BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.
Saatejuhid
Brigitte Susanne Hunt, Kristina Suuroja-Pärtelpoeg, Anu Saagim, Laura Valk
BITCH
Vaba aeg 24 episoodi
Episoodid
BITCH 3 | „Arvasin, et rikkusin oma välimuse igaveseks ära.“ Avameelselt iluoperatsioonidest ning igakuistest iluinvesteeringutest
„Sa tahad, seda, mida sul ei ole“ - just see on lause millega võiks kokku võtta tänase episoodi. Saatejuhtidel on külas ilusalongi omanik ja iluentusiast Adriana Viks, kes on oma välimuse juures nii mõndagi muutnud ning räägib avameelselt, miks ja mida ta on kohendanud. Sama avameelselt räägivad oma ilukohendusest ka saatejuhid Brigitte- Susanne ja Kristina ise. Seega, võetakse käesolevas osas luubi alla kogu keha- pealaest jalatallani ning räägitakse läbi, kes mida ja kuidas enda juures kohendanud on. Arutlusele tulevad ka naiste suurimad ilukompleksid ehk asjad, mida enda juures enim muudetakse. Selgub, kes naistest on rinnapartiid vähendanud, kes suurendanud ja kes ei teeks seda kunagi ning miks.
18.03.2023 49 m
BITCH 3 | 4. episood! „Arvasin, et rikkusin oma välimuse igaveseks ära.“ Avameelselt iluoperatsioonidest ning igakuistest iluinvesteeringutest. Ainult Delfis!
„Sa tahad, seda, mida sul ei ole“ - just see on lause millega võiks kokku võtta tänase episoodi. Saatejuhtidel on külas ilusalongi omanik ja iluentusiast Adriana Viks, kes on oma välimuse juures nii mõndagi muutnud ning räägib avameelselt, miks ja mida ta on kohendanud. Sama avameelselt räägivad oma ilukohendusest ka saatejuhid Brigitte Susanne ja Kristina ise. BITCH 3 saated on kuulatavad ja vaadatavad ainult Delfi Taskus ja Delfi Naistekas.
17.03.2023
BITCH 3 | „Ma petaks ka, kui seks nii igav oleks!“ Luubi all on petmiskogemused, seksielu ja standardid
Seekordses episoodis on saatejuhtidel külas sõbrannad Kadi Seling ja Annabel Männamaa. „Ma alustan kohe sellega, et me oleme siin lahutatud klubi (viidates endale, Kadile ja Annabelile) ja Brigitte jäeti altari ette,“ teeb Kristina hoogsa sissejuhatuse tänasesse episoodi. „Täna me hakkame rääkima seksist. Teate miks? Sest me ei saa seda!“ põrutab Brigitte. Lisaks seksile lahatakse ja analüüsitakse naiste lahkuminekuid ja petmisi. Juttu tuleb muuuhulgas ka sellest, mida on naiste suhtekaaslased neile õpetanud ja millised standardid meeste osas neil kõigil on.
11.03.2023 47 m
BITCH 3 | Uus episood! „Ma petaks ka, kui seks nii igav oleks!“ Luubi all on petmiskogemused, seksielu ja standardid. Check it out! @ Delfi Naistekas + Delfi Tasku!
Seekordses episoodis on saatejuhtidel külas sõbrannad Kadi Seling ja Annabel Männamaa. „Täna me hakkame rääkima seksist. Teate miks? Sest me ei saa seda!“ põrutab Brigitte. Lisaks seksile lahatakse ja analüüsitakse naiste lahkuminekuid ja petmisi. Juttu tuleb muuuhulgas ka sellest, mida on naiste suhtekaaslased neile õpetanud ja millised standardid meeste osas neil kõigil on. Vaata Delfi Naistekast ja kuula Delfi Taskust.
11.03.2023
BITCH 3 | „Üks asi on ebameeldiv, teine ebaseaduslik!“ Hariv ülevaade: netikommentaarid, mis võivad kalliks maksma minna
„Ma tean, et ma hakkan endale täna väga haiget tegema,“ ütleb Kristina. Tänase saate teemaks on laimavad netikommentaarid, mis võivad kirjutaja kergesti seadusega pahuksisse viia. Nii Kristina kui ka Brigitte loevad ette enda kohta kirjutatud kommentaare, mis ajavad kord pisarateni naerma ning samuti kurjaks. Olukorda kommenteerib saatekülaline- advokaat Robert Sarv.
04.03.2023 43 m
BITCH 3 | Uus ja põnev episood koos Robert Sarvega on eetris eksklusiivselt videona Delfi Naistekas ja audiona Delfi Taskus.
Värske saate teemaks on laimavad netikommentaarid, mis võivad kirjutaja kergesti seadusega pahuksisse viia. Nii Kristina kui ka Brigitte loevad ette enda kohta kirjutatud kommentaare, mis ajavad kord pisarateni naerma ning samuti kurjaks. Olukorda kommenteerib saatekülaline- advokaat Robert Sarv. Vaata meid eksklusiivselt Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus.
03.03.2023
BITCH 3 | Avameelselt lahutustest, skandaalse Pärnu vestlusõhtu detailidest ja kindlast ohumärgist paari- ja sõprussuhetes
Ülimenukas podcast „BITCH“ on tagasi! Uut hooaega veab Brigitte Susanne Hunt koos Kristina Suuroja-Pärtelpojaga! Esimeses saates tuleb külla Brigitte mänedžer Marjen Võsujalg, kes avaldab põneva loo, kuidas ta Brigitte Susannega üldse kohtus. Teemaks tuleb ka legendaarseks saanud „Vallalise kaunitari“ vestlusõhtu Pärnus, et rääkida detailidest, mida avalikkus seni veel ei tea. Samuti avalikustab Brigitte, kas ta on Hendrikuga peale skandaalset õhtut veel kohtunud ning tuleb välja, et üks uskumatu intsident on tõesti juhtunud. „Ta tahtis kiirelt lahti saada. Ma ei meeldinud talle. That´s all okay!“ Skandaalide valguses tuleb põgusalt juttu ka Kristina lahkumisest raadiojaamast MyHits ning käsil olevast lahutusprotsessist. „Mul on päriselt raske!“, tunnistab Kristina. Naised räägivad suhete jätkumisest peale lahkuminekut ja lahutusprotsessi. Oma kogemusest räägib ka Marjen, kes on suutnud luua korraliku kärgpere! Kolmiku intensiivne vestlus tüürib ka sinna, et üheskoos selgitakse välja ilmselge punane lipp paari- ja sõprussuhetes ning muu hulgas tuleb jutuks esimese hooaja kaassaatejuht Laura Valk.
25.02.2023 38 m
BITCH 3 | Tähelepanu! Ülipopulaarse podcasti "BITCH" kolmas hooaeg on alanud! Eksklusiivselt videona Delfi Naistekas ja audiona Delfi Taskus.
Uue hooaja avaepisoodis räägime avameelselt lahutustest, skandaalse Pärnu vestlusõhtu detailidest ja kindlast ohumärgist paari- ja sõprussuhetes. Uut hooaega veab Brigitte Susanne Hunt koos Kristina Suuroja-Pärtelpojaga. Vaata saadet Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus!
23.02.2023
Hendrik Terrase tagasivaade „Vallalisele kaunitarile“: elus peab riske võtma. Nüüd tegelen siin podcastis nende tagajärgedega
„Me oleme praegu Kroonika stuudios ja tegelikult ei ole praegu 12. detsember. Me oleme ussipesas!“ alustas Brigitte saadet oma endise kihlatu, Hendrik Terrasega mõned nädalad tagasi. Salvestuse ajal veel koos olnud BSH ja Terras räägivad, milline oli nende jaoks suhte varjamine kõikide eest.
12.12.2022 46 m
Epp Kärsini ja Mihkel Rauaga toksiliste suhete seksist, naudingutest ja õppetundidest
Täna räägib Brigitte Epp Kärsini ja Mihkel Rauaga. Jutuks tulevad nii suhted, valimised, õppetunnid kui ka loomulikult- seks!
17.11.2022 32 m
Räpilegend Genka: mul ei ole mõtet teha kõiki asju, mida ma oskan teha!
Täna räägib Brigitte Genkaga ning teemade ampluaa on lai- rahast, kuulsusest ja telesaadetest.
17.11.2022 38 m
Silvia Ilves ja Ants Rootslane juba risti ette ei löö. Avameelselt lahatakse suhteid ning mehi
Saates räägivad Brigitte Susanne Hunt, Ants Rootslane ja Silvia Ilves peresuhetest, Eesti meestest, lastest ja muidugi ei saa me üle ega ümber suhetest.
07.11.2022 42 m
Külas on tantsusaatest tuntud Juss, Mairold ja Robert: tantsusaatest räägime minimaalselt!
„Saatekülalisteks on sel hooajal minu TOP 10 lemmikmehed,“ avaldab Brigitte. Täna istub Brigitte vastas ühe saatekülalise asemel lausa kolm - tantsusaate „Tantsud tähtedega“ osalejad Juss Haasma, Mairold Millert ja Brigitte tantsutreener Robert Veskus! Otseloomulikult tuleb nelikul juttu kuumast tantsusaatest, kuid seda minimaalselt! Kirgi kütavad ka hoopis muud teemad - eelkõige naised, suhted ja sõprus!
03.11.2022 39 m
„Ma tahan asjad selgeks rääkida!“ Brigitte klaarib arveid Kroonika toimetaja Meriliniga
Brigitte vastas stuudios võttis istet Kroonika toimetaja Merilin Mölder, kellega Brigittel on juba ammu „kana kitkuda“. Naiste omavaheline „hõõrumine“ sai alguse „Vallalise kaunitari“ arvustusest, mille Merilin kirjutas. Kuid Merilini sõnul algas kõik palju varem...
31.10.2022 33 m
Teleprodutsent Kaupo Karelson, mees, kes saatis Brigitte etiketikoolitusele: tundus, et see on geniaalne mõte!
Teleprodutsent Kaupo Karelson, mees, kes saatis Brigitte etiketikoolitusele: tundus, et see on geniaalne mõte!
31.10.2022 31 m
BITCH podcast on tagasi! Saatekülaline Andrei Zevakin avaldab: see on minu täielik nõrkus naiste juures!
Ülimenukas Bitch podcast on tagasi! Uut hooaega veab Brigitte Susanne Hunt ning tema vastas, stuudios, võtavad istet mitmed tuntud inimesed! Podcasti avaosa külaliseks on Andrei Ževakin, kellelt Brigitte uurib Villa TV telgitaguste kohta, naiste kohta, kes Andrei südame kiiremini põksuma panevad! Õige pea liitub podcastiga Villa TVst tuntud Annabel, kes räägib mis teda seob Brigitte ekskallima Roniga!
22.10.2022 49 m
Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 8. osa!
Avameelselt kella nelja meestest, energeetilisest läbikäiguhoovist ja sügavatest naudingutest.
06.09.2022 44 m
Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 7. osa!
Avameelselt ahistamisest! Naised avaldavad kuidas end kaitsta ja turvaliselt tunda.
31.08.2022 33 m
Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 6. osa!
Kolm säravat naist räägivad avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise. Täna on luubi all klatšimine ning „läbi võetakse“ kõik kuulsamad Maarjamaa mehed.
30.08.2022 32 m
Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 5. osa!
Kolm säravat naist räägivad avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise. Tänases osas arutletakse selle üle, milline peab olema naine, kellega mees soovib koos olla. Samuti räägitakse kallitest kinkidest ja esmapilgul kättesaamatutena näivatest unistusest.
18.08.2022 40 m
Naisteka podcast'i „BITCH“ 4. osa!
Podcast'i „BITCH“ neljandas osas kogunevad ühe laua taha Anu Saagim, Laura Valk ja Brigitte Susanne Hunt! Kolm säravat naist räägivad avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise. Täna arutlevad naised ka selle üle, milliseid tegevusi on sobilik meesterahva eest teha ja milliseid tegevusi võiks varjutada salapäraloor? Millal tasuks mehega linade vahele hüpata?
03.08.2022 47 m
BITCH: Naised teevad selgeks, milline mees on "vaene"! Elisa Kolk avaldab: selline mees on minu jaoks eemaletõukav
Podcast'i „BITCH“ kolmandas osas kogunevad ühe laua taha Anu Saagim, Laura Valk ning üllatuskülalisena Elisa Kolk. Kolm säravat naist räägivad otseloomulikult avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise.
27.07.2022 47 m
BITCH: Petmisest kaisutamiseni: Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk jagavad oma kogemusi
Tänases taskuhäälingus arutlevad naised selle üle, kas peale seksi kallistamine ja musitamine on ülehinnatud või alahinnatud. Kes seda neist naudib ja kes mitte? Lisaks tuleb lauale petmise teema: kes naistest on petnud ja keda on petetud?
21.07.2022 46 m
BITCH
Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk kinnitavad ja lükkavad ümber värskes podcast'is erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcast'is saab selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.
14.07.2022 41 m
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.
Saatejuhid
Brigitte Susanne Hunt, Kristina Suuroja-Pärtelpoeg, Anu Saagim, Laura Valk