SexCast
Delfi Naisteka podcast "SexCast" on saade, kus seksist rääkimine on kõike muud kui tabu. Teisel hooajal on naissaatejuhi kingadesse astunud Ulaka Kaunitari omanik ja asutaja särtsakas Kirki Kubri ning tema kõrval jätkab eelmisest hooajast tuttav Jonas Grauberg.
Saatejuhid
Jonas Grauberg, Kirki Kubri, Tiina-Mall Vannastu
Episoodid
Armukadedusest kolmeka ja grupikani. Kas monogaamsed suhted on üldse võimalikud?
Selle hooaja viimases Naisteka taskuhäälingusaates "SexCast" räägitakse eriti intiimsetel teemadel. Armukadedusest kolmekani ja kes teab, isegi grupikani välja! Saates on külas ka paariterapeut Janne Kants. Mis see armukadedus üldse on? „Me kõik oleme kogenud seda, kehasse tekib vastik tunne. See on seotud sellega, et me kardame ilma jääda oma kallimast, hüljatusekogemus. See on inimesele hästi valus taluda,“ selgitab Kants. Tänases saates arutatakse, kuidas on võimalik jõuda armukadedusest naudinguni. Juttu tuleb ka grupiseksist ja ühiskonna jagunemisest seksiteemadel.
24.11.2023 57 m
Tiiser: Armukadedusest kolmeka ja grupikani. „Kas monogaamsed suhted on üldse võimalikud?“
Selle hooaja viimases Naisteka taskuhäälingusaates "SexCast" räägitakse eriti intiimsetel teemadel. Armukadedusest kolmekani ja kes teab, isegi grupikani välja! Saates on külas ka paariterapeut Janne Kants. Mis see armukadedus üldse on? „Me kõik oleme kogenud seda, kehasse tekib vastik tunne. See on seotud sellega, et me kardame ilma jääda oma kallimast, hüljatusekogemus. See on inimesele hästi valus taluda,“ selgitab Kants. Tänases saates arutatakse, kuidas on võimalik jõuda armukadedusest naudinguni. Juttu tuleb ka grupiseksist ja ühiskonna jagunemisest seksiteemadel. Täispikk saade on vaadatav Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus.
24.11.2023 1 m
„Kardan meie järgmist vahekorda!“ ehk fookus on lugejaküsimustel: kas usaldad oma sekspartneri sekspartnerit?
Millal öelda seksisemule, et oled intiimne ka teistega? Kust maalt läheb petmise piir? Mida teha kui on hirm vahekorra ees, sest kaaslane soovib voodis katsetada äärmuslike vahenditega? „Minu peas kvalifitseerub see vägistamiseks, isegi kui teed seda oma partneriga,“ tõdeb Jonas ja soovitab sellises olukorras rääkida spetsilistidega. „Oma tunnete alla surumine ei ole õige!“ Küsimustega puudutatakse ka uut trendi voodielus ehk rimmingut ning seda, kuidas delikaatset soovi kallimale edasi anda? „Kas see on see, kui teed suu lahti, ajad keele välja ja suundud anaalpiirkonda ja hakkad seal keelega snorgeldama,“ pakub Kirki välja. Kas naisel on õigus? Saatest saad hulgaliselt nippe ja nõuandeid, kuidas naudinguid linade vahel veelgi suurendada ning oma suhet tugevamaks ja turvalisemaks muuta.
17.11.2023 49 m
Tiiser: „Kardan meie järgmist vahekorda!“ ehk fookus on lugejaküsimustel: kas usaldad oma sekspartneri sekspartnerit?
Millal öelda seksisemule, et oled intiimne ka teistega? Kust maalt läheb petmise piir? Mida teha kui on hirm vahekorra ees, sest kaaslane soovib voodis katsetada äärmuslike vahenditega? „Minu peas kvalifitseerub see vägistamiseks, isegi kui teed seda oma partneriga,“ tõdeb Jonas ja soovitab sellises olukorras rääkida spetsilistidega. „Oma tunnete alla surumine ei ole õige!“ Küsimustega puudutatakse ka uut trendi voodielus ehk rimmingut ning seda, kuidas delikaatset soovi kallimale edasi anda? „Kas see on see, kui teed suu lahti, ajad keele välja ja suundud anaalpiirkonda ja hakkad seal keelega snorgeldama,“ pakub Kirki välja. Kas naisel on õigus? Saatest saad hulgaliselt nippe ja nõuandeid, kuidas naudinguid linade vahel veelgi suurendada ning oma suhet tugevamaks ja turvalisemaks muuta. Täispikk saade on eksklusiivselt vaadatav Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus.
17.11.2023 1 m
Meestearst avaldab, mis on esimene märk keskealiste meeste voodielus, mis võib viidata südame-veresoonkonna haigustele
Tänases saates on külas meestearst Kristjan Pomm, kellega räägitakse meeste tervisest - fookus on voodielu probleemidel ning pikemalt peatutakse ka vaimsel tervisel. Dr Pomm avaldab, mis on esimene märk keskealiste meeste voodielus, mis võib viidata südame-veresoonkonna haigustele. Ta selgitab, millistel juhtudel on rutiinne kontroll meestearsti juures vajalik ning kas Eestis on altimad noored või vanemad mehed oma tervist kontrollima. Millest see sõltub? Millist rolli mängivad populaarsed e-sigaretid meeste viljakuses? Aga huuletubakas?
10.11.2023 52 m
Tiiser: Meestearst avaldab, mis on esimene märk keskealiste meeste voodielus, mis võib viidata südame-veresoonkonna haigustele
Tänases saates on külas meestearst Kristjan Pomm, kellega räägitakse meeste tervisest - fookus on voodielu probleemidel ning pikemalt peatutakse ka vaimsel tervisel. Dr Pomm avaldab, mis on esimene märk keskealiste meeste voodielus, mis võib viidata südame-veresoonkonna haigustele. Ta selgitab, millistel juhtudel on rutiinne kontroll meestearsti juures vajalik ning kas Eestis on altimad noored või vanemad mehed oma tervist kontrollima. Millest see sõltub? Millist rolli mängivad populaarsed e-sigaretid meeste viljakuses? Aga huuletubakas? Täispikk saade on eksklusiivselt vaadatav Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus.
10.11.2023 1 m
Tagaukse mängudest „punktisumistajateni“: soovitame paaridel veeta nädalavahetuse voodis!
Tänases saates on stuudiolaud lookas, kuid mitte roogadest, vaid kõikvõimalikest seksleludest. Nimelt võetakse täna vaataluse alla põnevaimad seksmänguasjad ja vibraatorid, millega naudingud uuele tasemele viia. „Soovitan paaridel võtta ühe laupäeva või pühapäeva ja veeta terve päeva voodis, et otsida üksteise (erogeennseid) punkte, lobiseda ja nautida,“ jagab Kirki kelmikaid soovitusi nädalavahetuse veetmiseks. Kuidas leida omale sobiv lelu? Kuidas leida just see lelu, millega koos mängida? Milline lelu on see, mis paljudele ei sobi? „Ei saa 100% kindel olla, et te naudite seda,“ avaldab Kirki tagaside ühele populaarsele lelule. Milline on lelu on aga see, milles ei pea kunagi pettuma? Kas tead, mis on „punktisumistaja“? Kuid milline võiks olla esimene anaallelu? Kas anaalseks on endiselt ja asjatult tabu- kui julged on Eestlased? Saatest saad hulgaliselt nippe ja nõuandeid, kuidas naudinguid linade vahel veelgi suurendada.
03.11.2023 57 m
Tiiser: Tagaukse mängudest „punktisumistajateni“: soovitame paaridel veeta nädalavahetuse voodis!
Tänases saates on stuudiolaud lookas, kuid mitte roogadest, vaid kõikvõimalikest seksleludest. Nimelt võetakse täna vaataluse alla põnevaimad seksmänguasjad ja vibraatorid, millega naudingud uuele tasemele viia. „Soovitan paaridel võtta ühe laupäeva või pühapäeva ja veeta terve päeva voodis, et otsida üksteise (erogeennseid) punkte, lobiseda ja nautida,“ jagab Kirki kelmikaid soovitusi nädalavahetuse veetmiseks. Kuidas leida omale sobiv lelu? Kuidas leida just see lelu, millega koos mängida? Milline lelu on see, mis paljudele ei sobi? „Ei saa 100% kindel olla, et te naudite seda,“ avaldab Kirki tagaside ühele populaarsele lelule. Milline on lelu on aga see, milles ei pea kunagi pettuma? Kas tead, mis on „punktisumistaja“? Kuid milline võiks olla esimene anaallelu? Kas anaalseks on endiselt ja asjatult tabu- kui julged on Eestlased? Saatest saad hulgaliselt nippe ja nõuandeid, kuidas naudinguid linade vahel veelgi suurendada. Täispikk saade on eksklusiivselt vaadatav Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus.
03.11.2023 1 m
Mis saab siis, kui mees tahab naisest palju rohkem seksida? Aga kui mehel pole üldse seksiisu?
SexCast'i kuulajate ja vaatajate küsimused saavad lõpuks vastused! Tänane saade pühendub 100% lugejate kirjadele vastates. Mis saab siis, kui mees tahab naisest tunduvalt rohkem seksi ja tegevus, mis võiks olla mõlema jaoks intiimne ja nauditav, tundub naise jaoks kohustusena ning ta ei soovi lõpuks isegi enam kallima silitusi? Aga mis saab olukorras, kus mees ei taha järsku enam üldse seksida? Kas peaks kohe kahtlustama armukese olemasolu? Või on selle taga ehk mõni sügavam mure? Samuti saab vastuse küsimus, mis on riietuselement, mis mehed täiega käima tõmbab ja enamikule peale läheb ning mida saavad mehed kanda, et naistel tekiksid intiimsed mõtted pähe.
27.10.2023 49 m
Tiiser: Mis saab siis, kui mees tahab naisest palju rohkem seksida? Aga kui mehel pole üldse seksiisu?
SexCast'i kuulajate ja vaatajate küsimused saavad lõpuks vastused! Tänane saade pühendub 100% lugejate kirjadele vastates. Mis saab siis, kui mees tahab naisest tunduvalt rohkem seksi ja tegevus, mis võiks olla mõlema jaoks intiimne ja nauditav, tundub naise jaoks kohustusena ning ta ei soovi lõpuks isegi enam kallima silitusi? Aga mis saab olukorras, kus mees ei taha järsku enam üldse seksida? Kas peaks kohe kahtlustama armukese olemasolu? Või on selle taga ehk mõni sügavam mure? Samuti saab vastuse küsimus, mis on riietuselement, mis mehed täiega käima tõmbab ja enamikule peale läheb ning mida saavad mehed kanda, et naistel tekiksid intiimsed mõtted pähe. Täispikk saade on eksklusiivselt vaadatav Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus.
27.10.2023 1 m
Avameelselt deitimisest! Viis aastat vallaline olnud Kirki ei käi kohtingutel: see on minu jaoks huvitav teema!
„Meile naistele meeldib ka küttida,“ sõnab Kirki ja lisab, et mehed pole ammugi ainsad, kellele seda teha meeldib. „Väga tihti on see, et kui mingi saak lihtsalt vedeleb, siis see pole atraktiivne,“ on Kirki kindel. „Jookse ka natuke!“ Samuti tuleb juttu neist, kes hüppavad suhtest suhtesse ega oskagi üksi olla. Ka sellisele käitumisele leidub saatejuhtidel oma seisukoht ja lahendus. Kuidas saada heasse suhtesse, mida peaks tegema enne?
20.10.2023 57 m
Tiiser: Avameelselt deitimisest! Viis aastat vallaline olnud Kirki ei käi kohtingutel: see on minu jaoks huvitav teema!
„Meile naistele meeldib ka küttida,“ sõnab Kirki ja lisab, et mehed pole ammugi ainsad, kellele seda teha meeldib. „Väga tihti on see, et kui mingi saak lihtsalt vedeleb, siis see pole atraktiivne,“ on Kirki kindel. „Jookse ka natuke!“ Samuti tuleb juttu neist, kes hüppavad suhtest suhtesse ega oskagi üksi olla. Ka sellisele käitumisele leidub saatejuhtidel oma seisukoht ja lahendus. Kuidas saada heasse suhtesse, mida peaks tegema enne? Vaata täispikka saadet eksklusiivselt Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus!
20.10.2023 1 m
„See võib päästa elusid!“ Miks peaks kasutama libesteid ja kas tead, mis on vedel vibraator?
Tänases saates on Kirki ja Jonas võtnud luubi alla libestid. Miks peaks libesteid kasutama, kuigi meie keha toodab seda ise? Tuleb välja, et põhjuseid on rohkem, kui arvata oskad! Selle tõestuseks räägib Kirki ka lõbusa loo! Muu hulgas tuleb juttu vedelatest vibraatoritest ja teistest kangematest stimulaatoritest, millega oma voodielu veelgi kõrgemale tasemele viia! „Meeletu tundlikkus tõuseb sellega ja kõik naudingud on palju võimsamad,“ ütleb Kirki oma kogemuse põhjal.
13.10.2023 48 m
Tiiser: „See võib päästa elusid!“ Miks peaks kasutama libesteid ja kas tead, mis on vedel vibraator?
Tänases saates on Kirki ja Jonas võtnud luubi alla libestid. Miks peaks libesteid kasutama, kuigi meie keha toodab seda ise? Tuleb välja, et põhjuseid on rohkem, kui arvata oskad! Selle tõestuseks räägib Kirki ka lõbusa loo! Muu hulgas tuleb juttu vedelatest vibraatoritest ja teistest kangematest stimulaatoritest, millega oma voodielu veelgi kõrgemale tasemele viia! „Meeletu tundlikkus tõuseb sellega ja kõik naudingud on palju võimsamad,“ ütleb Kirki oma kogemuse põhjal. Vaata täispikka saadet Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus!
13.10.2023 1 m
"Kindlasti on inimesi, kes seda naudivad, aga mulle meeldib teistmoodi!" Kellele 69 ja kellele misjonär ehk ausalt sekspoosidest
Tänases saates on saatejuhid võtnud luubi alla erinevad sekspoosid ning räägitakse avameelselt, kuidas üht või teist asja katsetada või mitte katsetada. Miks üldse katsetada erinevaid poose, kui on leitud omale sobiv? "Kui sul on laual kartul, vorst ja porgand ja siis sa kütad sellega elu lõpuni. Meeldib?", toob Kirki Jonasele provikatiivse näite. Mida Jonas selle peale tõdeb? Kas ajas seksisoovid muututvad? Ka sellele leitakse üheskoos vastus!
06.10.2023 54 m
Tiiser: "Kindlasti on inimesi, kes seda naudivad, aga mulle meeldib teistmoodi!" Kellele 69 ja kellele misjonär ehk ausalt sekspoosidest
Tänases saates on saatejuhid võtnud luubi alla erinevad sekspoosid ning räägitakse avameelselt, kuidas üht või teist asja katsetada või mitte katsetada. Miks üldse katsetada erinevaid poose, kui on leitud omale sobiv? "Kui sul on laual kartul, vorst ja porgand ja siis sa kütad sellega elu lõpuni. Meeldib?", toob Kirki Jonasele provikatiivse näite. Mida Jonas selle peale tõdeb? Kas ajas seksisoovid muututvad? Ka sellele leitakse üheskoos vastus! Vaata eksklusiivselt Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus!
06.10.2023 1 m
„Ma võtsin kummid kaasa, seksime ka?“ Otsime vastust küsimusele, kas mehed ja naised saavad olla sõbrad
Saade, kus seksist rääkimine on kõike muud kui tabu - armastatud Naisteka podcastis arutletakse seekord teema üle, kas naised ja mehed saavad olla sõbrad. „See on väga huvitav küsimus, kas (hetero)naised ja mehed saavad olla lihtsalt sõbrad. See on õudselt hea küsimus ja õudselt hea teema. Kõik on selle peale mõelnud ja juurelnud ning inimesed jaotuvadki selles osas kahte lehte. On neid, kelle jaoks see on ülinormaalne ja neil ongi ilma igasuguse probleemita vastassoost sõpru, kuid on ka inimesi, kelle jaoks on see täiesti mõeldamatu,“ räägib Kirki. Jonas lisab omalt poolt, et temal on alati olnud vastassoost sõpru, näiteks naiskolleegide seas ja ta ei kujutaks ettegi, et nendega oleks midagi rohkemat.
29.09.2023 52 m
Tiiser: „Ma võtsin kummid kaasa, seksime ka?“ Otsime vastust küsimusele, kas mehed ja naised saavad olla sõbrad
„See on väga huvitav küsimus, kas (hetero)naised ja mehed saavad olla lihtsalt sõbrad. See on õudselt hea küsimus ja õudselt hea teema. Kõik on selle peale mõelnud ja juurelnud ning inimesed jaotuvadki selles osas kahte lehte. On neid, kelle jaoks see on ülinormaalne ja neil ongi ilma igasuguse probleemita vastassoost sõpru, kuid on ka inimesi, kelle jaoks on see täiesti mõeldamatu,“ räägib Kirki. Jonas lisab omalt poolt, et temal on alati olnud vastassoost sõpru, näiteks naiskolleegide seas ja ta ei kujutaks ettegi, et nendega oleks midagi rohkemat. Vaata eksklusiivselt Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus!
29.09.2023 1 m
„Oleme sisenenud anaalvööndisse!“ Hetke kuumimatest seksitrendidest ning eestlaste uskumatust ulakusest
Armastatud Naisteka podcast "SexCast" alustab uut hooaega! Naissaatejuhi kingadesse on astunud Ulaka Kaunitari omanik ja asutaja särtsakas Kirki Kubri ning tema kõrval jätkab eelmisest hooajast tuttav Jonas Grauberg. Esimeses osas räägitakse pikemalt, kuidas sai Kirki Kubrist, kes aastaid töötas kosmeetikuna, järsku Ulaka Kaunitari perenaine. Milline on poe vahva nime saamislugu ja kust tuli naisel idee selline pood luua? Millised on praegusel hetkel eestlaste kõige populaarsemad n-ö seksitrendid? „Eestlased on ikka ulakad ka. Ei ole nii, et seksitakse vaid laste tegemiseks. Pornhubi statistika kohaselt on eestlased sisenenud anaalvööndisse,“ kegitab Ulaka Kaunitari perenaine saladuseloori.
22.09.2023 49 m
Tiiser: „Oleme sisenenud anaalvööndisse!“ Hetke kuumimatest seksitrendidest ning eestlaste uskumatust ulakusest
Armastatud Naisteka podcast "SexCast" alustab uut hooaega! Naissaatejuhi kingadesse on astunud Ulaka Kaunitari omanik ja asutaja särtsakas Kirki Kubri ning tema kõrval jätkab eelmisest hooajast tuttav Jonas Grauberg. Esimeses osas räägitakse pikemalt, kuidas sai Kirki Kubrist, kes aastaid töötas kosmeetikuna, järsku Ulaka Kaunitari perenaine. Milline on poe vahva nime saamislugu ja kust tuli naisel idee selline pood luua? Millised on praegusel hetkel eestlaste kõige populaarsemad n-ö seksitrendid? Vaata eksklusiivselt Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus!
22.09.2023 1 m
„No mida nad seal nühivad!“ Seksuaalnõustaja Rita Holmiga vanadusest, seksist ja enesekindluse tõstmisest
Viimases SexCasti osas on külas seksuaalnõustaja Rita Holm, kellega võetakse luubi alla põnev teema - vanadus ja seks. Stereotüüpiline arvamus on, et seks on pigem nooremate inimeste teema. Kuid vanusepiir on muutunud - 70 on uus 50! Mis vanuses hakkab naistel seksuaaliha vähenema? Miks on ühiskonnas „parim enne“ nii naistel kui meestel nähtamatult peal ja miks on sellest nii raske lahti saada? Millised positiivsed mõjud tervisele on vanemas eas aktiivset suguelu elades? Mida teha, kui ise ei tunne end vanemas eas seksikana?
21.07.2023 1h 3 m
"SexCast" 10. osa tiiser. „No mida nad seal nühivad!“ Seksuaalnõustaja Rita Holmiga vanadusest, seksist ja enesekindluse tõstmisest
Viimases SexCasti osas on külas seksuaalnõustaja Rita Holm, kellega võetakse luubi alla põnev teema - vanadus ja seks. Stereotüüpiline arvamus on, et seks on pigem nooremate inimeste teema. Kuid vanusepiir on muutunud - 70 on uus 50! Mis vanuses hakkab naistel seksuaaliha vähenema? Miks on ühiskonnas „parim enne“ nii naistel kui meestel nähtamatult peal ja miks on sellest nii raske lahti saada? Millised positiivsed mõjud tervisele on vanemas eas aktiivset suguelu elades? Mida teha, kui ise ei tunne end vanemas eas seksikana? Esimese hooaja ülivahvat viimast episoodi saab vaadata ainult Delfi Naistekas ja kuulata Delfi Taskus.
21.07.2023 1 m
Otse ja ausalt pornost! Onlyfansitar Pucci-Helen: see ei olnud mingi ups! otsus
Tänases saates on külas Pucci- Helen ehk naine, kes tegutseb mitmel rindel. Ta on loonud ettevõte nimega Pucci Karbid, kus valmistab šokolaadist vagiinaportreesid ning ettevõtte turundamisest kasvas välja ka mõte luua ka skandaalne OnlyFans'i konto. „Tuleb välja, et väga paljudel naistel on suured ebakindlused seoses oma välimusega. Sealt altpoolt,“ räägib Helen ja lisab, et väga paljud naised ei julge end isegi peeglist vaadata. Milline on eetiline porno? Miks ja kas peaks olema porno tasuline? Millist sisu postitab Helen OnlyFansi ja miks ta seda teeb? Kuidas valmivad tegelikult vagiinašokolaadid?
14.07.2023 47 m
"SexCast" 9. osa tiiser. Otse ja ausalt pornost! Onlyfansitar Pucci-Helen: see ei olnud mingi ups! otsus
Tänases saates on külas Pucci- Helen ehk naine, kes tegutseb mitmel rindel. Ta on loonud ettevõte nimega Pucci Karbid, kus valmistab šokolaadist vagiinaportreesid ning ettevõtte turundamisest kasvas välja ka mõte luua ka skandaalne OnlyFans'i konto. „Tuleb välja, et väga paljudel naistel on suured ebakindlused seoses oma välimusega. Sealt altpoolt,“ räägib Helen ja lisab, et väga paljud naised ei julge end isegi peeglist vaadata. Milline on eetiline porno? Miks ja kas peaks olema porno tasuline? Millist sisu postitab Helen OnlyFansi ja miks ta seda teeb? Kuidas valmivad tegelikult vagiinašokolaadid? Vaata eksklusiivset saadet Delfi Naistekast ja kuula Delfi Taskust!
14.07.2023 1 m
„Me kõik tahame head - ka petja tahab head.“ Suhte- ja paariterapeudiga avameelselt levinud suhtelõhkujast
Täna on saates luubi all tõsine teema - petmine. Saatejuhid vaatavad koos suhte- ja paariterapeudi Janne Kantsiga tagasi minevikule, kuidas ehk toimunut paremini mõista. Mis üldse juhtub paarisuhtes, kus kaks inimest armastavad teineteist, tunnevad iha, soovivad armastusväärselt koos olla, kuid ühel hetkel laguneb petmise tõttu kõik koost? Mis paneb tundma armastuse tunnet? Kuidas erineb see seksuaalsest erutusest? Miks on petmine meie jaoks nii ihaldusväärne?
07.07.2023 1h 3 m
"SexCast" 8. osa tiiser. „Me kõik tahame head - ka petja tahab head.“ Suhte- ja paariterapeudiga avameelselt levinud suhtelõhkujast.
Täna on saates luubi all tõsine teema - petmine. Saatejuhid vaatavad koos suhte- ja paariterapeudi Janne Kantsiga tagasi minevikule, kuidas ehk toimunut paremini mõista. Mis üldse juhtub paarisuhtes, kus kaks inimest armastavad teineteist, tunnevad iha, soovivad armastusväärselt koos olla, kuid ühel hetkel laguneb petmise tõttu kõik koost? Mis paneb tundma armastuse tunnet? Kuidas erineb see seksuaalsest erutusest? Miks on petmine meie jaoks nii ihaldusväärne? Vaadatav ainult Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus!
07.07.2023 1 m
Seksuaalnõustajaga saamata jäänud orgasmidest, intiimpiirkonna plastikast ja keha muutumisest
„Minul on väga palju kliente, kes ütlevad sõna-sõnalt: mina ei saa sellest seksist aru – mis see peenis seal tupes muidu tegema peaks?“ sõnab tänase saate külaline, seksuaaltervis.ee nõustaja Diana Leht. „Ma ei tunne mitte midagi muud, kui et üks asi käib minu tupes edasi-tagasi. Võib käia tundide viisi, kuid sellest ei muutu midagi,“ räägib nõustaja. Tema sõnul on väga paljud naised segaduses ja mures, arvates, et nad on seetõttu justkui katki. „Ärge feikige!“ tõdeb Leht ja sõnab, et armastus käib kõhu kaudu, aju kaudu, keha kaudu. „Rääkige, mis teile meeldib ja mis mitte. Võib-olla kolmandal date’il ei saa veel öelda, et ma tahan viis korda päevas seksida, kuid kuuendal juba peaks,“ soovitab nõustaja ja toob oma tööst näiteid, millest on kõigil nii mõndagi õppida. Kuidas oma kehaga sõbraks saada ja miks see oluline on? Miks vanemad naised on voodis paremad? Miks rinnad mehi nii väga köidavad? Miks on oluline rääkida ja läbi rääkida? Kuidas sünnitus (voodi)elu muudab ja mis saab pärast? Kuidas meie kehad taastuvad ja muutuvad?
30.06.2023 59 m
"SexCast" 7. osa tiiser. Seksuaalnõustajaga saamata jäänud orgasmidest, intiimpiirkonna plastikast ja keha muutumisest
„Minul on väga palju kliente, kes ütlevad sõna-sõnalt: mina ei saa sellest seksist aru – mis see peenis seal tupes muidu tegema peaks?“ sõnab tänase saate külaline, seksuaaltervis.ee nõustaja Diana Leht. „Ma ei tunne mitte midagi muud, kui et üks asi käib minu tupes edasi-tagasi. Võib käia tundide viisi, kuid sellest ei muutu midagi,“ räägib nõustaja. Tema sõnul on väga paljud naised segaduses ja mures, arvates, et nad on seetõttu justkui katki. „Ärge feikige!“ tõdeb Leht ja sõnab, et armastus käib kõhu kaudu, aju kaudu, keha kaudu. „Rääkige, mis teile meeldib ja mis mitte. Võib-olla kolmandal date’il ei saa veel öelda, et ma tahan viis korda päevas seksida, kuid kuuendal juba peaks,“ soovitab nõustaja ja toob oma tööst näiteid, millest on kõigil nii mõndagi õppida. Kuidas oma kehaga sõbraks saada ja miks see oluline on? Miks vanemad naised on voodis paremad? Miks rinnad mehi nii väga köidavad? Miks on oluline rääkida ja läbi rääkida? Kuidas sünnitus (voodi)elu muudab ja mis saab pärast? Kuidas meie kehad taastuvad ja muutuvad? Vaata Delfi Naistekast ja kuula Delfi Taskust!
30.06.2023 1 m
„See on kohutav!“ Brigitte Susanne Hundiga avameelselt standarditest linade vahel, seksisagedusest ja petmisest
„YOLO (You only live once- toim.) sa elad vaid korra ja mina tahan saada kõigest kõige paremat,“ sõnab Brigitte alustuseks ja lisab, et tema jaoks võiks olla seksist rääkimine ja selle normaliseerimine sama, kui minna stilisti või kosmeetiku juurde. „Palun, kes kardab seksida või seksist rääkida, siis minge psühholoogi juurde ja tulge sellest välja- teil on päriselt üks elu!“ Milline seks ja millise mehega on alati hea? Mida arvab Brigitte üheöösuhetest? Kes pääseb Brigittega voodisse- millised on naise standardid ja kriteeriumid? Kuidas on Brigitte kodus seksi suhtutud ja temaga seksist räägitud? Neile ja paljudele teistele küsimustele saab vastuse allolevast täispikast saatest!
25.06.2023 52 m
"SexCast" 6. osa tiiser. „See on kohutav!“ Brigitte Susanne Hundiga avameelselt standarditest linade vahel, seksisagedusest ja petmisest
„YOLO (You only live once- toim.) sa elad vaid korra ja mina tahan saada kõigest kõige paremat,“ sõnab Brigitte alustuseks ja lisab, et tema jaoks võiks olla seksist rääkimine ja selle normaliseerimine sama, kui minna stilisti või kosmeetiku juurde. „Palun, kes kardab seksida või seksist rääkida, siis minge psühholoogi juurde ja tulge sellest välja- teil on päriselt üks elu!“ Milline seks ja millise mehega on alati hea? Mida arvab Brigitte üheöösuhetest? Kes pääseb Brigittega voodisse- millised on naise standardid ja kriteeriumid? Kuidas on Brigitte kodus seksi suhtutud ja temaga seksist räägitud? Neile ja paljudele teistele küsimustele saab vastuse allolevast täispikast saatest! Vaata Delfi Naistekast ja kuula Delfi Taskust!
25.06.2023 1 m
„Mehed ei pea kartma, see on nende abimees!“ Sexcoach Liisa Larm räägib süvitsi lelude kasutusviisidest
„Täna räägime päriselt elevandist toas,“ juhatab saate sisse Joonas. Seekordne osa on keskendunud mitmeid saateid laual olnud seksleludele. Kust võiks katsetamisega alustada ja kuidas kaasata need oma soolo- või suhteellu? Külas on sexcoach Liisa Larm vallatust pesupoest Ulakas Kaunitar, kes nendib, et lelude maailm muutub iga päevaga ja on väga vahelduv. Ka tema arvas alguses, et mis seal siis ära ei ole, üks libesti ja üks vibreeriv lelu, kuid ei - mida sügavamale kaevata, seda rohkem avaneb Pandora laegas. „Kõrvad või kael võivad olla teine või kolmas kliitor naise jaoks! Ehk vibraatoreid saab vabalt kasutada ka muudel kehapiirkondadel. Avastamisrõõmu tasub endale kindlasti varuda.“ Liisa toob ka välja, et libesteid ei peaks kartma. „Kui ülemine kurk kuivab, siis saame aru, et oleme vähe vett joonud. Kui aga alumine kurk kuivab, siis mõtleme, et mees on vale!“ Mis vahe on erinevatel kliitoristimulaatoritel? Milline vibraator sobib hästi rinnanibudele sensatsiooni tekitamiseks? Ja kas meeste rinnanibud on ikka nii tundetud, nagu arvatakse?
16.06.2023 45 m
"SexCast" 5. osa tiiser. „Mehed ei pea kartma, see on nende abimees!“ Sexcoach Liisa Larm räägib süvitsi lelude kasutusviisidest
„Täna räägime päriselt elevandist toas,“ juhatab saate sisse Joonas. Seekordne osa on keskendunud mitmeid saateid laual olnud seksleludele. Kust võiks katsetamisega alustada ja kuidas kaasata need oma soolo- või suhteellu? Külas on sexcoach Liisa Larm vallatust pesupoest Ulakas Kaunitar, kes nendib, et lelude maailm muutub iga päevaga ja on väga vahelduv. Ka tema arvas alguses, et mis seal siis ära ei ole, üks libesti ja üks vibreeriv lelu, kuid ei - mida sügavamale kaevata, seda rohkem avaneb Pandora laegas. Mis vahe on erinevatel kliitoristimulaatoritel? Milline vibraator sobib hästi rinnanibudele sensatsiooni tekitamiseks? Ja kas meeste rinnanibud on ikka nii tundetud, nagu arvatakse? Vaata Delfi Naistekast ja kuula Delfi Taskust!
15.06.2023 2 m
Vanemlusmentor Tanel Jäppineniga seksist paarisuhtes ja kogemustest teiste partneritega: "ilma seksita muutun draama king'iks!"
Tänases saates võtab koha sisse lapsevanematele suunatud podcasti "Rahumeelne vanemlus" saatejuht ning sertifitseeritud vanemlusmentor Tanel Jäppinen, kes räägib oodatud avameelsusega paarisuhtest, mis on kestnud 21 aastat. Milline on seks, kui peres on lapsed? Kui oluline on seks Taneli jaoks? Millised on tema kogemused teiste partneritega?
09.06.2023 44 m
"SexCast" 4. osa tiiser. Vanemlusmentor Tanel Jäppineniga seksist paarisuhtes ja kogemustest teiste partneritega: "ilma seksita muutun draama king'iks!"
Selle nädala saates võtab koha sisse lapsevanematele suunatud podcasti "Rahumeelne vanemlus" saatejuht ning sertifitseeritud vanemlusmentor Tanel Jäppinen, kes räägib oodatud avameelsusega paarisuhtest, mis on kestnud 21 aastat. Milline on seks, kui peres on lapsed? Kui oluline on seks Taneli jaoks? Millised on tema kogemused teiste partneritega? Värske episood on eetris reede õhtul kell 19! Vaadatav ainult Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus.
08.06.2023 2 m
„Mis tegelikult toimub seksuaalnõustaja vastuvõtul?“ Kristina Birk-Vellemaaga ihast ja seksimurede lahendamisest
„Kõik see, mis on ülejäänud elu puhul mustriks, on mustriks ka seksuaalelus,“ rõhutab seksuaalnõustaja Kristina Birk Vellemaa kolmandas Sexcast podcasti osas. Ta ei väsi rääkimast sellest, kui oluline on paaridevaheline suhtlus igas eluaspektis, sest see sillutab teed ka seksist rääkimiseni, mis paljude paaride jaoks on keeruline ja lihtsam on sellest mitte rääkida.
02.06.2023 50 m
"SexCast" 3. osa tiiser. „Mis tegelikult toimub seksuaalnõustaja vastuvõtul?“ Kristina Birk-Vellemaaga ihast ja seksimurede lahendamisest
„Kõik see, mis on ülejäänud elu puhul mustriks, on mustriks ka seksuaalelus,“ rõhutab seksuaalnõustaja Kristina Birk Vellemaa kolmandas Sexcast podcasti osas. Ta ei väsi rääkimast sellest, kui oluline on paaridevaheline suhtlus igas eluaspektis, sest see sillutab teed ka seksist rääkimiseni, mis paljude paaride jaoks on keeruline ja lihtsam on sellest mitte rääkida. Saade on eksklusiivselt vaadatav Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus. Värske saade on eetris täna kell 19:00.
02.06.2023 1 m
„Mees on alati valmis ja naine pangu end valmis“ ehk musklid, ego ja nutmata nutud- stereotüübid, millel on aeg laguneda!
Saate teises osas on külas joogaõpetaja, meeste väelaagrite korraldaja ja enesearenguentusiast Tiit Trofimov, kellega koos vaadatakse üle, millised on stereotüübid, mida meile omistatakse. Ehk oleks aeg neil lasta laguneda? Lisaks räägitakse võimsatest orgasmidest, mida on võimalik kogeda jälgides mõnd väikest igapäevast praktikat. Kui palju on normaalne seksida ja miks?
26.05.2023 44 m
"SexCast" 2. osa tiiser. „Mees on alati valmis ja naine pangu end valmis“ ehk musklid, ego ja nutmata nutud- stereotüübid, millel on aeg laguneda!
Saate teises osas on külas joogaõpetaja, meeste väelaagrite korraldaja ja enesearenguentusiast Tiit Trofimov, kellega koos vaadatakse üle, millised on stereotüübid, mida meile omistatakse. Ehk oleks aeg neil lasta laguneda? Lisaks räägitakse võimsatest orgasmidest, mida on võimalik kogeda jälgides mõnd väikest igapäevast praktikat. Kui palju on normaalne seksida ja miks? Saade on eksklusiivselt vaadatav Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus.
26.05.2023 2 m
„Eelmäng ei alga voodist.“ Mallukaga avameelselt erutavatest fantaasiatest, lepitusseksist ja seksipõuast paarisuhetes
Naisteka uue podcasti sarja SexCast avaosas räägivad Jonas Grauberg ja Tiina-Mall Vannastu blogija Mallukaga intrigeerivatel teemadel. Juttu tuleb seksuaalkasvatusest ja suguelundite nimetamisest kuni kõige meeletumate fantaasiate ja lepitusseksini välja. Mis on need kolm sõna, mida Mallukas kasutab ideaalse seksi kirjeldamiseks? Kas mehed on tõesti alati valmis seksima ning neid ei morjenda miski? Mida see päriselt tähendab, et eelmäng ei alga voodist? Arutatakse ka pikalt, mida teha, kui pikaaegset suhet tabab ületamatu seksipõud ning mis on suurepärane koht, kus partneriga seksimured luubi alla võtta.
19.05.2023 52 m
"SexCast" 1. osa tiiser. „Eelmäng ei alga voodist.“ Mallukaga avameelselt erutavatest fantaasiatest, lepitusseksist ja seksipõuast paarisuhetes
Naisteka uue podcasti "SexCast" avaosas räägivad Jonas Grauberg ja Tiina-Mall Vannastu blogija Mallukaga intrigeerivatel teemadel. Juttu tuleb seksuaalkasvatusest ja suguelundite nimetamisest kuni kõige meeletumate fantaasiate ja lepitusseksini välja. Vaata saadet eksklusiivselt Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus.
19.05.2023 1 m