Tissident
Tissident podcast kutsub kuulaja sõbrannade omavahelisse jutuajamisse ja avab maailma, milles naistejutud saavad hoopis uue tähenduse. Räägime valehäbita oma ebaõnnestumistest, suhetest, pidutsemisest, karjäärist, muredest ja rõõmudest, seksuaalsusest ja paljust muust, mis parasjagu päevakajaline ja oluline tundub. Kõik taskuhäälingus räägitud lood, nimed ja tegelased on väljamõeldud.
Saatejuhid
Marianne Ubaleht, Sille-Kadri Simer
Episoodid
137. Tissident x Tuuli Jõesaar: aitame üheskoos Annit, kelle eksmees keeldub ühisvara jagamast
Seekordne Tissident taskuhäälingu osa on pisut teises toonis. Tähistame septembrikuus oma viiendat sünnipäeva ja otsustasime sel puhul külla kutsuda ajakirjanik Tuuli Jõesaare, kes oma sõbranna loal räägib tema loo. Anni on väikese nelja aastase lapse ema. Aastaid tagasi kohtus ta Karliga, kes tundus alguses justkui unistuste mees. Koos võeti pangalaen ja kaasomandisse osteti maja Tallinna külje all. Ajapikku aga hakkasid sõbrad ja Anni ise märkama, et mees mõnitab teda, alandab teiste ees, keelab ja käsib teha asju ainult nii, nagu Karlile sobib. Lühidalt öeldes, suhe oli muutunud kontrollivaks, ebatervislikuks ja vaimselt vägivaldseks. Anni võttis julguse ja kogu jõu kokku ja läks Karli juurest ära. Me palume üheskoos meie armsate kuulajate abi. Kui keegi soovib Annit aidata ükskõik mil moel, kas on pakkuda Tallinna lähedal odavamat üüripinda, keegi perekonnaõigusega rohkem kursis olev advokaat või jurist soovib oma teenust pro bono pakkuda, kui on rahalisi vahendeid abistamaks, siis andke teada Tissidendi e-mailile tissident@delfi.ee. Me räägime seda lugu täna anonüümselt, ent kõigile abistajatele vahendame Anni päris nime ja kogu vajaliku info ja viime abistajad Anniga kokku. Kuula lugu pikemalt taskuhäälingu 5. sünnipäeva osast!
Täna 1h 15 m
136. Tissident: Virolainen ja suomalainen on samalainen
Tissident taskuhääling on suvepuhkuselt tagasi ja seekord kahe värvika ja väga erineva kuulajakirjaga. Kui te veel mäletate seda kaheosalist pikka suhtesaagat, milles Mart ei suutnud Teelet oma pere eest kaitsta, siis sel korral kirjutab meile Kätlin, kes iseennast selles loos ära tundis. Kätlini ja Tarmo lugu ei ole küll otseselt sarnane, aga sellegipoolest äärmiselt intrigeeriv. Kuidas käitub naine, kes saab teada, et tema mees... petab teda, aga mitte nagu päriselt, aga nagu ikkagi petab ka? Mida teeb see inimese psüühhikaga? Kuula uut osa ja saad teada!
08.09.2023 1h 22 m
135. Tissident x Britiimpeerium x Liisa Nurmela: “Kui läbipõlenud sa oled?”
Stuudios on ekstsentrilised kultuuriinimesed, kes tegutsevad edukalt mitmel rindel ja Sille-Kadri, kes on lihtsalt ekstra. Kuigi Marianne on eemal, siis teemad on kuumad. Lausa nii kuumad, et tehnika ütleb üles kolm korda salvestuse ajal! Saates räägime, mida põnevat toimub suvel Eestis ja võrdleme, kes meist on rohkem läbipõlenud.
04.08.2023 59 m
134. Tissident x härra Abikaasa: vastame pulmaküsimustele
Seekordses Tissident taskuhäälingu osas räägivad saatejuhid Sille-Kadri Simer ja Marianne Ubaleht pulmadest. Erikülalisena on saates Marianne värske abikaasa. Palusime kuulajatelt küsida kõike, mis neid pulmade puhul huvitab. Marianne abikaasa võttis külaliste üllatuseks hoopis tema nime, miks ja kuidas pruutpaar selle otsuseni jõudis, saad teada saadet kuulates.
05.07.2023 1h 27 m
133. Tissident x Unejutud: Mida teha, kui pead valima kallima ja perekonna vahel?
Seekordses Tissident taskuhäälingu osas on külas teine taskuhääling - Unejutud. Unejuttude Agnes ja Eliise annavad värskete emadena sisekaemust sünnitamisesse ning arutlevad kõigil tavapärastel Tissidendi teemadel kaasa.
05.06.2023 54 m
132. Tissident: mõtteid poissmeestepidude ja tüdrukute õhtu korraldamisest
Tissident podcasti 132. episood on lihtsalt lobisemine. Räägime pisut pulmadest ja vahetame mõtteid, missugune võiks tüdrukute õhtu olla või tulla. Samuti arutame, mida peaks meeles pidama selliste pidude korraldamisel ning kuidas üldse selle korraldamisega algust teha. Kelle soovid peaksid olema kõige tähtsamad, kas sõprade või abielluja? Mismoodi arutada rahaasju? Mida teha aga siis, kui oled ise teenusepakkuja ja mõni sõber kutsub sind enda pulma... tööle? Kuidas keelduda, mida öelda ja missugustes olukordades on olnud pulmafotograafina tegutsenud Marianne või pulmaema Sille-Kadri, saad teada, kui kuulad uut osa.
19.05.2023 1h 7 m
131. Tissident x Sekspert: Kuidas eestlased seksivad? Vastused kõige intiimsematele küsimustele!
Seekordses Tissident taskuhäälingu osas on külas kuulajatele juba tuntud külaline - Dr Sekspert. Palusime kuulajatel küsida nende kõige salajasemaid seksiküsimusi ja need olid julged!
26.04.2023 2h 57 m
130. Tissident: 14-aastase noore tüdruku õpetlik lugu
Seekordses Tissident taskuhäälingus räägivad saatejuhid Sille-Kadri ja Marianne omavahel lihtsalt juttu. Arutatakse suvist pulmahooaega, mida see Sille kui pulmaema ja Marianne kui selle suve pruudi jaoks toob. Samuti loetakse ette kuulajakiri. Kiku kirjutab loo, kuidas ta 14-aastasena sattus 32-aastase mehe tähelepanu alla ja see lugu lõppes küll enam-vähem õnnelikult, kuid siiski suure traumaga. Kuidas see õpetlik ja kurblik lugu arenes ja mis seal täpselt juhtus, saad teada, kui kuulad Tissidendi uut osa.
20.04.2023 45 m
129. Tissident: Mis sai naisest, kelle mehe pere teda vihkas?
Tissident taskuhäälingus jätkub jaanuaris saadetud kuulaja lugu mehe perekonnast, kes teda ei sallinud. Jaanuarikuus saatis kuulaja Teele meile enda traagilise suhteloo, mille arenedes saime teada keerulistest suhetest mehe sünniperekonnaga. Teele ja Mardi loos oli palju rõõmu, armastust, aga ka ääretult palju pettumust, kurbust ja südamevalu. Nüüd kirjutab Teele, mis sai jõuludel, kuidas asjad eskaleerusid ning millega kogu lugu lõppes. Ütleme vaid nii palju, et lugu sai lõpu, mille üle vähemalt saatejuhtidel oli väga hea meel. Sassis peresuhetega on raske toime tulla ning eriti keeruline on see siis, kui mitte keegi ei astu nende parandamiseks esimest sammu. Mehe pere poolt kiusatud Teele on tänaseks väga õnnelik.
29.03.2023 53 m
128. "Käi p**se, Liis!"
Täna räägivad saatejuhid Sille-Kadri ja Marianne sellest, millest vahepeal rääkimata jäi. Sekka natukene pulmajuttu ja üks suuri reaktsioone tekitanud kuulajakiri. Nimelt kirjutas Tissidendile noor kuulaja, kes sai saadet kuulates aru, et ta oli vaimselt vägivaldses suhtes. Kuidas kahe noore kiire afäär lahenduse leidis, kuulete täpsemalt juba saates. Olge valmis selleks, et sisu võib olla häiriv.
17.03.2023 1h 8 m
127. Tissident x Eurofänn Kristina: Võtame Eesti Laulu pulkadeks lahti
Tissident taskuhäälingu üks saatejuhtidest ei tea Eurovisionist ega Eesti Laulust midagi, teine aga on tulihingeline fänn. Saatejuht Mariannel on seekord külas Kristina, kellega võtame tänavuse Eesti Laulu finaalilood pulkadeks lahti. Miks ühele meist meeldib Ollie väga ja loodab, et ta võidab ning teine ei kannata ei lugu ega esitajat silmaotsaski? Missuguste esitajate abiellumist ootab üks eurofännidest? Kelle lugu missuguseid emotsioone tekitab, saate kuulata juba saatest! Vihjeks vaid niipalju, et enamiku lugude puhul jäävad rääkijad kahele täiesti erinevale arvamusele. Tissident taskuhääling tuleb ka rahva ette vestlusõhtuga. Vaata lähemalt ja osta pilet siit: https://fienta.com/et/tissident-taskuhaalingu-vestlusohtu-51659
10.02.2023 1h 17 m
126. Tissident: mis juhtub, kui korraldad lastevaba pulma? Ühe pruudi selgitused
Tänases osas räägivad Tissident taskuhäälingu saatejuhid Sille-Kadri Simer ja Marianne Ubaleht mitmest teemast. Kõige enam jäi aga kõlama eelmisel nädalal Pere&Kodus ilmunud artiklist lähtuvalt lastevaba pulma teema. Marianne abiellub suvel ja korraldab pulma, kuhu külaliste lapsed ei ole kutsutud. Missuguseid erinevaid tundeid see võib tekitada? Samuti räägime lähenevatest valimistest, paljastame keda meie valime ja anname nõu, kuidas enda jaoks leida õige erakond või kandidaat. Samuti arutleme paljuski haridusteemadel ning meenutame enda kogemusi kooliajast. Võib vihjeks öelda, et saatejuhtidel on kahepeale rohkem kui kolm käskkirja ette näidata... Pikemalt kuula Tissidendi uuest osast! Tissident taskuhääling tuleb ka rahva ette. 21.02.2023 toimub kohvikus Nr99 Tissident vestlusõhtu, mis on seekord pühendatud valentinipäevale.
08.02.2023 1h 25 m
125. Mida teha, kui peika pere sind vihkab?
Meil on Tissidendis täna pikk kuulajakiri Teelelt, kelle elukaaslase pere teda ei salli põhjustel, mis jäävad arusaamatuks isegi kogenud saatejuhtidele Sille-Kadrile ja Mariannele. Millist nõu üldse sellises olukorras naisele anda, kelle mehe perekond teda vastu võtma ei nõustu ja samas mees tema eest ka ei seisa? Suhteid on erinevaid, kuid ühel meelel oleme ilmselt kõik selles, et taolisi ultimaatumeid, kus mees peaks valima oma sünnipere või elukaaslase vahel, ei ole normaalne seada. Taoliste pereprobleemide juurpõhjused on tihti väga sügaval ja vajavad lahtiharutamist. Kuidas ja kas seda teha saab, on juba iseasi. Tissident taskuhäälingul tuleb vestlusõhtu 21. veebruaril kohvikus Nr99. Saada meile kuulajakiri tissident@delfi.ee, parimad kirjad loeme vestlusõhtul ette, avaldame oma arvamust ja tasuks on kirjasaatjale tasuta pilet ja kingikott. Vestlusõhtu kohta leiad rohkem infot Facebooki üritusest siin: https://fb.me/e/4r5FsifmR
19.01.2023 54 m
124. Head uut aastat...?!
Tissident podcasti saatejuhid räägivad endiselt ainult iseendast. Uus aasta ja uus hoog, mis see veel on? Vastame kuulajate küsimustele ja plärame niisama. Ole meiega!
11.01.2023 1h 36 m
123. Tissident: jutt sai otsa
Käes on detsember, lumeuputus ja me lobiseme ikka nii nagu alati. Kirjuta meile tissident@delfi.ee!
13.12.2022 1h 8 m
122. Tissident vastab anonüümsetele küsimustele
Tänases osas vastavad saatejuhid Sille-Kadri ja Marianne kuulajate väga mahlakatele küsimustele.
23.11.2022 1h 13 m
121. Tissident: turboepisood traumadest
Tissidendid on stuudios tagasi, sügiskaamos on kätte jõudnud ja me räägime üllatavalt väga isiklikest asjadest küllaltki põhjalikult, aga jube kiiresti. Head nautimist!
17.11.2022 32 m
120. Tissident x Sandra Tiitson: Riia sex dungeon
Tissident podcastil on külas koomik Sandra Tiitson, kes käis koos Sille-Kadriga baltikumi komöödiatuuril, kus asjad läksid veits lappama...
31.10.2022 1h 23 m
119. Tissident ja ATH: loeme kuulajakirju
Kõige kaootilisem osa üldse. Sekka loeme ka kuulajakirju aastatest 2020 ja 2021. Kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee
28.09.2022 1h 27 m
118. Tissident on 4! Sünnipäeva eri: heietame ja meenutame vanu armastusi
Tissident podcast tähistab tänavu septembris enda neljandat sünnipäeva. Aastate jooksul on räägitud suhetest, kuulsustest, nooruspõlve rumalustest, võetud sõna ühiskondlikult tundlikel teemadel, arutletud maailmavaateliste küsimuste üle ja palju muud. Taskuhäälingu saatejuhid Marianne Ubaleht ja Sille-Kadri Simer lubavad, et jätkavad endise hooga ja pea ükski teema ei ole saadetes tabu. Ka järgnevatel aastatel pakutakse kuulajatele mõnusat vestlusringi saatekülalistega ning mis kõige tähtsam - jätkatakse juba head ja sissetöötatud formaati, kus kuulaja on justkui saatejuhtide kolmas jutukaaslane. "Oleme väga tänulikud kõigile meie kuulajatele, neile, kes on tulnud meie vestlusõhtutele, jaganud meiega kirja teel oma kõige sügavamaid mõtteid või naljakamaid elukogemusi. Loodame, et oleme olnud kuulajatele head kaaslased," sõnasid saatejuhid.
14.09.2022 1h 10 m
117. Tissident x André De Freitas: Edinburgh Fringe was total madness and we loved it!
Marianne on ära ja Sillekas leidis Tallinn Fringe Festivalilt koomiku, kelle kutsus stuudiosse. Osa on inglise keeles. Sille is back from Edinburgh Fringe, but Marianne is busy being an adult. So, this episode is in (broken) English as Sille found a Portuguese comedian at Tallinn Fringe Festival. André De Freitas is regularly featured in Portuguese press as a rising comedy star in Europe. His comedy is honest and raw. He talks about living abroad, his dreams and identity. Also, he is super easy to talk to. We chat about stand-up comedy and believing in yourself. Sometimes the path to success is to jump over trash bags and perform your special without a microphone. Also you should adopt guinea pigs! So many guinea pigs! NB! It's Sille whose English is broken, not André's. André De Freitas IG @andrecomedy TikTok @theandredefreitas Tallinn Fringe Festival is still ongoing! Check out the program: https://fringe.ee/program/
05.09.2022 1h 23 m
116. Pensionifondid ja kui hulluks veel saab minna?
Tissident räägib reisimisest, pensionifondidest ja sellest, kuidas kütus on nii kallis. Tissidendi vestlusõhtu on 16. augustil NR.99 kohvikus, tule kuulama! Piletid siit: https://fienta.com/et/tissident-taskuhaalingu-vestlusohtu
08.08.2022 1h 1 m
115. Kummitusnaised: ka naised ghostivad...
Täna räägime sellest, kuidas naised ghostivad.
15.07.2022 55 m
114. Tissident x Mari Krõõt Volar: traumabonding
Meil on külas koomik ja multitalent Mari Krõõt Volar, kes räägib oma elust Saksamaal ja komöödiaskeenest nii Eestis kui Saksas. Mari Krõõt on augustis Eestis ja teeb oma showsid, niiet jälgi Tissidendi instat, me kindlasti jagame seal infot. Tissident live tuleb taas! 16. august, täpsem info peagi <3
22.06.2022 1h 16 m
113. Tissident: Sorry, Rauno!!!
kirjuta tissident@ekspressmeedia.ee, parimad kirjad saavad tasuta laivile tulla, sest me teeme jälle laivi! igalpool sotsmeedias oleme @tissident
14.06.2022 57 m
112. Reisiplaanid ja me oleme jälle väsinud
meil tuleb suvel live! detailid selgumisel. kirjutage tissident@ekspressmeedia.ee
24.05.2022 45 m
111. Reisimisest ja Met Galast
Räägime sellest, kuidas toiduhinnad on liiga kõrged ja jagame reisiplaane. :D tasku.delfi.ee kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee oleme igalpool ikka @tissident
11.05.2022 1h
110. Pulmad, jah pulmad!
Räägime pulmajuttu, tätoveerimisjuttu ja muud juttu! tissident@ekspressmeedia.ee Tule aparaadio festivalile, 23.04 oleme me TARTUS!
10.04.2022 1h 13 m
109. Ema auto kaaperdamine ja tavaline oss
Tissident on 23.04 Aparaadio festivalil, tulge kuulama! kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee
03.04.2022 55 m
108. Tissident: Oidipuse kompleks ja seiklused Tinderis
23.04 oleme TARTUS, Aparaadio festivalil! Heiheihei, meil on uus osa! Räägime elust, korteri üürimisest, maja ehitamisest ja muidugi TINDERIST! Mitu kuulajakirja, millest kaks on nii rajud, et ei suudaks uskuda ka. Kuula meid igal platvormil, kus iganes tahad. kuulajakirjad tissident@ekspressmeedia.ee teised ägedad podcastid tasku.delfi.ee insta ja fb @tissident
23.03.2022 1h 17 m
107. Tissident x suguhaigused: kuidas ära tunda klamüüdia või tripper
Meil on saates suguhaiguste eksperdid, Synlabist Kaspar Ratnik ja Andrio Lahesaare, kes vastavad kõigile küsimustele. NB! Kui juttu on tampoonist, siis mõeldakse selle all pikka vatitikku, mille otsas on vatitups!
27.02.2022 1h 6 m
106. Sille seiklused Brasiilias: armukade naine tahtis mind autoga alla ajada
Räägime Sille Brasiilia reisist ja sellest, kuidas ta enese teadmata armukolmnurka sattus. Oleme igalpool, spotifys ja mujal. Kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee Teised ägedad podcastid tasku.delfi.ee
10.02.2022 1h 30 m
105. Tissident x Sidni Tomson: Eesti Laul 2022 suur arvustus
Ütleme ausalt, mida me Eesti Laulust 2022. aastal arvame. Külas juutuuber ja saatejuht Sidni Tomson!
18.01.2022 1h 59 m
104. Tissident x Kid Strange: kõik transsoolisusest
Täna on meil inglisekeelne episood ja külas on suurepärane Kid, kellelt esitame kõiksugu küsimusi, mis puudutab transsoolisust ja LGBTQ+ maailma. Kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee
20.12.2021 1h 58 m
103. Tissident x Marilyn Jurman: psühholoogisessioon hulludega
Kui tahate kuulata poolteist tundi psühhootilist naeru ja võita Marilyn Jurmani uue raamatu, siis kuula seda episoodi! Kirjuta meile oma nooruspõlve draamast või praegu toimuvast kooliskandaalist ja parim lugu võidab raamatu! tissident@ekspressmeedia.ee
10.12.2021 1h 40 m
102. Taavi jäi jälle vahele
Aga seekord mitte külmkappide vahele. Kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee Teised ägedad saated Delfi Taskus!
17.11.2021 50 m
101. Tissident drag race: külas on Nordika ja Vilita
Meil on KÜLALISED! Kõige fabuloossemad Vilita ja Nordika! Räägime dragist, elust, pidudest. kirjuta meile tissident@ekspressmeedia.ee
08.11.2021 1h 29 m
100. Kes on Sille-Kadri lapse isa?
Nonii, meil on uus reality show nimega "Isadustest!" Loeme ka kuulajakirju, naerame ja jagame seiklusi, mida te veel kuulnud ei olnud!
17.10.2021 56 m
99. Septembris ei joo skandaalist täpsemalt
TRIGGER WARNING! Selles osas käsitleme häirivaid teemasid! Muu hulgas räägime ka, mis siis ikkagi juhtus, kui oli suur el scandalo schmaukari ja Mariannega septembris ei joo kampaania ajal mitu-mitu aastat tagasi. Lisaks sekka beebidest ja muust põnevast, mis elus parasjagu toimub.
19.09.2021 56 m
98. Kust riidekappe saab?
Täna räägime koolist, riidekappidest ja eliidist
12.09.2021 43 m
97. Me oleme tagasi nagu pumpkin spice latte
Räägime pumpkin spice'ist, dub fx kontserdi korraldajate ämbritest, vetsudest (jälle) ja tussisööjatest. kirjuta tissident@ekspressmeedia.ee kõik ägedad podcastid tasku.delfi.ee
30.08.2021 51 m
96. Tissident x Unejutud: läheb lappesse
Täna räägime Unejutud podcasti Agnese ja Eliisega igasuguseid... jutte. Live on 14 august klubis Winkel! Piletid Fientas. :P
10.08.2021 1h 7 m
95. Hindame peeniseid
Teeme mängu: iga kord kui üks saatejuhtidest ütleb sõna peenis, peab kuulaja shoti võtma. Räägime muust elust ka. Tissident live on juba 14. augustil Kultuuriklubis Winkel, piletid Fientas!
01.08.2021 1h
94. Tissident x Sigrid Praats: "Ma olen see suvi palju lendavaid kasse näinud"
Kõigi lemmik loomaarst Sigrid on tagasi ja vastab põletavatele kuulajate küsimustele nagu, miks kassid vahivad tühja kohta? Sigridi tegemistel saate silma peal hoida instagramis @mississiki Tissident suve live toimub klubis Laev 14.08! Piletid: https://fienta.com/et/tissident-suve-live-14-08-2021 Räägime show-l kõigest suvisest, eriti on oodatud teie jaanipäevaseiklused! Kirjutage meile tissident@ekspressmeedia.ee Parimad kirjad loetakse live show-l ette ja tänutäheks saavad kuulajad tasuta pileti + kingitused Tissident podcasti koostööpartneritelt! Andke tuld ja näeme 14.08!
25.07.2021 1h 15 m
93. Tissident läheb suvepuhkusele!
me läheme puhkusele ja oleme tagasi augusti lõpus, kui toimub tissident LLIIVVEE. Koht ja kuupäev täpsustamisel, aga augustis te meid laval näete! Info juba peagi kirjutage meile tissidend@ekspressmeedia.ee oma jaanipäevaseiklustest!
20.06.2021 54 m
92. Tissident x Rachman Blake: Crazy dating stories
Räägime kohtingutest, elust Eestis välismaalasena. Meil on külaline! Rachman Blake on Ameerika koomik, kes sattus koroona ajal Eestisse ja otsustas mõneks ajaks siia jääda. Rachmani stand-up soolotundi "Becoming an Estonian rapper" saab näha Heldekeses: http://bitly.com/BecomingEstonianRapper Sillekas teeb ka nalja ja tema soolotund on suvekuudel laval: https://fienta.com/et/s/omas-mahlas-sille-kadri-simeri Kirjuta: tissident@ekspressmeedia.ee
13.06.2021 1h 20 m
91. Aramis ja teismeea peod: kui seda nime kuulen, tekib kohe mäluauk
Räägime pidudest, kaladest, elust ja veest. Tänks Spläsh kahe kasti mulli eest! kirjuta tissident@ekspressmeedia.ee delfi taskus teised ägedad podcastid igalpool sotsmeedias oleme @tissident
30.05.2021 57 m
90. Keegi on paks? Saa üle.
Täna räägime sellest, kuidas üks kirjanik ütles endast kõnelevas artiklis, et kehapositiivsus on liiale läinud ja tema on näinud eluohtlikult ülekaalulisi inimesi. Võiks arvata, et tegemist on arstiga, aga ei. Kõigest meediapersooniga. Lisaks paar rajut kirja ja rant tõukeratastest. Ühtlasi, PALUN KANDKE KIIVRIT
23.05.2021 54 m
89. Käi P*tsi, Taavi!
Täna räägime sünnipäevadest ja ühest Taavist, kes oli täielik tont. Leiad meid igaltpoolt @tissident teised podcastid koos meiega tasku.delfi.ee
09.05.2021 58 m
88. Tissident x Tinderi veteran: 45 kohtingut, üks hullem kui teine
Esmakordselt on Tissident saates kuulajate kirjade asemel lugusid rääkimas hoopis kuulaja ise! Täpselt nii! Sillekaga võttis ühendust üks äge naine, kes on hobikorras käinud 45 erineval Tinderi kohtingul. Mida ikka pandeemia ajal teha, eks? Räägime Tinderi profillidest, meeste egodest, halbadest pick up line'dest ja loomulikult jagame mahlakaid lugusid deitidest. Ütleme nii, et Sillekal on mõneks ajaks kohtingutel käimisest isu täis. Tissident on Instagramis @tissident Kuula teisi muhedaid taskuhäälinguid Delfi Taskust: https://tasku.delfi.ee/
25.04.2021 1h 39 m