Mehed ei nuta
"Mehed ei nuta" on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata. Saade on eetris igal teisipäeval kell 11: pildis ja helis, järelkuulatavana ja -vaadatavana, samuti allalaetava podcast'ina. Kõik saated leiab aadressilt delfi.ee/mehedeinuta, saatejuhtidele saab lisaks Facebookile kirjutada meilitsi men@delfi.ee.
Saatejuhid
Tarmo Paju, Peep Pahv, Jaan Martinson
Episoodid
"Mehed ei nuta": Laskesuusakoondise segadused ehk sportlaste jonn või uue treeneri saamatus? Korvpallihooaja eelvaade ehk Keila läheb medalit võitma?
19. septembri "Mehed ei nuta" peateemad: - Kuigi eesmärk oli koondada koondis kokku, on Eesti laskesuusakoondis uue peatreeneri Stefan Lindingeri juhtimisel lagunenud veel rohkem kui enne - lisaks Tuuli Tominga tiimile harjutavad eraldi nüüd ka Rene Zahkna, Raido Ränkel ja Johanna Talihärm. Alaliit peatas ka Talihärmale toetuse maksmise. Asjatundmatu treener või mugavustsoonis istuvate sportlaste arusaamatu jonn, millele tuleks piir panna? - Eesti jalgpallikoondis lõpetas EM-valiksarja kahe 0:5 kaotusega ja pehmelt öeldes lootusetu mängupildiga. Mitmed endised koondise tähed utsitavad mängijaid peeglisse vaatama, mitmed aga küsivad, miks ikkagi peatreener Thomas Häberli pole suutnud mehi paremini mängima ja võitlema panna ning miks teeb imelikke taktikalisi valikuid. Kummal poolel on õigus? - Rasmus Mägi jooksis Teemantliiga finaaletapil Eugene'is teist korda elus aja alla 48 sekundi: "Tulemuste varu on hoopis teisest puust kui seni." Ühtlasi saab asuda kergejõustikuhooajale joont alla tõmbama: kas jäi piisavalt näppude vahele? - Kodune korvpallihooaeg saab neljapäeval avalöögi, ka BC Kalev/Cramo eurohooaeg juba esmaspäeval, sel nädalal alustavad klubihooaega ka mitmed Eesti koondise põhitegijad. Mis saab olema "Mehed ei nuta" ametlik lati kõrgus Peebule? Kes Keila medalit võiksid ohustada? Kas BC Kalev/Cramo soosikustaatuses on kahtlust?
19.09.2023 1h 22 m
"Mehed ei nuta": Tänaku Ford lagunes jälle - kaua võib? Jalgpalliüldsus elas Rootsi-mängu eel utoopiamaailmas?
12. septembri "Mehed ei nuta" peateemad: Tänaku Ford lagunes jälle - kaua võib? Jalgpalliüldsus elas Rootsi-mängu eel utoopiamaailmas? - Ott Tänaku ja Fordi võidulootused Kreekas said põhimõtteliselt läbi enne, kui üldse õigeks sõiduks jõudis minna. See ei ole ju normaalne? - Hea uudis ka: Ott Tänak kinnitas, et soovib kindlasti WRC sarjas jätkata. Et siis ikkagi Hyundaisse? - Eesti jalgpallikoondis tegi kodus Rootsi vastu masendava etteaste. Mis läks valesti ja kust tuli üldse ohjeldamatu optimism enne klass kõvema vastasega kohtumist? - Eesti võrkpallikoondis EMil: valiti vastaseid ja mänge, mis valiti, aga edu see ei toonud, ka alagrupiturniiri otsustavas mängus Belgia vastu jäädi lõpuks kindlalt alla. Mida saanuks paremini? Kas suurte vastu valge lipu heiskamine oli õige taktika? - Mida näitas korvpalli MM, kus finaal osutus Euroopa siseasjaks ja soosikuna alustanud USA jäeti üldse medalita? - Ajastu lõpp? Eesti neljapaat viis end enesehävitusrežiimile, kuid jäi MMi B-finaalis ikkagi esimesena olümpiapiletita.
12.09.2023 1h 30 m
„Mehed ei nuta“: Kas võrkpallikoondisel on taset edasipääsuks? Mis on Läti korvpalliime suurim võlu?
5. septembri "Mehed ei nuta" peateemad: - Eesti meeste võrkpallikoondis alustas EM-finaalturniiri kindlate kaotustega Saksamaale ja Itaaliale ning raske 3:2 võiduga Šveitsi üle. Kui realistlik on sellise mänguga Belgiat võita ja alagrupist edasi pääseda? Kas Šveitsi alistamise järel võinuks kõlada rohkem enesekriitikat? - Pöörane nädal korvpalli MM-il. Kust lätlased-leedulased sellised vägevad esitused välja võtavad? Millega näitab Läti erakordne edu? Keda pidada turniiri kullasoosikuks pärast seda, kui Prantsusmaa ja Austraalia on pudenenud, USA ja Kanada korra libastunud ning Leedu ja Saksamaa on ainsana kaotuseta? - Kristin Tattar krooniti taas kettagolfi maailmameistriks. Kuhu tal veel jõuda? - Huvitav (ja põhimõtteline) vaidlus: noorte saavutuskorvpall lahkus spordiklubist Nord ja lõi oma klubi Sokud, sest multispordi-süsteem ei sobinud. Kus siin tõde? - Kas Ott Tänak võidab Kreeka ralli?
05.09.2023 1h 23 m
"Mehed ei nuta": Kas kümnevõistlejad näitasid olümpiaks medalipotentsiaali? Mida vajab naiste võrkpallikoondis järgmiseks sammuks?
29. augusti "Mehed ei nuta" peateemad: - Võtame kokku kergejõustiku maailmameistrivõistlused. Kas tublilt esinenud Eesti kümnevõistlejad demonstreerisid juba olümpiaks ka medali- või lausa kullapotentsiaali? Kas Maicel Uibol läheb olümpiale jõudmine keeruliseks? Kuidas hinnata ülejäänud Eesti koondislaste esitusi? - Eesti naiste võrkpallikoondis kaotas kodusel EM-finaalturniiril otsustavates mängudes nii Slovakkiale kui ka Hispaaniale ja langes konkurentsist. Oli tore, aga võitu ikkagi ei tulnud - mida järgmiseks sammuks vaja? - Oma EM-finaalturniiri on Itaalias alustamas meeste võrkpallikoondis. Kas pärast kaht pettumust pääsetakse seekord alagrupist edasi? - Muljed korvpalli MMilt. Kuidas sai võimalikuks, et Läti suutis konkurentsist maha võtta suursoosik Prantsusmaa? Mida on sellest õppida Eesti koondisel? - M-Spordi boss Richard Millener tunnistas, et neil saab olema keeruline uueks hooajaks Ott Tänakut palgata, ja et plaan B on juba olemas. Kas tõesti jääb Tänaku odüsseia Fordi roolis üheaastaseks?
29.08.2023 1h 32 m
"Mehed ei nuta": kui kõvad on Rasmus Mägi, Kristin Tattari, Eesti korvpallikoondise värsked kordaminekud?
22. augusti "Mehed ei nuta" peateemad: - Kergejõustiku EMi esimeste päevade muljed kohapealt. Rasmus Mägi tõestas taas, et on tõeline mustersportlane? - Eesti korvpallikoondis pääsas emotsionaalse võiduga Iisraeli üle olümpiavalikturniiri järgmisse faasi, kuid kaotas seal kindlalt Poolale. Mis suvest lõpuks näppude vahele jäi ja mis pilguga saame vaadata eelseisvale EM-tsüklile? - Kas Euroopa meister Kristin Tattar on Eesti aasta sportlane ja Tallinnas toimunud discgolfi EM üks aasta spordisündmusi? - Kas Eesti võrkpallinaiskond veab end pärast Soomelt saadud valusat 2 : 3 kaotust EM-i alagrupist edasi? - Millise elamuse pakkus naiste jalgpalli MM?
22.08.2023 1h 30 m
"Mehed ei nuta": Kas korvpallikoondis lööb Iisraeli? Kas naisvõrkpallurid teevad imet?
15. augusti "Mehed ei nuta" peateemad: - Mis jäi Eesti korvpallikoondisel Tšehhi vastu puudu, et olümpiavalikturniirilt edasipääs oleks juba tagatud? Kas Iisraeli vastu suudetakse end rehabiliteerida? - Eesti naiste naiste võrkpallikoondis alustab kodust EM-finaalturniiri. Kas alagrupist edasipääs on realistlik? - Audentese spordiklubist lahkusid päevapealt ligi pooled treenerid. Kui suur probleem see on? - Algab kergejõustiku MM. Millega Peep ja co koju naaseb? - FC Flora kaotas võõrsil Rumeenia meistrile 0 : 3 ja eurohooaeg on Eesti jalgpallil ilmselt läbi. Aeg kodusel jalgpallil karmilt peeglisse vaadata?
15.08.2023 1h 31 m
"Mehed ei nuta": Tänaku tiitlilootused läinud, aga Evans võib veel üllatada? Kas kossukoondisel on lootust olümpiaturniiri võita?
8. augusti "Mehed ei nuta" peateemad: - Soome MM-ralli kokkuvõte. Mullune esikolmik (Ott Tänak, Kalle Rovaneperä ja Esapekka Lappi) oli reedega audis - kas kohapeal käinud Peep mingit põnevust üldse sai? Kas Tänaku tiitlilootused on läinud, aga Elfyn Evans ja Thierry Neuville viskavad veel Rovanperäle kinda? Helgemalt poolelt: kas Georg Linnamäe astus sammu edasi? Kui tõsiselt võtta rahvusvahelises meedias Soome ralli eel ringlema asunud jutte selle kohta, et Hyundai jahib Tänaku allkirja? Või hoopis läheb Sebastien Ogier Hyundaisse? - Kas epeenaiskond võetakse riigi palgalt maha? Septembrini anti armuaega, kuid olümpiavõitjad saavad A+ asemel B-kategooria palka. - TalTechi korvpallinaiskond ja samaga Eesti professionaalne naiste korvpall lõpetas ootamatult tegevuse. Kes ja mida peaks tegema, et Tallinnas, Tartus ja Keilas oleks naiste profitiimid, nagu tõsistes korvpalliriikides? - Kui tugev on Eesti korvpallikoondis enne olümpiakvalifikatsiooni Tallinnas? Kuidas nüüd ikkagi nõnda, et koduselt turniirilt nõnda palju põhimehi eemale jääb?
08.08.2023 1h 32 m
"Mehed ei nuta": Kas Kaaberma talitas avalikult Lehist tampides õigesti? Kuhu asetuvad Rasmus Mägi ja Johannes Erm MMi konkurentsis?
1. augusti "Mehed ei nuta" peateemad: - Epeenaiskonnal jäi MMil eesmärk täitmata, tagatipuks läksid peatreener Kaido Kaaberma ja Katrina Lehise suusad väga risti. Kas Kaaberma läks liiale, kui avalikult Lehisele ja tolle treenerile Nikolai Novosjolovile vee peale tõmbas? Või on see just peatreeneri ülesanne? Kuidas selliste suhete pealt koos edasi minna? - Rahvusvaheline Vehklemisliit lakkus Venemaa saba ja mõnitas Ukraina sportlasi, kuid pidi lõpuks alistuma. Mis paralleelmaailmas taolised spordiametnikud elavad? - Mis jäi näppude vahele Eesti kergejõustiku meistrivõistlustelt? Rasmus Mägi liigub vigastuspausist ja vähesest võistluspraktikast hoolimata... kuhu siis täpsemalt? Kuhu paigutub nelja-aastase vaheaja järel kümnevõistluses 8400 punkti alistanud Johannes Erm MMi kõrgete kohtade heitluse kontekstis? - Eneli Jefimova tegi ujumise MM-il kuuenda ja kaheksanda kohaga ajalugu, ülejäänud jäid rekorditest ja olümpianormist kaugele. Kuidas hinnata? - Millised on Ott Tänaku võimalused Soome MM-rallil (eeldusel, et auto püsib ühes tükis, ei vaja mootorivahetust ega tule ühtegi muud autoga juhtuda võivat viperust)?
01.08.2023 1h 26 m
"Mehed ei nuta": Rally Estonia kõik valusad küsimused saavad vastuse! Eesti jalgpalliklubid ühtlaselt kehvad?
"Mehed ei nuta" peateemad 25. juulil: - Võtame kokku Rally Estonia. Miks on vaja, et see juhtuks ühe rallimaailma superstaariga oma koduralli eel, et absurdsena tunduv viieminutiline karistus mootori vahetuse eest läheks muutmisele? Kas tõesti pakkusid kohtunikud kohapeal võimalust, et kui konkurendid nõus, alustame ikkagi nullist? Mida suutis Ott Tänak ja Ford nõmedas olukorras tõestada? Miks läks aia taha ülejäänud eestlaste võistlus? Kas aeg on asuda Kalle Rovanperäle tiitlit kaela riputama? Mida arvata uudisest, et M-Sport tahab Tänakuga uut lepingut ja saata teda ka Dakari rallile? Rallimaailm karjub ühes kooris, et nii head rallit ei saa WRC kalendrist välja jätta - viisakus või põhjendatud kiitus? Ja mis on tulevikuväljavaated tegelikult? - Kolm Eesti jalgpalliklubi pudenesid eurosarjas esimeses eelringis. Ja puändina suutis üks neist, Narva Trans, võita nädalavahetusel koduses liigas ainsat Euroopas konkurentsi jäänud meeskonda, valitsevat meistrit FC Florat... Ehk siis oleme ikkagi ühtlaselt kehvad? - Kellele ootamatult, kellele mitte, aga kaks aastat tagasi Baltikumi turgi vallutama tulnud ja ebareaalsete hindadega ülekandeõigusi kokku ostnud Viaplay teatas siinselt turult lahkumisest. - Märgilised üleminekud? BC Kalev/Cramo sõlmis lepingu Mikk Jurkatammega, BC Kalev/Cramost lahkunud Artur Konontšuk Hispaania kõrgliiga klubiga Granada. "Nädal Keilas" ehk sats koos? - Eneli Jefimova jõudis uue tähiseni: ujumise MMil olümpiaalal tänasesse finaali.
25.07.2023 1h 20 m
"Mehed ei nuta": Millised on Tänaku šansid Rally Estonial? Milline on Enoki ja Tugi potentsiaal suures spordis?
18. juuli "Mehed ei nuta" peateemad: - Kas Ott Tänak võidab Rally Estonia? Kas jutud, nagu oleks Ford kiiruse leidnud, on soovmõtlemine või on sellel ka reaalset alust? - Pippi Lotta Enok ja Gedly Tugi võitsid U23 EM-il vastavalt pronksi ja hõbeda. Millised on nende lootused kunagi maailma ja täiskasvanute tasemel medal võita? - Eesti U20 korvpallikoondis jäi EM-i A-divisjonis viimaseks. Põrumine või olemegi nii kehvad? - Haanja spordikeskus pannakse augustis kinni, kui eratoetajad ei tule päästma. Mida teha? - Eesti jalgpalliklubid alustasid euromänge: kolm kaotust, üks viik. Kisub kiiva või vara veel öelda?
18.07.2023 1h 34 m
"Mehed ei nuta": Kontaveit vs Kanepi, kumma karjäär oli vägevam? Vene värvides jalgpalliturniir Narvas, kuidas küll?
11. juuli "Mehed ei nuta" peateemad: - Anett Kontaveiti karjäär lõppes Wimbledoni teises ringis, õigemini segapaarismängu esimeses ringis. Kuidas jääme tema karjääri meenutama: kas Eesti aegade parima tennistina või jääb Kaia Kanepi selles "duellis" siiski ette? Kas ja kust tulevad asemele Eesti tennise ja üldse spordi uued sangarid? - Ott Tänak võitis Lõuna-Eesti ralli, mis korraldati selleks, et ta saaks autot testida. Kas Jaan nägi kohapeal uuel tasemel kiirust? - Narva Transi treenerid Oleg Kurotškin ja Maksim Gruznov tahtsid linnas korraldada Venemaa laste jalgpalliliiga osavõistlust, kuid klubi bossid palusid neil jama lõpetada. Kuidas sellised asjad ikka ja jälle juhtuvad? - Eesti neljapaat sai MK-etapil kuuenda koha. Kas MM-ilt tuleb olümpiakoht? Kas pelgalt pääs olümpiale on medalimeestele piisav eesmärk? - "Nädal Keilas": kas vaikus enne tormi ehk Peebu kuhu jäävad uudised Keila korvpalliklubist? Miks peame korvpalli suviste uudiste teemas keskenduma Janari Jõesaare naasmisele Poolasse ja Carlos Jürgensi lepingule Leedus või Eesti kuni 20-aastaste koondise tegudele Euroopa meistrivõistlustel?
11.07.2023 1h 25 m
"Mehed ei nuta": Miks Mehis Viru treenerikeelu täitmist ei kontrollita? Kes on süüdi Tarva kadumises?
4. juuli "Mehed ei nuta" peateemad: - Politsei pidas Mehis Viru kinni ja esitas talle kuriteokahtluse seksuaalvahekorra eest õpilasega. Samal ajal väidab Henn Vallimäe, et on avalik saladus, et Viru rikub talle määratud juhendamiskeeldu. Mis saab edasi? - Koduse korvpalli suured uudised: Rakvere Tarvas lõpetas tegevuse, Tartu palkas peatreeneriks Gundars Vetra ja tugevdas tagaliini Rain Veidemaniga. BC Kalev/Cramo sai selguse, et peab Meistrite Liigat alustama alagrupist. Aga muidu on kuidagi vaiksevaitu? - Epeenaiskond sai EM-il kuuenda koha mis pole ei liha ega kala. Teeme selgeks, kui kaugel on olümpiarong! - Kas jalgpall on kõvem kui korvpall? Flora – Levadia mängu vaatas rekordilised 3500 silmapaari, Pärnu Vaprus ja Paide Linnameeskond mängisid 2495 pealtvaataja ees. - Teeme selgeks: mis trall see käib Eesti Koolispordi Liidu ja Spordiliit Jõud ja kultuuriministeeriumi vahel?
04.07.2023 1h 29 m
"Mehed ei nuta": Kas Neuville tegeles teadliku pettusega? Kas naiste võrkpall on Eesti spordi uus edulugu?
27. juuni "Mehed ei nuta" peateemad: - Safari ralli kokkuvõte. Kas Kalle Rovanperä liigub vääramatult tiitli suunas ja Ott Tänakul pole ses osas mingit sõnaõigust? Kas Thierry Neuville tegeles teadliku petmisega? - Eesti võrkpallinaiskond võitis Hõbeliiga. Kas siit võib sirguda Eesti spordi uus edulugu? - Eesti jalgpallikoondis kaotas EM-valikmängus Belgiale 0 : 3. Thomas Häberli: väärisime esimesest poolajast enamat. Kas väärisid? - Rasmus Mägi jooksis Euroopa võistkondlikel karikavõistlustel oma comebacki-võistlusel end MM-ile ja võitis Euroopa mängude hõbemedali, lisaks tuli isiklikke ja Eesti rekordeid. Tubli töö? - Jukka Toijala pärast korvpalli järelkasvukoondise kaht kaotust: klubihooaeg peaks olema lühem. Mida kostab klubitreener Peep?
27.06.2023 1h 26 m
"Mehed ei nuta": Anett Kontaveidi karjääri lõpetamise tagamaad, Häberli otsused või otsustamatus Bakuus
"Mehed ei nuta" peateemad 20. juunil: - Suur kaotus Eesti spordile: Anett Kontaveit lõpetas seljaprobleemide tõttu karjääri. Mis jäi näppude vahele? - Eesti jalgpallikoondis pääses Aserbaidžaanis 1:1 viigiga. Miks nii ilusti alanud mäng nii koledaks pöördus? Milliseid võimalusi on täna Belgia vastu? - Nelli Differt kinnitas EM-i pronksiga Eesti parima vehkleja staatust. Kui kauaks ja kus on tema lagi? - Karl Erik Nazarov püstitas Eesti 100 m jooksu rekordi 10,18. Millal langeb 10 sekundi piir? - Tohoh ütlemist... Jukka Toijalal on eesmärk muuta Eesti korvpalliriigiks. Kas me siis polegi?
20.06.2023 1h 17 m
"Mehed ei nuta": Kellelt ootame kergejõustikusuve suuri tegusid? Mis jäi näppude vahele korvpallihooajast?
"Mehed ei nuta" peateemad 13. juunil: - Kergejõustikuhooaeg kogub hoogu. Kellele ja millele paneme selle suve suuremad ootused? Kas Mati Lilliallik puhub kodusele võistlussarjale elu sisse? - Koos Kristian Kullamäe pronksiga Leedus võib Eesti korvpallurite hooajad lõplikult mängituks pidada. Kas Eesti korvpalli (ja koondise) jaoks oli hea hooaeg? Millised on suurimad ootused suvele - nii mängijate kui ka klubide poolelt? Mis suunas peaks Tartu Ülikooli korvpalliklubi suunama pilgud pärast Nikolajs Mazursi lahkumist? - Eesti võrkpallikoondised kruvivad hoogu: mehed said jagu Tšehhist 3:0, naised pole üldse kaotust pidanud tunnistama. Hea suund? - Novak Djokovic võitis 23. suure slämmi turniiri. Kas temast sai aegade parim meestennisist? - Manchester City võitis jalgpalli Meistrite liiga. Kiidame heaks?
13.06.2023 1h 27 m
"Mehed ei nuta": Kas Tänaku tiitlilootused tuhmumas? Suur klubikorvpall käib Eestile üle jõu?
- Võtame kokku Sardiinia ralli. Kas Ott Tänaku tiitlilootused on kadumas? Kas Hyundai tegi Esapekka Lappile liiga? Kas rallistaaride kriitika WRC sarja igavuse kohta on põhjendatud? Mis on lahendused? - Jalgpalli Eesti karikavõitjaks tuli Narva Trans. FC Flora jäi ilma karikast, Nõmme Kalju eurokohast ja 150 000 eurost. Briljantne Transi, košmaar Kalju ja ärevust tekitav Flora jaoks? - BC Kalev/Cramole pakuti EuroCupi kohta, aga... Ehk kas suur klubikorvpall käib Eestile hetkel ikkagi üle jõu? - Seefeldi dopinguskandaal sundis reegleid muutma: kui paned pilli, maksa riiklik toetus tagasi. Õiglane? - Mark Lajal võitis USA-s ATP Challenger turniiri ja tõuseb maailma edetabelis 230. koha kanti. Kas Jürgen Zopi mantel on leidnud pärija?
06.06.2023 1h 19 m
"Mehed ei nuta": Kiidulaul Kalev/Cramole ja Läti jäähokile! Kaia Kanepi kaotas tüki eestlaste armastusest?
"Mehed ei nuta" peateemad 30. mail: - Mis on Läti hoki edu saladus? Milline spordivõit pälviks Eestis riikliku püha ja vaba päeva? - Koduse korvpallihooaja lõpp: BC Kalev/Cramo on Eesti korvpallitšempion, Pärnu võitis pronksiseeria. Mis oli Kalev/Cramo tänavuse hooaja edu saladus ja kuidas peaks klubi edasi arenema? - Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi langesid Prantsusmaa lahtistel vähem kui kahe tunni sees. Kas venemeelsete seisukohtadega flirtimisega on Kaia Kanepi paari nädalaga maha mänginud tüki oma pärandist ja fännide armastusest? - Mida muutis Eesti Spordi Kongress kohalikus spordielus? Ja mida urgitses Peep välja kultuuriminister Heidy Purgalt? Kas Eesti spordile saabuvad head ajad? - Kas Ott Tänak võidab Sardiinia ralli?
30.05.2023 1h 39 m
"Mehed ei nuta": Korvpallifinaalide järelkajad, Kaia Kanepi paaris venelannaga, rassismijuhtum noortekorvpallis
"Mehed ei nuta" peateemad 23. mail: - Suur korvpall fookuses. Kodune korvpallifinaal jätkub täna ilmselt võtmemänguga. Kas Tartu suudab siit veel korraliku seeria teha? Euroliiga Final Four: mängi, mis mängid, aga võidumehed tulevad lõpuks ikka Madridi Reali vanakeste seast? - Kaia Kanepi, kuidas nii? Kaia Kanepi otsustas Strasbourgi tenniseturniiril paarismängupartneriks valida venelanna Angelina Gabujevaga. - Eesti laskesuusakoondise peatreeneriks saab austerlane Stefan Lindinger. Kuidas valikut hinnata? - Soome noorkorvpallurid Munkkiniemi Kisapojat võistkonnast lahkusid Nord Cup turniirilt, kuna vastased Kohilast kostitasid neid rassistlike lausetega. Kuidas saanuks juhtunut paremini lahendada? - Jäähoki MMi korraldajad hädas nii Lätis kui ka Soomes: tribüüne ei saa kuidagi täis isegi oma meeskonna mängudel. Sportlikult poolelt: kelle peale panused?
23.05.2023 1h 32 m
"Mehed ei nuta": Ott Tänaku nukrad tõdemused Portugalis, põneva korvpallfinaali ootus Eestis
"Mehed ei nuta" peateemad 16. mail: - Ott Tänak Portugali MM-rallil: sellise tempo ja viperuste hulgaga maailmameistriks ikkagi ei tule? - Algab korvpalli Eesti tšempionaadi finaalseeria: kas Tartul on Kalev/Cramo vastu lootust? - Artti Aigro liitub kolmeks aastaks Norra koondisega. Kristjan Ilvese eeskujul maailma tippu? - Jäähoki MM-il pidid Kanada ja USA olema statistid, ometi möllavad. Esimesed muljed?
16.05.2023 1h 18 m
"Mehed ei nuta": Portugali MM-rallil läheb asi tõsiseks? Kes jõuavad kodusesse korvpallifinaali?
Saate peateemad 9. mail: - Saadame Peebu teele Portugali ja nõuame temalt täpset ennustust! Kas nüüd läheb asi tõsiseks, nagu ennustas Ott Tänak? Lahkame ka autoralli tuleviku teemasid: WRC räägib läbi kolme uue tootjaga, samas ei saada väidetavalt kuidagi uuele kokkuleppele hübriiditehnoloogia partneriga. - Mida olulist sai näha Rapla rallil? - Korvpalli play-off'id täies hoos. Kes kohtuvad koduse liiga finaalis? Kes jõuavad Euroliiga finaalturniirile? - Koduses jalgpalliliigas ei möödu naljalt nädalat ootamatusteta: FCI Levadia sai tabeli viimaselt Harju JK Laagrilt 1 : 2 tappa. Aga on see ikka hea? - Venemaa ja Valgevene sportlased tagasi areenil – poksi MM-il lehvivad paariariigi lipud, judo MM-i boikoteeris vaid Ukraina. Aja küsimus, millal spordimaailm murdub lõplikult?
09.05.2023 1h 25 m
"Mehed ei nuta": Kas Ott Tänak leiab kiirust juurde? Miks lahkus Svoboda laskesuusakoondisest?
"Mehed ei nuta" peateemad 25. aprillil: - Ott Tänak Horvaatias teine ja kokkuvõttes tiitliheitluses. Patt oleks kurta? Või, vastupidi, tasub hoopis rääkida oleksitest, mis ütlevad, et puhta kiiruse poolest olid kolm meest ja autot siiski selgelt kiiremad? - Fjodor Svoboda Eesti laskesuusakoondise eesotsas ei jätka - "õpilastega kasvati lahku". Kuidas edasi? - Katrina Lehis naases pikalt vigastuspausilt, võites Eesti meistrivõistlused. Aga kas ta epeenaiskonda mahub? - Pariisi olümpiamängude korvpalli kvalifikatsiooniturniir Tallinna? Kas Eestil oleks lootust? - Eesti jäähokikoondis alustas kodust MMi raskete võitudega Serbia ja Hollandi üle. Kas on lootust ka raskemaid pähkleid hammustada?
25.04.2023 1h 34 m
"Mehed ei nuta": Kas rallimaailmal on Craig Breeni tragöödiast midagi õppida? Kuhu ununesid Keila mängusärgid?
"Mehed ei nuta" peateemad 18. aprillil: "Mehed ei nuta" peateemad 18. aprillil: - Kas rallimaailmal on Craig Breeni traagilisest avariist midagi õppida? - Millised on Ott Tänaku võiduvõimalused Horvaatia rallil? - Kodune korvpalli play-off: mis ja kes on üllatanud, kus näeme intriigi? - Korvpalli Euroliiga lõpplahendus: miks pääses Žalgiris edasi, aga Baskonia jäi play-off'i ukse taha? - Areng liigub õiges suunas? Eneli Jefimova vormistas Eesti rekordiga esimese eestlasena Pariisi olümpiapileti. - Torm veeklaasis? Koalitsioonileping ajas Eesti spordiringkonnad muretsema. Ka koalitsioonilepingu spordipunktide analüüs on halastamatu - kolme valitsuspartei valimisprogrammidest pole lepingusse jõudnud sisuliselt midagi.
18.04.2023 1h 18 m
"Mehed ei nuta": Mis juhtus Kalev/Cramoga ja mida kõigil sellest õppida? Tänak ja Märtin pöörasid tülli?
"Mehed ei nuta" peateemad 11. aprillil: - Mis juhtus BC Kalev/Cramoga, miks ühel nädalal läks aia taha nii eurosari kui ka Eesti-Läti liiga finaalturniir ja mida kõigil asjaosalistel sellest õppida? Kas koduse liiga meistrisoosik ollakse siiski edasi? - Mis on lahti Eesti rallistaaride vahel? Markko Märtin ja Ott Tänak lõpetasid koostöö, Märtin müüs osaluse RedGrey meeskonnas ja lõpetas mootorispordiga tegelemise. Ja viskas intervjuus Dirtfishile õhku sapise kommentaari "sain õppetunni, et mõnikord ei jää heategu karistuseta". - Selver/Taltech alistas Eesti võrkpalli meistrivõistluste finaalseeria Tartu BigBanki kuivalt 4:0. Kuidas Tartu ikkagi nõnda kokku kukkus? - Liikumisaasta paradoks: Tallinna peatas kohalike metsakaitsjate (?) survel terviseradade ehitused Mustamäel ja Nõmmel. - Henri Drell otsustas G-Liiga eduka hooaja järel panna end proovile Prantsusmaa klubis Roanne.
11.04.2023 1h 20 m
"Mehed ei nuta": Kas Kalev/Cramo teeb Prantsusmaal ajalugu? Mis saab spordimaailmast ROKi otsuse valguses?
"Mehed ei nuta" peateemad 4. aprillil: - Korvpallikevad täies hoos. Millised BC Kalev/Cramo võimalused jõuda eurosarja finaali? Eesti-Läti liiga play-off'id: võtame kokku veerandfinaalid ja vaatame ette Final Fourile. Mida arvata BC Prometey mänedžeri avaldusest, et Eesti klubid on muidu töökad, aga ambitsiooni napib, ja et Eestit ei saa pidada korvpallimaaks? - Mis saab spordimaailmas, eriti olümpiaspordis edasi pärast ROKi juhatuse teadet, mis soovitab rahvusvahelistel spordialaliitudel lubada Venemaa ja Valgevene sportlased tagasi võistlustele - aga ainult individuaalsportlased ja neutraalses staatuses, "aktiivsed sõjatoetajad", sõjaväelased? - Kodune võrkpallifinaal: kuidas Tartu BigBank ühtäkki nõnda kokku kukkus? Kas asi otsustatud ja TalTech/Selver meister? - Kas ajaloo tublim otsus? EOK tippspordikomisjon tegi MMil üheksanda koha saanud Niina Petrõkinale erandi, lubades ta aastaks B-taseme toetusele. - Maik-Kalev Kotsar kerkis juba teist korda sel hooajal Euroliiga vooru MVP-ks, kui kogus Berliini Alba vastu 23 punkti, 10 lauapalli ja efektiivsusnäitaja 40. Aga kas play-off'i pääse tuleb? - Kuhu jäid Eesti suusakoondislased kodustelt meistrivõistlustelt?
04.04.2023 1h 25 m
"Mehed ei nuta": Mis jäi puudu vutikoondisel? Miks ei näinud Irina Embrich Vene lipuvärvides probleemi?
"Mehed ei nuta" peateemad 28. märtsil: - Värsked muljed Eesti jalgpallikoondise algusest EM-valiksarjale: mis jäi Eestil suurest õnnestumisest puudu? - Kristjan Ilves lõpetas hooaja suurepäraselt: kinnitus, et suurvõistluste medal ja MK-sarja etapivõit on tehtavad? - Karl Sebastian Dremljuga sai Lauluväljakul toimunud MK-etapil 18. koha, mis on Eesti suusatajate kolme viimase hooaja parim - üksik sähvatus või uus tegija on sirgumas? Millise mulje jättis kogu üritus - romuralli (nagu ütlesid soomlased) või geniaalne lahendus? - Niina Petrõkina tegi iluuisutamise MM-il vägeva sõidu ja sai läbi ajaloo Eesti parima koha – üheksanda. Aga need pisieksimused... - Tondiraba saal saab olema (peaagu?) välja müüdud ja BC Kalev/Cramo asub järgmist eurosarja poolfinaalis järgmise väljakutse kallale. Millised on võimalused alistada Cholet? - Irina Embrichi 12-aastane õpilane kandis lasteturniiril Venemaa lipuvärvides maski. Embrich kirub küll kaebajaid, aga: kuidas ükski asjaosaline Venemaa lipuvärvide kandmisest sõja algusest saadik pole probleemi näinud?
28.03.2023 1h 22 m
"Mehed ei nuta": Tänak ja M-Sport toodi Mehhikos maa peale? Kaugele jõuab Kalev/Cramo edulugu?
"Mehed ei nuta" peateemad 21. märtsil: - Ott Tänak ja M-Sport toodi Mehhikos maa peale - kas liiga reljeefne hinnang toimunule? Mis juhtuks, ku WRC sarja liidriks kerkinud Sebastien Ogier äkitselt täishooajaks tagasi meelitataks? - BC Kalev/Cramo pääses võimsa võiduga eurosarjas poolfinaali. Kui tõenäoline on ka järgmine samm teha? Kas korvpallirahvas leiab tee Tondiraba halli? - Šveitsi föderaalkohus ei andnud Heiki Nabile õigust, kuid mees pürib võistluskeelu lõppemise järel Pariisi olümpiale. Kiidame? - Kuidas hinnata laskesuusatajate lõppenud hooaega? - Jalgpallikoondis alustab uut valiksarja Austria vastu. Milline oleks latt uues tsüklis?
21.03.2023 1h 34 m
"Mehed ei nuta": Kodune jalgpalliliiga sai pilkeobjektiks, Suusaliit teeb liiga laskesuusatajatele?
14.03.2023 1h 28 m
"Mehed ei nuta": Kas Kristjan Ilves jõuab tiitlivõistluste medalini? Kas kossukoondis peaks olümpiaturniiri boikoteerima?
"Mehed ei nuta" peateemad 7. märtsil: - Kui suur üllatus oli Risto Lillemetsa medal sise-MMil? Kas ta suudab kerkida medalipretendendiks ka suvel? - Võtame kokku suusatamise MMil! Peaküsimus: kas Kristjan Ilves jõuab karjääri jooksul tiitlivõistluste medalini? Kas medal Planicas jäi ühe kehva kohavaliku taha? - BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond alustas eurosarja veerandfinaalseeriat kolmepunktilise võiduga. Millised on edasipääsuvõimalused? - Eesti Korvpalliliidu president Priit Sarapuu ning korvpallikoondise peatreener Jukka Toijala ei jäta teisitimõistmisele ruumi: kui Venemaa lubatakse olümpiamängude valikturniirile. Lõpuks ometi lõi keegi Eesti spordis selja sirgu? - Sport ja riigikogu valimised. Kas Reformierakonna võit tähendab, et Rally Estonia ja Tallinn Open tenniseturniiri tulevik on tume? Mida ootame parlamenti pääsenud spordiinimestelt?
07.03.2023 1h 29 m
"Mehed ei nuta": Kui tähtsad olid kossukoondise võidud? Mehis Viru saaga aina kummalisem?
"Mehed ei nuta" peateemad 28. veebruaril: - Eesti korvpallikoondis lõpetas MM-valiksarja ühepunktiliste võitudega Sloveenia ja Rootsi üle. Kõva sõna? Või ei tasu ka liiga pilvedesse minna? - Mehis Viru saaga kisub aina kummalisemaks? - Suusaspordi maailmameistrivõistlused täies hoos. Kristjan Ilves alustas kuuenda kohaga: kas suurel mäel tuleb medal? Kas murdmasuusatajad on end ületanud? - Paide alistas FC Flora viimase löögiga 3 : 2 ja võitis superkarika. Olnuks VAR, olnuks asjad teistpidi? Kes võidab koduse jalgpallitiitli? - Pühapäeval algab F1 hooaeg. On vaid üks küsimus: kas keegi saab Max Verstappenile veidigi vastu?
28.02.2023 1h 22 m
"Mehed ei nuta": Mehis Viru skandaal, mida me teame, mida mitte? Kas Rally Estonia on ohus?
"Mehed ei nuta" peateemad 21. veebruaril: - Skandaal Mehis Viru ümber: mida me teame, mida mitte, millele saame hinnangut anda ja millele mitte selles keerulises loos? - Kas Tuuli Tomingas tegi otsustava läbimurde laskesuusaeliiti ja sai nüüd suuremad pinged maha? Kuidas on võimalik, et koondise peatreener Fjodr Svoboda ja koondise liiga Robert Heldna peavad MMi ajal avalikku sõnasõda? - Lätis toimub 2024 autoralli MM-etapp. Kas Rally Estonia on ohus? - Kergejõustiku Eesti sisemeistrivõistlused: mis on peamised järeldused? - Kolmapäeval algab suusaalade MM. Mida oodata?
21.02.2023 1h 26 m
"Mehed ei nuta": Tänaku triumf Rootsis - rivaalid peaksid hirmu tundma? Kas Kalev/Cramo ületab end?
"Mehed ei nuta" peateemad 14. veebruaril: - Ott Tänak võitis Rootsi MM-ralli. Kas Rovanperä, Neuville, Toyota ja Hyundai peaksid olema hirmul? Või on eestlastel veel vara hõisata? - Tükike ajalugu saigi tehtud: BC Kalev/Cramo jõudis eurosarjas veerandfinaali. Tänu millele ja kuhu edasi? - Medalilõhnad aina tugevamad? Kristjan Ilves sai lõpuks hooaja esimese poodiumikoha kätte. - Kas laskesuusatajate MM kisub aia taha või ongi tegu täiesti tavapärase argipäevaga? - Eesti epeenaiskond jõudis üle pika aja MK-etapil esinelikusse. Lootust tuli juurde?
14.02.2023 1h 30 m
"Mehed ei nuta": Mis saab Sildarude sportlasteedest? Kas Tänak võidab Rootsis?
"Mehed ei nuta" peateemad 7. veebruaril: - Mis saab Kelly ja Henry Sildaru sportlaskarjääridest? - Kas Maicel Uibo näitas Tallinna mitmevõistlusel, et on tõusulainel? - Ott Tänak võitis Otepääl. Kas ka Rootsis? - Viga? EOK on tänu Urmas Sõõrumaa väljaütlemistele suurim olümpiaboikoti vastane, kui venelased Pariisi mängudele pääsevad? - Homme viimaste aastate klubikorvpalli tähtsamaid mänge: kas Kalev/Cramo pääseb eurosarjas play-off'i?
07.02.2023 1h 20 m
"Mehed ei nuta": Kas Eesti peaks boikoteerima Pariisi olümpiat, kui Venemaa sportlased lubatakse võistlema?
"Mehed ei nuta" peateemad 31. jaanuaril: - Rahvusvaheline Olümpiakomitee indikeeris soovi lubada Venemaa ja Valgevene sportlased Pariisi olümpiamängudele. Kui nii läheb, kas Eesti peaks olümpiamänge boikoteerima? - Vehklemisliit muutis naiskonna koostamise reegleid, et olümpiavõitjad sisse pääseks. Õige tegu? - Niina Petrõkina iluuisutamise EM-il kuues, Mihhail Selevko kaheksas. Kas tulevikus koidab medalilootust? - Fabio Soli lahkus Eesti meeste võrkpallikoondise peatreeneri kohalt, sest Itaalia alaliit ei luba klubijuhendajail koondistega töötada. Kuidas edasi? - Mida oodata Ott Tänakult Otepää talverallil?
31.01.2023 1h 29 m
"Mehed ei nuta": Tänak ja Ford Monte Carlos - rõõm 14 punkti üle või nukrus napi kiiruse üle?
"Mehed ei nuta" peateemad 24. jaanuaril: - Võtame kokku Monte Carlo ralli! Klaas pooltühi või pooltäis ehk kuidas suhtuda Ott Tänaku viiendat kohta - rõõmustada, et 14 punkti rohkem kui viimastel aastatel Monte Carlos? Või kratsida pead, et Tänakul oli Fordiga vaid kahel kiiruskatsel asja esikolmikusse? - Kristjan Ilves sai Klingenthali MK-etapil neljanda koha. Hakkab tulema? - Mis juhtus naiste laskesuusanelikuga Anterselvas? - Kaia Kanepi ja Anett Kontaveidi teekonnad Austraalia lahtistel meistrivõistlustel jäid lühikeseks. Põhjus muretsemiseks? - BC Kalev/Cramo sai eurosarja teises ringis esimese võidu, võitis ka tähtsa koduse liiga mängu Tartu vastu, aga langes ilmselt konkurentsist ENBLis. Homme koidab hooaja tõehetk?
24.01.2023 1h 24 m
"Mehed ei nuta": Mitmes on Tänak tiitlisoosikute pingereas? Kas Vassiljev sobib koondise kapteniks?
"Mehed ei nuta" peateemad 17. jaanuaril: - Autoralli MM-hooaeg algab: kuidas reastame hooaja eel sõitjad ja autod? - Kas Konstantin Vassiljev sobib jalgpallikoondise kapteniks, kui ta ei laula hümni või ei avalda konkreetsemat seisukohta poolt sõjateemal? Või sunnitakse teda asjatult "põlvili laskuma"? - Mida näitavad Tatjana Mannima ja Kalev Ermitsa medalid Eesti murdmaasuusatamise meistrivõistlustel? - Millised on BC Kalev/Cramo võimalused eurosarja teises ringis pärast kaht kaotust? - Olümpiamängud tagasi rahvusringhäälingus. Kiidame arengut?
17.01.2023 1h 15 m
"Mehed ei nuta": Kuhu asetame Marten Liivi medali Eesti spordis? Miks pildiskandaali sattunud jalgpallurid ei ütle, mida eestlased neilt ootavad?
"Mehed ei nuta" peateemad 10. jaanuaril: - Kahevõistluse MK-etapp Otepääl: Kristjan Ilves tegi oma tänavuse ära, aga kas siit liiguvad asjad veel ülespoole? Kuhu jäi publik ehk kas kahevõistlusel on lootust taas üheks Eesti publiku paraadalaks saada? - Marten Liiv võitis esimese täiskasvanute tiitlimedali – EM-pronksi sprinterite mitmevõistluses. Kuhu selline medal paigutub Eesti spordis? - Pildiskandaal Eesti jalgpallis sai hoogu juurde, kui Viktor Levada mõistis asjaosalised karmide sõnadega hukka. Miks on Venemaa koondise peatreeneriga ühele pildile sattunud jalgpalluritel (Andres Oper välja arvatud) raske deklareerida, et pole lihtsalt sõja, vaid Venemaa ja Putini barbaarse agressiooni vastu? - Süsteem vigane? Kaks Eesti naiste korvpallikoondise liiget, Martha-Liisa Oinitš ja Victoria Ida Vähi istusid pool hooaega platsi kõrval, sest klubid ei saanud kokkuleppele... üleminekusummades.
10.01.2023 1h 28 m
"Mehed ei nuta": Uue aasta ennustused, Eesti vutimehed Valeri Karpini seltskonnas, rüselus Keilas
"Mehed ei nuta" peateemad 3. jaanuaril: - "Mehed ei nuta" suur spordiaasta ennustus: kes oli 2022. aasta parim ennustaja, mida toob 2023. spordiaasta? - Aasta sportlased valitud. Kõik läks, nagu pidi? Millised olid kõige jaburamad hääletajad? - Jalgpallikoondislased Konstantin Vassiljev ja Andres Oper ja teised ekskoondislased veetsid vana-aastaõhtut Venemaa koondise peatreener Valeri Karpiniga. Jalgpallifännid mõistavad paariariigi esindajaga sotsialiseerumise hukka, Aivar Pohlak leiab, et just selline sõprus aitab maailma päästa. Kas meie jalgpallitähed käitusid valesti? - Eesti meeste jäähokikoondise abitreener ja U20 koondise peatreener Aleksandr Barkov. Koostöö lõpp möödapääsmatu? - Suusatajad Tour de Skil ja suusahüppajad nelja hüppemäe turneel nullpunktis. Miks nii?
03.01.2023 1h 27 m
"Mehed ei nuta" suur uusaastasaade: paneme paika lõppenud spordiaasta absoluutse TOP 25 edetabeli!
"Mehed ei nuta" traditsiooniline 1. jaanuari mammutsaade pani paika lõppenud spordiaasta TOP25 spordisündmust, jagas veel portsu väärikaid ja vähemväärikaid eriauhindu ja elutõdesid.
01.01.2023 2h 23 m
"Mehed ei nuta": Kas kunstlumega suusarajad tuleks muuta tasuliseks? Kes on Eesti rallis järgmine Ott Tänak?
"Mehed ei nuta" peateemad 27. detsembril: - Kas kunstlumega suusaradadel tuleks tervisesportlastelt asuda raha küsima? - Kes kodustest noortest rallimeestest Ott Tänaku selja taga on suurima potentsiaaliga? - Vaatame üle nädala olulisemad WRC-uudised: Ott Tänak positiivselt meelestatud Fordi, Esapekka Lappi Hyundai osas, Eesti rallisõbrad selle osas, et Ott Tänak on lausa maailma kõigi aegade parim rallisõitja. - FIFA president Gianni Infantino on saanud Katari MMist ja teenitud 6,2 miljardist eurost innustust ning soovib iga nelja aasta tagant korraldada 32 klubi osavõtul klubide MMi ning jalgpalli MMi panna toimuma iga kolme aasta tagant. - Mis on olnud koduse korvpallihooaja esimese kolme kuu suuremad positiivsed ja negatiivsed üllatused?
27.12.2022 1h 22 m
"Mehed ei nuta": jalgpalli MMi finaal, korvpalli karikafinaal, aasta sportlaste valimine
"Mehed ei nuta" peateemad 20. detsembril: - Argentiina krooniti jalgpalli maailmameistriks. Kas sellega on asi klaar: Lionel Messi, mitte Cristiano Ronaldo, on vähemalt oma põlvkonna parim jalgpallur maailmas? Kas see oli aegade parim MMi finaal? MM Kataris ja talvel: ebaõnnestumine või mitte? Kas ETV-st kadumisega kahaneb jalgpalli suurvõistluste kõlapind Eestis? - BC Kalev/Cramo võitis Eesti karika, kui tuli jalgpalli MM-i finaali ajal Narvas 150 inimese ees karikavõitjaks. Kas aeg ja koht olid finaaliks sobivad? Miks ei saanud Tartu poolfinaalis Kalev/Cramole vastu? - Anname kuulajatele-vaatajatele spikri: keda tuleks valida aasta sportlasteks? - Kõlab masendavalt? ROK ja USA tahavad tõesti Venemaa ja Valgevene spordiboikoti lõpetada ja riigid Pariisi olümpiale lubada. - M-Spordis hakkab Tänaku kõrval sõitma Pierre-Louis Loubet, koostöö Sebastien Loebiga võib otsa saada? Kogu aur läheb Tänaku tiitli nimel?
20.12.2022 1h 37 m
"Mehed ei nuta": Kas Tänak Fordiga on midagi muud kui Tänak Hyundaiga? Kes võidab jalgpalli MMi?
"Mehed ei nuta" peateemad 12. detsembril: - Ott Tänak naasis M-Sporti. Kas MM-tiitel tuleb? Kas Ford on Tänakule parem masin kui Hyundai ja M-Sport parem tiim kui Hyundai? - Jalgpalli MM-il terendab „superfinaal” Horvaatia – Maroko. Või siiski Argentina-Prantsusmaa? - Tuuli Tomingas näitas jälitussõidus suisa 12. sõiduaega, paraku märgid ei kukkunud. Aga suusasõit lubab uut kvaliteeti? - Esimene tiitel koduses korvpallis läheb nädalavahetusel jagamisele: kumb on soosik BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool Maks & Mooritsa vahelises karikavõistluste poolfinaalis?
12.12.2022 1h 14 m
"Mehed ei nuta": Mis on Kalev/Cramo edu saladus? Miks Andrus Veerpalu vassib?
"Mehed ei nuta" peateemad 6. detsembril: - Mis on BC Kalev/Cramo edu saladus? Kas eurosarja võitmine on realistlik eesmärk? - Soosikute pudemise aeg läbi, kes ronib jalgpalli MMi esikaheksast võitjaks? - Laskesuusatajate hooaja algus: kas pettumus? - Miks on Andrus Veerpalu jutt talle liiga tegemisest täielik absurd?
06.12.2022 1h 15 m
"Mehed ei nuta": Kinoteatri kriitika tabas naelapea pihta? Jukka Toijala jätkamine oli õige otsus?
"Mehed ei nuta" peateemad 29. novembril: - Kinoteatri kriitika jalgpallimaailma räpaste telgitaguste ja Aivar Pohlaku suunas: peen huumor või tabav ühiskonnakriitika? - Kes on näidanud end jalgpalli MMi peasoosikuna? - Martin Himma tõestas MK-etapil, et Eesti murdmaasuusatamine on taas ärkamas? Mida näitas Kristjan Ilvese konarlik hooaja algus? Mida oodata laskesuusatajatelt eeloleval hooajal? - Jukka Toijala jätkab hoolimata Andres Sõbra vastuväidetest Eesti korvpallikoondise peatreenerina? Õige valik? - Kas M-Sport leiab Ott Tänaku palkamiseks raha?
29.11.2022 1h 25 m
"Mehed ei nuta": Toome selgust rallimaailma kõlakatesse ja Toomas Annuki lahtilaskmisse Pärnus
Kas „Mehed ei nuta“ ralligurud suudavad tuua selgust rallimaailma viimase nädala üleminekute ja Ott Tänakut ümbritsevate kõlakate teemas? Viktor Levada vs Tarmo Kink: kumb siis kummale noa selga lõi? Talispordihooaja algus: mida lubavad Marten Liivi ja Kelly Sildary hooaja esimesed poodiumikohad? Pärnu Sadama korvpallimeeskond lõpetas koostlöö peatreener Toomas Annukiga. Kas põhjendatult? Kas kurtmine Prometey tugevuse üle Eesti-Läti liigas oli ülekohtune? Katari MM-il jama jama otsa. Kas jalgpallile ka tähelepanu jääb?
22.11.2022 1h 19 m
"Mehed ei nuta": Kossukoondis valmistas pettumuse? Milliseid tulevikuvihjeid andis Jaapani ralli?
"Mehed ei nuta" peateemad 15. novembril: - Eesti korvpallikoondis jätkas MM-valikturniiri kaotustelainel Rootsi ja Soome vastu. Kiidame üksikute heade välgatuste eest või peame tõdema, vahepeal kuluks ka mõni korralikum võit ära? Kuidas sai soomlaste agressiivsus Eestit üllatada? Jukka Toijala kritiseeris teravalt FIBA absurdi - kas tal oli õigus? - Jaapani MM-ralli: põnev, aga mõttetu? Viimased pakkumised: kas ja kus me näeme Ott Tänakut uuel hooajal sõitmas? Vihjeid, millest võimalik midagi välja lugeda? - Ilma olümpiavõitjateta paistis Eesti epeenaiskond niruvõitu? Olümpialepääs saab olema närvesööv protsess? - Algab jalgpalli MM. Kes võidab? Kui palju peaks jalgpallisõber laskma end MMi vaadates mõjutada sellest, kus ja millistel kurioossetel asjaoludel turniir toimub?
15.11.2022 1h 26 m
"Mehed ei nuta": Kas Ott Tänak paneb Jaapanis punkti hooajale või karjäärile? Mida oodata uutmoodi kossukoondiselt?
"Mehed ei nuta" peateemad 8. novembril: - Millised on Ott Tänaku võimalused panna hooajale kuldne punkt? Või võib see olla hoopis punkt karjäärile? Mida arvata Timo Jouhki ennustusest, et Tänakule polegi praegu üheski tiimis kohta? - Kui kõva sõna on Maik Kalev Kotsari ja Sander Raieste algviisikus alustamine Euroliiga mängus? Eesti korvpallikoondis kogunes MM-valiksarjas, enam kui pooled tippmängijad puudu puudu. Mida selliselt koondiselt oodata? - Paide võitis jalgpalliliiga "ellujäämismängus" Nõmme Kaljut. Kui pronks tuleb, on Karel Voolaid saanud hooajast maha korraliku märgi? - Kolm olümpiavõidus põhiraskust kandnud Eesti epeevehklejat jäävad Tallinna Mõõga naiskonnast välja. Kas Irina Embrich, Kristina Kuusk, Nelli Differt ja Veronika Zuikova veavad välja?
08.11.2022 1h 25 m
"Mehed ei nuta": Heiki Nabi - süüdi või süüta? Ott Tänak - tiimimees või mitte?
"Mehed ei nuta" peateemad 1. novembril: - Heiki Nabi sai Rahvusvaheliselt Spordikohtult otsuse, mille peamine väljavõte kõlas: teda ei saa nimetada dopingupetturiks, ent kaheaastane võistluskeeld jääb sellegipoolest jõusse. Süsteemi paratamatu ohver või on siin loos midagi veel peidus? - Soome meedias on Ott Tänaku persooni negatiivsed küljed luubi alla võetud, ka Hyundai pealik kurtis, et mees ei põhjendanud tiimist lahkumist. Kus on siis tõde? Kas Eesti rahvuskangelane on tiimiliikmena liiga karm? - Läti skeletonisportlane, ema poolt eestlanna Darta Estere Zunte, sai Eesti kodakondsuse, kolib sini-must-valge lipu alla ja õpib eesti keelt. Kas medal, kui see tuleb, on meie medal? - Kas kohtunikud röövisid BC Kalev/Cramolt Itaalias eurovõidu? - Mis "tants" see jalgpallihallide ümber käib?
01.11.2022 1h 21 m
Kas "Mehed ei nuta" teab või aimab Ott Tänaku tuleviku kohta rohkem, kui seni välja öeldud?
"Mehed ei nuta" peateemad 25. oktoobril: - Rallimaailm mõistatab: mis on Ott Tänaku järgmise samm pärast Hyundaist lahkumist? Kas "Mehed ei nuta" teab midagi, mida teised ei tea? - Kalev/Cramo ületab eurosarjas ootusi? - Aastaid Eesti rahvajooksudel võidutsenud Ibrahim Mukunga andis positiivse dopinguproovi. Käekellad, murutrimmerid ja pesumasinad kõik sisse nõuda? - Kes kindlustab koduses jalgpallis sügisega eurosarjakoha, Kalju või Paide?
25.10.2022 1h 15 m
"Mehed ei nuta": Kas Peep ikka jagas võidu puhul mängijatele oma krediitkaarti? Millest sõltub Ott Tänaku tulevik?
Spordisaates „Mehed ei nuta“ võtsid Jaan Martinson, Peep Pahv ja Tarmo Paju teemadeks Keila Korvpallikooli ajaloolise esimese võidu järelkajad, BC Kalev/Cramo ja Pärnu Sadama võiduka alguse eurosarjas, eelseisva Hispaania ralli ja Ott Tänaku tuleviku Hyundais, Nõmme Kalju ja FCI Levadia vangerdused koduses jalgpallis, Anett Kontaveidi tulevikuplaanid.
18.10.2022 1h 18 m
„Mehed ei nuta“: Kotsar vallutabki Euroliiga? Kas Novosjolovi vihapurskel on õigustust?
Spordisaates „Mehed ei nuta“ võtsid Jaan Martinson, Peep Pahv ja Tarmo Paju luubi alla Maik-Kalev Kotsari superdebüüdi Euroliigas, Nikolai Novosjolovi vihapurske vehklemissaalis, Magnus Kirdi sõnumi karjääri jätkamise-lõpetamise kohta, FC Flora ja FCI Levadia erinevad teed ning tähelepanekud Saaremaa rallilt.
11.10.2022 1h 27 m