Delfi korvpallistuudio
Delfi ajakirjanikud võtavad stuudios kokku kõik olulisemad korvpallisündmused nii kodumaal kui ka piiri taga.
Saatejuhid
Tarmo Paju, Peep Pahv, Gunnar Leheste, Eigo Kaljurand, Ats Kuldkepp
Episoodid
Trio käis saates läbi teemad: Läti eesotsas MM-i parimaks valitud peatreeneri Luca Banchiga sai vägeva viienda koha Finaal jäi eurooplase siseasjaks. Mis jäi USA-l ja Kanadal puudu? Miks oli Saksamaa MM-i parim meeskond? Kes väärisid kohta turniiri sümboolses viisikus?
11.09.2023 48 m
Delfi korvpallistuudios võtsid ajakirjanikud Eigo Kaljurand ja Ats Kuldkepp kokku MM-i veerandfinaalid. Lätit ja Leedut paraku nelja seas ei näe, aga põnevust jätkub veel küllaga.
06.09.2023 53 m
Delfi korvpallistuudios võtsid Eigo Kaljurand ja Ats Kuldkepp kokku MM-finaalturniiri viimaste päevade kohtumised, kus tooni andsid Läti ja Leedu.
03.09.2023 51 m
Delfi korvpallistuudios võtsid ajakirjanikud Eigo Kaljurand ja Ats Kuldkepp kokku MM-i alagrupimängud ja vaatasid ette põnevatele vahegruppidele.
31.08.2023 53 m
Laupäeval kell 16 pannakse Kalevi spordihallis pall mängu Eesti ja Ukraina staaride mängus, mille raames kogutud annetustest ehitatakse uuesti üles sõjas kannatada saanud Kiievi legendaarne Avangardi spordihall. Delfi "Korvpallistuudios" käisid mängust rääkimas Eesti Korvpalliliidu projektijuht Oliver Läll, Eesti võistkonna peatreener Genka ning mängijana kaasa lööv Robin Valting.
18.11.2022 23 m
Seitse aastat tagasi Eesti korvpallikoondise abitreeneri ja mängijana Riias Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril käinud Alar Varrak ja Tanel Kurbas hindasid täna Milanos 69:90 kaotusega Kreekale oma EMi lõpetanud koondise esitust paremaks enda seitsme aasta tagusest.
08.09.2022 47 m
Delfi Korvpallistuudios analüüsisid Eesti võidumängu Suurbritannia üle kaks endist mängumeest, Audentese Spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver ja TalTechi korvpalliklubi mänedžer Raido Ringmets.
06.09.2022 50 m
Delfi Korvpallistuudios analüüsisid Eesti-Horvaatia kohtumise detaile, aga ka EMil kohtunike ümber lahvatanud skandaale endine Eesti korvpallikoondislane Gregor Arbet ning treener ja kohtunik Mart Uuehendrik.
05.09.2022 49 m