Sisuturundus
Emadusest
Saade annab asjakohast nõu tulevastele ja värsketele emadele, tutvustades emaduse erinevaid tahke. Kuidas valmistuda sünnituseks? Millised riided beebile selga panna? Kuidas oma lapsele kinkida ilus lapsepõlv? Kõikidele nendele ja veel sadadele teistele küsimustele, mis lapseootel naisi ja nende kaaslaseid vaevata võivad, saab vastused Delfi videopodcastide sarjast "Emadusest"
Saatejuht
Eve Kallaste
Episoodid
Vaatame, missugused uued populaarsed mänguasjad on loonud Barbie, Hot Wheels ja Fisher-Price ning nähtu-kuuldu ja värske mänguasjade jõulukataloogi abil jagame emadele-isadele hulganisti ideid, millised uued mänguasjad võiks lapsi sel aastal pühade ajal rõõmustada.
30.11.2022 45 m
Kui oled lapsevanem, siis tead, kui oluline on leida lapsele tõeliselt mugavad, kestvad ja kenad riided. Safal KIDS-i looja Lenne-Ann Orusalu näitab uusi trendikaid lasteriideid - tee oma valik!
18.10.2022 31 m
Kuidas sünnib Huppa ilmastkukindlate riiete disain ja mismoodi valitakse parimad materjalid, räägivad Huppa brändijuht ja disainer Heleri Aleksandra Sits-Tamme ja turundusassistent Dina Kassimova, kes on mõlemad ka ise lapsevanemad.
30.09.2022 28 m
Lapse tüvirakkude säilitamine lisab lapsevanemale kindlustunnet. Kui peakski midagi juhtuma - olgu see siis ootamatu haigus või trauma, on ühe olulise ravivõimalusena kasutada lapse isiklikud tüvirakud. Kuidas see käib, selgitavad Elumuse loojad Reet Melia Sildre ja Merike Seer.
30.09.2022 47 m
Lastetuse probleemiga seisab silmitsi iga kuues paar, kuid nendest ainult iga teine paar otsib meditsiinilist abi. Siinkohal võib lahenduseks olla viljatusravi ja Eestis ollakse selles maailmatasemel.
31.08.2022 39 m
Beebi ja väikelapse nahk on väga õrn ja vajab seetõttu hoolduseks puhast vett ja spetsiaalseid, just lastele mõeldud ning põhjalikult testitud, õrnu tooteid. Kuidas teha õige valik?
18.08.2022 37 m
Kui rinnaga toitmine läheb algusest peale libedalt ja valutult, on see suurepärane. Mõnikord on aga nii, et imetamisel tekib probleeme. Sellisel juhul tasub võtta ühendust imetamisnõustajaga. Võib selguda, et käes on hetk, mil noor ema vajab imetamise abivahendeid.
22.07.2022 39 m
„Kogu idee on kihtides, materjalis ja funktsionaalsuses,“ ütleb Sirli Helm, kes on ise beebieast kuni koolini Lenne lasteriideid kandnud.
22.07.2022 31 m
Ämmaemand Merit Tammela usub, et Eestis on aeg vahetada sõna sünnitushaigla palju täpsema ja parema termini sünnitusmaja vastu.
22.07.2022 43 m
Saade annab asjakohast nõu tulevastele ja värsketele emadele, tutvustades emaduse erinevaid tahke. Kuidas valmistuda sünnituseks? Millised riided beebile selga panna? Kuidas oma lapsele kinkida ilus lapsepõlv? Kõikidele nendele ja veel sadadele teistele küsimustele, mis lapseootel naisi ja nende kaaslaseid vaevata võivad, saab vastused Delfi podcastide sarjast "Emadusest".
22.06.2022 36 m