Sisuturundus
Kaup24
Kaup24 podcastidest saad teada, millised on ettevõtete edulood, kes on Kaup24 Marketplace'iga liitunud ning kuidas on see nende äri kasvatanud.
Saatejuht
Taavet Kase
Episoodid
Seekordses Kaup24 podcast'is räägime kõigile eestlastele südamelähedasest teemast – kasvatamisest, aiandusest ja näpud-mullas-kogemusest. Külas on Artjom ettevõttest Prime Line ja Heleri Kaup24'st. Kasvuhoonemüügiga alustanud ettevõtte on tänaseks oluliselt kasvanud. Kui Artjomi käest küsida, mida nad pakuvad, siis ütleb ta konkreetselt – kõike. Vähemalt kõike, mis on kuidagimoodi aiandusega seotud. Kui suur aiapidaja eestlane siis ikkagi on?
22.09.2022 27 m
Podcast'is „Kaup24“ käis seekord külas Home Climate – ettevõte, mis tegeleb nii kodu jahutamise kui soojendamisega. Käes on äärmiselt palavad suvepäevad ning saates tuleb jutuks, kas eestlased armastavad konditsioneere.
15.08.2022 26 m
Seekord käisid stuudios külas Galadori asutaja Sven ja turundusjuht Gunnar. Millega ettevõte tegeleb ja kuidas on areng toimunud? Lisaks tuleb jutuks ka see, kuidas hakkas Galador Kaup24 Marketplace'iga koostööd tegema.
27.07.2022 25 m
Kaup24 järjekodses podcastis oli seekord külas Piret Ilver Sokisahtlist. Kuidas populaarne sokibränd sündis ja milliseid sokke kannavad eestlased-lätlased-leedukad? "Alustasime umbes 50 mudeliga, tänaseks on neid rohkem kui 2000," kirjeldab Piret Sokisahtli arengulugu. Kuidas aga sokid tee inimesteni leiavad? Ja veel enam – kuidas sokid lätlaste ja leedukateni jõuavad, sellest räägib lähemalt Kaup24 müügijuht Heleri Saarvelt. Väikeettevõtja ei pruugi suure hurraaga välisturge vallutama asuda, ent laienemist Lätti ja Leetu ei tasuks peljata. Tegelikult on asi palju lihtsam, kui tundub.
30.05.2022 29 m
Kaup24 uues podcastis käisid külas müügijuht Heleri Saarvelt ja Tarvi Toming ettevõttest Kulla OÜ. Saates tuli jutuks Kaup24 teenus Marketplace, kus ettevõtjad, käsitöölised ja tegelikult kõik tootepakkujad saavad oma kaupa eksponeerida. Tarvi on Marketplace'is oma tooteid müünud nüüdseks juba kolm kuud. Ja tulemused on olnud kergelt öeldes jahmatavad – sellist edulugu poleks mees uneski aimanud. Müüginumbrid on tõepoolest nii head, et parema meelega oleks Tarvi ettevõtmisega liitunud juba kuus kuud varem, ent siis suhtus ta asja pigem skeptiliselt. Miks see nii oli ja kuidas suure internetikaubamajaga liitumine täpsemalt käib? Heleri teeb kõigile kahtlejatele puust ja punaseks selgeks, kuidas protsess toimib ja mida müüja Marketplace'iga liitumiseks tegema peab. "Kaotada pole midagi," ütleb Heleri. Aga kui kaotada pole midagi, siis võiks ju proovida!
27.04.2022 25 m