja Marthi Lepik. Meistersportlane ja suurmeister Andres Krestinov on osalenud aastatel 1985-1987 11 motokrossi MM-etapil, tulnud korduvalt poodiumile sotsialismimaade Sõpruse karikal, tulnud motokrossis kolmel korral Nõukogude liidu meistriks ning kuulunud meeskondlikul MM-il Eesti koondisse neljal korral. Andrese pojal Gerdil on Rahvuste krossi nominatsioone ette näidata üheksa, viimati esindas ta Eestit meeskondlikul MM-il 2021. aastal. 12-kordne Eesti meister tuli 2017. aastal Suurbritannia meistrivõistlustel teisele ja 2015. aastal kolmandale kohale. Marthi Lepikut tuntakse spordimaastikul viimasest ajast eelkõige FC Flora pressiesindajana (2017-2020), kuid ka tema on endine krossimees, 2012. aasta Mini MX klassi rahvuste krossi ehk Pitbike of Nations võistluse võitja. Saate formaat näeb ette võistlust stiilis „külalised versus maja“ ehk osalejad võistlevad saatejuhi vastu - kui kolm pead panevad kokku õige vastuse, on punkt tiimi oma, kui küsimus jääb vastuseta, teenib kiituse küsimuste koostaja. Podcastis on võimalik kaasa lüüa ka kuulajatel. Nimelt esitab Andres Krestinov saates küsimuse enda karjääri kohta, millele õigesti vastanute vahel loositakse järgmises saates välja Delfi logoga vihmavari. Vastuseid ootame aadressile kovakarbes@delfi.ee!
04.11.2022 38 m
Uues mälumängusaates panevad end proovile Peep Pahv, Ivar Jurtšenko ja Gunnar Leheste
Delfi alustab tänasest uue spordimälumängu podcastiga "Kõva Kärbes", mille esimeses saates testivad oma teadmisi praegune ning endised sporditoimetuse juhatajad ehk Gunnar Leheste, Peep Pahv ja Ivar Jurtšenko. Saatejuht on spordimälumängusarja "Kirgas Kriit" eestvedajana tuntud Kristjan Jääts. Saate formaat näeb ette võistlust stiilis "külalised versus maja" ehk osalejad võistlevad saatejuhi vastu - kui kolm pead panevad kokku õige vastuse, on punkt tiimi oma, kui küsimus jääb vastuseta, teenib kiituse küsimuste koostaja. Ootame ka kuulajate aktiivset kaasalöömist! Sellele kuulajale, kes esitab järgmisele kolmikule kõige huvitavama, põnevama ja nutikama küsimuse, paneb "Kõva Kärbes" välja auhinna Delfilt. Võitja kuulutame välja järgmises saates. Aadress, kuhu küsimusi ootame, on kovakarbes@delfi.ee.
21.10.2022 35 m
Delfi spordiviktoriin paneb nuputama tuntud Eesti spordiinimesi või lihtsalt spordist huvituvaid ühiskonnategelasi. Ootame ka kuulajate aktiivset kaasalöömist ja premeerime nutikamaid kaasamõtlejaid mõnusate auhindadega. Saatejuht on mälumänguentusiast Kristjan Jääts.
Saatejuht
Kristjan Jääts