BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.
Saatejuhid
Brigitte Susanne Hunt, Kristina Suuroja-Pärtelpoeg, Anu Saagim, Laura Valk
Episoodid
„Brigittest oleks peaaegu su kasuema saanud!“ avameelselt katkistest perekondadest, staariks saamisest ja tuntud kurjadest naisest.
Bitch podcasti eelviimases osas on külas andekas lauljanna Maribel Vääna. Naistel on täna eriliselt lõbus tuju ning seega saavad käsitletud ka äärmiselt mahlakad teemad. Näiteks räägitakse kuulsatest naistest, kes on saates olijatega õelalt käitunud. Tüdrukud pinnivad Maribelilt välja ka selle, kuidas tal suhtes läheb ning miks ta rinnahoidjat ei kanna! Saate viimastel minutitel paljastab Brigitte aga oma sümpaatia Maribeli isa Rain Vääna vastu ning jookseb seepeale kaamerate eest ära „Brigitte!,“ manitseb Kristina ehmatusega. NB! Selles episoodis avaldas Kristina Pärtelpoeg algselt Marit Leksteini kohta väiteid, mille hilisemal kontrollimisel ilmnes, et need osutusid valeks. Samuti anti hinnanguid, mis olid ebakohased. Delfi Meedia vabandab Marit Leksteini ees.
22.04.2023 34 m
„Brigittest oleks peaaegu su kasuema saanud!“ avameelselt katkistest perekondadest, staariks saamisest ja tuntud kurjadest naisest. Kuula ja vaata Delfis!
Bitch podcasti eelviimases osas on külas andekas lauljanna Maribel Vääna. Naistel on täna eriliselt lõbus tuju ning seega saavad käsitletud ka äärmiselt mahlakad teemad. Näiteks räägitakse kuulsatest naistest, kes on saates olijatega õelalt käitunud. Tüdrukud pinnivad Maribelilt välja ka selle, kuidas tal suhtes läheb ning miks ta rinnahoidjat ei kanna! Saate viimastel minutitel paljastab Brigitte aga oma sümpaatia Maribeli isa Rain Vääna vastu ning jookseb seepeale kaamerate eest ära „Brigitte!,“ manitseb Kristina ehmatusega. Vaata ja kuula eksklusiivselt Delfi Naistekas ja Delfi Taskus.
21.04.2023
BITCH 3 | „Ma pole kunagi tahtnud kellelegi halba, see vahel lihtsalt kukub nii välja!“ Mari-Leenuga skandaalidest ja mõjuisikutest
Ma arvan, et ma olen aus ja kriitiline, aga ma pole kunagi tahtnud kellelegi halba, see vahel lihtsalt kukub nii välja,“ räägib Mari-Leen, kes oma abikaasa Meelisega peab populaarset marimelli blogi. Naised selgitavad pikemalt lahti, mis skandaal täpsemalt juhtus 2018. aasta blogiauhindade jagamisel, millised on 2023. aasta sotsiaalmeedia trendid ja kes on need mõjuisikud, keda naised ise pidevalt jälgivad ning mis põhjusel. NB! Selles episoodis avaldas Kristina Pärtelpoeg algselt Marit Leksteini kohta väiteid, mille hilisemal kontrollimisel ilmnes, et need osutusid valeks. Samuti anti hinnanguid, mis olid ebakohased. Delfi Meedia vabandab Marit Leksteini ees.
15.04.2023 33 m
BITCH 3 | „Ma pole kunagi tahtnud kellelegi halba, see vahel lihtsalt kukub nii välja!“ Mari-Leenuga skandaalidest ja mõjuisikutest. Kuula ja vaata Delfist!
Ma arvan, et ma olen aus ja kriitiline, aga ma pole kunagi tahtnud kellelegi halba, see vahel lihtsalt kukub nii välja,“ räägib Mari-Leen, kes oma abikaasa Meelisega peab populaarset marimelli blogi. Naised selgitavad pikemalt lahti, mis skandaal täpsemalt juhtus 2018. aasta blogiauhindade jagamisel, millised on 2023. aasta sotsiaalmeedia trendid ja kes on need mõjuisikud, keda naised ise pidevalt jälgivad ning mis põhjusel. Kuula eksklusiivselt Delfi Taskus ja vaata Delfi Naistekas!
14.04.2023
„Ma ei ütle, et ma olen terve, ma ei saa kunagi päris terveks,“ ehk Sass Henno ja Ingrid Männiga avameeselt vägivallast
Tänases episoodis on külas kirjanik Sass Henno ja hiljuti vägivaldsest suhtest välja astunud Ingrid Mänd. Seltskonnas tuleb juttu sellest, kuidas tunda ära nii vaimset kui ka füüsilist vägivalda ning sageli märkamatuid esimesi märke. „Ma ei ütle, et ma olen terve, ma ei saa kunagi päris terveks,“ sõnab avameelselt Ingrid ja räägib, miks sageli võtab ebatervest suhtest väljatulemine nii kaua aega. Paljudest avaldustest on Brigitte hämmingus ning Sass tõdeb, et naine on justkui inglike, kes on sattunud põrgu eeskotta.
08.04.2023 47 m
„Ma ei ütle, et ma olen terve, ma ei saa kunagi päris terveks,“ ehk Sass Henno ja Ingrid Männiga avameeselt vägivallast. Kuula ja vaata Delfis!
Tänases episoodis on külas kirjanik Sass Henno ja hiljuti vägivaldsest suhtest välja astunud Ingrid Mänd. Seltskonnas tuleb juttu sellest, kuidas tunda ära nii vaimset kui ka füüsilist vägivalda ning sageli märkamatuid esimesi märke. „Ma ei ütle, et ma olen terve, ma ei saa kunagi päris terveks,“ sõnab avameelselt Ingrid ja räägib, miks sageli võtab ebatervest suhtest väljatulemine nii kaua aega. Paljudest avaldustest on Brigitte hämmingus ning Sass tõdeb, et naine on justkui inglike, kes on sattunud põrgu eeskotta. Vaata Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus.
07.04.2023
„Sa nägid kõrvalt minu viimast suhet. Mida ma valesti tegin?“ Avameelselt sõltuvustest ja teadlikust suhtest
Tänases episoodis on külaliseks coach ja motivatsioonikõneleja Maria Baydar. Üheskoos arutletakse sõltuvuste, emotsionaalse söömise, armastuse keelte ja teadliku suhte teemade üle. Jutuks tulevad Kristina ja Brigitte varasemad suhted ning Maria endi praegune suhe - naise sõnul on ta oma kaaslasega aasta aega koos olnud, kuid tunne on, nagu oleksid nad palju pikemalt teineteise elus olnud. Selgub ka, mis on üks kindel lause, mis on muutnud Kristina Pärtelpoja mõttemaailma ning mis on kõige traagilisem asi, mida mees saaks Brigittele öelda.
01.04.2023 44 m
„Sa nägid kõrvalt minu viimast suhet. Mida ma valesti tegin?“ Avameelselt sõltuvustest ja teadlikust suhtest. BITCH 3 podcasti uus episood on eetris ainult Delfis!
Tänases episoodis on külaliseks coach ja motivatsioonikõneleja Maria Baydar. Üheskoos arutletakse sõltuvuste, emotsionaalse söömise, armastuse keelte ja teadliku suhte teemade üle. Jutuks tulevad Kristina ja Brigitte varasemad suhted ning Maria endi praegune suhe - naise sõnul on ta oma kaaslasega aasta aega koos olnud, kuid tunne on, nagu oleksid nad palju pikemalt teineteise elus olnud. Selgub ka, mis on üks kindel lause, mis on muutnud Kristina Pärtelpoja mõttemaailma ning mis on kõige traagilisem asi, mida mees saaks Brigittele öelda. BITCH 3 podcast on eksklusiivselt vaadatav Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus!
31.03.2023
Marju Kariniga avameelselt ilust, TikTokis „paugutamisest“ ja kõige kallimast kepist
Seekordses saates on külas ilusüstide kuningannaks tituleeritud, otsekohene ärinaine- Marju Karin, kellega tuleb otseloomulikult teemaks loomulik vananemine, selle peatamine ning tulevikutrendid ilumaailmas. Samuti räägitakse meestest, abiellumisest ning laste kasvatamisest ning sellest, kelle töö on auto pesemine! Lõbusa vestluse käigus selgitatakse ka välja, kuidas säilitada elurõõm. „Seda ei tohi kaotada,“ on Marju kindel. „Sisu on siis sügav, kui sa suudad olla õnnelik. Õnnetu suudab olla igaüks,“ tõdeb naine. Samuti tuleb teemaks Marju Karini TikToki konto, kus naine avameelselt oma seisukohti jagab. Siinkohal lisame, et käesolev BITCH podcasti osa salvestati enne, kui Marju Karin jagas oma TikTokis depressiooni kohta seisukohti, mis vaimse tervise spetsialistide hinnangul on ohtlikud.
25.03.2023 32 m
Marju Kariniga avameelselt ilust, TikTokis „paugutamisest“ ja kõige kallimast kepist. Vaata saadet Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus.
Seekordses saates on külas ilusüstide kuningannaks tituleeritud, otsekohene ärinaine- Marju Karin, kellega tuleb otseloomulikult teemaks loomulik vananemine, selle peatamine ning tulevikutrendid ilumaailmas. Samuti räägitakse meestest, abiellumisest ning laste kasvatamisest ning sellest, kelle töö on auto pesemine! Samuti tuleb teemaks Marju Karini TikToki konto, kus naine avameelselt oma seisukohti jagab. Saade on vaadatav ja kuulatav ainult Delfis.
24.03.2023
BITCH 3 | „Arvasin, et rikkusin oma välimuse igaveseks ära.“ Avameelselt iluoperatsioonidest ning igakuistest iluinvesteeringutest
„Sa tahad, seda, mida sul ei ole“ - just see on lause millega võiks kokku võtta tänase episoodi. Saatejuhtidel on külas ilusalongi omanik ja iluentusiast Adriana Viks, kes on oma välimuse juures nii mõndagi muutnud ning räägib avameelselt, miks ja mida ta on kohendanud. Sama avameelselt räägivad oma ilukohendusest ka saatejuhid Brigitte- Susanne ja Kristina ise. Seega, võetakse käesolevas osas luubi alla kogu keha- pealaest jalatallani ning räägitakse läbi, kes mida ja kuidas enda juures kohendanud on. Arutlusele tulevad ka naiste suurimad ilukompleksid ehk asjad, mida enda juures enim muudetakse. Selgub, kes naistest on rinnapartiid vähendanud, kes suurendanud ja kes ei teeks seda kunagi ning miks.
18.03.2023 49 m
BITCH 3 | 4. episood! „Arvasin, et rikkusin oma välimuse igaveseks ära.“ Avameelselt iluoperatsioonidest ning igakuistest iluinvesteeringutest. Ainult Delfis!
„Sa tahad, seda, mida sul ei ole“ - just see on lause millega võiks kokku võtta tänase episoodi. Saatejuhtidel on külas ilusalongi omanik ja iluentusiast Adriana Viks, kes on oma välimuse juures nii mõndagi muutnud ning räägib avameelselt, miks ja mida ta on kohendanud. Sama avameelselt räägivad oma ilukohendusest ka saatejuhid Brigitte Susanne ja Kristina ise. BITCH 3 saated on kuulatavad ja vaadatavad ainult Delfi Taskus ja Delfi Naistekas.
17.03.2023
BITCH 3 | „Ma petaks ka, kui seks nii igav oleks!“ Luubi all on petmiskogemused, seksielu ja standardid
Seekordses episoodis on saatejuhtidel külas sõbrannad Kadi Seling ja Annabel Männamaa. „Ma alustan kohe sellega, et me oleme siin lahutatud klubi (viidates endale, Kadile ja Annabelile) ja Brigitte jäeti altari ette,“ teeb Kristina hoogsa sissejuhatuse tänasesse episoodi. „Täna me hakkame rääkima seksist. Teate miks? Sest me ei saa seda!“ põrutab Brigitte. Lisaks seksile lahatakse ja analüüsitakse naiste lahkuminekuid ja petmisi. Juttu tuleb muuuhulgas ka sellest, mida on naiste suhtekaaslased neile õpetanud ja millised standardid meeste osas neil kõigil on.
11.03.2023 47 m
BITCH 3 | Uus episood! „Ma petaks ka, kui seks nii igav oleks!“ Luubi all on petmiskogemused, seksielu ja standardid. Check it out! @ Delfi Naistekas + Delfi Tasku!
Seekordses episoodis on saatejuhtidel külas sõbrannad Kadi Seling ja Annabel Männamaa. „Täna me hakkame rääkima seksist. Teate miks? Sest me ei saa seda!“ põrutab Brigitte. Lisaks seksile lahatakse ja analüüsitakse naiste lahkuminekuid ja petmisi. Juttu tuleb muuuhulgas ka sellest, mida on naiste suhtekaaslased neile õpetanud ja millised standardid meeste osas neil kõigil on. Vaata Delfi Naistekast ja kuula Delfi Taskust.
11.03.2023
BITCH 3 | „Üks asi on ebameeldiv, teine ebaseaduslik!“ Hariv ülevaade: netikommentaarid, mis võivad kalliks maksma minna
„Ma tean, et ma hakkan endale täna väga haiget tegema,“ ütleb Kristina. Tänase saate teemaks on laimavad netikommentaarid, mis võivad kirjutaja kergesti seadusega pahuksisse viia. Nii Kristina kui ka Brigitte loevad ette enda kohta kirjutatud kommentaare, mis ajavad kord pisarateni naerma ning samuti kurjaks. Olukorda kommenteerib saatekülaline- advokaat Robert Sarv.
04.03.2023 43 m
BITCH 3 | Uus ja põnev episood koos Robert Sarvega on eetris eksklusiivselt videona Delfi Naistekas ja audiona Delfi Taskus.
Värske saate teemaks on laimavad netikommentaarid, mis võivad kirjutaja kergesti seadusega pahuksisse viia. Nii Kristina kui ka Brigitte loevad ette enda kohta kirjutatud kommentaare, mis ajavad kord pisarateni naerma ning samuti kurjaks. Olukorda kommenteerib saatekülaline- advokaat Robert Sarv. Vaata meid eksklusiivselt Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus.
03.03.2023
BITCH 3 | Avameelselt lahutustest, skandaalse Pärnu vestlusõhtu detailidest ja kindlast ohumärgist paari- ja sõprussuhetes
Ülimenukas podcast „BITCH“ on tagasi! Uut hooaega veab Brigitte Susanne Hunt koos Kristina Suuroja-Pärtelpojaga! Esimeses saates tuleb külla Brigitte mänedžer Marjen Võsujalg, kes avaldab põneva loo, kuidas ta Brigitte Susannega üldse kohtus. Teemaks tuleb ka legendaarseks saanud „Vallalise kaunitari“ vestlusõhtu Pärnus, et rääkida detailidest, mida avalikkus seni veel ei tea. Samuti avalikustab Brigitte, kas ta on Hendrikuga peale skandaalset õhtut veel kohtunud ning tuleb välja, et üks uskumatu intsident on tõesti juhtunud. „Ta tahtis kiirelt lahti saada. Ma ei meeldinud talle. That´s all okay!“ Skandaalide valguses tuleb põgusalt juttu ka Kristina lahkumisest raadiojaamast MyHits ning käsil olevast lahutusprotsessist. „Mul on päriselt raske!“, tunnistab Kristina. Naised räägivad suhete jätkumisest peale lahkuminekut ja lahutusprotsessi. Oma kogemusest räägib ka Marjen, kes on suutnud luua korraliku kärgpere! Kolmiku intensiivne vestlus tüürib ka sinna, et üheskoos selgitakse välja ilmselge punane lipp paari- ja sõprussuhetes ning muu hulgas tuleb jutuks esimese hooaja kaassaatejuht Laura Valk.
25.02.2023 38 m
BITCH 3 | Tähelepanu! Ülipopulaarse podcasti "BITCH" kolmas hooaeg on alanud! Eksklusiivselt videona Delfi Naistekas ja audiona Delfi Taskus.
Uue hooaja avaepisoodis räägime avameelselt lahutustest, skandaalse Pärnu vestlusõhtu detailidest ja kindlast ohumärgist paari- ja sõprussuhetes. Uut hooaega veab Brigitte Susanne Hunt koos Kristina Suuroja-Pärtelpojaga. Vaata saadet Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus!
23.02.2023
Hendrik Terrase tagasivaade „Vallalisele kaunitarile“: elus peab riske võtma. Nüüd tegelen siin podcastis nende tagajärgedega
„Me oleme praegu Kroonika stuudios ja tegelikult ei ole praegu 12. detsember. Me oleme ussipesas!“ alustas Brigitte saadet oma endise kihlatu, Hendrik Terrasega mõned nädalad tagasi. Salvestuse ajal veel koos olnud BSH ja Terras räägivad, milline oli nende jaoks suhte varjamine kõikide eest.
12.12.2022 46 m
Epp Kärsini ja Mihkel Rauaga toksiliste suhete seksist, naudingutest ja õppetundidest
Täna räägib Brigitte Epp Kärsini ja Mihkel Rauaga. Jutuks tulevad nii suhted, valimised, õppetunnid kui ka loomulikult- seks!
17.11.2022 32 m
Räpilegend Genka: mul ei ole mõtet teha kõiki asju, mida ma oskan teha!
Täna räägib Brigitte Genkaga ning teemade ampluaa on lai- rahast, kuulsusest ja telesaadetest.
17.11.2022 38 m
Silvia Ilves ja Ants Rootslane juba risti ette ei löö. Avameelselt lahatakse suhteid ning mehi
Saates räägivad Brigitte Susanne Hunt, Ants Rootslane ja Silvia Ilves peresuhetest, Eesti meestest, lastest ja muidugi ei saa me üle ega ümber suhetest.
07.11.2022 42 m
Külas on tantsusaatest tuntud Juss, Mairold ja Robert: tantsusaatest räägime minimaalselt!
„Saatekülalisteks on sel hooajal minu TOP 10 lemmikmehed,“ avaldab Brigitte. Täna istub Brigitte vastas ühe saatekülalise asemel lausa kolm - tantsusaate „Tantsud tähtedega“ osalejad Juss Haasma, Mairold Millert ja Brigitte tantsutreener Robert Veskus! Otseloomulikult tuleb nelikul juttu kuumast tantsusaatest, kuid seda minimaalselt! Kirgi kütavad ka hoopis muud teemad - eelkõige naised, suhted ja sõprus!
03.11.2022 39 m
„Ma tahan asjad selgeks rääkida!“ Brigitte klaarib arveid Kroonika toimetaja Meriliniga
Brigitte vastas stuudios võttis istet Kroonika toimetaja Merilin Mölder, kellega Brigittel on juba ammu „kana kitkuda“. Naiste omavaheline „hõõrumine“ sai alguse „Vallalise kaunitari“ arvustusest, mille Merilin kirjutas. Kuid Merilini sõnul algas kõik palju varem...
31.10.2022 33 m
Teleprodutsent Kaupo Karelson, mees, kes saatis Brigitte etiketikoolitusele: tundus, et see on geniaalne mõte!
Teleprodutsent Kaupo Karelson, mees, kes saatis Brigitte etiketikoolitusele: tundus, et see on geniaalne mõte!
31.10.2022 31 m
BITCH podcast on tagasi! Saatekülaline Andrei Zevakin avaldab: see on minu täielik nõrkus naiste juures!
Ülimenukas Bitch podcast on tagasi! Uut hooaega veab Brigitte Susanne Hunt ning tema vastas, stuudios, võtavad istet mitmed tuntud inimesed! Podcasti avaosa külaliseks on Andrei Ževakin, kellelt Brigitte uurib Villa TV telgitaguste kohta, naiste kohta, kes Andrei südame kiiremini põksuma panevad! Õige pea liitub podcastiga Villa TVst tuntud Annabel, kes räägib mis teda seob Brigitte ekskallima Roniga!
22.10.2022 49 m
Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 8. osa!
Avameelselt kella nelja meestest, energeetilisest läbikäiguhoovist ja sügavatest naudingutest.
06.09.2022 44 m
Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 7. osa!
Avameelselt ahistamisest! Naised avaldavad kuidas end kaitsta ja turvaliselt tunda.
31.08.2022 33 m
Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 6. osa!
Kolm säravat naist räägivad avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise. Täna on luubi all klatšimine ning „läbi võetakse“ kõik kuulsamad Maarjamaa mehed.
30.08.2022 32 m
Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 5. osa!
Kolm säravat naist räägivad avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise. Tänases osas arutletakse selle üle, milline peab olema naine, kellega mees soovib koos olla. Samuti räägitakse kallitest kinkidest ja esmapilgul kättesaamatutena näivatest unistusest.
18.08.2022 40 m
Naisteka podcast'i „BITCH“ 4. osa!
Podcast'i „BITCH“ neljandas osas kogunevad ühe laua taha Anu Saagim, Laura Valk ja Brigitte Susanne Hunt! Kolm säravat naist räägivad avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise. Täna arutlevad naised ka selle üle, milliseid tegevusi on sobilik meesterahva eest teha ja milliseid tegevusi võiks varjutada salapäraloor? Millal tasuks mehega linade vahele hüpata?
03.08.2022 47 m
BITCH: Naised teevad selgeks, milline mees on "vaene"! Elisa Kolk avaldab: selline mees on minu jaoks eemaletõukav
Podcast'i „BITCH“ kolmandas osas kogunevad ühe laua taha Anu Saagim, Laura Valk ning üllatuskülalisena Elisa Kolk. Kolm säravat naist räägivad otseloomulikult avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise.
27.07.2022 47 m
BITCH: Petmisest kaisutamiseni: Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk jagavad oma kogemusi
Tänases taskuhäälingus arutlevad naised selle üle, kas peale seksi kallistamine ja musitamine on ülehinnatud või alahinnatud. Kes seda neist naudib ja kes mitte? Lisaks tuleb lauale petmise teema: kes naistest on petnud ja keda on petetud?
21.07.2022 46 m
BITCH
Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk kinnitavad ja lükkavad ümber värskes podcast'is erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcast'is saab selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.
14.07.2022 41 m