Mehed ei nuta
"Mehed ei nuta" on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata. Saade on eetris igal teisipäeval kell 11: pildis ja helis, järelkuulatavana ja -vaadatavana, samuti allalaetava podcast'ina. Kõik saated leiab aadressilt delfi.ee/mehedeinuta, saatejuhtidele saab lisaks Facebookile kirjutada meilitsi men@delfi.ee.
Saatejuhid
Tarmo Paju, Peep Pahv, Jaan Martinson
Mehed ei nuta
Sport 291 episoodi
Episoodid
"Mehed ei nuta": Toome selgust rallimaailma kõlakatesse ja Toomas Annuki lahtilaskmisse Pärnus
22.11.2022 1h 19 m
"Mehed ei nuta": Kossukoondis valmistas pettumuse? Milliseid tulevikuvihjeid andis Jaapani ralli?
"Mehed ei nuta" peateemad 15. novembril: - Eesti korvpallikoondis jätkas MM-valikturniiri kaotustelainel Rootsi ja Soome vastu. Kiidame üksikute heade välgatuste eest või peame tõdema, vahepeal kuluks ka mõni korralikum võit ära? Kuidas sai soomlaste agressiivsus Eestit üllatada? Jukka Toijala kritiseeris teravalt FIBA absurdi - kas tal oli õigus? - Jaapani MM-ralli: põnev, aga mõttetu? Viimased pakkumised: kas ja kus me näeme Ott Tänakut uuel hooajal sõitmas? Vihjeid, millest võimalik midagi välja lugeda? - Ilma olümpiavõitjateta paistis Eesti epeenaiskond niruvõitu? Olümpialepääs saab olema närvesööv protsess? - Algab jalgpalli MM. Kes võidab? Kui palju peaks jalgpallisõber laskma end MMi vaadates mõjutada sellest, kus ja millistel kurioossetel asjaoludel turniir toimub?
15.11.2022 1h 26 m
"Mehed ei nuta": Kas Ott Tänak paneb Jaapanis punkti hooajale või karjäärile? Mida oodata uutmoodi kossukoondiselt?
"Mehed ei nuta" peateemad 8. novembril: - Millised on Ott Tänaku võimalused panna hooajale kuldne punkt? Või võib see olla hoopis punkt karjäärile? Mida arvata Timo Jouhki ennustusest, et Tänakule polegi praegu üheski tiimis kohta? - Kui kõva sõna on Maik Kalev Kotsari ja Sander Raieste algviisikus alustamine Euroliiga mängus? Eesti korvpallikoondis kogunes MM-valiksarjas, enam kui pooled tippmängijad puudu puudu. Mida selliselt koondiselt oodata? - Paide võitis jalgpalliliiga "ellujäämismängus" Nõmme Kaljut. Kui pronks tuleb, on Karel Voolaid saanud hooajast maha korraliku märgi? - Kolm olümpiavõidus põhiraskust kandnud Eesti epeevehklejat jäävad Tallinna Mõõga naiskonnast välja. Kas Irina Embrich, Kristina Kuusk, Nelli Differt ja Veronika Zuikova veavad välja?
08.11.2022 1h 25 m
"Mehed ei nuta": Heiki Nabi - süüdi või süüta? Ott Tänak - tiimimees või mitte?
"Mehed ei nuta" peateemad 1. novembril: - Heiki Nabi sai Rahvusvaheliselt Spordikohtult otsuse, mille peamine väljavõte kõlas: teda ei saa nimetada dopingupetturiks, ent kaheaastane võistluskeeld jääb sellegipoolest jõusse. Süsteemi paratamatu ohver või on siin loos midagi veel peidus? - Soome meedias on Ott Tänaku persooni negatiivsed küljed luubi alla võetud, ka Hyundai pealik kurtis, et mees ei põhjendanud tiimist lahkumist. Kus on siis tõde? Kas Eesti rahvuskangelane on tiimiliikmena liiga karm? - Läti skeletonisportlane, ema poolt eestlanna Darta Estere Zunte, sai Eesti kodakondsuse, kolib sini-must-valge lipu alla ja õpib eesti keelt. Kas medal, kui see tuleb, on meie medal? - Kas kohtunikud röövisid BC Kalev/Cramolt Itaalias eurovõidu? - Mis "tants" see jalgpallihallide ümber käib?
01.11.2022 1h 21 m
Kas "Mehed ei nuta" teab või aimab Ott Tänaku tuleviku kohta rohkem, kui seni välja öeldud?
"Mehed ei nuta" peateemad 25. oktoobril: - Rallimaailm mõistatab: mis on Ott Tänaku järgmise samm pärast Hyundaist lahkumist? Kas "Mehed ei nuta" teab midagi, mida teised ei tea? - Kalev/Cramo ületab eurosarjas ootusi? - Aastaid Eesti rahvajooksudel võidutsenud Ibrahim Mukunga andis positiivse dopinguproovi. Käekellad, murutrimmerid ja pesumasinad kõik sisse nõuda? - Kes kindlustab koduses jalgpallis sügisega eurosarjakoha, Kalju või Paide?
25.10.2022 1h 15 m
"Mehed ei nuta": Kas Peep ikka jagas võidu puhul mängijatele oma krediitkaarti? Millest sõltub Ott Tänaku tulevik?
Spordisaates „Mehed ei nuta“ võtsid Jaan Martinson, Peep Pahv ja Tarmo Paju teemadeks Keila Korvpallikooli ajaloolise esimese võidu järelkajad, BC Kalev/Cramo ja Pärnu Sadama võiduka alguse eurosarjas, eelseisva Hispaania ralli ja Ott Tänaku tuleviku Hyundais, Nõmme Kalju ja FCI Levadia vangerdused koduses jalgpallis, Anett Kontaveidi tulevikuplaanid.
18.10.2022 1h 18 m
„Mehed ei nuta“: Kotsar vallutabki Euroliiga? Kas Novosjolovi vihapurskel on õigustust?
Spordisaates „Mehed ei nuta“ võtsid Jaan Martinson, Peep Pahv ja Tarmo Paju luubi alla Maik-Kalev Kotsari superdebüüdi Euroliigas, Nikolai Novosjolovi vihapurske vehklemissaalis, Magnus Kirdi sõnumi karjääri jätkamise-lõpetamise kohta, FC Flora ja FCI Levadia erinevad teed ning tähelepanekud Saaremaa rallilt.
11.10.2022 1h 27 m
"Mehed ei nuta": Kas Ott Tänaku loobumine on tõenäoline? Mis jäi Anett Kontaveitil esikohast puudu?
Kalle Rovanperä kerkis kaks rallit enne hooaja lõppu WRC ajaloo noorimaks maailmameistriks, Ott Tänak viskas samal ajal õhku võimaluse, et äkki lõpetab üldse karjääri. Mida see kõik tähendab rallimaailma tulevikule? Kui tõenäoline on, et Tänak tõesti karjääri lõpetab? - WTA tenniseturniir Tallinnas: üks suur õnnestumine? Miks oli Anett Kontaveit üle Kaia Kanepist, aga ei saanud vastu Barbora Krejcikovale? - Eesti U19 jalgpallikoondis tegi EM-valikturniiril Itaalia alistamisele superjätku, kui neljanda lisaminuti väravaga võideti Bosnia ja Hertsegoviina ja pääseti (Poola järel ja Itaalia ees) järgmisse ringi. Eesti jalgpalli uue tõusu algus? - Korvpallihooaeg algas intrigeerivalt. BC Kalev/Cramo murdis end läbi eurosarja eelringist, koduse liiga esimesed kohtumised tõid nii põnevust kui ka üllatusi. Võtame kokku olulisemad märksõnad!
04.10.2022 1h 19 m
"Mehed ei nuta": Kas vutikoondisesse peaks rohkem noori lubama? Koduse korvpalihooaja suur eelvaade!
"Mehed ei nuta" peateemad 27. septembril: - Eesti jalgpallikoondis murdis end Rahvuste Liiga mudagrupist välja. Kas rõõmustada tulemuse üle või nukrutseda, et koondises võiks rohkem uusi tegijaid silma paista? - Tallinn Open tenniseturniir: kas Anett Kontaveit või Kaia Kanepi suudab esikoha koju jätta? - Korvpallihooaja eelvaade: kes on kes koduses korvpalliliigas? Kas meistritiitlid selged juba enne hooaja algust? Mis on Pärnu ja Kalev/Cramo võimalused eurotandril? - Ainult FCI Levadias? Tänavuse hooaja kolmas peatreener Maksim Kalõnõtšenko sai sule sappa juba ühe mängu järel. - Tallinn Open tenniseturniir: kas Anett Kontaveit või Kaia Kanepi suudab esikoha koju jätta? - Kas Ott Tänak suudab Uus-Meremaal veel MMi üldarvestuse pinget kruttida?
27.09.2022 1h 24 m
"Mehed ei nuta": Mida on Eesti korvpallil õppida Hispaanialt ja Poolalt? Ott Tänaku Hyundai-karjäär läbi?
"Mehed ei nuta" peateemad 20. septembril: - Võtame kokku korvpalli EM-finaalturniiri. Kuidas suutis Hispaania üllatada kogu korvpallimaailma? Kas leegionäri kodustamine ongi saanud vääramatuks normiks, millega tuleb lihtsalt harjuda? Mida on Eestil õppida turniiri viimasest nädalast, täpsemalt Hispaania ja Poola eduloost? - Epp Mäe sai maailmameistrivõistlustel pronksmedali. Kas millalgi tuleb veel kuld? - David Evans soovitab Ott Tänakul uppuvalt laevalt ehk Hyndaist lahkuda, Soome meedia pakub tema asemele juba Teemu Sunineni. Kas Tänaku lahkumine Hyundaist on aja küsimus? - FCI Levadia alustas ajastut peatreener Maksõm Kalõnõtšenko käe all 2:3 kaotusega FC Kuressaarele. Kapten Brent Lepistu: kolm peatreenerit ühe aastaga on liiga palju. Mis toimub? - Tenniselegend Roger Federer teatas karjääri lõpetamisest. Kes suurest kolmikust siis ikkagi on aegade suurim?
20.09.2022 1h 16 m
"Mehed ei nuta": Kas Hyundai tegi Tänakule liiga või Tänak Hyundaile? Kas Jukka Toijala peaks jätkama?
"Mehed ei nuta" peateemad 13. septembril: 1) Värsked järeldused Kreeka rallilt. Miks ikkagi Hyundai ei teinud otsust Ott Tänakule rallivõit anda? Kas eestlaste kriitika on ülekohtune ja sinimustvalgete prillidega või tegi Hyundai ainuõige sammu? Või on "keerulise sõitja mainega" Tänak oma pideva kriitikse ära teeninud "teenest" ilma jäämise? Robert Virves vormistas Junior WRC MM-tiitli: kui kõva sõna siis lõppude lõpuks on ja milline on tema potentsiaal? 2) Korvpalli Euroopa meistrivõistlused luubi all: kas olla "sillas" selle üle, kui ägeda emotsiooni Eesti noor (kas ikka on?) koondis pakkus või pigem kritiseerida, et eesmärk jäi täitmata, edasipääs saamata? Kas legendaarne masterplaan, kolme aasta pärast EMil esikaheksas, on graafikus? Kas selle plaani järgmine etapp tuleks ette võtta Jukka Toijalaga või ilma temata?
13.09.2022 1h 35 m
"Mehed ei nuta": Korvpallikoondis väärib rohkem kiitust kui laitust? Kuidas hinnata Kristin Tattari MM-tiitlit?
"Mehed ei nuta" peateemad 6. septembril: - Eesti korvpallikoondis EM-finaalturniiril: kiidame vägeva võitluse ja elamuse eest või laidame võidu puudumise eest? Mis on Eestil edasipääsu vormistamisest puudu jäänud? - Kas US Openi publik tegi Anett Kontaveitile liiga? - Kas FC Flora vormistas Eesti meistritiitli või vara veel hõisata? - Kas Ott Tänak võidab ka Kreeka ralli ja Robert Virves kroonitakse juunior WRC maailmameistriks? - Kui kõva sõna on Kristin Tattari MM-tiitel kettagolfis?
06.09.2022 1h 25 m
"Mehed ei nuta": Kas korvpallikoondis jõuab EMil alagrupist edasi? Kas Anett Kontaveit lõpetab Serena Williamsi karjääri?
"Mehed ei nuta" peateemad 30. augustil: - Kas Eesti korvpallikoondis jõuab EMil alagrupist edasi? - Rally Estonia segasevõtu tulevik MM-rallina: mille taga on asi? - Hyundai pidi saama uue tiimijuhi, Eric Boullieri, kuid tiim lükkas kuulujutu ümber ja segadus kestab. Püüame luua selgust. - Kas Anett Kontaveit lõpetab Serena Williamsi karjääri? - Kas FC Flora liigub meistritiitli suunas?
30.08.2022 1h 14 m
"Mehed ei nuta": Tänak teeb imet? Miks võtab ta aina teravamalt tiimijuhi ja auto pihta sõna?
"Mehed ei nuta" peateemad 23. augustil: - Belgia ralli kokkuvõte! Kas Ott Tänaku karjääri kõige ootamatum rallivõit? Kas Thierry Neuville'il kasvasid pinged üle pea? Kas Ott Tänakut Toyotaga siduvatel juttudel on tõsi taga? - Kergejõustiku EM: kas Janek Õiglane päästis Eesti kergejõustikuaasta või tasub pigem muretseda, et saime kahe tiitlivõistluse peale vaid ühe medali ja ka starti pääsejaid nappis? - Eesti võrkpallikoondis lõpetas EM-valiksarja 0:3 kaotusega Belgiale, aga siiski EM-finaalturniirile pääsuga. Peaküsimus: kuidas aasta pärast tugevam olla? - Eesti korvpallikoondis kaotas Lätile, kaotas Kaspar Treieri ja trotsib MM-valikmängude ja EM-finaalturniiri eel koosseisumuresid. Mida oodata mängudest Sloveenia ja Soomega?
23.08.2022 1h 23 m
"Mehed ei nuta": Korvpallikoondis sai jalad alla? Miks Nazarov ei leidnud 100 meetris kiirust? Miks sai Renee Teppan pahaseks?
"Mehed ei nuta" peateemad 16. augustil: - Kui palju välja lugeda korvpallikoondise võitudest Belgia ning Bosnia ja Hertsegoviina üle? - Kergejõustiku EM: ei medalit jahtinud maratoonarid, Hans-Christian Hausenberg ega ka Karl Erik Nazarov jäänud EM-i etteastetega rahule. Kust üldse tuli maratonimeeste medaliunistus? Miks Nazarovi 60 meetri kiirus kohe üldse 100 meetrile üle ei ole kandunud? Kas kümnevõistlejad päästavad Eestile medali? - Võrkpallikoondis tuuseldas Fääri saari, ees ootab mäng Belgiaga. Mida tähendas Renee Teppani mõistujutt "osade meeste suhtumisest" ja "tüli üles tõmbamisest"? - Neljapaat Püha Lehm EM-il viies. Nii või naa? - Kas Ott Tänak võidab Belgia ralli?
16.08.2022 1h 11 m
"Mehed ei nuta": Kuidas Ott Tänak soomlastele mütsi pähe tõmbas? Mida näitasid korvpallikoondise mängud Leeduga?
"Mehed ei nuta" peateemad 9. augustil: - Soome MM-ralli kokkuvõte. Kuidas õnnestus Ott Tänakul võit "kübarast välja" võluda? Kas tõesti toimis rallieelne kavaldamine? Kas tema karjääri üks hinnalisemaid võite? - Mida näitasid Eesti korvpallikoondise kaks kontrollkohtumist Leeduga? - Võrkpallikoondis sai EM-i valiksarjas Belgia käest kaotusega punkti, aga mäng oli ülivinge. Aga mis jääb siiski puudu? - Karmen Bruus võitis kergejõustiku MM-il kulla: millised on tema võimalused ka täiskasvanute suurvõistlustel medalile jõuda?
09.08.2022 1h 21 m
"Mehedei nuta": Kas Ott Tänak võidab Soomes? Kas kiidame Kristian Kullamäe ja Kalev/Cramo valikuid?
"Mehed ei nuta" peateemad 2. augustil: - Elagu, Karel Voolaid ja Paide! Karel Voolaidi suur tähetund? - Kas keegi saab aru, mis sõda peavad Eesti Autospordiliit ja Eesti Kardiliit? - Rasmus Mägi loobus vigastuste tõttu EM-ist ja luges hooaja lõppenuks. Suur raisatud võimalus? - Korvpallisuvi hakkab ilmet võtma. Kristian Kullamäe lahkus Hispaaniast ja liitus Leedu tippklubiga Panevežyse Lietkabelis. BC Kalev/Cramo sai esimese Eesti klubina komplekteerimisega ühele poole. Kuidas hindame? Milliseid lahtisi otsi ootame kokku saamas? - Kas Ott Tänak võidab Soome ralli?
02.08.2022 1h 18 m
"Mehed ei nuta": Teeme kergejõustiku MMi kokkuvõtte! Kas Maik Kotsar lööb Euroliigas läbi?
"Mehed ei nuta" peateemad 26. juulil: - Kergejõustiku MMi kokkuvõte. Kus on Karmen Bruusi lagi? Rasmus Mägi ja kümnevõistlejad: õnnestujad või mitte? Kas, kes ja millal teeb Eesti kümnevõistlejatest hüppe 8600-8700 punkti tasemele? Kas EMilt võime Eestile oodata medalit? Kes kümnevõistlejatest sinna üldse sõitma peaks? Kus on Eesti kettaheitjad ja muud tõukajad-viskajad? - U20 korvpallikoondis pääses EMil A-divisjoni, kaotades B-divisjonis vaid Serbiale. Veel üks lootuskiir tulevikuks? - Maik Kotsar sõlmis kaheaastase lepingu Euroliiga klubiga Vitoria Baskonia. Ideaalne koht järgmiseks sammuks? - Epeenaiskond jäi ka MM-il esikaheksast välja. Kuidas olümpiasangarite hooaeg nüüd siis nõnda kehvasti läks?
26.07.2022 1h 21 m
"Mehed ei nuta": Miks Hyundai oma probleeme ei lahenda? Kas Rasmus Mägil on medalilootust?
"Mehed ei nuta" peateemad 19. juulil: - Rally Estonia kokkuvõte. Millega taga seisab Hyundai massiivsete probleemide lahendamine? Kas Kalle Rovanperä ajastu ongi alanud? Kuidas said Rally Estonia korraldajad hakkama? - Kergejõustiku MM. Kas Rasmus Mägil on varianti medal võita? Karmen Bruus - musternäidis suurvõistluste eneseületusest? - Nelli Differt jõudis vehklemise MM-il esikaheksasse ja pärast kümmet aastat üritamist lõpuks EOK palgale. Unelmate olukord kogu koondise jaoks? - Paide Linnameeskond võit eurosarjas Tbilisi Dünamo oli ajalooline, FC Flora põrumine Seinajoki vastu oli samuti ajalooline.
19.07.2022 1h 13 m
"Mehed ei nuta": Kas Ott Tänak võidab Rally Estonial? Miks Eesti korvpallinoored on nõrgad?
"Mehed ei nuta" peateemad 12. juulil: - Rally Estonia nädalavahetus ukse ees. Kas Ott Tänak võidab Rally Estonia? Ralliajakirjanik Rob Hansford: Tänak on endiselt kiire, vajab vaid autot, mis kestaks paremini. Mis kriisikoosolekut pidasid Ott Tänak ja Thierry Neuville Hyundai bossidega? Mida peaks Eesti rallisõber jälgima lisaks Tänaku võiduheitlusele? - Jüri Vipsi tühistamine lõppes ja isegi Red Bullist paistavad tulevikuks rohelised tuled. Miks Red Bull teda edasi toetab? - Karel Tilga leiab, et Eesti kergejõustikuliit ei käitunud teda MM-ilt välja jättes õiglaselt. Ja miks ta otse EM-ile saab? - Kust tuleb Eesti korvpalli suur probleem: meie järelkasv süsteemselt füüsiliselt nõrgemad kui isegi põhjamaade eakaaslased?
12.07.2022 1h 16 m
"Mehed ei nuta": Korvpallikoondise õppetund või karm eelvaade? Mis saab Jüri Vipsi karjäärist?
"Mehed ei nuta" peateemad 5. juulil: - Karm eelvaade EM-finaalturniirile või tööõnnetus? Miks sai Eesti korvpallikoondis nii Saksamaalt kui Iisraelilt suurelt lüüa? - Mis juhtus Levadias? Treeneritebrigaad astus pärast kaotust Islandil ja viiki Kuressaarega tagasi. - Kergejõustikuliit tegin viimase hetke vangerduse: Karel Tilga asemel läheb MMile Maicel Uibo. Õige valik? - Mis on Jüri Vipsi karjääri edasised variandid? - Kas loodav valitsus aitab treenerid palgavaesusest välja?
05.07.2022 1h 22 m
"Mehed ei nuta": Kas Tänak jätab jukerdava Hyundai? Kas Vipsi karjäär sai jäädava hoobi?
"Mehed ei nuta" peateemad 28. juunil: - Hyundaid lagunesid ka Keenia rallil. Kas see võib viia Ott Tänaku meeskonnast lahkumiseni? - Kas avalikus eetris arvutimängus n-sõna kasutades ropendanud ja roosat värvi geilikuks pidanud Jüri Vipsi karjäär on selle vääratusega lõppenud? - Mis jäi Eesti kergejõustikumeistrivõistlustel lisaks 400 m tõkkejooksude ja Magnus Kirdi naasmise näppude vahele? Mida toob tulevik Rasmus Mägile, Magnus Kirdile, Maicel Uibole? - Korvpallikoondise tõehetk: kas tuleb loota, et Poola ei tee imet, või suudab Eesti koondis hoopis ise Saksamaa või Iisraeli vastu otsustava võidu napsata? - Eneli Jefimova sai ujumise MM-il kuuenda koha, aga 50 m rinnulidistantsil, mis pole olümpiaala. Vääramatult teel suurte tiitlite poole?
28.06.2022 1h 13 m
"Mehed ei nuta": Rekord tõstis Rasmus Mägi MMi medalikonkurentsi? Rannula: Kalev/Cramo parim valik?
"Mehed ei nuta" peateemad 21. juunil: - Rasmus Mägi püstitas Turus vägeva Eesti rekordi 47,82. Kuhu see tõstab ta suurvõistluste medalimängus? - Mida oodata Magnus Kirdilt pea kolmeaastase võistluspausi järel? - Koduse korvpalli suvine turg käivitus hoogsalt: Heiko Rannula siirdub BC Kalev/Cramosse, Toomas Annuk asub tema asemele Pärnusse. Milliseid jätke ootame mängijateturul? - Miks epeenaised EMil Jaani loodetud nelikvõidust kaugele jäid? - Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak jõudsid MMil esikaheksasse ja pääsesid EOK palgale, 15-aastane Eneli Jefimova jäi ujumise MMil 100 m rinnuliujumises kaheksa sajandikuga finaalist välja üheksandaks. - ROK kaalub kahevõistluse eemaldamist olümpiakavast. Absurd?
21.06.2022 1h 17 m
"Mehed ei nuta": Jalgpallikoondis sai kehva mänguga supertulemuse? Jüri Vipsi F1-unistused tuhmumas?
"Mehed ei nuta" peateemad 14. juunil: - Eesti jalgpallikoondis alistas Rahvuste liigas Malta 2 : 1 ja viigistas sõprusmängu Albaaniaga. Eesmärgid täidetud? - Eesti U21 koondis lõpetas EM-valiksarja 0 punktiga ja 0 löödud väravaga. Millele Eesti jalgpall loodab? - Jüri Vips kihutas täiesti tühjast seina. Kas selline eksimus tõmbab vormel 1 unistusele kriipsu peale? - Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak võitsid rannavolle MM-il alagrupis kõik kolm mängu. Kas läbimurre tippu on tõsiasi? - Nikolajs Mazurs jätkab Tartu korvpallimeeskonna peatreenerina. Milliseid vangerdusi oodata Eesti tippklubide treeneripinkidel?
14.06.2022 1h 16 m
"Mehed ei nuta": Kas Tänaku ja Hyundai kiirus tuli, et jääda? Kas Eestil oli mõtet Messiga kohtuda?
"Mehed ei nuta" peateemad 7. juunil: - Kas Ott Tänaku ja Hyundai Sardiinias leitud kiirus on tulnud, et jääda? - Eesti jalgpallikoondis purustas San Marino 2 : 0, kuid jäi 0 : 5 alla Lionel Messile. Kas ikka oli mõtet Argentina-suguse hiiuga kohtuda? - Anett Kontaveit, maailma paremuselt teine tennisist, lõi treener Dmitri Tursunovist lahku. Õige samm või lihtsalt möödapääsmatu? - Kas Ukraina klubid liituvad Eesti – Läti korvpalliliigaga? Kiidame takka? - Eesti võrkpallikoondisel on Euroopa kuldliigas kolm võitu neljast. Kas kiire mäng hakkab sujuma?
07.06.2022 1h 16 m
"Mehed ei nuta": Miks meie kümpimehed järjest langevad? Mis peaks olema Pärnu korvpalli uus siht?
"Mehed ei nuta" peateemad 31. mail: - Miks Eesti kümnevõistlejate medalilootused ükshaaval "ära kukuvad"? - Jäähoki MM-i finaal: kas kohtunikud kinkisid võidu Soomele? - Koduse korvpallihooaja kokkuvõte. Mida võiks tuua tulevik Pärnule, Tartule, Kalev/Cramole? - Millised on Ott Tänaku lootused Sardiinia ralli?
31.05.2022 1h 8 m
"Mehed ei nuta": Kas Kalle Rovanperäle ja Pärnu Sadama korvpalluritele võib tiitlid tasku pista?
"Mehed ei nuta" peateemad 24. mail: - Kas Kalle Rovanperäle võib juba pärast Portugali rallit võidupärja kaela riputada? Mis vaevab Hyundaid ja Fordi? - Kas Pärnu Sadamale võib Eesti korvpallikulla kaela panna? - Mis on Euroliiga valitseja Anadolu Efesi fenomen ja kuidas on võimalik selline aps, nagu tegi Pablo Laso finaali lõpusekunditel? - Paide Linnameeskond võitis Eesti jalgpallikarika, klubi esimese trofee. Teenitud? - Kommentaar Kaia Kanepi ja Anett Kontaveidi esitustele Pariisi lahtistel. - Jüri Vips ohjas Barcelona GP vabatreeningul Red Bulli autot, kuid F2 põhisõitudes jäi punktideta. Mis ta staatus nüüd vormel 1 maastikul?
24.05.2022 1h 22 m
"Mehed ei nuta": Kas Kalev/Cramo valitsemisaeg saab tõesti läbi? Kas Ott Tänak võidab Portugalis?
"Mehed ei nuta" peateemad 17. mail: - Kas BC Kalev/Cramo valitsemisaeg koduses korvpallis saab tõesti läbi? - Kas Ott Tänak võidab Portugali ralli? - Tõmblused Suusaliidus: mis toimub? - Rene Zahkna treenib eeloleval hooajal omal käel. Normaalne? - Ja loomulikult Peebu kiirülevaade jäähoki MMi seisudest.
17.05.2022 1h 16 m
"Mehed ei nuta": Kas koidab Kalev/Cramo ja Tartu finaal? Asume jalgpallireegleid muutma?
"Mehed ei nuta" peateemad 10. mail: - Ülevaade koduse korvpalli play-off'ist. Kas "vana hea" Kalevi ja Tartu finaal koidab lõpuks jälle või on Pärnul ja TalTechil siin veel sõna sekka öelda? - Miks FC Flora kaks korda Paide vastu libastus? - Endine Inglise tippkohtunik Mark Clattenburg soovitab muuta jalgpalli üht põhireeglit ja asuda mängima 60-minutilise "seisva mänguajaga". Toetame? - Patukahetsuse asemel kasvab Venemaa sporditippude seas hoopis sõjale ja Putinile kaasakiitjate hulk - suusataja Veronika Stepanova, Aleksei Tšervotkin, 9. mai paraadil marssinud sportvõimleja Nikita Nagornõi...
10.05.2022 1h 11 m
"Mehed ei nuta": Korvpalli veerandfinaalides tõde selgumas? Kuhu jäi Eesti jäähoki uus hüpe?
"Mehed ei nuta" peateemad 3. mail: - Koduses korvpallis veerandfinaalid hoos: kas kolmes paaris hakkavad võitjad nüüd kooruma? - Eesti jäähokikoondis jäi MMi I divisjoni B-gruppi pidama, aga ennast ületada ka ei suutnud. Kas kuskilt on näha ka kõvemat hüpet? - Itaalias kümnevõistlusel sai eestlastest tulemuse, 7848 punkti, kirja vaid Kristjan Rosenberg. Kas suurvõistlustele pretendeerijate ring tõmbus koomale? - Tartu Tammeka peatreener Miguel Santos sai tele-eetris maha pika tiraadiga kohtunike aadressil (mis tõi talle kutse ka jalgpalliliitu vaibale). Kas kriitika on põhjendatud? - Tennisemaailm kipub lõhki? Rafael Nadal, Novak Djokovic ja teised staarid nõuavad, et Venemaa ja Valgevene sportlased saaksid Wimbledonis mängida. Kuhu siis joon tõmmata?
03.05.2022 1h 12 m
"Mehed ei nuta": Kas Rovanperä bravuur maksab talle kätte? Kogu tõde Peebu triumfist esiliigas!
"Mehed ei nuta" peateemad 26. aprillil: - Horvaatia MM-ralli kokkuvõte! Kas Ott Tänak peaks nutma kaotatud esikohta või rõõmustama, et sai kätte palju rohkem, kui oleks lootnud arvata? Kas Kalle Rovanperä kehtestas end kolme ralliga suurima tiitlisoosikuna? Robert Virves jäi Rally3 autoga eriti totral moel esikohata. Kuidas on see võimalik? - Koduse korvpalli otsustavad hetked käes. Ennustame võitjaid veerandfinaalseeriates. Ja küsime: kas Kalev/Cramo sai tagasi ree peale? - Korvpalli esiliiga finaalturniiri järelvaade. Aeg Peebul aru anda: kas näeme Keilat varsti meistriliigas? - Kiidame, kus kiitus teenitud: Viljandi HC krooniti Balti tšempioniks! - Wimbledoni tenniseturniiri korraldajad otsustasid Venemaa ja Valgevene mängijad eemale jätta. Õige otsus?
26.04.2022 1h 12 m
"Mehed ei nuta": Miks Ott Tänakusse Horvaatias ei usuta? Kuhu kannavad Eesti iluuisutajate tiivad?
"Mehed ei nuta" peateemad 19. aprillil: - Rallihooaeg jätkub pikema pausi järel. Miks rallieksperdid ei usu, et Ott Tänak suudaks Horvaatia rallil vähemalt poodiumile kerkida? Kas WRC hübriidireeglid said piisavalt kohendatud? - Koduseinte needus? Iluuisutamise juunioride MM-il Tallinnas jäid Eesti üksiksõitjad medalita. Aga - Eesti iluuisutamise tulevik helgem kui eales varem? - Eesti tennisenaiskond langes üle seitsme aasta Billie Jean King Cupil teise liigasse ja pani spordiinimesed küsima: kas EOK stipendiumidega ei peaks (antud juhul) Anett Kontaveidil ja Kaia Kanepil kaasas käima ka kohustus Eesti koondist esindada? - Suured mängud käsikäes: korvpalli Euroliiga, Eesti meeste esiliiga... ja varsti kodune meistriliiga ka.
19.04.2022 1h 9 m
"Mehed ei nuta": Miks Riia VEF on peajagu Eesti klubidest üle? Kas Janek Õiglane pääseb "põllule"?
"Mehe ei nuta" peateemad 12. aprillil: - Eesti-Läti Korvpalliliiga finaalturniiri kokkuvõte. Keda kiita Viimsi triumfi eest? Kas Pärnu turniir õnnestus või mitte? Kas Kalev/Cramo peaks siiski Riia VEFiga suutma konkureerida? - Janek Õiglane paugutas USA-s kümnevõistluses 8405 punkti, täites MM-normi. Kas ta pääseb "põllule" või on kodused rivaalid kõvemad? - Tartu BigBank tegi võrkpallis puhta töö ja ametis jätkava Alar Rikbergi sõnul ei tule Eestis lähema viie aasta jooksul ühelgi alal nii kõva tiimi. Kas tõesti? - Kired lõkkel toetuste jagamisel. EOK määras Karl-Erik Nazarovile ja Hans-Christian Hausenbergile C+ kategooria toetuse. Kas vähe või palju? Regina Oja kaalub tippspordiga lõpparve tegemist, sest laskesuusatajatest said C-kategooria toetusele vaid Tuuli Tomingas ja Susan Külm. Kas tehti liiga?
12.04.2022 1h 16 m
"Mehed ei nuta": Kes vastutab Eesti jalgpalli mutta vajumise eest? Miks Kalev/Cramot tabas fiasko?
"Mehed ei nuta" peateemad 5. aprillil: - Eesti jalgpallikoondis mudaliigas. Väike tagasilöök, millest tuleb lihtsalt õppida? Või on põhjendatud siiski dramaatiline küsimus: kuidas 30 aastat jalgpalli hoogsat arendamist ja kõlavaid lubadusi on päädinud mudaliigasse langemisega? - Eesti – Läti korvpalliliigas pääsesid nelja sekka finaalturniirile Viimsi ja Pärnu, viimane BC Kalev/Cramo põrumise hinnaga. Miks meie korvpallieksperdid ei osanud seda prognoosida? Miks on BC Kalev/Cramo sellises mõõnas? Kas ka kodusest tiitlist jäädakse ilma? - Epp Mäe teenis maadluse EM-il hõbeda, kaotades finaalis türklannale Yasemin Adarile. Kordaminek või mitte? - Miks pole võrkpallifinaalidel publikut?
05.04.2022 1h 20 m
"Mehed ei nuta": Kas elulooraamatu tegijad kasutavad Kellyt ära või ajab Kelly ise pilli lõhki?
"Mehed ei nuta" peateemad 29. märtsil: - Kelly Sildaru sai ajaloolise MK-sarja üldvõidu. Või - kui ajalooline see siis ikkagi on? - Mis teema on Kelly elulooraamatuga: kas kirjastajad kasutasid tõesti meie olümpiasangarit ära? Või teeb Kelly ise tühjast tüli? - Eesti jalgpallikoondis lõi Küprosele kaks väravat, kuid mäng lõppes 0 : 0 viigiga. Kas süüdistada VAR-i või jäi ikkagi endal midagi puudu? Mis terendab korduskohtumisest? - Korvpalli Eesti-Läti liigas algab play-off. Kas tasub vaadata?
29.03.2022 1h 23 m
"Mehed ei nuta": Kaugele jõuavad Hausenberg ja Nazarov? Palju jääb järele laskesuusakoondisest?
"Mehed ei nuta" peateemad 22. märtsil: - Kergejõustiku sise-MM. Neljas koht ja jama? Hans-Christian Hausenbergi ja Karl Erik Nazarovi puhul ju küll mitte? - Võimsaimad põrinad alustasid hooaega. F2: tiimi plähmerdamine võttis Jüri Vipsilt kindla võidu, aga märgid hooajaks on positiivsed? F1: Ferrari on tagasi, Mercedes ja Red Bull hädas. Ja nii jääbki hooajaks? - Eesti käsipallimeeskond jättis Austria vastu MM-valikmängudes oma võimaluse kasutamata. Miks? - Kalev Ermits teatas loobumisest. Mis jääb lõpuks laskesuusakoondisest järele? - Ragnar Klavan üle kahe ja poole aasta tagasi koondises ja päästab Eesti Küprose vastu mutta kukkumisest?
22.03.2022 1h 15 m
"Mehed ei nuta": vägev laskesuusapidu Otepääl. Mida arvata Kelly Sildaru ootamatust avaldusest?
"Mehed ei nuta" peateemad 15. märtsil: - Laskesuusatamise MK-etapp Otepääl: vägev suusapidu korraldajatelt ja suur hulk küsimusi Eesti laskesuusatajatele edasiseks. - Kristjan Ilves saavutas kahevõistluse MK-sarja kokkuvõttes viienda koha. Kordaminek, pole vist küsimust? Kuidas edasi? - Vigursuusatamise eri: - Mida välja lugeda Kelly Sildaru teatest, et ta loobub viimasest pargisõidu MK-etapist? - Henry Sildarul jäi juunioride MM-il mitte ainult rennisõidu tiitel kaitsmata, vaid ka medal võitmata. Mida sellest järeldada? - Kodune jalgpallihooaeg algas särtsakalt: Konstantin Vassiljev tassis FC Flora karikamängus võidule Levadia, liigamängus Paide üle. - Avo Keel asub jõuluvana kodus Rovaniemis naiskonda treenima ja pürib ka Eesti naiskonna peatreeneriks.
15.03.2022 1h 15 m
"Mehed ei nuta": Kuidas kohaneb spordimaailma sõjakaosega? Levadia - tiitlisoosik?
"Mehed ei nuta" peateemad 8. märtsil: - Kuidas kohaneb spordimaailm sõja- ja terrorikaosega? Kas Nõmme Kalju astus ämbrisse Putini-vastase plakati keelamisega staadionil? Mis saab Robert Roobast Venemaal? - Lumi maas ja kodune jalgpallihooaeg algas. Kas kuulutame Levadia tiitlisoosikuks? - Eesti laskesuusatajad soovivad jätkata koostööd valgevenelasest peatreeneri Fjodor Svobodaga. Õige samm? Mida oodata laskesuusatajatelt eelseisval MK-etapil Otepääl? - Dmitri Tursunov: Anett Kontaveit on võimeline võitma suurturniiri, kuid peab veel arenema. - Nüüd, kui Kalev/Cramo jättis hüvasti VTB-liigaga: mida oodata järelejäänud korvpallihooajalt? Ja ka järgmiselt?
08.03.2022 1h 21 m
"Mehed ei nuta": Hübriid viib WRC-sarja absurdi? Kuidas peaks sõja eest karistama Venemaa sportlasi?
"Mehed ei nuta" peateemad 1. märtsil: - Rootsi ralli läks Ott Tänakul hübriisüsteemi tõttu nässu. Halvad ended Tänaku jaoks või kogu WRC-sarja uue ajastu jaoks? - Eesmärk täidetud? Põhitagameesteta Eesti korvpallikoondis võitis kodus Poolat ja kaotas võõrsil, aga jäi kahe mängu kokkuvõttes plussi. Mis jäi näppude vahele, mis jäi puudu? - Sõda ja sport: kas ainuõige reaktsoon on kogu Venemaa spordi ja kõikide sportlaste täielik väljaheitmine rahvusvahelisest spordist? Kuhu siin tõmmata joon?
01.03.2022 1h 18 m
"Mehed ei nuta" suur kokkuvõte olümpiast! Kas Kelly Sildaru leiab veel indu tippu naasmiseks?
"Mehed ei nuta" peateemad 22. veebruaril: - Kelly Sildaru saagiks Pekingist jäi pargisõidu pronks ja rennisõidu neljas koht. Fännid pettunud, Kelly ise rahul: isaga treenimise lõpuks oli sport talle muutunud nii vastikuks, et ei tahtnud enam suuski nähagi? Ja pole trennimotivatsioon taevas tänagi. Mida toob tulevik sellises olukorras kunagisele maailma parimale? - Kas olümpia tipphetk? Kristjan Ilves sõitis end karantiinihotellist pildituks ja olümpia üheksandaks. - Marten Liivi jäi medalist lahutama 0,17 sekundit. Kas näeme, kuidas see järgmisel olümpial tasa tehtud? - Võtame eestlaste olümpia kokku: pole ju üldse paha? - Võtame kokku kogu olümpia. Soome jäähokikoondise triumf: mis oli edu saladus? Naiste iluuisutamise vabakava: kas spordiajaloo üks dramaatilisemaid hetki? Mille poolest jääme Pekingi olümpiat meenutama?
22.02.2022 1h 28 m
"Mehed ei nuta": Mis mõttes? Kelly võitis medali ja pool Eestit ei suuda alla kulla rõõmu tunda?
"Mehed ei nuta" peateemad 15. veebruaril: - Esimene medal olümpialt käes: Kelly Sildaru võitis pargisõidus pronksi! Rõõmustame medali võitmise või nukrutseme kullast ilma jäämise üle? - Venemaa iluuisutamise imelaps Kamila Valijeva sai viimasel hetkel loa olümpial võistelda, aga võidetud medali kättesaamises ei saa samas kindel olla. Mis toimub? - Eesti laskesuusatajate jaoks individuaalprogramm olümpial läbi. Tuuli Tomingat tsiteerides: tuleb välja, et muu maailm teeb ka trenni? - Kas Eesti murdmaasuusatamises paistab kuskil veel valgust või kanname ala maha? - Peebu “puust ja punaseks” kiirülevaade, kes on kes hokiturniiril enne otsustavaid mänge? - Tagasi reel? Anett Kontaveit võitis Peterburi turniiri. - Miks Kalev/Cramo jälle mängulõpu ära andis?
15.02.2022 1h 23 m
"Mehed ei nuta": Koroonaloterii muudab olümpia farsiks? Kas Kelly Sildaru kullašansid ikka paigas?
"Mehed ei nuta" peateemad 8. veebruaril: - Kas koroonaloterii muudab olümpiamängud farsiks? - Millised on Kristjan Ilvese võimalused olümpial midagi veel saavutada? - Kelly Sildaru jäi Big Airis finaali ukse taha - kas pargisõidu ja rennisõidu eel on muretsemiseks põhjust? - Kas oleme mõnd eneseületust Eesti sportlastelt näinud? - Tagasi mängus ja Eestil üks potentsiaalikas mitmevõistleja juures: Hans Christian Hausenberg püstitas isikliku rekordi 6143 punktiga. Peas said asjad paika ja siit nüüd ainult edasi? - BC Kalev/Cramost saab asja? Euroliiga tipptiimi alistamine jäi vaid ühe korvi kaugusele.
08.02.2022 1h 17 m
"Mehed ei nuta": Mitu medalit, mitu kulda saab Eesti Pekingist? Olümpia algab - ja jõuab ka lõpuni?
“Mehed ei nuta” peateemad 1. veebruari saates: - Olümpiamängude suur eelvaade! Olümpia algab, aga kas jõuab ka eduka lõpuni? Kelly Sildaru: mitu medalit, mitu kulda? Kristjan Ilves ja Marten Liiv: kas näeme üle pika aja üht üllatusmedalit? - Eesti vehklemisnaised kolmekesi MK-etapi esinelikus. Kas Nelli Differt hakkab koondises vett segama? - Australian Openi kokkuvõte. Mis jäi Kaia Kanepil puudu, et jõuda lõpuks poolfinaali? Kas Rafael Nadal kerkis maailma kõigi aegade parimaks ja jääbki selleks? - Ports arenguid koduses korvpallis: BC Kalev/Cramo koosseisumuudatused, Kaspar Kuusmaa kojutulek, Kerr Kriisa mõõn ja Matthias Tassi esiletõus.
01.02.2022 1h 9 m
"Mehed ei nuta": Kas Hyundai võib košmaarsest seisust välja tulla? Kas Kaia Kanepi teeb ajalugu?
"Mehed ei nuta" peateemad 25. jaanuaril: - Autoralli MM algas Ott Tänaku ja Hyundai jaoks košmaarselt. Kas sellest seisust on võimalik veel hooaja käigus välja tulla? Kas Sebastian Loeb võiks soovi korral veel maailmameistriks tulla? - Anett Kontaveit langes Austraalia lahtistel konkurentsist, Kaia Kanepi murdis aga välja veerandfinaali. Kas Kanepi teeb ajalugu ja jõuab veel kaugemale? - Kas Kaarel Kaspar Kõrgele tehti olümpiakohast ilma jätmisega liiga? - Kelly Sildaru krooniti kuuendat korda X-Mängude võitjaks - rennisõidus. Pargisõit jäi kukkumise tõttu sõitmata. Kuidas saab ta olümpial medalilootuste pingega hakkama? - Muudatuste aeg BC Kalev/Cramos: kaks leegionäri lahkunud, üks tulnud asemele ja vähemalt üks tulemas veel. Kas VTB-liigas play-off’i jõudmine on veel realistlik?
25.01.2022 1h 19 m
"Mehed ei nuta": Ott Tänak, suurim tiitlisoosik? Kui palju kerkisid Kristjan Ilvese medališansid?
"Mehed ei nuta" peateemad 18. jaanuaril: - Kristjan Ilves kerkis MK-sarjas kaks korda poodiumile. Kui kõrgele kerkisid Ilvese olümpiamedali šansid? - Rallihooaja suur eelvaade: kes siis ikkagi alustab aastat tiitlisoosikuna? Tänak, Neuville või Toyotad? - Võtame kokku iluuisutamise EMi Tallinnas: Niina Petrõkina sai kaheksanda koha, Arlet Levandi tegi oma ära, Eva-Lotta Kiibus mitte. Kellel siis tulevikus suurem potentsiaal, Petrõkina või Kiibus? Levandi või Aleksandr Selevko? - Laskesuusamehed üllatasid taas – nüüd Kalev Ermits – ja sõidavad neljakesi Pekingi olümpiale. Naiskond sai teatesõidus kaheksanda koha. Liigub õiges suunas? - Murdmaakoondis Pekingis on kummaline: Henri Roos võistis eestikatelt kaks kulda, igiliikur Tatjana Mannima endalegi üllatuseks ühe, aga loobus olümpiast.
18.01.2022 1h 14 m
"Mehed ei nuta": Millal Kristjan Ilves saab poodiumile? Miks võrgukoondise ette ei sobi eestlane?
"Mehed ei nuta" peateemad 11. jaanuaril: - Kas meeslaskesuusatajad suudavad viimase hetke spurdiga end olümpiale pressida? - Kristjan Ilves MK-etapil neljas, pisut rahul ja pisut rahulolematu. Kas tänavu tuleb ka poodiumikoht? - Kelly Sildaru on siiski pargisõidus maailma parim, sest võitis USA-s MK-etapi. Või on parim ikkagi hiinlanna Eileen Gu? - Mida oodata Tallinnas toimuvalt iluuisutamise EM-ilt? (TARMO) - Delfi ja Päevalehe sporditoimetus valis mulluseks parimaks võistkonnaalade tegijaks Robert Rooba. Või äkki oleks pidanud see siiski olema Maik Kalev Kotsar? - Eesti võrkpallikoondis sai uue peatreener: itaallane Fabio Soli. Aga miks mitte Eesti mees? - Kas Austraalia kiusab Novak Djokovici või Novak Djokovicil oleks aeg mõistusele tulla?
11.01.2022 1h 12 m
"Mehed ei nuta": Kontaveidi fännid liialdasid vehklejate rappimisega? Spordiaasta suured küsimused!
4. jaanuari "Mehed ei nuta" võttis ette eeloleva spordiaasta kümme ennustusküsimust, aga puudutas ka tüli aasta naissportlase valimise ümber, Pekingi olümpia korraldamise võimalikkust ning muid päevakajalisemaid sporditeemasid. Samuti sai efektse lõpplahenduse saatejuhtide aasta väldanud Unibeti ennustusvõistlus.
04.01.2022 1h 10 m
"Mehed ei nuta" suur aastakokkuvõte: kõik kõik 2021. aasta särajad ja käkerdajad reas!
"Mehed ei nuta" traditsiooniline 1. jaanuari aastakokkuvõttesaates saavad täiesti subjektiivsel, samas absoluutsel moel reastatud 25 lõppenud aasta spordisündmust Eestist ja maailmast, aga jagatud välja ka "Aasta Jaanid" tegelastele, kes oma tegevusega paistnud silma probleemide tekitamise, mitte lahendamisega.
01.01.2022 2h 14 m
"Mehed ei nuta": Kotsarist saab Euroliigas kuum kaup? Mis moodustis on Team Estonia?
"Mehed ei nuta" peateemad 28. detsembril: - Ajakirjanikud valisid ja avaldasid oma aasta sportlaste valikud, jättes muuhulgas Tänak-Järveoja välja esikolmikust. Õigustatud? - Kas keegi saab aru, mis moodustis on Team Estonia? - Maik Kalev Kotsari kõrge lend – Euroliiga klubid oleks valmis teda Saksamaalt välja ostma. Millal on minek Euroliigasse? - Ott Tänak: uus Hyundai on paljulubav! Kust selline kannapööre? - Karel Tilga saatis USA ülikooli kuradile: tahan saada tiitlivõistlustel tulemusi.
28.12.2021 1h 11 m
"Mehed ei nuta": Mida peaks Kalev/Cramo kriisis tegema? Mida teha Sildarude tülipuntraga?
"Mehed ei nuta" peateemad 21. detsembril: - Üllatuspomm Eesti korvpalli karikavõistlustel. BC Kalev/Cramo kriisis ja vajab muudatusi? Milliseid? Kas Tartu kerkib tagasi Kalevi põhiliseks koduseks rivaaliks? - Miks kestab Sildarude tüli ja Henry Sildaru ei saa kasutada Eesti suusaliitu kogunenud sponsorraha? - Suusanädala olulised küsimused: - Kelly Sildaru sai Dew Touril võidu tänavasõidus, oli rennisõidus teine ja loobus pargisõidust. Medalikurss olümpiaks tundub kindel? - Kristjan Ilvese argipäev MK-sarjas: justkui nii lähedal tipule, aga samas nii kaugel? - Miks pole Marko Kilp MK-sarjas punkte teeninud? - Omikron tungib jõuliselt peale ja spordimaailm saab hoope: tõenäoliselt olümpia hokiturniiril NHLi mängijaid ei näe. On sel turniiril nõnda üldse mõtet?
21.12.2021 1h 14 m
"Mehed ei nuta" on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata. Saade on eetris igal teisipäeval kell 11: pildis ja helis, järelkuulatavana ja -vaadatavana, samuti allalaetava podcast'ina. Kõik saated leiab aadressilt delfi.ee/mehedeinuta, saatejuhtidele saab lisaks Facebookile kirjutada meilitsi men@delfi.ee.
Saatejuhid
Tarmo Paju, Peep Pahv, Jaan Martinson