Tissident
Tissident podcast kutsub kuulaja sõbrannade omavahelisse jutuajamisse ja avab maailma, milles naistejutud saavad hoopis uue tähenduse. Räägime valehäbita oma ebaõnnestumistest, suhetest, pidutsemisest, karjäärist, muredest ja rõõmudest, seksuaalsusest ja paljust muust, mis parasjagu päevakajaline ja oluline tundub. Kõik taskuhäälingus räägitud lood, nimed ja tegelased on väljamõeldud.
Saatejuhid
Marianne Ubaleht, Sille-Kadri Simer
Episoodid

Seekordses osas on Tissidendi saatejuhtidel Sille-Kadril ja Mariannel külas Gonsiori ilukliinikus toimetavad spetsialistid Siret Stender ja Janika Loos, kellega koos vastatakse kuulajate iluteemalistele küsimustele ja räägitakse omadest kogemustest erinevate protseduuridega.

Räägime ilukliiniku ja ilusalongi vahest, mõtiskleme paljudel teemadel, sealhulgas otsime vastuseid küsimustele: miks ilusüste tehakse? Kas välise muutmisega saad terveks teha oma hingehaavad? Kui palju on liiga palju? Mis on popimad protseduurid? Neile küsimustele saad vastuse saatest!

06.05.2024 1h 46 m

Tissident taskuhäälingus on jutuks seekord natuke iluteemasid, komöödiat ja puhkusemõtteid. Saatejuhid Sille-Kadri ja Marianne arutlevad, missugustele iluprotseduuridele nemad mõelnud on ja mida tulevikus teha tahaksid.Miks on Eestis puhkamine kallis? Või kas ikka on? Samuti küpseb ühel saatejuhil peas võtta endale koer. Kas see on hea mõte ning missugusel eluhetkel üldse inimesed võiksid valmis olla selleks vastutuseks? Sille-Kadri läheb Soome komöödiat tegema Turu fringe festivalile 9.-12. mail, niiet Soomes resideeruvad naljasõbrad, otsige Sille-Kadri etendused üles!

28.04.2024 54 m

Tissident taskuhäälingu saatejuhtidel Sille-Kadril ja Mariannel on kevad südameis! Juttu tuleb reisimuljetest, loetakse ette paar kuulajakirja ja jagatakse kogemusi iluprotseduuridelt.

Kuulaja kirjutab ja küsib nõu, kuidas elada koos depressioonis abikaasaga, kes ei ole valmis abi vastu võtma. Teine kuulaja tahab aga kurta muret, kus tema kirjutatud foorumipostitusest tehti naisteportaali artikkel, mida esitleti lugejakirjana. Saatejuhid arutlesid ja mõtlesid muredele kaasa. Saates küsivad juhid ka ise nõu - suvi on tulemas, kuumad ilmad ukselävel ning konditsioneer tuleb paratamatult ära osta. Aga tegemist on suure investeeringuga, mida niisama huupi teha ei saa. Saatke enda soovitusi!

Mida aga saatejuhtide elus vahepeal juhtunud on, saad teada, kui kuulad uut saadet!

08.04.2024 1h 11 m
Seekordses Tissident taskuhäälingu osas on kuulda, et saatejuhid Sille-Kadri ja Marianne on… väsinud? Tegelikult on lihtsalt elu vahel selline, et kaks sõbrantsi saavad omavahel kokku ja räägivad küll, aga justkui ei räägi millestki.  Saatejuhid jagavad olmemuresid, mis neid liikluses närvi ajab, mis nende elus niisama toimub või ei toimu.  Küll aga on tulemas naistepäevale pühendatud vestlusõhtu, milleks ootab Tissident kuulajakirju aadressil tissident@delfi.ee. Parimate kirjade autoritele saadame tasuta pileti. Kui kirja saatmiseks jääb julgusest pisut puudu, siis saab 9. märtsil Sakala 3 kohvikus toimuvale vestlusõhtule oma pääsme lunastada siit: https://fienta.com/et/tissident-taskuhaalingu-vestlusohtu-81830
22.02.2024 52 m
Tissident taskuhäälingu saatejuhtidel Sille-Kadril ja Mariannel on külas eurokorüfeed, muusikafännid ja artistid Mark Oja ja Kaarel Orumägi. Võtame Eesti Laulu 2024. aasta finaalilood pulkadeks lahti. Kõigil neljal saates osalenul on väga tugevad arvamused kõikidest lugudest. Mis on kõige halvem lugu? Mis lugu meeldib kõige rohkem? Arutleme laulude üle otse ja ausalt ning täiesti vahetult, ent kõigest läbi huumoriprisma ja nalja ja naeru. Paraku tõdesid kõik, et tänavu on läbi aegade kõige kehvem finaal nii muusikaliselt kui lavaliselt.  Tule sellele lauluretkele kaasa, sest oli ainult üks laul, mille peale hakkas stuudios pihta täielik pidu. Kuula saadet ja saad teada!
14.02.2024 1h 37 m
Tissident taskuhääling on jõulupuhkuselt tagasi ning teeme väikese tagasivaatava meenutuse möödunud seiklustele. Saatejuhid Sille-Kadri ja Marianne räägivad kõigest põnevast, mis vahepeal toimunud on. Seekordses saates loetakse ette ka kaks kuulajakirja, ühe noore naise seiklused kohtinguäpis lõppesid kurvalt, teine noor jagab meiega oma mõtteid misogüüniast ja kehahäbistamisest. Aga see pole veel kõik! Tissident taskuhäälingul tuleb välja raamat parimate kuulajakirjadega. Ole valmis, sest sealt leiab ka neid lugusid, mida üheski saates ette loetud ei ole. Seniks aga head kuulamist ja kirjutage endiselt tissident@delfi.ee oma kõige lõbusamaid, kurvemaid ja naljakamaid seiklusi ja lugusid!
01.02.2024 1h 18 m
Seekordses Tissident taskuhäälingu osas on külas värske superstaar, kahe lapse isa ja armastav abikaasa Ant Nurhan. Räägime Antiga muusikast, Türgist, toidust, elust enne ja pärast superstaarisaadet ning paljust muust. Kuuleme, mis tunne oli Antil nii suure vanusevahega noortega samal laval võistelda, mis on tema edasised plaanid ja kuidas uue elu ja uue tööga kohaneb.
16.12.2023 1h 14 m
Tänases Tissident taskuhäälingu osas tuleb juttu väga mitmest erinevast teemast. Saatejuhid Sille-Kadri ja Marianne meenutavad lapsepõlve. Tuleb teemaks, miks on täiskasvanuna endiselt hambaarstide ees kabuhirm. Mõlemad saatejuhid jõuavad järeldusele, et põhjus on kuskil lapsepõlve ja teismeea vahepeal saadud kogemustes, mis tänaseni alateadvust kummitavad. Samuti loetakse ette ühe populaarse arstitudengi viimatine sotsiaalmeedia sõnavõtt laste seksuaalse arengu teemadel, mis on ühteaegu murettekitav ja nörritav. Miks on sellised sõnavõtud ohtlikud ja mida neist õppida, kuuled saatest.
15.11.2023 1h 13 m
Tissident taskuhäälingu 139. osas räägivad saatejuhid Sille-Kadri Simer ja Marianne Ubaleht üldiselt, kuidas läinud on, loevad ette kuulajakirja ja teatavad rõõmsast uudisest. 6. detsembril toimub Sakala 3 kohvikus taaskord Tissident vestlusõhtu, sedapuhku jõuluteemaline. Kui soovid võita tasuta piletit, siis pane kirja oma kuulajakiri tissident@delfi.ee. Parimad kirjasaatjad saavad tasuta pääsme ning kiri loetakse vestlusõhtul ette. Uues osas rääkisid saatejuhid lapsepõlvest ning täiskasvanuna oma vanematega suhtlemisel piiride tõmbamisest ja neist kinnipidamisest. See on tihtipeale keeruline ja nõuab suurt pingutust. Kuula saatest!
26.10.2023 1h 13 m
Marianne on ära, seega Sillel on pidu. Stuudios on külas Silleka parim sõbranna Liis, kes on varasemalt muljetanud ühisest lapsepõlvest. Nüüd räägib ta suu puhtaks hiljutisest reisist Ameerikasse ja Kanadasse. Palju maksab botoks Los Angeleses? Mis oli kõige šokeerivam vaatepilt New Yorki metroos? Miks Kanada mehed kartsid meid välja kutsuda? Reisil oli meie giidiks ühine sõber Kid Strange, kes on ka varasemalt Tissidendi saates käinud. Aitäh sulle kannatlikkuse eest, Kid! Saada meile oma kõige pöörasem reisilugu: tissident@delfi.ee
29.09.2023 2h 19 m
Seekordne Tissident taskuhäälingu osa on pisut teises toonis. Tähistame septembrikuus oma viiendat sünnipäeva ja otsustasime sel puhul külla kutsuda ajakirjanik Tuuli Jõesaare, kes oma sõbranna loal räägib tema loo. Anni on väikese nelja aastase lapse ema. Aastaid tagasi kohtus ta Karliga, kes tundus alguses justkui unistuste mees. Koos võeti pangalaen ja kaasomandisse osteti maja Tallinna külje all. Ajapikku aga hakkasid sõbrad ja Anni ise märkama, et mees mõnitab teda, alandab teiste ees, keelab ja käsib teha asju ainult nii, nagu Karlile sobib. Lühidalt öeldes, suhe oli muutunud kontrollivaks, ebatervislikuks ja vaimselt vägivaldseks. Anni võttis julguse ja kogu jõu kokku ja läks Karli juurest ära. Me palume üheskoos meie armsate kuulajate abi. Kui keegi soovib Annit aidata ükskõik mil moel, kas on pakkuda Tallinna lähedal odavamat üüripinda, keegi perekonnaõigusega rohkem kursis olev advokaat või jurist soovib oma teenust pro bono pakkuda, kui on rahalisi vahendeid abistamaks, siis andke teada Tissidendi e-mailile tissident@delfi.ee. Me räägime seda lugu täna anonüümselt, ent kõigile abistajatele vahendame Anni päris nime ja kogu vajaliku info ja viime abistajad Anniga kokku. Kuula lugu pikemalt taskuhäälingu 5. sünnipäeva osast!
25.09.2023 1h 15 m
Tissident taskuhääling on suvepuhkuselt tagasi ja seekord kahe värvika ja väga erineva kuulajakirjaga. Kui te veel mäletate seda kaheosalist pikka suhtesaagat, milles Mart ei suutnud Teelet oma pere eest kaitsta, siis sel korral kirjutab meile Kätlin, kes iseennast selles loos ära tundis. Kätlini ja Tarmo lugu ei ole küll otseselt sarnane, aga sellegipoolest äärmiselt intrigeeriv. Kuidas käitub naine, kes saab teada, et tema mees... petab teda, aga mitte nagu päriselt, aga nagu ikkagi petab ka? Mida teeb see inimese psüühhikaga? Kuula uut osa ja saad teada!
08.09.2023 1h 22 m
Stuudios on ekstsentrilised kultuuriinimesed, kes tegutsevad edukalt mitmel rindel ja Sille-Kadri, kes on lihtsalt ekstra. Kuigi Marianne on eemal, siis teemad on kuumad. Lausa nii kuumad, et tehnika ütleb üles kolm korda salvestuse ajal! Saates räägime, mida põnevat toimub suvel Eestis ja võrdleme, kes meist on rohkem läbipõlenud.
04.08.2023 58 m
Seekordses Tissident taskuhäälingu osas räägivad saatejuhid Sille-Kadri Simer ja Marianne Ubaleht pulmadest. Erikülalisena on saates Marianne värske abikaasa. Palusime kuulajatelt küsida kõike, mis neid pulmade puhul huvitab. Marianne abikaasa võttis külaliste üllatuseks hoopis tema nime, miks ja kuidas pruutpaar selle otsuseni jõudis, saad teada saadet kuulates.
05.07.2023 1h 27 m
Seekordses Tissident taskuhäälingu osas on külas teine taskuhääling - Unejutud. Unejuttude Agnes ja Eliise annavad värskete emadena sisekaemust sünnitamisesse ning arutlevad kõigil tavapärastel Tissidendi teemadel kaasa.
05.06.2023 54 m
Tissident podcasti 132. episood on lihtsalt lobisemine. Räägime pisut pulmadest ja vahetame mõtteid, missugune võiks tüdrukute õhtu olla või tulla. Samuti arutame, mida peaks meeles pidama selliste pidude korraldamisel ning kuidas üldse selle korraldamisega algust teha. Kelle soovid peaksid olema kõige tähtsamad, kas sõprade või abielluja? Mismoodi arutada rahaasju? Mida teha aga siis, kui oled ise teenusepakkuja ja mõni sõber kutsub sind enda pulma... tööle? Kuidas keelduda, mida öelda ja missugustes olukordades on olnud pulmafotograafina tegutsenud Marianne või pulmaema Sille-Kadri, saad teada, kui kuulad uut osa.
19.05.2023 1h 7 m
Seekordses Tissident taskuhäälingu osas on külas kuulajatele juba tuntud külaline - Dr Sekspert. Palusime kuulajatel küsida nende kõige salajasemaid seksiküsimusi ja need olid julged!
26.04.2023 2h 57 m
Seekordses Tissident taskuhäälingus räägivad saatejuhid Sille-Kadri ja Marianne omavahel lihtsalt juttu. Arutatakse suvist pulmahooaega, mida see Sille kui pulmaema ja Marianne kui selle suve pruudi jaoks toob. Samuti loetakse ette kuulajakiri. Kiku kirjutab loo, kuidas ta 14-aastasena sattus 32-aastase mehe tähelepanu alla ja see lugu lõppes küll enam-vähem õnnelikult, kuid siiski suure traumaga. Kuidas see õpetlik ja kurblik lugu arenes ja mis seal täpselt juhtus, saad teada, kui kuulad Tissidendi uut osa.
20.04.2023 45 m
Tissident taskuhäälingus jätkub jaanuaris saadetud kuulaja lugu mehe perekonnast, kes teda ei sallinud. Jaanuarikuus saatis kuulaja Teele meile enda traagilise suhteloo, mille arenedes saime teada keerulistest suhetest mehe sünniperekonnaga. Teele ja Mardi loos oli palju rõõmu, armastust, aga ka ääretult palju pettumust, kurbust ja südamevalu. Nüüd kirjutab Teele, mis sai jõuludel, kuidas asjad eskaleerusid ning millega kogu lugu lõppes. Ütleme vaid nii palju, et lugu sai lõpu, mille üle vähemalt saatejuhtidel oli väga hea meel. Sassis peresuhetega on raske toime tulla ning eriti keeruline on see siis, kui mitte keegi ei astu nende parandamiseks esimest sammu. Mehe pere poolt kiusatud Teele on tänaseks väga õnnelik.
29.03.2023 53 m
Täna räägivad saatejuhid Sille-Kadri ja Marianne sellest, millest vahepeal rääkimata jäi. Sekka natukene pulmajuttu ja üks suuri reaktsioone tekitanud kuulajakiri. Nimelt kirjutas Tissidendile noor kuulaja, kes sai saadet kuulates aru, et ta oli vaimselt vägivaldses suhtes. Kuidas kahe noore kiire afäär lahenduse leidis, kuulete täpsemalt juba saates. Olge valmis selleks, et sisu võib olla häiriv.
17.03.2023 1h 8 m
Tissident taskuhäälingu üks saatejuhtidest ei tea Eurovisionist ega Eesti Laulust midagi, teine aga on tulihingeline fänn. Saatejuht Mariannel on seekord külas Kristina, kellega võtame tänavuse Eesti Laulu finaalilood pulkadeks lahti. Miks ühele meist meeldib Ollie väga ja loodab, et ta võidab ning teine ei kannata ei lugu ega esitajat silmaotsaski? Missuguste esitajate abiellumist ootab üks eurofännidest? Kelle lugu missuguseid emotsioone tekitab, saate kuulata juba saatest! Vihjeks vaid niipalju, et enamiku lugude puhul jäävad rääkijad kahele täiesti erinevale arvamusele. Tissident taskuhääling tuleb ka rahva ette vestlusõhtuga. Vaata lähemalt ja osta pilet siit: https://fienta.com/et/tissident-taskuhaalingu-vestlusohtu-51659
10.02.2023 1h 17 m
Tänases osas räägivad Tissident taskuhäälingu saatejuhid Sille-Kadri Simer ja Marianne Ubaleht mitmest teemast. Kõige enam jäi aga kõlama eelmisel nädalal Pere&Kodus ilmunud artiklist lähtuvalt lastevaba pulma teema. Marianne abiellub suvel ja korraldab pulma, kuhu külaliste lapsed ei ole kutsutud. Missuguseid erinevaid tundeid see võib tekitada? Samuti räägime lähenevatest valimistest, paljastame keda meie valime ja anname nõu, kuidas enda jaoks leida õige erakond või kandidaat. Samuti arutleme paljuski haridusteemadel ning meenutame enda kogemusi kooliajast. Võib vihjeks öelda, et saatejuhtidel on kahepeale rohkem kui kolm käskkirja ette näidata... Pikemalt kuula Tissidendi uuest osast! Tissident taskuhääling tuleb ka rahva ette. 21.02.2023 toimub kohvikus Nr99 Tissident vestlusõhtu, mis on seekord pühendatud valentinipäevale.
08.02.2023 1h 25 m
Meil on Tissidendis täna pikk kuulajakiri Teelelt, kelle elukaaslase pere teda ei salli põhjustel, mis jäävad arusaamatuks isegi kogenud saatejuhtidele Sille-Kadrile ja Mariannele. Millist nõu üldse sellises olukorras naisele anda, kelle mehe perekond teda vastu võtma ei nõustu ja samas mees tema eest ka ei seisa? Suhteid on erinevaid, kuid ühel meelel oleme ilmselt kõik selles, et taolisi ultimaatumeid, kus mees peaks valima oma sünnipere või elukaaslase vahel, ei ole normaalne seada. Taoliste pereprobleemide juurpõhjused on tihti väga sügaval ja vajavad lahtiharutamist. Kuidas ja kas seda teha saab, on juba iseasi. Tissident taskuhäälingul tuleb vestlusõhtu 21. veebruaril kohvikus Nr99. Saada meile kuulajakiri tissident@delfi.ee, parimad kirjad loeme vestlusõhtul ette, avaldame oma arvamust ja tasuks on kirjasaatjale tasuta pilet ja kingikott. Vestlusõhtu kohta leiad rohkem infot Facebooki üritusest siin: https://fb.me/e/4r5FsifmR
19.01.2023 54 m
Tissident podcasti saatejuhid räägivad endiselt ainult iseendast. Uus aasta ja uus hoog, mis see veel on? Vastame kuulajate küsimustele ja plärame niisama. Ole meiega!
11.01.2023 1h 36 m
Käes on detsember, lumeuputus ja me lobiseme ikka nii nagu alati. Kirjuta meile tissident@delfi.ee!
13.12.2022 1h 8 m
Tänases osas vastavad saatejuhid Sille-Kadri ja Marianne kuulajate väga mahlakatele küsimustele.
23.11.2022 1h 13 m
Tissidendid on stuudios tagasi, sügiskaamos on kätte jõudnud ja me räägime üllatavalt väga isiklikest asjadest küllaltki põhjalikult, aga jube kiiresti. Head nautimist!
17.11.2022 32 m
Tissident podcastil on külas koomik Sandra Tiitson, kes käis koos Sille-Kadriga baltikumi komöödiatuuril, kus asjad läksid veits lappama...
31.10.2022 1h 23 m
Kõige kaootilisem osa üldse. Sekka loeme ka kuulajakirju aastatest 2020 ja 2021. Kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee
28.09.2022 1h 27 m
Tissident podcast tähistab tänavu septembris enda neljandat sünnipäeva. Aastate jooksul on räägitud suhetest, kuulsustest, nooruspõlve rumalustest, võetud sõna ühiskondlikult tundlikel teemadel, arutletud maailmavaateliste küsimuste üle ja palju muud. Taskuhäälingu saatejuhid Marianne Ubaleht ja Sille-Kadri Simer lubavad, et jätkavad endise hooga ja pea ükski teema ei ole saadetes tabu. Ka järgnevatel aastatel pakutakse kuulajatele mõnusat vestlusringi saatekülalistega ning mis kõige tähtsam - jätkatakse juba head ja sissetöötatud formaati, kus kuulaja on justkui saatejuhtide kolmas jutukaaslane. "Oleme väga tänulikud kõigile meie kuulajatele, neile, kes on tulnud meie vestlusõhtutele, jaganud meiega kirja teel oma kõige sügavamaid mõtteid või naljakamaid elukogemusi. Loodame, et oleme olnud kuulajatele head kaaslased," sõnasid saatejuhid.
14.09.2022 1h 10 m
Marianne on ära ja Sillekas leidis Tallinn Fringe Festivalilt koomiku, kelle kutsus stuudiosse. Osa on inglise keeles. Sille is back from Edinburgh Fringe, but Marianne is busy being an adult. So, this episode is in (broken) English as Sille found a Portuguese comedian at Tallinn Fringe Festival. André De Freitas is regularly featured in Portuguese press as a rising comedy star in Europe. His comedy is honest and raw. He talks about living abroad, his dreams and identity. Also, he is super easy to talk to. We chat about stand-up comedy and believing in yourself. Sometimes the path to success is to jump over trash bags and perform your special without a microphone. Also you should adopt guinea pigs! So many guinea pigs! NB! It's Sille whose English is broken, not André's. André De Freitas IG @andrecomedy TikTok @theandredefreitas Tallinn Fringe Festival is still ongoing! Check out the program: https://fringe.ee/program/
05.09.2022 1h 23 m
Tissident räägib reisimisest, pensionifondidest ja sellest, kuidas kütus on nii kallis. Tissidendi vestlusõhtu on 16. augustil NR.99 kohvikus, tule kuulama! Piletid siit: https://fienta.com/et/tissident-taskuhaalingu-vestlusohtu
08.08.2022 1h 1 m
Täna räägime sellest, kuidas naised ghostivad.
15.07.2022 55 m
Meil on külas koomik ja multitalent Mari Krõõt Volar, kes räägib oma elust Saksamaal ja komöödiaskeenest nii Eestis kui Saksas. Mari Krõõt on augustis Eestis ja teeb oma showsid, niiet jälgi Tissidendi instat, me kindlasti jagame seal infot. Tissident live tuleb taas! 16. august, täpsem info peagi <3
22.06.2022 1h 16 m
kirjuta tissident@ekspressmeedia.ee, parimad kirjad saavad tasuta laivile tulla, sest me teeme jälle laivi! igalpool sotsmeedias oleme @tissident
14.06.2022 57 m
meil tuleb suvel live! detailid selgumisel. kirjutage tissident@ekspressmeedia.ee
24.05.2022 45 m
Räägime sellest, kuidas toiduhinnad on liiga kõrged ja jagame reisiplaane. :D tasku.delfi.ee kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee oleme igalpool ikka @tissident
11.05.2022 1h
Räägime pulmajuttu, tätoveerimisjuttu ja muud juttu! tissident@ekspressmeedia.ee Tule aparaadio festivalile, 23.04 oleme me TARTUS!
10.04.2022 1h 13 m
Tissident on 23.04 Aparaadio festivalil, tulge kuulama! kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee
03.04.2022 55 m
23.04 oleme TARTUS, Aparaadio festivalil! Heiheihei, meil on uus osa! Räägime elust, korteri üürimisest, maja ehitamisest ja muidugi TINDERIST! Mitu kuulajakirja, millest kaks on nii rajud, et ei suudaks uskuda ka. Kuula meid igal platvormil, kus iganes tahad. kuulajakirjad tissident@ekspressmeedia.ee teised ägedad podcastid tasku.delfi.ee insta ja fb @tissident
23.03.2022 1h 17 m
Meil on saates suguhaiguste eksperdid, Synlabist Kaspar Ratnik ja Andrio Lahesaare, kes vastavad kõigile küsimustele. NB! Kui juttu on tampoonist, siis mõeldakse selle all pikka vatitikku, mille otsas on vatitups!
27.02.2022 1h 6 m
Räägime Sille Brasiilia reisist ja sellest, kuidas ta enese teadmata armukolmnurka sattus. Oleme igalpool, spotifys ja mujal. Kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee Teised ägedad podcastid tasku.delfi.ee
10.02.2022 1h 30 m
Ütleme ausalt, mida me Eesti Laulust 2022. aastal arvame. Külas juutuuber ja saatejuht Sidni Tomson!
18.01.2022 1h 59 m
Täna on meil inglisekeelne episood ja külas on suurepärane Kid, kellelt esitame kõiksugu küsimusi, mis puudutab transsoolisust ja LGBTQ+ maailma. Kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee
20.12.2021 1h 58 m
Kui tahate kuulata poolteist tundi psühhootilist naeru ja võita Marilyn Jurmani uue raamatu, siis kuula seda episoodi! Kirjuta meile oma nooruspõlve draamast või praegu toimuvast kooliskandaalist ja parim lugu võidab raamatu! tissident@ekspressmeedia.ee
10.12.2021 1h 40 m
Aga seekord mitte külmkappide vahele. Kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee Teised ägedad saated Delfi Taskus!
17.11.2021 50 m
Meil on KÜLALISED! Kõige fabuloossemad Vilita ja Nordika! Räägime dragist, elust, pidudest. kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee
08.11.2021 1h 29 m
Nonii, meil on uus reality show nimega "Isadustest!" Loeme ka kuulajakirju, naerame ja jagame seiklusi, mida te veel kuulnud ei olnud!
17.10.2021 56 m
TRIGGER WARNING! Selles osas käsitleme häirivaid teemasid! Muu hulgas räägime ka, mis siis ikkagi juhtus, kui oli suur el scandalo schmaukari ja Mariannega septembris ei joo kampaania ajal mitu-mitu aastat tagasi. Lisaks sekka beebidest ja muust põnevast, mis elus parasjagu toimub.
19.09.2021 56 m
Täna räägime koolist, riidekappidest ja eliidist
12.09.2021 43 m