SexCast
Uues Delfi Naisteka podcastis "SexCast" võtavad saatejuhid Jonas Grauberg ja Tiina-Mall Vannastu luubi alla kirgikütvad teemad, risti ei lööda millegi ette. Ainult julgetele!
Saatejuhid
Jonas Grauberg, Tiina-Mall Vannastu
SexCast
Vaba aeg 6 episoodi
Episoodid
„Mis tegelikult toimub seksuaalnõustaja vastuvõtul?“ Kristina Birk-Vellemaaga ihast ja seksimurede lahendamisest
„Kõik see, mis on ülejäänud elu puhul mustriks, on mustriks ka seksuaalelus,“ rõhutab seksuaalnõustaja Kristina Birk Vellemaa kolmandas Sexcast podcasti osas. Ta ei väsi rääkimast sellest, kui oluline on paaridevaheline suhtlus igas eluaspektis, sest see sillutab teed ka seksist rääkimiseni, mis paljude paaride jaoks on keeruline ja lihtsam on sellest mitte rääkida.
Täna 50 m
"SexCast" 3. osa tiiser. „Mis tegelikult toimub seksuaalnõustaja vastuvõtul?“ Kristina Birk-Vellemaaga ihast ja seksimurede lahendamisest
„Kõik see, mis on ülejäänud elu puhul mustriks, on mustriks ka seksuaalelus,“ rõhutab seksuaalnõustaja Kristina Birk Vellemaa kolmandas Sexcast podcasti osas. Ta ei väsi rääkimast sellest, kui oluline on paaridevaheline suhtlus igas eluaspektis, sest see sillutab teed ka seksist rääkimiseni, mis paljude paaride jaoks on keeruline ja lihtsam on sellest mitte rääkida. Saade on eksklusiivselt vaadatav Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus. Värske saade on eetris täna kell 19:00.
Täna 1 m
„Mees on alati valmis ja naine pangu end valmis“ ehk musklid, ego ja nutmata nutud- stereotüübid, millel on aeg laguneda!
Saate teises osas on külas joogaõpetaja, meeste väelaagrite korraldaja ja enesearenguentusiast Tiit Trofimov, kellega koos vaadatakse üle, millised on stereotüübid, mida meile omistatakse. Ehk oleks aeg neil lasta laguneda? Lisaks räägitakse võimsatest orgasmidest, mida on võimalik kogeda jälgides mõnd väikest igapäevast praktikat. Kui palju on normaalne seksida ja miks?
26.05.2023 44 m
"SexCast" 2. osa tiiser. „Mees on alati valmis ja naine pangu end valmis“ ehk musklid, ego ja nutmata nutud- stereotüübid, millel on aeg laguneda!
Saate teises osas on külas joogaõpetaja, meeste väelaagrite korraldaja ja enesearenguentusiast Tiit Trofimov, kellega koos vaadatakse üle, millised on stereotüübid, mida meile omistatakse. Ehk oleks aeg neil lasta laguneda? Lisaks räägitakse võimsatest orgasmidest, mida on võimalik kogeda jälgides mõnd väikest igapäevast praktikat. Kui palju on normaalne seksida ja miks? Saade on eksklusiivselt vaadatav Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus.
26.05.2023 2 m
„Eelmäng ei alga voodist.“ Mallukaga avameelselt erutavatest fantaasiatest, lepitusseksist ja seksipõuast paarisuhetes
Naisteka uue podcasti sarja SexCast avaosas räägivad Jonas Grauberg ja Tiina-Mall Vannastu blogija Mallukaga intrigeerivatel teemadel. Juttu tuleb seksuaalkasvatusest ja suguelundite nimetamisest kuni kõige meeletumate fantaasiate ja lepitusseksini välja. Mis on need kolm sõna, mida Mallukas kasutab ideaalse seksi kirjeldamiseks? Kas mehed on tõesti alati valmis seksima ning neid ei morjenda miski? Mida see päriselt tähendab, et eelmäng ei alga voodist? Arutatakse ka pikalt, mida teha, kui pikaaegset suhet tabab ületamatu seksipõud ning mis on suurepärane koht, kus partneriga seksimured luubi alla võtta.
19.05.2023 52 m
"SexCast" 1. osa tiiser. „Eelmäng ei alga voodist.“ Mallukaga avameelselt erutavatest fantaasiatest, lepitusseksist ja seksipõuast paarisuhetes
Naisteka uue podcasti "SexCast" avaosas räägivad Jonas Grauberg ja Tiina-Mall Vannastu blogija Mallukaga intrigeerivatel teemadel. Juttu tuleb seksuaalkasvatusest ja suguelundite nimetamisest kuni kõige meeletumate fantaasiate ja lepitusseksini välja. Vaata saadet eksklusiivselt Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus.
19.05.2023 1 m
Uues Delfi Naisteka podcastis "SexCast" võtavad saatejuhid Jonas Grauberg ja Tiina-Mall Vannastu luubi alla kirgikütvad teemad, risti ei lööda millegi ette. Ainult julgetele!
Saatejuhid
Jonas Grauberg, Tiina-Mall Vannastu