Hea tüdruk
Julgemadki meist ei seostaks ajakirjanikku ja seltskonnadiivat Anu Saagimit sõnapaariga „hea tüdruk”, aga just „Hea tüdruk” on tema uus podcast. „Headus on uus kurjus” nagu Anu ütleb. Nagu ka valge on uus must ja 50aastased on uued 30sed. Kes ei usu, vaadake „Seksi ja linna” uusi osi. Skandaalitari slogan võiks vabalt olla "Elus pole midagi hullemat, kui olla tavaline." „Hea tüdruk” on väike kindaheide Anu ekskaasa raamatule „Paha poiss”. „Hea tüdruk” on lood, mis on pikalt sees kriipinud ja mille välja ütlemine võib kaasa tuua verd, higi ja pisaraid. Anu koos ajakirjanik Piret Taliga võtab pulkadeks lahti naiseks olemise temaatika.
Saatejuhid
Anu Saagim, Piret Tali
Episoodid
Anu Saagim: kui sul on sinust varakam mees, ei saa sa kunagi teha seda, mida päriselt tahad
Anu Saagim jagab oma verivärskes podcastis „Hea tüdruk“ oma kogemusi raha teenimisega. „Pole paremat lõhna kui värsketel dollaritel, mida ma USA-s elades nautisin,“ avaldab Anu tänases episoodis. Elu on Anu jaoks olnud nagu šokolaadikarp, kus kunagi ei tea, millise palakese saad. Reaalne hirm sattuda vaesusesse, tänavale – või mis veel hullem, tagasi ENSV-sse – painas tänast skandaalitari pikalt. Millest elada, kui teine abikaasa Carl Danhammer istub parasjagu vanglas ja kodus pole pennigi? Kas sõbrad, kes lahkelt abikätt pakuvad, teevad seda ikka siiralt? „Kui käpad küljes, ei jää kunagi hätta,“ ütleb Anu, kes töötas Stockholmis ehituskoristajana ja suudab tolmuimejaga siiani imeasju teha. Miks Soome kõrgklassi kullast puur talle kitsaks muutub ja miks eelistab Anu sellele karjääri ja iseseisvust endisel kodumaal? Kas töötava naise karjäär viib abielu hukule või teevad seda hoopis 2000ndate pöörased peod ja armumised Eestis?
26.09.2023 58 m
4. osa tiiser. Anu Saagim: kui sul on sinust varakam mees, ei saa sa kunagi teha seda, mida päriselt tahad
Anu Saagimi jagab oma verivärskes podcastis „Hea tüdruk“ oma kogemusi raha teenimisega. „Pole paremat lõhna kui värsketel dollaritel, mida ma USAs elades nautisin,“ avaldab Anu tänases episoodis. Elu on Anu jaoks olnud nagu karp šokolaadi, kus kunagi ei tea, millise palakese saad. Reaalne hirm sattuda vaesusesse, tänavale või mis veel hullem, tagasi ENSVsse, painas tänast skandaalitari pikalt. Miks Soome kõrgklassi kullast puur talle kitsaks muutub ja miks Anu eelistab sellele karjääri ja iseseisvust endisel kodumaal? Kas töötava naise karjäär viib abielu hukule või teevad seda hoopis 2000ndate pöörased peod ja armumised Eestis? Vaata täispikka saadet Delfi Naistekast ja kuula Delfi Taskust!
26.09.2023 1 m
Anu Saagim kuumast kingitusest iseendale ehk „kättemaksukehast“: tahtsin näidata, millest ta ilma jäi!
Anu Saagim jagab oma verivärskes taskuhäälingusaates „Hea tüdruk“ hetki oma kirevast era- ja seltskonnaelust. Glamuuritar avab alustuseks šampanja ja avalikustab klaasikese kõrvale, millise eelise Elu24 peatoimetaja tulevasel töövestlusel võib kaasa tuua avalikul üritusel vahukooretordi meediamogulile pähe lajatamine. Eriti kui skandaalitar jumalakeeli vannub, et tal polnud õrna aimugi, kes Postimehe peatoimetaja tol hetkel oli või milline ta välja nägi. Ühtlasi räägib ka Anu, miks ta jättis turvalise perekonnaäri Soomes Marimekko „paha poisiga“ ja astus Eestis uue seltskonnaajakirja Just! peatoimetaja kingadesse.
19.09.2023 48 m
3. osa tiiser. Anu Saagim kuumast kingitusest iseendale ehk „kättemaksukehast“: tahtsin näidata, millest ta ilma jäi!
Anu Saagim jagab oma verivärskes taskuhäälingusaates „Hea tüdruk“ hetki oma kirevast era- ja seltskonnaelust. Glamuuritar avab alustuseks šampanja ja avalikustab klaasikese kõrvale, millise eelise Elu24 peatoimetaja tulevasel töövestlusel võib kaasa tuua avalikul üritusel vahukooretordi meediamogulile pähe lajatamine. Eriti kui skandaalitar jumalakeeli vannub, et tal polnud õrna aimugi, kes Postimehe peatoimetaja tol hetkel oli või milline ta välja nägi. Ühtlasi räägib ka Anu, miks ta jättis turvalise perekonnaäri Soomes Marimekko „paha poisiga“ ja astus Eestis uue seltskonnaajakirja Just! peatoimetaja kingadesse. Vaata täispikka saadet Delfi Naistekast ja kuula Delfi Taskust!
19.09.2023 1 m
„See oli kurb ja vastik.“ Anu Saagim avameelselt: läksin mehele nii, et ma polnud kordagi meest näinud
Anu Saagimi jagab oma verivärskes podcastis „Hea tüdruk“ lugu, kuidas ta esimese ettejuhtuva mehega fiktiivabielu sõlmis ja 80ndatel vabasse maailma pääses. Ameerika unelmat, „Dallast“ ja „Dünastiat“ ta sealt eest ei leidnud. Küll aga koges verd, higi ja pisaraid ning pidevat hirmu, et Soome Kaitsepolitsei ta esimese laevaga ENSVsse tagasi saadab. Sest mida see Ida-Euroopa ryssä seal siis muud teha oskab kui hotellibaarides end müüa. Või kuidas ta peale kiiret lahutust vihma käes räästa alla sattus, töö leidmiseks räigelt valetama pidi ja lihapirukaid nosides paiste läks. Ning miks bravuuritar turri läheb, kui talle Lohja linna külje all asuv Sammati bensiinijaam meenub, ise samal ajal Tallinnas luksusliku Tesla rooli keerates.
12.09.2023 48 m
2. osa tiiser. „See oli kurb ja vastik.“ Anu Saagim avameelselt: läksin mehele nii, et ma polnud kordagi meest näinud
Anu Saagimi jagab oma verivärskes podcastis „Hea tüdruk“ lugu, kuidas ta esimese ettejuhtuva mehega fiktiivabielu sõlmis ja 80ndatel vabasse maailma pääses. Ameerika unelmat, „Dallast“ ja „Dünastiat“ ta sealt eest ei leidnud. Küll aga koges verd, higi ja pisaraid ning pidevat hirmu, et Soome Kaitsepolitsei ta esimese laevaga ENSVsse tagasi saadab. Sest mida see Ida-Euroopa ryssä seal siis muud teha oskab kui hotellibaarides end müüa. Vaata täispikka saadet Delfi Naistekast ja kuula Delfi Taskust!
12.09.2023 1 m
Anu Saagimi elust vupsab välja üks roosa, paljastav ja vahukoorene...
Keegi ei seostaks seltskonnadiivat Anu Saagimit sõnapaariga „hea tüdruk“, aga just sellist nime kannab tema uus taskuhäälingusaade. „Headus on uus kurjus,“ ütleb Anu. Kuidas tal enda hea ja haavatava poole välja toomine õnnestub, selgub juba esimeses saates, kus ajakirjanik Piret Tali üritab ka sõna sekka saada. Esimeses osas vupsab minevikust välja üks roosa, paljastav ja vahukoorene esikaas nimega „Kiltti tyttö“, mis kunagi trükivalgust ei näinudki. Liuelge saate „Hea tüdruk“ lainele! Ärgem aga unustagem sealjuures Anu sloganit: elus pole midagi hullemat, kui olla tavaline!
05.09.2023 48 m
1. osa tiiser. Anu Saagimi elust vupsab välja üks roosa, paljastav ja vahukoorene...
Keegi ei seostaks seltskonnadiivat Anu Saagimit sõnapaariga „hea tüdruk“, aga just sellist nime kannab tema uus taskuhäälingusaade. „Headus on uus kurjus,“ ütleb Anu. Kuidas tal enda hea ja haavatava poole välja toomine õnnestub, selgub juba esimeses saates, kus ajakirjanik Piret Tali üritab ka sõna sekka saada. Esimeses osas vupsab minevikust välja üks roosa, paljastav ja vahukoorene esikaas nimega „Kiltti tyttö“, mis kunagi trükivalgust ei näinudki. Vaata tuliuue podcasti täispikka versiooni Delfi Naistekast ja kuula Delfi Taskust!
05.09.2023 1 m